Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2011 noorem vanusegrupp: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
42. rida: | 42. rida: | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! koht!! nimi !! klubi !! M/N!! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 | ! koht!! nimi !! klubi !! M/N!! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! punkte !! koht | ||
|- | |- | ||
|1 | |1|| [[Anette Täll]]|| [[Lasnamäe MKK]]|| N|| X|| 2|| 0|| 0|| 0|| 2|| 4|| '''4.-5.'''|| | ||
|- | |- | ||
|2 | |2|| [[Ruth-Helena Brük]]|| [[Lasnamäe MKK]]|| N|| 0|| X|| 0|| 2|| 2|| 2|| 6|| '''II-III'''|| | ||
|- | |- | ||
|3 | |3|| [[Rebeca Riisna]]|| [[Lasnamäe MKK]]|| N|| 2|| 2|| X|| 2|| 2|| 2|| 10|| '''I'''|| | ||
|- | |- | ||
|4 | |4|| [[Karoliina Joanurm]]|| [[Lasnamäe MKK]]|| N|| 2|| 0|| 0|| X|| 0|| 2|| 4|| '''4.-5.'''|| | ||
|- | |- | ||
|5 | |5|| [[Nikole Balta]]|| [[Lasnamäe MKK]]|| N|| 2|| 0|| 0|| 2|| X|| 2|| 6|| '''II-III'''|| | ||
|- | |- | ||
|6 | |6|| [[Jette Maria Mäggi]]|| [[Remii]]|| N|| 0|| 0|| 0|| 0|| 0|| X|| 0|| '''6.'''|| | ||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 2. aprill 2011, kell 19:10
Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011
2. aprill 2010
Noormehed
koht | nimi | klubi | M/N | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | punkte | koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alex-Matthias Tamm | Lasnamäe MKK | M | X | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 14 | II | |
2 | Japhvet Juur | Lasnamäe MKK | M | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9. | |
3 | Kaspar Padar | Lasnamäe MKK | M | 0 | 2 | X | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 | III-IV | |
4 | Cristofer Robin Subbi | Lasnamäe MKK | M | 2 | 2 | 2 | X | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 11 | III-IV | |
5 | Mainor Milli | Lasnamäe MKK | M | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5.-6. | |
6 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | M | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | 2 | 18 | I | |
7 | Mark Noormägi | Lasnamäe MKK | M | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 1 | 10. | |
8 | Martin Štšukin | Lasnamäe MKK | M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | X | 2 | 2 | 6 | 7. | |
9 | Sten Teras | Lasnamäe MKK | M | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 0 | 4 | 8. | |
10 | Artur Kirejev | Lasnamäe MKK | M | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 10 | 5.-6. |
Järelmatš III kohale:
Kaspar Padar - Cristofer Robin Subbi 2:0
Poisid:
I koht - Andreas Jürgenson
II koht - Alex-Matthias Tamm
III koht - Kaspar Padar
Neiud
koht | nimi | klubi | M/N | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | punkte | koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anette Täll | Lasnamäe MKK | N | X | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4.-5. | |
2 | Ruth-Helena Brük | Lasnamäe MKK | N | 0 | X | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | II-III | |
3 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | N | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | 10 | I | |
4 | Karoliina Joanurm | Lasnamäe MKK | N | 2 | 0 | 0 | X | 0 | 2 | 4 | 4.-5. | |
5 | Nikole Balta | Lasnamäe MKK | N | 2 | 0 | 0 | 2 | X | 2 | 6 | II-III | |
6 | Jette Maria Mäggi | Remii | N | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 6. |
Järelmatš III kohale:
Kaspar Padar - Cristofer Robin Subbi 2:0
Poisid:
I koht - Andreas Jürgenson
II koht - Alex-Matthias Tamm
III koht - Kaspar Padar
Peakohtunik: Piret Viirma