Võistluskalender 2018

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
6. jaanuar Jõgevamaa mv 64-r kabes 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
13. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs, Irma Nahkor
13. jaanuar Jõgeva KK seeriavõistluse I etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
20.-21. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud, poiste järelmatš 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
21. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.-28. jaanuar Eesti meeste 70. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel
*Avamine kell 11:30 ja I voor kell 12:00
64 Saaremaa Ühisgümnaasium EKL Aare Harak
25.-28. jaanuar Eesti naiste 62. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel
*Avamine kell 11:30 ja I voor kell 12:00
64 Saaremaa Ühisgümnaasium EKL Aare Harak
26. jaanuar Paul Antsaare mälestusvõistlus Turniiritabel 64 Saaremaa Ühisgümnaasium Saaremaa Kabeklubi Aare Harak
Veebruar
2. veebruar Jõgevamaa noorte mv 64-r kabes 64 Torma spordihoone Jõgeva KK Ülar Poom
3. veebruar Jõgeva KK seeriavõistluse II etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
10.-11. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
17. veebruar Jõgevamaa seenioride MV
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
18. veebruar Eesti 100 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.-25. veebruar Eesti meeste 63. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kermo Taimre
22.-25. veebruar Eesti naiste 46. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kermo Taimre
Märts
3.-4. märts 34. Eesti omavalitsuste talimängud 64 Viljandi ESL Jõud Gert Elmaste
10. märts Jõgevamaa mv 100-r kabes
*Algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
17. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Tulemused: Poisid Tüdrukud
64 Malemaja EKL Villem Lüüs
18. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24. märts Jõgeva KK seeriavõistluse III etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
31. märts Jõgevamaa lahtised mv brasiilia kabes
*Algus kell 10:00
brasiilia Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Aprill
1. aprill Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Arvo Rist
7. aprill Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
8. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
9. aprill Firmaspordi MV - tulemused
*Algus kell 18:00
64 Malemaja Eesti Firmaspordi Liit Kermo Taimre
14. aprill Jõgeva KK seeriavõistluse IV etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. aprill Jõgevamaa mv 64-r ja 100-r välkkabes
*Algus kell 10:00
64/100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
22. – 25. aprill Eesti juunioride meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
28. aprill Harjumaa MV 2018 JuhendTulemused täiskasvanud Tulemused noored 64 Jüri Gümnaasium Harjumaa Spordiliit, Tabasalu Kabeklubi Aare Harak
29. aprill – 8. mai Noorte EM – Tulemused IDF-i lehel 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
30. aprill – 9. mai FMJD 64 sektsiooni noorte EM – (juhend), tulemused B-14 (kiir), (välk), (klassika) 64 Gümüldür, İzmiri provints, Türgi FMJD
Mai
1. mai Ida- ja Lääna-Kärdla 2018. aasta matš 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa kabeklubi Arvo Rist
5. - 9. mai FMJD 64 sektsiooni MK etapp Turkish Open - (juhend), (välk), (kiir) 64 Gümüldür, İzmiri provints, Türgi FMJD
5. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Aare Harak
6. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Aare Harak
6. mai Kukesamm 4 64 Malemaja Nupuklubi Krista Pahapill
20. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20-28. mai Salou Open – (ametlik veebileht) Eestist osalesid Villem Lüüs, Karmen Kuusik ja Priit Lokotar 100 Salou, Hispaania Johan Demasure
26. mai Jõgeva Pargikabe (juhend)
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva KK Ülar Poom
27. mai Eesti meistrivõistlused seenioritele (juhend) 64 Jõgeva Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liit, EKL, Jõgeva KK
28. mai – 8. juuni Noorte EM 64 Adler, Venemaa MARŠ
30.mai – 1. juuni MM välk+kiir 100 Bergamo, Itaalia FMJD Johan Demasure
Juuni
30.mai – 1. juuni MM välk+kiir 100 Bergamo, Itaalia FMJD Johan Demasure
9. juuni Lohusalu 2018 - täiskasvanud, noored
*Algus kell 12:00
64 Lohusalu MTÜ Lohusalu Selts Kermo Taimre
17. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
7. juuli Eesti meistrivõistlused brasiilia kabes brasiilia Malemaja EKL Villem Lüüs
14. juuli Hiiumaa 2018. aasta lahtised esivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa KK
15. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
19.–22. juuli Riga Open Tulemused 100 Riia DAB
27.–29. juuli 54. Saaremaa kapp. Juhend Tulemused: individuaalne võistkondlik 64 Kuressaare Saaremaa KK
31. juuli MK etapp "Jõgeva 2018" – Kiirturniir Tulemused -- juhend (eesti) (vene) 64 Kuremaa loss IDF, Jõgeva KK Villem Lüüs
August
31. juuli – 6. august MK-etapp "Jõgeva 2018": põhiturniir, välkturniir (brasiilia kabe) 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Villem Lüüs
1.–9. august Noorte Euroopa meistrivõistlused 100 EDC
4.–5. august Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes 64 Kuressaare ESSL Gunnar Usin
Janne Traumann
11.–12. august Rein Vettneri mälestusvõistlused 100 Haapsalu Läänemaa KK
18.–19. august Treenerite koolitus Malemaja
19. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.–26. august Euroopa MV kiir- ja välkkabes 100 Szczyrk, Poola EDC
20.–29. august FMJD 64-ruudulise kabe sektsiooni noorte MM – juhend, tulemused:
B-11 (välk), (kiir), (klassika)
B-14 (välk), (kiir), (klassika)
G-17 (välk), (kiir), (klassika)
G-20–G-26 (välk), (kiir), (klassika)
64 Jaroslavl, Venemaa FMJD
25. august – 4. september MM noored, täiskasvanud, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaria IDF
September
1.–9. september Veteranide Euroopa meistrivõistlused 100 EDC
8. september Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva Jõgeva KK Ülar Poom
16. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
15.– 24. september IDF-i Euroopa meistrivõistlused meestele ja naistele. Eestist osalesid Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
22.–23. september Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Kristi Promet
24.–29. september Brasiilia kabe MM - juhend 64 İzmiri provints, Türgi FMJD
29.september – 08.oktoober Noorte Olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon), (B finaal), tüdrukud 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
Oktoober
29. september – 8. oktoober Noorte olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon, B-finaal), tüdrukud 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
13. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
14. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
20. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
20. oktoober Meelit Männiste 83. sünniaastapäevale pühendatud XV mälestusvõistlused Juhend
*Algus kell 12:00
64 Abja Kultuurimaja Gert Elmaste
21. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. oktoober Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Arvo Rist
28. oktoober – 3. november Noorte maailma meistrivõistlused 100 Homiel, Valgevene FMJD
November
28. oktoober – 3. november Noorte maailma meistrivõistlused 100 Homiel, Valgevene FMJD
10. november Eesti juunioride meistrivõistlused - (noormehed) (neiud) 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
11. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
17. november Eesti koolide III karikavõistlused kabes - juhend, ajakava
*Algus kell 11:00
64 Tallinna Pääsküla kool Nõmme KK
17. november Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
18. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
24. november Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
25. november
Paunvere 22. kabeturniir.jpg Paunvere 22. kabeturniir
*Algus kell 11:00
64 Palamuse Gümnaasium
Detsember
1.-2. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
8. detsember Jõgeva KK seeriavõistluse VIII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. detsember Orthezi 14. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
16. detsember Aastalõpu turniir 2018 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 1999 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2002 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2005 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2008 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
2003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Personaalsed tööriistad