Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2011 noorem vanusegrupp
Allikas: Kabeliit
Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011
2. aprill 2010
Noormehed
koht | nimi | klubi | M/N | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | punkte | koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alex-Matthias Tamm | Lasnamäe MKK | M | X | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 14 | II | |
2 | Japhvet Juur | Lasnamäe MKK | M | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9. | |
3 | Kaspar Padar | Lasnamäe MKK | M | 0 | 2 | X | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 | III-IV | |
4 | Cristofer Robin Subbi | Lasnamäe MKK | M | 2 | 2 | 2 | X | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 11 | III-IV | |
5 | Mairon Milli | Lasnamäe MKK | M | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5.-6. | |
6 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | M | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | 2 | 18 | I | |
7 | Mark Noormägi | Lasnamäe MKK | M | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 1 | 10. | |
8 | Martin Štšukin | Lasnamäe MKK | M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | X | 2 | 2 | 6 | 7. | |
9 | Sten Teras | Lasnamäe MKK | M | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 0 | 4 | 8. | |
10 | Artur Kirejev | Lasnamäe MKK | M | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 10 | 5.-6. |
Järelmatš III kohale:
Kaspar Padar - Cristofer Robin Subbi 2:0
Poisid:
I koht - Andreas Jürgenson
II koht - Alex-Matthias Tamm
III koht - Kaspar Padar
Neiud
koht | nimi | klubi | M/N | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | punkte | koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anete Täll | Lasnamäe MKK | N | X | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4.-5. | |
2 | Ruth-Helena Brük | Lasnamäe MKK | N | 0 | X | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | II-III | |
3 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | N | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | 10 | I | |
4 | Karoliina Joanurm | Lasnamäe MKK | N | 2 | 0 | 0 | X | 0 | 2 | 4 | 4.-5. | |
5 | Nikole Balta | Lasnamäe MKK | N | 2 | 0 | 0 | 2 | X | 2 | 6 | II-III | |
6 | Jette Maria Mäggi | Remii | N | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 6. |
Järelmatš II-III kohale:
Ruth-Helena Brük - Nikole Balta 2:0
Neiud:
I koht - Rebeca Riisna
II koht - Ruth-Helena Brük
III koht - Nikole Balta
Peakohtunik: Piret Viirma