XLIV Saaremaa kapp (2008): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
P (0,5 -> ½) |
PResümee puudub |
||
40. rida: | 40. rida: | ||
4.–5. [[Juta Raudsepp]] (Sauga) | 4.–5. [[Juta Raudsepp]] (Sauga) | ||
6. [[Larissa Krõlova]] ( | 6. [[Larissa Krõlova]] (Daugmale-Dama) | ||
7. [[Imbi Aatonen]] (ind.) | 7. [[Imbi Aatonen]] (ind.) | ||
48. rida: | 48. rida: | ||
Korraldaja: Jaan Truu | Korraldaja: Jaan Truu | ||
[[Kategooria:Saaremaa kapp| | [[Kategooria:Saaremaa kapp|44]] | ||
[[Kategooria:2008|Saaremaa kapp]] | [[Kategooria:2008|Saaremaa kapp]] |
Viimane redaktsioon: 5. november 2014, kell 12:33
XLIV Saaremaa kapp toimus 25.–27. juulil 2008 Kuressaares.
Mehed
Soovijate vähesuse tõttu ei peetud rahvusvahelise kabe turniiri. Kõik osalejad pidasid vene kabe turniiri.
Jrk | Võistleja | Järk | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Kokku | Koht | Koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jüri Siim | MK | ind. | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | 0 | 0 | 7 | 13.–14. | ||
2 | Jekaterina Agapova | FM | Daugmale-Dama | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 10½ | 2. | 161 | |
3 | Uno Plakk | M | ind. | ½ | 0 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 8 | 8.–11. | ||
4 | Vitali Kravtsov | M | Iecava | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | ½ | 10½ | 3. | 158½ | |
5 | August Morozov | MK | Sauga | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2½ | 17. | ||
6 | Janis Štals | MK | Iecava | ½ | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | 8 | 8.–11. | ||
7 | Anatoli Anissimov | M | Daugmale-Dama | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 8½ | 7. | ||
8 | Arnold Šimkuss | MK | Iecava | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 9 | 5.–6. | ||
9 | Kaarel Koitla | MK | Sauga | ½ | ½ | 0 | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 0 | 0 | ½ | ½ | ½ | 6½ | 15. | ||
10 | Enno Eerma | M | ind. | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 7½ | 12. | ||
11 | Paul Antsaar | MK | Saaremaa | 1 | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 7 | 13.–14. | ||
12 | Jaan Truu | MK | Saaremaa | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | 1 | 4½ | 16. | ||
13 | Vladimir Danilov | FM | Daugmale-Dama | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 9 | 5.–6. | ||
14 | Arvo Rist | M | ind. | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 11 | 1. | ||
15 | Algo Laidvee | MK | Saaremaa | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | 0 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | 0 | 0 | 0 | 8 | 8.–11. | ||
16 | Andrei Naprejenkov | M | ind. | 1 | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | 10½ | 4. | 156½ | |
17 | Boriss Družinin | SM | ind. | 1 | 0 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | 1 | 0 | 8 | 8.–11. |
Naised
Naised mängisid vene kabes üheringilise turniiri.
1. Regina Pironena (Iecava)
2. Kaari Vainonen (ind.)
3. Antra Valnere (ind)
4.–5. Inge Roots (Saaremaa)
4.–5. Juta Raudsepp (Sauga)
6. Larissa Krõlova (Daugmale-Dama)
7. Imbi Aatonen (ind.)
Kohtunikud: Ivar Truu ja Gunnar Usin
Korraldaja: Jaan Truu