Võistluskalender 2017

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
7. jaanuar Jõgevamaa MV naised, mehed 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
7. jaanuar Nupuklubi/Tabasalu KK sõprusturniir 100 Malemaja Nupuklubi Tarmo Tulva
14. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Hendrik Tamm / Krista Pahapill
14. jaanuar Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
26.-29. jaanuar Eesti meeste 69. meistrivõistlused vene kabes Järelmatš I-III kohale Mõned partiid Veel partiisid 64 Laulasmaa / Kloogaranna EKL Aare Harak
26.-29. jaanuar Eesti naiste 61. meistrivõistlused vene kabes 64 Laulasmaa / Kloogaranna EKL Aare Harak
Veebruar
3. veebruar Jõgevamaa noorte MV poisid, tüdrukud, tüdrukud minikadettid 64 Palamuse Jõgeva KK Ülar Poom
4. veebruar Jõgevamaa MV 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
9. veebruar Vaida Kabeäss 2017 Tulemused 1.-3. klass Tulemused 4.-6. klass Tulemused 7.-9. klass 64 Vaida Põhikool Aivo Hommik Aivo Hommik
10.-12. veebruar Riga Open 2017 100 Riga 3 gymnasium, Grecinieku street 10 Zoja Golubeva
11. veebruar Nupuklubi/Tabasalu KK sõprusturniir "Kukesamm" 64 Malemaja Nupuklubi Irma Nahkor, Villem Lüüs
18.-19. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
19. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-26. veebruar Eesti meeste 62. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid 100 Malemaja EKL Hans Pukk, Kermo Taimre
23.-26. veebruar Eesti naiste 45. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid 100 Malemaja EKL Hans Pukk, Kermo Taimre
Märts
4.-5. märts 13. Eestimaa talimängud Registreeruud võistkonnad ja tulemused: Linnad Vallad 64 Valga ESL Jõud Aare Harak
11. märts Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
12. märts Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
18. märts Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Aprill
1. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
1. aprill Harju MV Juhend Registreerimisleht 64 Kiili kool Tabasalu KK Aare Harak
8. aprill Jõgevamaa veteranide MV
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
8. aprill Eesti koolide II karikavõistlused kabes Juhend 64 Nõmme Noortemaja Nõmme Noortemaja, Nõmme KK
14.-15. aprill Lehti turniir 64/100 Arula
16.-19. aprill Eesti juuniorite meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
16. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-23. aprill Nõmme kevad 100 Kermo Taimre
29. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
30. aprill - 8. mai Euroopa noorte meistrivõistlused 64 Orel, Venemaa IDF
Mai
30. aprill - 8. mai Euroopa noorte meistrivõistlused 64 Orel, Venemaa IDF
13. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL
14. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL
20. mai Jõgevamaa MV välkkabes
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
20. mai Jõgevamaa MV välkkabes
*Algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
21. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. mai Jõgeva Pargikabe 2017
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Kabeväljak Jõgeva KK Ülar Poom
28. mai Eesti meistrivõistlused seenioritele 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK, EKL
Juuni
10. juuni Lohusalu 2017 64 Laulasmaa
17. juuni Jõgevamaa lahtised MV brasiilia kabes
*Algus kell 10:00
brasiilia kabe Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
18. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
16. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
28.-30. juuli Saaremaa kapp 64 Kuressaare Saaremaa KK
August
1.-6. august Rahvusvaheline turniir „Jõgeva 2017“ 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
1.-9. august Euroopa noorte meistrivõistlused 100 Vitebsk, Valgevene EDC
18.-20. august Balti Klubide Karikas 2017 100 Riia DAB
20. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. august - 2. september Maailma noorte meistrivõistlused 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
September
23. august - 2. september Maailma noorte meistrivõistlused 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
2.-3. september Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
9. september Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Haapsalu EKL
10. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Haapsalu EKL
10. september Euroopa meistrivõistlused kiirkabes 100 Karpacz, Poola EDC
16. september Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
17. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
17. - 23. september Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused 100 Vilnius, Leedu EDC
Oktoober
1.-16. oktoober Täiskasvanute maailmameistrivõistlused 100 Tallinn FMJD
14. oktoober Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
28.oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Dabki, Poola FMJD
November
28.oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Dabki, Poola FMJD
11. november Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 64 Malemaja EKL
12. november Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 Malemaja EKL
18. november Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25. november Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
26. november - 3. detsember Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Kolobrzeg, Poola EDC
Detsember
26. november - 3. detsember Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Kolobrzeg, Poola EDC
2.-3. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
9.-10. detsember Eesti juuniorite meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
15. detsember Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. detsember Orthezi 13. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
17. detsember Aastalõpu turniir 2017 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1998 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2001 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2004 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2007 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017
Personaalsed tööriistad
Üldandmed