Erinevus lehekülje "Võistluskalender 2020" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 1: Rida 1:
 
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
<font color=red size=16>NB! Tegu on veel mustandiga!!! </font>
 
 
|-  
 
|-  
 
!style="background: #E0E5CF;"| <font color=#000000>Aeg</font>
 
!style="background: #E0E5CF;"| <font color=#000000>Aeg</font>

Redaktsioon: 23. detsember 2019, kell 20:27

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
3.-6. jaanuar 39. rahvusvaheline noorteturniir Kuldne kabe VÄLK PÕHITURNIIR jooksukabe kuuevõistlus 100 Tallinna Teeninduskool Nupuklubi Villem Lüüs
11. jaanuar Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse I etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
12. jaanuar Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele Tüdrukud Poisid 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
19. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-26. jaanuar Eesti meeste 72. meistrivõistlused vene kabes 64 Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu EKL Aare Harak
23.-26. jaanuar Eesti naiste 64. meistrivõistlused vene kabes 64 Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu EKL Aare Harak
26. jaanuar XIX Juhan Aidaku mälestusturniir Juhend Tulemused: mehed, naised 64 Sürgavere kool Hugo Hommik
Veebruar
1. veebruar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
1. veebruar Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes 2020 Mehed Naised Brasiilia Malemaja EKL Aare Harak
8. veebruar Jõgeva KK karikavõistluse II etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
8.-9. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
15. veebruar Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse III etapp
Algus kell 10:00
100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20.–23. veebruar Eesti meeste 65. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak
20.–23. veebruar Eesti naiste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak
23. veebruar Talikabe MV 64 Tallinna Taliujumiskeskus Tallinna Taliujumiskeskus,EKL Tarmo Tulva
29.veebruar – 1. märts 36. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel 64 Kunda ESL Jõud Aare Harak, Villem Lüüs
Märts
29.veebruar-1. märts 36. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel 64 Kunda ESL Jõud Aare Harak, Villem Lüüs
7.-8. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele
Poisid Tüdrukud
100 Malemaja EKL Villem Lüüs
14. märts Jõgeva KK karikavõistluse IV etapp
Algus kell 10:00
Võistlus on edasi lükatud!
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 3. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Võistlus on edasi lükatud!
64 Malemaja EKL
28. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Võistlus on edasi lükatud!
64 Malemaja EKL
28. märts Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse V etapp
Algus kell 10:00
Võistlus on edasi lükatud!
Brasiilia Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Aprill
4. aprill Harjumaa MV
Võistlus on edasi lükatud!
64 Järveküla kool (Reti tee 20, Peetri alevik, Rae vald) Harjumaa Spordiliit, Tabasalu Kabeklubi Villem Lüüs
7. aprill Firmaspordi Kevadspartakiaad
NB! Võistlus toimub virtuaalselt!
64 vint.ee Eesti Firmaspordi Liit
11.-12. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele
Võistlus on edasi lükatud!
64 Malemaja EKL
18. aprill Jõgevamaa MV välkkabes/Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp
Algus kell 10:00
Võistlus on edasi lükatud!
64 ja 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 4. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL
22.-25. aprill Eesti meistrivõistlused juunioridele
Võistlus on edasi lükatud!
100 Malemaja EKL
25. aprill Jõgevamaa seenioride MV
Algus kell 10:00

Võistlus on edasi lükatud!
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Mai
2.–10. mai Noorte EM
Võistlused on edasi lükatud!
64 Kobuleti, Gruusia IDF
2. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes
Võistlus on edasi lükatud!
100 Malemaja EKL
3. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes
Võistlus on edasi lükatud!
100 Malemaja EKL
16. mai Jõgeva KK karikavõistluse VII etapp
Võistlus on edasi lükatud!
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
17. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 5. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
30. mai Jõgeva Pargikabe 2020
Võistlus jääb ära!
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva KK Ülar Poom
31. mai Eesti meistrivõistlused seenioritele
Võistlus on edasi lükatud!
64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom
Juuni
13. juuni Jõgevamaa seenioride mv 64-r kabes 64 Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
20. juuni Jõgevamaa mv välkkabes / Jõgeva KK karikavõistluste IV etapp 64, 100 64/100 Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
21. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
1. juuli Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
4. juuli Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
4. juuli Jõgevamaa MV brasiilia kabes / Jõgeva KK karikavõistluse V etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus JSL Kalju, Jõgeva KK Ülar Poom
5. juuli Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
9.–11. juuli Eesti meistrivõistlused juunioridele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
19. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.-26. juuli 56. Saaremaa Kapp Juhend 64 Saaremaa KK Jaan Truu
August
1.-9. august Noorte Online EM Juhend 100 www.vint.ee EDC, EKL Johan Demasure
15. august Lohusalu 2020 64 Lohusalu MTÜ Lohusalu Selts
16. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-31. august MM (noored, seeniorid, võistkondlikud - noored, mehed, naised, seeniorid) 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
September
11.-20. september Euroopa meistrivõistlused (mehed, naised) 64 Kuremaa loss IDF
20. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.-27. september Eesti meistrivõistlused juunioridele 64 Malemaja EKL
Oktoober
3. oktoober ESL Jõud Meistrivõistlused 64 Malemaja ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL
11. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
17. oktoober Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom
18. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.-31. oktoober Noorte MM 100 Dabki, Poola FMJD
November
10. november Jõgevamaa noorte MV
Algus kell 12:30
64 Palamuse Gümnaasium Jõgeva KK Ülar Poom
14. november Jõgeva KK karikavõistluse IX etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
22. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
28.-29. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Detsember
5. detsember Jõgeva KK karikavõistluse X etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
6. detsember 24. Paunvere kabeturniir 64 Palamuse Jõgeva KK Ülar Poom
12.-13. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
19. detsember Orthezi 16. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
20. detsember Aastalõputurniir 2020 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2001 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2004 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2007 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2010 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2012 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020

Personaalsed tööriistad