https://www.kabeliit.ee/api.php?action=feedcontributions&user=Priit&feedformat=atom
Kabeliit - Kasutaja kaastöö [et]
2024-03-29T13:07:02Z
Kasutaja kaastöö
MediaWiki 1.40.2
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=N%C3%B5mme_Kevad_2011&diff=11246
Nõmme Kevad 2011
2011-04-24T15:28:38Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>17. rahvusvaheline kabeturniir Nõmme Kevad<br />
<br />
22.–24. aprill 2011<br />
<br />
Vaata ka [http://ruudulised.blogspot.com/search/label/N%C3%B5mme%20Kevad%202011 ruudulised.blogspot.com]<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! nr !! nimi !! riik !! width=35 | 1 !! width=35 | 2 !! width=35 | 3 !! width=35 | 4 !! width=35 | 5 !! width=35 | 6 !! width=35 | 7 !! punkte !! koht !! koef<br />
|-<br />
|1|| [[Martin Dolfing]] ||{{nl}}|| 27:2 || 13:2 || 7:2 || 2:1 || 3:2 || 5:2 || 4:1 || '''12'''|| '''I''' || <br />
|-<br />
|2|| [[Raido Värik]] ||{{ee}}|| 11:2 || 5:1 || 20:2 || 1:1 || 8:1 || 9:2 || 12:2 || '''11'''|| '''II''' ||<br />
|-<br />
|3|| [[Vsevolod Teterin]] ||{{lv}}|| 19:2 || 16:1 || 9:1 || 10:2 || 1:0 || 11:2 || 8:2 || '''10'''|| '''III''' || 51 (-1)<br />
|-<br />
|4|| [[Leonid Cilevich]] ||{{lv}}|| 7:0 || 32:2 || 29:2 || 9:1 || 20:2 || 14:2 || 1:1 || '''10'''|| '''IV''' || 47 (-1) ||Parim noormees<br />
|-<br />
|5|| [[Anti Ingel]] ||{{ee}}|| 17:2 || 2:1 || 30:2 || 8:1 || 7:2 || 1:0 || 6:1 || '''9'''|| '''V''' || 55 (-1)<br />
|-<br />
|6|| [[Kadi Veski]] ||{{ee}}|| 28:1 || 10:1 || 16:2 || 19:1 || 21:2 || 8:1 || 5:1 || '''9'''|| 6. || 44 (-1)||Parim naine<br />
|-<br />
|7|| [[Erwin Heslinga]] ||{{nl}}|| 4:2 || 12:2 || 1:0 || 21:2 || 5:0 || 15:1 || 10:1 || '''8'''|| 7. || 55 (-1)<br />
|-<br />
|8|| [[Heinar Jahu]] ||{{ee}}|| 10:1 || 28:2 || 22:2 || 5:1 || 2:1 || 6:1 || 3:0 || '''8'''|| 8. || 53 (-1)<br />
|-<br />
|9|| [[Priit Tänav]] ||{{ee}}|| 21:1 || 31:2 || 3:1 || 4:1 || 19:2 || 2:0 || 15:1 || '''8'''|| 9. || 51 (-1)<br />
|-<br />
|10|| [[Andrey Napreenkov]] ||{{ru}}|| 8:1|| 6:1 || 12:1 || 3:0 || 23:2 || 21:2 || 7:1 || '''8'''|| 10. || 49 (-1)<br />
|-<br />
|11|| [[Elena Chesnokova]] ||{{lv}}|| 2:0 || 17:1 || 23:2 || 13:1 || 30:2 || 3:0 || 25:2 || '''8'''|| 11.-12. || 48 (-1) ||Parim neiu<br />
|-<br />
|12|| [[Rik Smit]] ||{{nl}}|| 24:2 || 7:0 || 10:1 || 16:2 || 14:1 || 20:2 || 2:0 || '''8'''|| 11.-12. || 48 (-1)<br />
|-<br />
|13|| [[Elvia Sõber]] ||{{ee}}|| 25:2 || 1:0 || 18:1 || 11:1 || 17:0 || 16:2 || 24:2 || '''8'''|| 13. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|14|| [[Konstantin Selli]] ||{{ee}}|| 18:2 || 30:1 || 21:0 || 17:2 || 12:1 || 4:0 || 19:2 || '''8'''|| 14. || 44 (-1)<br />
|-<br />
|15|| [[Wim Koopman]] ||{{nl}}|| 16:0 || 25:2 || 19:0 || 22:2 || 18:2 || 7:1 || 9:1 || '''8'''|| 15. || 42 (-1)<br />
|-<br />
|16|| [[Uno Plakk]] ||{{ee}}|| 15:2 || 3:1 || 6:0 || 12:0 || 26:2 || 13:0 || 27:2 || '''7'''|| 16. || 49 (-1)<br />
|-<br />
|17|| [[Oleg Grudin]] ||{{lv}}|| 5:0 || 11:1 || 28:2 || 14:0 || 13:2 || 19:1 || 18:1 || '''7'''|| 17. || 46 (-1)<br />
|-<br />
|18|| [[Leon Berson]] ||{{lv}}|| 14:0 || 24:2 || 13:1 || 30:1 || 15:0 || 22:2 || 17:1 || '''7'''|| 18. || 43 (-1)<br />
|-<br />
|19|| [[Martin Galauskis]] ||{{lv}}|| 3:0 || 27:2 || 15:2 || 6:1 || 9:0 || 17:1 || 14:0 || '''6'''|| 19. || 50 (-1)<br />
|-<br />
|20|| [[Herm jan Braskamp]] ||{{nl}}|| 31:1 || 23:2 || 2:0 || 26:2 || 4:0 || 12:0 || 21:1 || '''6'''|| 20.-21. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|21|| [[Jacco Keizer]] ||{{nl}}|| 9:1 || 29:2 || 14:2 || 7:0 || 6:0 || 10:0 || 20:1 || '''6'''|| 20.-21. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|22|| [[Dace Nilova]] ||{{lv}}|| 23:1 || 26:2 || 8:0 || 15:0 || 27:1|| 18:0 || 28:2 || '''6'''|| 22. || 40 (-1)<br />
|-<br />
|23|| [[Elvija Vanaga]] ||{{lv}}|| 22:1 || 20:0 || 11:0 || 29:2 || 10:0 || 26:1 || 30:+ || '''6'''|| 23. || 39 (-1)<br />
|-<br />
|24|| [[Diana Romanenkova]] ||{{ee}}|| 12:0 || 18:0 || 32:2 || 27:1 || 28:1 || 29:2 || 13:0 || '''6'''|| 24. || 38 (-1)<br />
|-<br />
|25|| [[Merike Martsepp]] ||{{ee}}|| 13:0 || 15:0 || 27:0 || 32:2 || 31:2 || 30:2 || 11:0 || '''6'''|| 25. || 36 (-1)<br />
|-<br />
|26|| [[Kārlis Ozols]] ||{{lv}}|| 29:1 || 22:0 || 31:2 || 20:0 || 16:0 || 23:1 || 32:2 || '''6'''|| 26. || 33 (-1)<br />
|-<br />
|27|| [[Karl Jaagup Kask]] ||{{ee}}|| 1:0 || 19:0 || 25:2 || 24:1 || 22:1 || 28:1 || 16:0 || '''5'''|| 27. || 43 (-1)<br />
|-<br />
|28|| [[Antanas Zamulskis]] ||{{ee}}|| 6:1 || 8:0 || 17:0 || 31:2 || 24:1 || 27:1 || 22:0 || '''5'''|| 28. || 41 (-1)<br />
|-<br />
|29|| [[Juris Oskars Biezais]] ||{{lv}}|| 26:1 || 21:0 || 4:0 || 23:0 || 32:2 || 24:0 || 31:2 || '''5'''|| 29. || 37 (-1)<br />
|-<br />
|30|| [[Margus Martsepp]] ||{{ee}}|| 32:2 || 14:1 || 5:0 || 18:1 || 11:0 || 25:0 || 23:- || '''4'''|| 30. ||<br />
|-<br />
|31|| [[Karl-Richard Esvald]] ||{{ee}}|| 20:1 || 9:0 || 26:0 || 28:0 || 25:0 || 32:2 || 29:0 || '''3'''|| 31. ||<br />
|-<br />
|32|| [[Victoria Leo]] ||{{ee}}|| 30:0 || 4:0 || 24:0 || 25:0 || 29:0 || 31:0 || 26:0 || '''0'''|| 32. ||<br />
|}<br />
<br />
Kohtunik [[Lembit Vahesaar]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=N%C3%B5mme_Kevad_2011&diff=11245
Nõmme Kevad 2011
2011-04-24T15:13:00Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>17. rahvusvaheline kabeturniir Nõmme Kevad<br />
<br />
22.–24. aprill 2011<br />
<br />
Vaata ka [http://ruudulised.blogspot.com/search/label/N%C3%B5mme%20Kevad%202011 ruudulised.blogspot.com]<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! nr !! nimi !! riik !! width=35 | 1 !! width=35 | 2 !! width=35 | 3 !! width=35 | 4 !! width=35 | 5 !! width=35 | 6 !! width=35 | 7 !! punkte !! koht !! koef<br />
|-<br />
|1|| [[Martin Dolfing]] ||{{nl}}|| 27:2 || 13:2 || 7:2 || 2:1 || 3:2 || 5:2 || 4:1 || '''12'''|| '''I''' || <br />
|-<br />
|2|| [[Raido Värik]] ||{{ee}}|| 11:2 || 5:1 || 20:2 || 1:1 || 8:1 || 9:2 || 12:2 || '''11'''|| '''II''' ||<br />
|-<br />
|3|| [[Vsevolod Teterin]] ||{{lv}}|| 19:2 || 16:1 || 9:1 || 10:2 || 1:0 || 11:2 || 8:2 || '''10'''|| '''III''' || 51 (-1)<br />
|-<br />
|4|| [[Leonid Cilevich]] ||{{lv}}|| 7:0 || 32:2 || 29:2 || 9:1 || 20:2 || 14:2 || 1:1 || '''10'''|| '''IV''' || 47 (-1) ||Parim noormees<br />
|-<br />
|5|| [[Anti Ingel]] ||{{ee}}|| 17:2 || 2:1 || 30:2 || 8:1 || 7:2 || 1:0 || 6:1 || '''9'''|| '''V''' || 55 (-1)<br />
|-<br />
|6|| [[Kadi Veski]] ||{{ee}}|| 28:1 || 10:1 || 16:2 || 19:1 || 21:2 || 8:1 || 5:1 || '''9'''|| 6. || 44 (-1)||Parim naine<br />
|-<br />
|7|| [[Erwin Heslinga]] ||{{nl}}|| 4:2 || 12:2 || 1:0 || 21:2 || 5:0 || 15:1 || 10:1 || '''8'''|| 7. || 55 (-1)<br />
|-<br />
|8|| [[Heinar Jahu]] ||{{ee}}|| 10:1 || 28:2 || 22:2 || 5:1 || 2:1 || 6:1 || 3:0 || '''8'''|| 8. || 53 (-1)<br />
|-<br />
|9|| [[Priit Tänav]] ||{{ee}}|| 21:1 || 31:2 || 3:1 || 4:1 || 19:2 || 2:0 || 15:1 || '''8'''|| 9. || 51 (-1)<br />
|-<br />
|10|| [[Andrey Napreenkov]] ||{{ru}}|| 8:1|| 6:1 || 12:1 || 3:0 || 23:2 || 21:2 || 7:1 || '''8'''|| 10. || 49 (-1)<br />
|-<br />
|11|| [[Elena Chesnokova]] ||{{lv}}|| 2:0 || 17:1 || 23:2 || 13:1 || 30:2 || 3:0 || 25:2 || '''8'''|| 11.-12. || 48 (-1) ||Parim neiu<br />
|-<br />
|12|| [[Rik Smit]] ||{{nl}}|| 24:2 || 7:0 || 10:1 || 16:2 || 14:1 || 20:2 || 2:0 || '''8'''|| 11.-12. || 48 (-1)<br />
|-<br />
|13|| [[Elvia Sõber]] ||{{ee}}|| 25:2 || 1:0 || 18:1 || 11:1 || 17:0 || 16:2 || 24:2 || '''8'''|| 13. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|14|| [[Konstantin Selli]] ||{{ee}}|| 18:2 || 30:1 || 21:0 || 17:2 || 12:1 || 4:0 || 19:2 || '''8'''|| 14. || 44 (-1)<br />
|-<br />
|15|| [[Wim Koopman]] ||{{nl}}|| 16:0 || 25:2 || 19:0 || 22:2 || 18:2 || 7:1 || 9:1 || '''8'''|| 15. || 42 (-1)<br />
|-<br />
|16|| [[Uno Plakk]] ||{{ee}}|| 15:2 || 3:1 || 6:0 || 12:0 || 26:2 || 13:0 || 27:2 || '''7'''|| 16. || 49 (-1)<br />
|-<br />
|17|| [[Oleg Grudin]] ||{{lv}}|| 5:0 || 11:1 || 28:2 || 14:0 || 13:2 || 19:1 || 18:1 || '''7'''|| 17. || 46 (-1)<br />
|-<br />
|18|| [[Leon Berson]] ||{{lv}}|| 14:0 || 24:2 || 13:1 || 30:1 || 15:0 || 22:2 || 17:1 || '''7'''|| 18. || 43 (-1)<br />
|-<br />
|19|| [[Martin Galauskis]] ||{{lv}}|| 3:0 || 27:2 || 15:2 || 6:1 || 9:0 || 17:1 || 14:0 || '''6'''|| 19. || 50 (-1)<br />
|-<br />
|20|| [[Herm jan Braskamp]] ||{{nl}}|| 31:1 || 23:2 || 2:0 || 26:2 || 4:0 || 12:0 || 21:1 || '''6'''|| 20.-21. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|21|| [[Jacco Keizer]] ||{{nl}}|| 9:1 || 29:2 || 14:2 || 7:0 || 6:0 || 10:0 || 20:1 || '''6'''|| 20.-21. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|22|| [[Dace Nilova]] ||{{lv}}|| 23:1 || 26:2 || 8:0 || 15:0 || 27:1|| 18:0 || 28:2 || '''6'''|| 22. || 40 (-1)<br />
|-<br />
|23|| [[Elvija Vanaga]] ||{{lv}}|| 22:1 || 20:0 || 11:0 || 29:2 || 10:0 || 26:1 || 30:2 || '''6'''|| 23. || 39 (-1)<br />
|-<br />
|24|| [[Diana Romanenkova]] ||{{ee}}|| 12:0 || 18:0 || 32:2 || 27:1 || 28:1 || 29:2 || 13:0 || '''6'''|| 24. || 38 (-1)<br />
|-<br />
|25|| [[Merike Martsepp]] ||{{ee}}|| 13:0 || 15:0 || 27:0 || 32:2 || 31:2 || 30:2 || 11:0 || '''6'''|| 25. || 36 (-1)<br />
|-<br />
|26|| [[Kārlis Ozols]] ||{{lv}}|| 29:1 || 22:0 || 31:2 || 20:0 || 16:0 || 23:1 || 32:2 || '''6'''|| 26. || 33 (-1)<br />
|-<br />
|27|| [[Karl Jaagup Kask]] ||{{ee}}|| 1:0 || 19:0 || 25:2 || 24:1 || 22:1 || 28:1 || 16:0 || '''5'''|| 27. || 43 (-1)<br />
|-<br />
|28|| [[Antanas Zamulskis]] ||{{ee}}|| 6:1 || 8:0 || 17:0 || 31:2 || 24:1 || 27:1 || 22:0 || '''5'''|| 28. || 41 (-1)<br />
|-<br />
|29|| [[Juris Oskars Biezais]] ||{{lv}}|| 26:1 || 21:0 || 4:0 || 23:0 || 32:2 || 24:0 || 31:2 || '''5'''|| 29. || 37 (-1)<br />
|-<br />
|30|| [[Margus Martsepp]] ||{{ee}}|| 32:2 || 14:1 || 5:0 || 18:1 || 11:0 || 25:0 || 23:0 || '''4'''|| 30. ||<br />
|-<br />
|31|| [[Karl-Richard Esvald]] ||{{ee}}|| 20:1 || 9:0 || 26:0 || 28:0 || 25:0 || 32:2 || 29:0 || '''3'''|| 31. ||<br />
|-<br />
|32|| [[Victoria Leo]] ||{{ee}}|| 30:0 || 4:0 || 24:0 || 25:0 || 29:0 || 31:0 || 26:0 || '''0'''|| 32. ||<br />
|}<br />
<br />
Kohtunik [[Lembit Vahesaar]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=N%C3%B5mme_Kevad_2011&diff=11244
Nõmme Kevad 2011
2011-04-24T14:19:58Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>17. rahvusvaheline kabeturniir Nõmme Kevad<br />
<br />
22.–24. aprill 2011<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! nr !! nimi !! riik !! width=35 | 1 !! width=35 | 2 !! width=35 | 3 !! width=35 | 4 !! width=35 | 5 !! width=35 | 6 !! width=35 | 7 !! punkte !! koht !! koef<br />
|-<br />
|1|| [[Martin Dolfing]] ||{{nl}}|| 27:2 || 13:2 || 7:2 || 2:1 || 3:2 || 5:2 || 4:1 || '''12'''|| '''I''' || <br />
|-<br />
|2|| [[Raido Värik]] ||{{ee}}|| 11:2 || 5:1 || 20:2 || 1:1 || 8:1 || 9:2 || 12:2 || '''11'''|| '''II''' ||<br />
|-<br />
|3|| [[Vsevolod Teterin]] ||{{lv}}|| 19:2 || 16:1 || 9:1 || 10:2 || 1:0 || 11:2 || 8:2 || '''10'''|| '''III''' || 51 (-1)<br />
|-<br />
|4|| [[Leonid Cilevich]] ||{{lv}}|| 7:0 || 32:2 || 29:2 || 9:1 || 20:2 || 14:2 || 1:1 || '''10'''|| '''IV''' || 47 (-1) ||Parim noormees<br />
|-<br />
|5|| [[Anti Ingel]] ||{{ee}}|| 17:2 || 2:1 || 30:2 || 8:1 || 7:2 || 1:0 || 6:1 || '''9'''|| '''V''' || 55 (-1)<br />
|-<br />
|6|| [[Kadi Veski]] ||{{ee}}|| 28:1 || 10:1 || 16:2 || 19:1 || 21:2 || 8:1 || 5:1 || '''9'''|| 6. || 44 (-1)||Parim naine<br />
|-<br />
|7|| [[Erwin Heslinga]] ||{{nl}}|| 4:2 || 12:2 || 1:0 || 21:2 || 5:0 || 15:1 || 10:1 || '''8'''|| 7. || 55 (-1)<br />
|-<br />
|8|| [[Heinar Jahu]] ||{{ee}}|| 10:1 || 28:2 || 22:2 || 5:1 || 2:1 || 6:1 || 3:0 || '''8'''|| 8. || 53 (-1)<br />
|-<br />
|9|| [[Priit Tänav]] ||{{ee}}|| 21:1 || 31:2 || 3:1 || 4:1 || 19:2 || 2:0 || 15:1 || '''8'''|| 9. || 51 (-1)<br />
|-<br />
|10|| [[Andrey Napreenkov]] ||{{ru}}|| 8:1|| 6:1 || 12:1 || 3:0 || 23:2 || 21:2 || 7:1 || '''8'''|| 10. || 49 (-1)<br />
|-<br />
|11|| [[Elena Chesnokova]] ||{{lv}}|| 2:0 || 17:1 || 23:2 || 13:1 || 30:2 || 3:0 || 25:2 || '''8'''|| 11.-12. || 48 (-1) ||Parim neiu<br />
|-<br />
|12|| [[Rik Smit]] ||{{nl}}|| 24:2 || 7:0 || 10:1 || 16:2 || 14:1 || 20:2 || 2:0 || '''8'''|| 11.-12. || 48 (-1)<br />
|-<br />
|13|| [[Elvia Sõber]] ||{{ee}}|| 25:2 || 1:0 || 18:1 || 11:1 || 17:0 || 16:2 || 24:2 || '''8'''|| 13. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|14|| [[Konstantin Selli]] ||{{ee}}|| 18:2 || 30:1 || 21:0 || 17:2 || 12:1 || 4:0 || 19:2 || '''8'''|| 14. || 44 (-1)<br />
|-<br />
|15|| [[Wim Koopman]] ||{{nl}}|| 16:0 || 25:2 || 19:0 || 22:2 || 18:2 || 7:1 || 9:1 || '''8'''|| 15. || 42 (-1)<br />
|-<br />
|16|| [[Uno Plakk]] ||{{ee}}|| 15:2 || 3:1 || 6:0 || 12:0 || 26:2 || 13:0 || 27:2 || '''7'''|| 16. || 49 (-1)<br />
|-<br />
|17|| [[Oleg Grudin]] ||{{lv}}|| 5:0 || 11:1 || 28:2 || 14:0 || 13:2 || 19:1 || 18:1 || '''7'''|| 17. || 46 (-1)<br />
|-<br />
|18|| [[Leon Berson]] ||{{lv}}|| 14:0 || 24:2 || 13:1 || 30:1 || 15:0 || 22:2 || 17:1 || '''7'''|| 18. || 43 (-1)<br />
|-<br />
|19|| [[Martin Galauskis]] ||{{lv}}|| 3:0 || 27:2 || 15:2 || 6:1 || 9:0 || 17:1 || 14:0 || '''6'''|| 19. || 50 (-1)<br />
|-<br />
|20|| [[Herm jan Braskamp]] ||{{nl}}|| 31:1 || 23:2 || 2:0 || 26:2 || 4:0 || 12:0 || 21:1 || '''6'''|| 20.-21. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|21|| [[Jacco Keizer]] ||{{nl}}|| 9:1 || 29:2 || 14:2 || 7:0 || 6:0 || 10:0 || 20:1 || '''6'''|| 20.-21. || 47 (-1)<br />
|-<br />
|22|| [[Dace Nilova]] ||{{lv}}|| 23:1 || 26:2 || 8:0 || 15:0 || 27:1|| 18:0 || 28:2 || '''6'''|| 22. || 40 (-1)<br />
|-<br />
|23|| [[Elvija Vanaga]] ||{{lv}}|| 22:1 || 20:0 || 11:0 || 29:2 || 10:0 || 26:1 || 30:2 || '''6'''|| 23. || 39 (-1)<br />
|-<br />
|24|| [[Diana Romanenkova]] ||{{ee}}|| 12:0 || 18:0 || 32:2 || 27:1 || 28:1 || 29:2 || 13:0 || '''6'''|| 24. || 38 (-1)<br />
|-<br />
|25|| [[Merike Martsepp]] ||{{ee}}|| 13:0 || 15:0 || 27:0 || 32:2 || 31:2 || 30:2 || 11:0 || '''6'''|| 25. || 36 (-1)<br />
|-<br />
|26|| [[Kārlis Ozols]] ||{{lv}}|| 29:1 || 22:0 || 31:2 || 20:0 || 16:0 || 23:1 || 32:2 || '''6'''|| 26. || 33 (-1)<br />
|-<br />
|27|| [[Karl Jaagup Kask]] ||{{ee}}|| 1:0 || 19:0 || 25:2 || 24:1 || 22:1 || 28:1 || 16:0 || '''5'''|| 27. || 43 (-1)<br />
|-<br />
|28|| [[Antanas Zamulskis]] ||{{ee}}|| 6:1 || 8:0 || 17:0 || 31:2 || 24:1 || 27:1 || 22:0 || '''5'''|| 28. || 41 (-1)<br />
|-<br />
|29|| [[Juris Oskars Biezais]] ||{{lv}}|| 26:1 || 21:0 || 4:0 || 23:0 || 32:2 || 24:0 || 31:2 || '''5'''|| 29. || 37 (-1)<br />
|-<br />
|30|| [[Margus Martsepp]] ||{{ee}}|| 32:2 || 14:1 || 5:0 || 18:1 || 11:0 || 25:0 || 23:0 || '''4'''|| 30. ||<br />
|-<br />
|31|| [[Karl-Richard Esvald]] ||{{ee}}|| 20:1 || 9:0 || 26:0 || 28:0 || 25:0 || 32:2 || 29:0 || '''3'''|| 31. ||<br />
|-<br />
|32|| [[Victoria Leo]] ||{{ee}}|| 30:0 || 4:0 || 24:0 || 25:0 || 29:0 || 31:0 || 26:0 || '''0'''|| 32. ||<br />
|}<br />
<br />
Kohtunik [[Lembit Vahesaar]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=N%C3%B5mme_Kevad_2011&diff=11243
Nõmme Kevad 2011
2011-04-23T16:55:39Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>17. rahvusvaheline kabeturniir Nõmme Kevad<br />
<br />
22.–24. aprill 2011<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! nr !! nimi !! riik !! width=35 | 1 !! width=35 | 2 !! width=35 | 3 !! width=35 | 4 !! width=35 | 5 !! width=35 | 6 !! width=35 | 7 !! punkte !! koht !! koef<br />
|-<br />
|1|| [[Martin Dolfing]] ||{{nl}}|| 23:2 || 20:2 || 8:2 || 3:1 || 9:2 || 2: || || '''9'''|| ||<br />
|-<br />
|2|| [[Anti Ingel]] ||{{ee}}|| 17:2 || 3:1 || 21:2 || 4:1 || 8:2 || 1: || || '''8'''|| ||<br />
|-<br />
|3|| [[Raido Värik]] ||{{ee}}|| 12:2 || 2:1 || 19:2 || 1:1 || 4:1 || 5: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|4|| [[Heinar Jahu]] ||{{ee}}|| 16:1 || 22:2 || 25:2 || 2:1 || 3:1 || 7: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|5|| [[Priit Tänav]] ||{{ee}}|| 15:1 || 31:2 || 9:1 || 6:1 || 14:2 || 3: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|6|| [[Leonid Cilevich]] ||{{lv}}|| 8:0 || 32:2 || 29:2 || 5:1 || 19:2 || 10: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|7|| [[Kadi Veski]] ||{{ee}}|| 22:1 || 16:1 || 18:2 || 14:1 || 15:2 || 4: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|8|| [[Erwin Heslinga]] ||{{nl}}|| 6:2 || 11:2 || 1:0 || 15:2 || 2:0 || 13: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|9|| [[Vsevolod Teterin]] ||{{lv}}|| 14:2 || 18:1 || 5:1 || 16:2 || 1:0 || 12: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|10|| [[Konstantin Selli]] ||{{ee}}|| 24:2|| 21:1 || 15:0 || 17:2 || 11:1 || 6: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|11|| [[Rik Smit]] ||{{nl}}|| 26:2 || 8:0 || 16:1 || 18:2 || 10:1 || 19: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|12|| [[Elena Chesnokova]] ||{{lv}}|| 3:0 || 17:1 || 28:2 || 20:1 || 21:2 || 9: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|13|| [[Wim Koopman]] ||{{nl}}|| 18:0 || 27:2 || 14:0 || 25:2 || 24:2 || 8: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|14|| [[Martin Galauskis]] ||{{lv}}|| 9:0 || 23:2 || 13:2 || 7:1 || 5:0 || 17: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|15|| [[Jacco Keizer]] ||{{nl}}|| 5:1 || 29:2 || 10:2 || 8:0 || 7:0 || 16: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|16|| [[Andrey Napreenkov]] ||{{ru}}|| 4:1 || 7:1 || 11:1 || 9:0 || 28:2 || 15: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|17|| [[Oleg Grudin]] ||{{lv}}|| 2:0 || 12:1 || 22:2 || 10:0 || 20:2 || 14: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|18|| [[Uno Plakk]] ||{{ee}}|| 13:2 || 9:1 || 7:0 || 11:0 || 30:2 || 20: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|19|| [[Herm jan Braskamp]] ||{{nl}}|| 31:1 || 28:2 || 3:0 || 30:2 || 6:0 || 11: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|20|| [[Elvia Sõber]] ||{{ee}}|| 27:2 || 1:0 || 24:1 || 12:1 || 17:0 || 18: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|21|| [[Margus Martsepp]] ||{{ee}}|| 32:2 || 10:1 || 2:0 || 24:1 || 12:0 || 27: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|22|| [[Antanas Zamulskis]] ||{{ee}}|| 7:1 || 4:0 || 17:0 || 31:2 || 26:1 || 23: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|23|| [[Karl Jaagup Kask]] ||{{ee}}|| 1:0 || 14:0 || 27:2 || 26:1 || 25:1 || 22: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|24|| [[Leon Berson]] ||{{lv}}|| 10:0 || 26:2 || 20:1 || 21:1 || 13:0 || 25: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|25|| [[Dace Nilova]] ||{{lv}}|| 28:1 || 30:2 || 4:0 || 13:0 || 23:1 || 24: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|26|| [[Diana Romanenkova]] ||{{ee}}|| 11:0 || 24:0 || 32:2 || 23:1 || 22:1 || 29: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|27|| [[Merike Martsepp]] ||{{ee}}|| 20:0 || 13:0 || 23:0 || 32:2 || 31:2 || 21: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|28|| [[Elvija Vanaga]] ||{{lv}}|| 25:1 || 19:0 || 12:0 || 29:2 || 16:0 || 30: || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|29|| [[Juris Oskars Biezais]] ||{{lv}}|| 30:1 || 15:0 || 6:0 || 28:0 || 32:2 || 26: || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|30|| [[Kārlis Ozols]] ||{{lv}}|| 29:1 || 25:0 || 31:2 || 19:0 || 18:0 || 28: || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|31|| [[Karl-Richard Esvald]] ||{{ee}}|| 19:1 || 5:0 || 30:0 || 22:0 || 27:0 || 32: || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|32|| [[Victoria Leo]] ||{{ee}}|| 21:0 || 6:0 || 26:0 || 27:0 || 29:0 || 31: || || '''0'''|| ||<br />
|}<br />
<br />
Kohtunik [[Lembit Vahesaar]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=N%C3%B5mme_Kevad_2011&diff=11242
Nõmme Kevad 2011
2011-04-23T16:53:54Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>17. rahvusvaheline kabeturniir Nõmme Kevad<br />
<br />
22.–24. aprill 2011<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! nr !! nimi !! riik !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! punkte !! koht !! koef<br />
|-<br />
|1|| [[Martin Dolfing]] ||{{nl}}|| 23:2 || 20:2 || 8:2 || 3:1 || 9:2 || 2: || || '''9'''|| ||<br />
|-<br />
|2|| [[Anti Ingel]] ||{{ee}}|| 17:2 || 3:1 || 21:2 || 4:1 || 8:2 || 1: || || '''8'''|| ||<br />
|-<br />
|3|| [[Raido Värik]] ||{{ee}}|| 12:2 || 2:1 || 19:2 || 1:1 || 4:1 || 5: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|4|| [[Heinar Jahu]] ||{{ee}}|| 16:1 || 22:2 || 25:2 || 2:1 || 3:1 || 7: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|5|| [[Priit Tänav]] ||{{ee}}|| 15:1 || 31:2 || 9:1 || 6:1 || 14:2 || 3: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|6|| [[Leonid Cilevich]] ||{{lv}}|| 8:0 || 32:2 || 29:2 || 5:1 || 19:2 || 10: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|7|| [[Kadi Veski]] ||{{ee}}|| 22:1 || 16:1 || 18:2 || 14:1 || 15:2 || 4: || || '''7'''|| ||<br />
|-<br />
|8|| [[Erwin Heslinga]] ||{{nl}}|| 6:2 || 11:2 || 1:0 || 15:2 || 2:0 || 13: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|9|| [[Vsevolod Teterin]] ||{{lv}}|| 14:2 || 18:1 || 5:1 || 16:2 || 1:0 || 12: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|10|| [[Konstantin Selli]] ||{{ee}}|| 24:2|| 21:1 || 15:0 || 17:2 || 11:1 || 6: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|11|| [[Rik Smit]] ||{{nl}}|| 26:2 || 8:0 || 16:1 || 18:2 || 10:1 || 19: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|12|| [[Elena Chesnokova]] ||{{lv}}|| 3:0 || 17:1 || 28:2 || 20:1 || 21:2 || 9: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|13|| [[Wim Koopman]] ||{{nl}}|| 18:0 || 27:2 || 14:0 || 25:2 || 24:2 || 8: || || '''6'''|| ||<br />
|-<br />
|14|| [[Martin Galauskis]] ||{{lv}}|| 9:0 || 23:2 || 13:2 || 7:1 || 5:0 || 17: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|15|| [[Jacco Keizer]] ||{{nl}}|| 5:1 || 29:2 || 10:2 || 8:0 || 7:0 || 16: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|16|| [[Andrey Napreenkov]] ||{{ru}}|| 4:1 || 7:1 || 11:1 || 9:0 || 28:2 || 15: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|17|| [[Oleg Grudin]] ||{{lv}}|| 2:0 || 12:1 || 22:2 || 10:0 || 20:2 || 14: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|18|| [[Uno Plakk]] ||{{ee}}|| 13:2 || 9:1 || 7:0 || 11:0 || 30:2 || 20: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|19|| [[Herm jan Braskamp]] ||{{nl}}|| 31:1 || 28:2 || 3:0 || 30:2 || 6:0 || 11: || || '''5'''|| ||<br />
|-<br />
|20|| [[Elvia Sõber]] ||{{ee}}|| 27:2 || 1:0 || 24:1 || 12:1 || 17:0 || 18: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|21|| [[Margus Martsepp]] ||{{ee}}|| 32:2 || 10:1 || 2:0 || 24:1 || 12:0 || 27: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|22|| [[Antanas Zamulskis]] ||{{ee}}|| 7:1 || 4:0 || 17:0 || 31:2 || 26:1 || 23: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|23|| [[Karl Jaagup Kask]] ||{{ee}}|| 1:0 || 14:0 || 27:2 || 26:1 || 25:1 || 22: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|24|| [[Leon Berson]] ||{{lv}}|| 10:0 || 26:2 || 20:1 || 21:1 || 13:0 || 25: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|25|| [[Dace Nilova]] ||{{lv}}|| 28:1 || 30:2 || 4:0 || 13:0 || 23:1 || 24: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|26|| [[Diana Romanenkova]] ||{{ee}}|| 11:0 || 24:0 || 32:2 || 23:1 || 22:1 || 29: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|27|| [[Merike Martsepp]] ||{{ee}}|| 20:0 || 13:0 || 23:0 || 32:2 || 31:2 || 21: || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|28|| [[Elvija Vanaga]] ||{{lv}}|| 25:1 || 19:0 || 12:0 || 29:2 || 16:0 || 30: || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|29|| [[Juris Oskars Biezais]] ||{{lv}}|| 30:1 || 15:0 || 6:0 || 28:0 || 32:2 || 26: || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|30|| [[Kārlis Ozols]] ||{{lv}}|| 29:1 || 25:0 || 31:2 || 19:0 || 18:0 || 28: || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|31|| [[Karl-Richard Esvald]] ||{{ee}}|| 19:1 || 5:0 || 30:0 || 22:0 || 27:0 || 32: || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|32|| [[Victoria Leo]] ||{{ee}}|| 21:0 || 6:0 || 26:0 || 27:0 || 29:0 || 31: || || '''0'''|| ||<br />
|}<br />
<br />
Kohtunik [[Lembit Vahesaar]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Mall:Kalender/2011/04&diff=11241
Mall:Kalender/2011/04
2011-04-23T15:27:30Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div><noinclude><br />
{| class=wikitable<br />
</noinclude><br />
!colspan=5 style="background: #FFDEEA;" | Aprill<br />
|-<br />
| 2. aprill || [[Tallinna noorte meistrivõistlused]] - [[Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2011 noorem vanusegrupp | Nooremad]] - [[Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2011 vanem vanusegrupp | Vanemad]] || 64 || [[Malemaja]] || [[Remii]]<br />
|-<br />
| 2. aprill || Vara turniir <br> kontaktisik: Riina Jaanuska (GSM 5071607)<br> <small> ''' *algus kell 10:00 ''' </small> || 64 || Vara PÜ|| Vara PÜ<br />
|-<br />
| 2. aprill || [[Saare maakonna meistrivõistlused 64-r. kabes]] || 64 || Kuressaare|| Saaremaa Kabeklubi<br />
|-<br />
| 7.–10. aprill || [[Eesti meeste 63. meistrivõistlused vene kabes (2011)|Eesti meeste 63. meistrivõistlused vene kabes]] ja [[Eesti naiste 55. meistrivõistlused vene kabes]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]]<br />
<br />
|-<br />
| 15. aprill || Jõgeva maakonna noorte MV <br> <small>'''*algus kell 13:00</small>''' || 64 || Palamuse || [[Jõgeva Kabeklubi]]<br />
|-<br />
| 17. aprill || [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 4. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp]] || 64 || [[Malemaja]] || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]]<br />
|-<br />
| 22.-24 aprill || [[Nõmme Kevad 2011|Nõmme Kevad]]|| 100 ||Pääsküla Gümnaasium ||[[Nõmme Kabeklubi]]<br />
|-<br />
| 30. aprill-1. mai || Erna Sauga XXV Mälestusturniir (naised, neiud) || 64 ||Pärnu Spordihall,<br>Riia mnt. 129 ||Pärnumaa Spordiliit<br />
|-<br />
| 30. aprill || Jõgeva KK seeriavõistlus - 2. etapp<br> <small> '''*algus kell 10:00</small>''' || 64 || SK Virtus || [[Jõgeva Kabeklubi]]<br />
|-<br />
<noinclude><br />
|}<br />
</noinclude></div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Mall:Kalender/2011/04&diff=11240
Mall:Kalender/2011/04
2011-04-22T17:26:25Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div><noinclude><br />
{| class=wikitable<br />
</noinclude><br />
!colspan=5 style="background: #FFDEEA;" | Aprill<br />
|-<br />
| 2. aprill || [[Tallinna noorte meistrivõistlused]] - [[Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2011 noorem vanusegrupp | Nooremad]] - [[Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2011 vanem vanusegrupp | Vanemad]] || 64 || [[Malemaja]] || [[Remii]]<br />
|-<br />
| 2. aprill || Vara turniir <br> kontaktisik: Riina Jaanuska (GSM 5071607)<br> <small> ''' *algus kell 10:00 ''' </small> || 64 || Vara PÜ|| Vara PÜ<br />
|-<br />
| 2. aprill || [[Saare maakonna meistrivõistlused 64-r. kabes]] || 64 || Kuressaare|| Saaremaa Kabeklubi<br />
|-<br />
| 7.–10. aprill || [[Eesti meeste 63. meistrivõistlused vene kabes (2011)|Eesti meeste 63. meistrivõistlused vene kabes]] ja [[Eesti naiste 55. meistrivõistlused vene kabes]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]]<br />
<br />
|-<br />
| 15. aprill || Jõgeva maakonna noorte MV <br> <small>'''*algus kell 13:00</small>''' || 64 || Palamuse || [[Jõgeva Kabeklubi]]<br />
|-<br />
| 17. aprill || [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 4. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 4. etapp]] || 64 || [[Malemaja]] || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]]<br />
|-<br />
| 22.-24 aprill || [[Nõmme Kevad 2011|Nõmme Kevad]]|| 100 ||[[Nõmme Kabeklubi]] ||[[Nõmme Kabeklubi]]<br />
|-<br />
| 30. aprill-1. mai || Erna Sauga XXV Mälestusturniir (naised, neiud) || 64 ||Pärnu Spordihall,<br>Riia mnt. 129 ||Pärnumaa Spordiliit<br />
|-<br />
| 30. aprill || Jõgeva KK seeriavõistlus - 2. etapp<br> <small> '''*algus kell 10:00</small>''' || 64 || SK Virtus || [[Jõgeva Kabeklubi]]<br />
|-<br />
<noinclude><br />
|}<br />
</noinclude></div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=N%C3%B5mme_Kevad_2011&diff=11239
Nõmme Kevad 2011
2011-04-22T17:23:05Z
<p>Priit: Uus lehekülg: '17. rahvusvaheline kabeturniir Nõmme Kevad 22.–24. aprill 2011 {| class=wikitable style="text-align: center;" ! nr !! nimi !! riik !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 …'</p>
<hr />
<div>17. rahvusvaheline kabeturniir Nõmme Kevad<br />
<br />
22.–24. aprill 2011<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! nr !! nimi !! riik !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! punkte !! koht !! koef<br />
|-<br />
|1|| [[Martin Dolfing]] ||{{nl}}|| 29:2 || 14:2 || || || || || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|2|| [[Erwin Heslinga]] ||{{nl}}|| 18:2 || 15:2 || || || || || || '''4'''|| ||<br />
|-<br />
|3|| [[Raido Värik]] ||{{ee}}|| 26:2 || 6:1 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|4|| [[Vsevolod Teterin]] ||{{lv}}|| 19:2 || 11:1 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|5|| [[Konstantin Selli]] ||{{ee}}|| 17:2 || 9:1 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|6|| [[Anti Ingel]] ||{{ee}}|| 27:2 || 3:1 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|7|| [[Priit Tänav]] ||{{ee}}|| 8:1 || 23:2 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|8|| [[Jacco Keizer]] ||{{nl}}|| 7:1 || 24:2 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|9|| [[Margus Martsepp]] ||{{ee}}|| 30:2 || 5:1 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|10|| [[Heinar Jahu]] ||{{ee}}|| 20:1 || 25:2 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|11|| [[Uno Plakk]] ||{{ee}}|| 16:2 || 4:1 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|12|| [[Herm jan Braskamp]] ||{{nl}}|| 23:1 || 22:2 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|13|| [[Dace Nilova]] ||{{lv}}|| 22:1 || 28:2 || || || || || || '''3'''|| ||<br />
|-<br />
|14|| [[Elvia Sõber]] ||{{ee}}|| 31:2 || 1:0 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|15|| [[Rik Smit]] ||{{nl}}|| 32:2 || 2:0 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|16|| [[Wim Koopman]] ||{{nl}}|| 11:0 || 31:2 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|17|| [[Leon Berson]] ||{{lv}}|| 5:0 || 32:2 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|18|| [[Leonid Cilevich]] ||{{lv}}|| 2:0 || 30:2 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|19|| [[Martin Galauskis]] ||{{lv}}|| 4:0 || 29:2 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|20|| [[Andrey Napreenkov]] ||{{ru}}|| 10:1 || 21:1 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|21|| [[Kadi Veski]] ||{{ee}}|| 25:1 || 20:1 || || || || || || '''2'''|| ||<br />
|-<br />
|22|| [[Elvija Vanaga]] ||{{lv}}|| 13:1 || 12:0 || || || || || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|23|| [[Karl-Richard Esvald]] ||{{ee}}|| 12:1 || 7:0 || || || || || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|24|| [[Juris Oskars Biezais]] ||{{lv}}|| 28:1 || 8:0 || || || || || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|25|| [[Antanas Zamulskis]] ||{{ee}}|| 21:1 || 10:0 || || || || || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|26|| [[Elena Chesnokova]] ||{{lv}}|| 3:0 || 27:1 || || || || || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|27|| [[Oleg Grudin]] ||{{lv}}|| 6:0 || 26:1 || || || || || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|28|| [[Kārlis Ozols]] ||{{lv}}|| 24:1 || 13:0 || || || || || || '''1'''|| ||<br />
|-<br />
|29|| [[Karl Jaagup Kask]] ||{{ee}}|| 1:0 || 19:0 || || || || || || '''0'''|| ||<br />
|-<br />
|30|| [[Victoria Leo]] ||{{ee}}|| 9:0 || 18:0 || || || || || || '''0'''|| ||<br />
|-<br />
|31|| [[Merike Martsepp]] ||{{ee}}|| 14:0 || 16:0 || || || || || || '''0'''|| ||<br />
|-<br />
|32|| [[Diana Romanenkova]] ||{{ee}}|| 15:0 || 17:0 || || || || || || '''0'''|| ||<br />
|}<br />
<br />
Kohtunik [[Lembit Vahesaar]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=V%C3%B5istluskalender_2005&diff=11003
Võistluskalender 2005
2011-03-01T20:44:44Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>== Eesti Kabeliidu 2005. aasta võistluskalender ==<br />
<br />
===Jaanuar===<br />
<b>15-16</b> – Eesti X maatalim&auml;ngud - eelturniirid (64) kohtadel<br><br />
<b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 1. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>16</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>22</b> – Eesti esiv&otilde;istlused pisikadettidele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>23</b> – Eesti esiv&otilde;istlused pisikadettidele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>27.1 - 6.2</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused meestele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>29.1 - 6.2</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused naistele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Veebruar===<br />
<b>12-13</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused minikadettidele [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - tüdrukud|Tüdrukud]] [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid|Poisid]] (100) N&otilde;mme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 2. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>20</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
===Märts===<br />
<b>05-06</b> – Eesti X maatalim&auml;ngud - finaal (64) P&otilde;lva<br><br />
<b>12-13</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused kadettidele [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2005 (100) - tüdrukud|Tüdrukud]] [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2005 (100) - poisid|Poisid]] (100) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>19-20</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused juunioridele poolfinaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 3. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>20</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>20-23</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused juunioridele finaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>25-27</b> – N&otilde;mme kevad (100) N&otilde;mme Kabeklubi (N&otilde;mme Kabeklubi)<br><br />
<br />
===Aprill===<br />
<b>02</b> – Eesti noorte v&otilde;istkondlikud karikav&otilde;istlused (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>03</b> – Eesti noorte v&otilde;istkondlikud karikav&otilde;istlused (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 4. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>17</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>21-24</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused meestele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>22-24</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused naistele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Mai===<br />
<b>15</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 5. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>15</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>29. mai – 4. juuni</b> – [[Kuldne Praha 2005]] (100)<br><br />
<br />
===Juuni===<br />
<b>19</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 6. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>28.-06.07</b> – Tallinn 2004 (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Juuli===<br />
<b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 7. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnamäe MKK)<br><br />
<b>26–29</b> – [[Mõttemängude festival 2005|Mõttemängude festival noortele]] (paljud alad) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===August===<br />
<b>5–8</b> – Saaremaa kapp (64+100) Kuressaare (Saaremaa Kabeklubi)<br><br />
<b>21</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 8. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
===September===<br />
<b>10-11</b> – EMV minikadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 9. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>24</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>25</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Oktoober===<br />
<b>1–2</b> – EMV kadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>14–16</b> – EMV juunioridele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 10. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
===November=== <br />
<b>4–6</b> – Eesti võistkondlikud MV (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 11. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>21</b>[[Paul Kerese Malemaja - 30]] (100) Tallinna Malemaja<br><br />
<b>26–27</b> [[Eesti 2006. aasta meistrivõistluste esiliiga|Meeste 2006.a. meistrivõistluste esiliiga]] (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Detsember===<br />
<b>10-11</b> – [[Eesti 2005. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes|Eesti võistkondlikud MV (64)]] Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 12. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
== Noorte vanuseklassid ==<br />
Pisikadetid – 1995 ja hiljem sündinud<br><br />
Minikadetid – 1992 ja hiljem sündinud<br><br />
Kadetid – 1989 ja hiljem sündinud<br><br />
Juuniorid – 1986 ja hiljem sündinud<br><br />
<br />
[[Kategooria:2005]]<br />
[[Kategooria:Võistluskalendrid]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Noorte_v%C3%B5istlused&diff=11002
Noorte võistlused
2011-03-01T20:40:49Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>== 2003 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud]] || [[Triinu Tammer]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|}<br />
<br />
== 2004 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|}<br />
<br />
== 2005 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid]] || [[Anti Ingel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2005 (100) - tüdrukud]] || [[Kadi Veski]]<br />
|}<br />
<br />
== 2006 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Tüdrukud]] || [[Margit Viirma]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste finaalturniir]] || [[Raido Värik]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute finaalturniir]] || [[Kadi Veski]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste poolfinaal]] || Priit Tänav<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute poolfinaal]] || [[Elvia Sõber]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || Elvia Sõber<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || [[Veronika Pikkel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Kristjan Jürgenson]]<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_kadettidele_2005_(100)_-_t%C3%BCdrukud&diff=11001
Eesti meistrivõistlused kadettidele 2005 (100) - tüdrukud
2011-03-01T20:37:41Z
<p>Priit: Uus lehekülg: ''''Eesti meistrivõistlused kadettidele 2010 (100) - tüdrukud''' 12.-13. märts Nõmme Noortemajas, Mai 23 {| class=wikitable style="text-align: center;" ! jrk !! nimi !! klubi !…'</p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused kadettidele 2010 (100) - tüdrukud'''<br />
<br />
12.-13. märts Nõmme Noortemajas, Mai 23<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! jrk !! nimi !! klubi !! järk !! s/a !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! punkte !! koht<br />
|-<br />
| 1 || [[Kadi Veski]] ||Nõmme||I|| 1991 ||*||1||2||2||2||2||2||2||'''13'''||'''I'''<br />
|-<br />
| 2 || [[Margit Viirma]] ||Lasnamäe||I||1992 ||1||*||1||1||2||2||2||2|| '''11'''||'''II'''<br />
|-<br />
| 3 || [[Elvia Sõber]] ||Nõmme||I||1993 ||0||1||*||1||2||2||2||2|| '''10'''||'''III'''<br />
|-<br />
| 4 || [[Triinu Tammer]] ||Keila||I||1992 ||0||1||1||*||2||2||2||2|| '''10'''||4.<br />
|-<br />
| 5 || [[Annabell Õunväärt]] ||Nõmme||I||1995 ||0||0||0||0||*||2||2||2|| '''6'''||5.<br />
|-<br />
| 6 || [[Linda Lihtmaa]] ||Nõmme||NI|| 1993 ||0||0||0||0||0||*||2||2|| '''4'''||6.<br />
|-<br />
| 7 || [[Joanna Sild]] ||Lasnamäe|||| 1997 ||0||0||0||0||0||0||*||2|| '''2'''||7.<br />
|-<br />
| 8 || [[Heidi Mülla]] ||Nõmme||NII|| 1996 ||0||0||0||0||0||0||0||*|| '''0'''||8.<br />
|}<br />
<br />
Järelmatš Elvia Sõber - Triinu Tammer 5 - 3<br />
<br />
Kohtunik: [[Heinar Jahu]]<br />
<br />
[[Kategooria:2005]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2005_(100)_-_poisid&diff=11000
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid
2011-03-01T19:56:07Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid'''<br />
<br />
12.-13. veebruar Nõmme Noortemajas, Mai 23<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! Nr!! Nimi !! Klubi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte !! Koht !! Koef<br />
|-<br />
|1||[[Martin Talimets]]||Nõmme||2:2||9:2||8:2||12:1||5:0||6:2||13:2||'''11'''||'''III'''||<br />
|-<br />
|2||[[Oliver Rohumäe]]||Nõmme||1:0||10:2||3:2||5:0||13:0||4:2||11:2||'''8'''||6.|| 45(-1)<br />
|- <br />
|3||[[Mihkel Keert]]||Nõmme||4:2||8:0||2:0||7:0||14:0||10:2||15:0||'''4'''||13.||<br />
|-<br />
|4||[[Uku Pärn]]||Nõmme||3:0||14:0||11:2||6:2||8:0||2:0||10:2||'''6'''||9.|| 37(-1)<br />
|-<br />
|5||[[Andres Idnurm]]||Nõmme||6:2||12:0||14:2||2:2||1:2||13:2||9:2||'''12'''||'''II'''||<br />
|-<br />
|6||[[Eljus Šipovski]]||Lasnamäe||5:0||11:1||7:2||4:0||15:2||1:0||8:0||'''5'''||11.||48(-1)'''<br />
|-<br />
|7||[[Toomas Variksoo]]||Lasnamäe||8:0||-:2||6:0||3:2||-:-||-:-||-:-||'''4'''||14.||<br />
|-<br />
|8||[[Janek Jaanimäe]]||Nõmme||7:2||3:2||1:0||13:0||4:2||12:0||6:2||'''8'''||5.||46(-1)<br />
|-<br />
|9||[[Martin Seppam]]||Nõmme||10:2||1:0||15:2||14:2||12:0||11:2||5:0||'''8'''||4.||54(-1)<br />
|-<br />
|10||[[Tanel Takkis]]||Nõmme||9:0||2:0||-:2||15:0||11:0||3:0||4:0||'''2'''||15.||<br />
|-<br />
|11||[[Pavel Kornev]]||Lasnamäe||12:0||6:1||4:0||-:2||10:2||9:0||2:0||'''5'''||12.||42(-1)<br />
|-<br />
|12||[[Anti Ingel]]||Keila||11:2||5:2||13:2||1:1||9:2||8:2||14:2||'''13'''||'''I'''||<br />
|-<br />
|13||[[Ott Koppel]]||Lasnamäe||14:1||15:2||12:0||8:2||2:2||5:0||1:0||'''7'''||7.||59(-1)<br />
|-<br />
|14||[[Norman Knjazev]]||Lasnamäe||13:1||4:2||5:0||9:0||3:2||15:2||12:0||'''7'''||8.||52(-1)<br />
|-<br />
|15||[[Martin Jantson]]||Nõmme||-:2||13:0||9:0||10:2||6:0||14:0||3:2||'''6'''||10.||33(-1)<br />
|}<br />
Märkus: Toomas Variksoo teisel päeval ei tulnud.<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2005]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Noorte_v%C3%B5istlused&diff=10999
Noorte võistlused
2011-03-01T19:53:57Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>== 2003 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud]] || [[Triinu Tammer]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|}<br />
<br />
== 2004 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|}<br />
<br />
== 2005 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid]] || [[Anti Ingel]]<br />
|}<br />
<br />
== 2006 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Tüdrukud]] || [[Margit Viirma]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste finaalturniir]] || [[Raido Värik]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute finaalturniir]] || [[Kadi Veski]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste poolfinaal]] || Priit Tänav<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute poolfinaal]] || [[Elvia Sõber]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || Elvia Sõber<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || [[Veronika Pikkel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Kristjan Jürgenson]]<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=V%C3%B5istluskalender_2005&diff=10998
Võistluskalender 2005
2011-03-01T19:46:45Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>== Eesti Kabeliidu 2005. aasta võistluskalender ==<br />
<br />
===Jaanuar===<br />
<b>15-16</b> – Eesti X maatalim&auml;ngud - eelturniirid (64) kohtadel<br><br />
<b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 1. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>16</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>22</b> – Eesti esiv&otilde;istlused pisikadettidele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>23</b> – Eesti esiv&otilde;istlused pisikadettidele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>27.1 - 6.2</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused meestele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>29.1 - 6.2</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused naistele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Veebruar===<br />
<b>12-13</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused minikadettidele [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - tüdrukud|Tüdrukud]] [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid|Poisid]] (100) N&otilde;mme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 2. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>20</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
===Märts===<br />
<b>05-06</b> – Eesti X maatalim&auml;ngud - finaal (64) P&otilde;lva<br><br />
<b>12-13</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused kadettidele (100) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>19-20</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused juunioridele poolfinaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 3. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>20</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>20-23</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused juunioridele finaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>25-27</b> – N&otilde;mme kevad (100) N&otilde;mme Kabeklubi (N&otilde;mme Kabeklubi)<br><br />
<br />
===Aprill===<br />
<b>02</b> – Eesti noorte v&otilde;istkondlikud karikav&otilde;istlused (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>03</b> – Eesti noorte v&otilde;istkondlikud karikav&otilde;istlused (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 4. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>17</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>21-24</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused meestele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>22-24</b> – Eesti meistriv&otilde;istlused naistele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Mai===<br />
<b>15</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 5. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>15</b> – Lasnam&auml;e MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>29. mai – 4. juuni</b> – [[Kuldne Praha 2005]] (100)<br><br />
<br />
===Juuni===<br />
<b>19</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 6. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>28.-06.07</b> – Tallinn 2004 (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Juuli===<br />
<b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 7. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnamäe MKK)<br><br />
<b>26–29</b> – [[Mõttemängude festival 2005|Mõttemängude festival noortele]] (paljud alad) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===August===<br />
<b>5–8</b> – Saaremaa kapp (64+100) Kuressaare (Saaremaa Kabeklubi)<br><br />
<b>21</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 8. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
===September===<br />
<b>10-11</b> – EMV minikadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 9. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>24</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>25</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Oktoober===<br />
<b>1–2</b> – EMV kadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>14–16</b> – EMV juunioridele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 10. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
===November=== <br />
<b>4–6</b> – Eesti võistkondlikud MV (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 11. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<b>21</b>[[Paul Kerese Malemaja - 30]] (100) Tallinna Malemaja<br><br />
<b>26–27</b> [[Eesti 2006. aasta meistrivõistluste esiliiga|Meeste 2006.a. meistrivõistluste esiliiga]] (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<br />
===Detsember===<br />
<b>10-11</b> – [[Eesti 2005. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes|Eesti võistkondlikud MV (64)]] Malemaja (Eesti Kabeliit)<br><br />
<b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 12. etapp]] (64) Tallinna Malemaja (Lasnam&auml;e MKK)<br><br />
<br />
== Noorte vanuseklassid ==<br />
Pisikadetid – 1995 ja hiljem sündinud<br><br />
Minikadetid – 1992 ja hiljem sündinud<br><br />
Kadetid – 1989 ja hiljem sündinud<br><br />
Juuniorid – 1986 ja hiljem sündinud<br><br />
<br />
[[Kategooria:2005]]<br />
[[Kategooria:Võistluskalendrid]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2002_(64)_-_t%C3%BCdrukud&diff=10997
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - tüdrukud
2011-03-01T19:39:08Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>{{pooleli}}<br />
'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2002)'''<br />
<br />
Tallinnas, Nõmme Noortemajas, 7. aprillil 2002<br />
== Finaalturniir == <br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
|-<br />
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! Järk !! S/A !! ES !! KH !! MP !! LL !! KV !! MV !! Punkte !! Koht<br />
|-<br />
|1 ||[[Elvia Sõber]] ||Nõmme ||I||1993||*||2||0||1||1||2||'''6'''||'''III'''<br />
|-<br />
|2 ||[[Karmen Haaboja]] ||Nõmme ||II||1990||0||*||0||2||0||0||'''2'''||6.<br />
|-<br />
|3 ||[[Meeli Pällin]] ||Valga ||III||1990||2||2||*||2||0||2||'''8'''||'''I'''<br />
|-<br />
|4 ||[[Liina Laul]] ||Nõmme ||II||1991||1||0||0||*||1||1||'''3'''||5.<br />
|-<br />
|5 ||[[Kadi Veski]] ||Nõmme ||I||1991||1||2||2||1||*||1||'''7'''||'''II'''<br />
|-<br />
|6 ||[[Margit Viirma]] ||Lasnamäe ||II||1992||0||2||0||1||1||*||'''4'''||4.<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2002]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Mall:Minikadetid&diff=10996
Mall:Minikadetid
2011-03-01T19:35:41Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div><br clear=all><br />
<center><br />
{| class="wikitable" style="text-align: center;"<br />
! style="background:#ccccff" width="94%" colspan=9 | Eesti meistrivõistlused minikadettidele<br />
|-<br />
! rowspan=3 | Aasta<br />
! colspan=4 | Rahvusvaheline kabe <br />
! colspan=4 | Vene kabe<br />
|-<br />
! colspan=2 | Tüdrukud<br />
! colspan=2 | Poisid<br />
! colspan=2 | Tüdrukud<br />
! colspan=2 | Poisid<br />
|-<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
|-<br />
| 2011<br />
| [[Maria Jõesoo]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Karl Jaagup Kask]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (100) - poisid|tabel]]<br />
|<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
|<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (64) - poisid|tabel]]<br />
|-<br />
| 2010<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Martin Jantson]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Kristjan Hinno]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid|tabel]]<br />
|-<br />
| 2009<br />
| [[Veronika Pikkel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Hendrik Tamm]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Veronika Pikkel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Hendrik Tamm]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (64) - poisid|tabel]]<br />
|-<br />
| 2008<br />
| [[Veronika Pikkel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2008 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2008 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)|tabel]]<br />
|-<br />
| 2007<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2007 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2007 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2007)|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2007)|tabel]]<br />
|-<br />
| 2006<br />
| [[Elvia Sõber]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Martin Talimets]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Elvia Sõber]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)|tabel]]<br />
| [[Anti Ingel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)|tabel]]<br />
|-<br />
| 2005<br />
|<br />
| <br />
| [[Anti Ingel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid|tabel]]<br />
|<br />
| <br />
|<br />
|<br />
|-<br />
| 2004<br />
| <br />
|<br />
| [[Priit Tänav]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid|tabel]]<br />
|<br />
|<br />
| <br />
|<br />
|-<br />
| 2003<br />
| [[Triinu Tammer]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Martin Talimets]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid|tabel]]<br />
|<br />
|<br />
|<br />
|<br />
<br />
|-<br />
| 2002<br />
| <br />
| <br />
| <br />
| <br />
| [[Meeli Pällin]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
| <br />
|<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2005_(100)_-_poisid&diff=10995
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid
2011-03-01T19:30:40Z
<p>Priit: Uus lehekülg: ''''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid''' 12.-13. veebruar Nõmme Noortemajas, Mai 23 {| class=wikitable style="text-align: center;" ! Nr!! Nimi !! Klubi …'</p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid'''<br />
<br />
12.-13. veebruar Nõmme Noortemajas, Mai 23<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! Nr!! Nimi !! Klubi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte !! Koht !! Koef<br />
|-<br />
|1||[[Martin Talimets]]||Nõmme||2:2||9:2||8:2||12:1||5:0||6:2||13:2||'''11'''||'''III'''||<br />
|-<br />
|2||[[Oliver Rohumäe]]||Nõmme||1:0||10:2||3:2||5:0||13:0||4:2||11:2||'''8'''||6.|| 45(-1)<br />
|- <br />
|3||[[Mihkel Keert]]||Nõmme||4:2||8:0||2:0||7:0||14:0||10:2||15:0||'''4'''||13.||<br />
|-<br />
|4||[[Uku Pärn]]||Nõmme||3:0||14:0||11:2||6:2||8:0||2:0||10:2||'''6'''||9.|| 37(-1)<br />
|-<br />
|5||[[Andres Idnurm]]||Nõmme||6:2||12:0||14:2||2:2||1:2||13:2||9:2||'''12'''||'''II'''||<br />
|-<br />
|6||[[Eljus Šipovski]]||Lasnamäe||5:0||11:1||7:2||4:0||15:2||1:0||8:0||'''5'''||11.||48(-1)'''<br />
|-<br />
|7||[[Toomas Variksoo]]||Lasnamäe||8:0||-:2||6:0||3:2||-:-||-:-||-:-||'''4'''||14.||<br />
|-<br />
|8||[[Janek Jaanimäe]]||Nõmme||7:2||3:2||1:0||13:0||4:2||12:0||6:2||'''8'''||5.||46(-1)<br />
|-<br />
|9||[[Martin Seppam]]||Nõmme||10:2||1:0||15:2||14:2||12:0||11:2||5:0||'''8'''||4.||54(-1)<br />
|-<br />
|10||[[Tanel Takkis]]||Nõmme||9:0||2:0||-:2||15:0||11:0||3:0||4:0||'''2'''||15.||<br />
|-<br />
|11||[[Pavel Kornev]]||Lasnamäe||12:0||6:1||4:0||-:2||10:2||9:0||2:0||'''5'''||12||42(-1)<br />
|-<br />
|12||[[Anti Ingel]]||Keila||11:2||5:2||13:2||1:1||9:2||8:2||14:2||'''13'''||'''I'''||<br />
|-<br />
|13||[[Ott Koppel]]||Lasnamäe||14:1||15:2||12:0||8:2||2:2||5:0||1:0||'''7'''||7.||59(-1)<br />
|-<br />
|14||[[Norman Knjazev]]||Lasnamäe||13:1||4:2||5:0||9:0||3:2||15:2||12:0||'''7'''||8.||52(-1)<br />
|-<br />
|15||[[Martin Jantson]]||Nõmme||-:2||13:0||9:0||10:2||6:0||14:0||3:2||'''6'''||10.||33(-1)<br />
|}<br />
Märkus: Toomas Variksoo teisel päeval ei tulnud.<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2005]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2003_(100)_-_t%C3%BCdrukud&diff=10993
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud
2011-02-28T09:34:42Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud'''<br />
<br />
1. veebruar 2003 Paul Kerese Malekeskuses<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! Koht !! Nimi !! S/A !! Klubi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte !! Koef<br />
<br />
|-<br />
|1.||[[Triinu Tammer]]||1992||Keila||2:2||3:1||7:2||4:2||5:2||6:0||10:2||'''11'''||55(-1)<br />
|-<br />
|2.||[[Kadi Veski]]||1991||Nõmme||1:0||14:2||8:2||7:2||12:2||3:2||4:1||'''11'''||50(-1)<br />
|-<br />
|3.||[[Meeli Pällin]]||1990||Valga||13:2||1:1||6:2||5:1||4:2||1:0||11:2||'''10'''||<br />
|-<br />
|4.||[[Margit Viirma]]||1992||Lasnamäe||15:2||8:2||5:2||1:0||3:0||10:2||2:1||'''9'''||54(-1)<br />
|-<br />
|5.||[[Elvia Sõber]]||1993||Nõmme||14:2||10:2||4:0||3:1||1:0||13:2||6:2||'''9'''||50(-1)<br />
|-<br />
|6.||[[Karmen Haaboja]]||1990||Nõmme||7:1||11:2||3:0||14:2||13:2||1:2||5:0||'''9'''||48(-1)<br />
|-<br />
|7.||[[Liisa Loit]]||1994||Keila||6:1||9:2||1:0||2:0||10:0||16:2||14:2||'''7'''||49(-1)<br />
|-<br />
|8.||[[Ira Dmitrenko]]||1990||Maardu||16:2||4:0||2:0||10:0||11:1||15:2||13:2||'''7'''||41(-1)<br />
|-<br />
|9.||[[Christi Lehismets]]||1993||Nõmme||11:1||7:0||10:2||12:0||15:1||14:1||16:2||'''7'''||34(-1)<br />
|-<br />
|10.||[[Ksenja Dmitrenko]]||1992||Maardu||12:2||5:0||9:0||8:2||7:2||4:0||1:0||'''6'''||50(-1)<br />
|-<br />
|11.||[[Karolin Plink]]||1990||Nõmme||9:1||6:0||16:2||13:0||8:1||12:2||3:0||'''6'''||44(-1)<br />
|-<br />
|12.||[[Enit Saag]]||1994||Nõmme||10:0||16:2||13:1||9:2||2:0||11:0||15:1||'''6'''||39(-1)<br />
|-<br />
|13.-14.||[[Astella Kirss]]||1992||Nõmme||3:0||15:2||12:1||11:2||6:0||5:0||8:0||'''5'''||47(-1)<br />
|-<br />
|13.-14.||[[Maret Martsepp]]||1991||Nõmme||5:0||2:0||15:2||6:0||16:2||9:1||7:0||'''5'''||47(-1)<br />
|-<br />
|15.||[[Kätlin Arus]]||1993||Nõmme||4:0||13:0||14:0||16:2||9:1||8:0||12:1||'''4'''||<br />
|-<br />
|16.||[[Maris Koort]]||1994||Nõmme||8:0||12:0||11:0||15:0||14:0||7:0||9:0||'''0'''||<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2003]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2002_(64)_-_t%C3%BCdrukud&diff=10992
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - tüdrukud
2011-02-28T09:25:38Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>{{pooleli}}<br />
'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2002)'''<br />
<br />
Tallinnas, Nõmme Noortemajas, 7. aprillil 2002<br />
== Finaalturniir == <br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
|-<br />
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! Järk !! S/A !! ES !! KH !! MP !! LL !! KV !! MV !! Punkte !! Koht<br />
|-<br />
|1 ||[[Elvia Sõber]] ||Nõmme ||I||1993||*||2||0||1||1||2||'''6'''||'''III'''<br />
|-<br />
|2 ||[[Karmen Haaboja]] ||Nõmme ||II||1990||0||*||0||2||0||0||'''2'''||6.<br />
|-<br />
|3 ||[[Meeli Pällin]] ||Valga ||III||1990||2||2||*||2||0||2||'''9'''||'''I'''<br />
|-<br />
|4 ||[[Liina Laul]] ||Nõmme ||II||1991||1||0||0||*||1||1||'''3'''||5.<br />
|-<br />
|5 ||[[Kadi Veski]] ||Nõmme ||I||1991||1||2||2||1||*||1||'''7'''||'''II'''<br />
|-<br />
|6 ||[[Margit Viirma]] ||Lasnamäe ||II||1992||0||2||0||1||1||*||'''4'''||4.<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2002]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Mall:Minikadetid&diff=10991
Mall:Minikadetid
2011-02-28T09:22:01Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div><br clear=all><br />
<center><br />
{| class="wikitable" style="text-align: center;"<br />
! style="background:#ccccff" width="94%" colspan=9 | Eesti meistrivõistlused minikadettidele<br />
|-<br />
! rowspan=3 | Aasta<br />
! colspan=4 | Rahvusvaheline kabe <br />
! colspan=4 | Vene kabe<br />
|-<br />
! colspan=2 | Tüdrukud<br />
! colspan=2 | Poisid<br />
! colspan=2 | Tüdrukud<br />
! colspan=2 | Poisid<br />
|-<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
! Võitja<br />
! Tabel<br />
|-<br />
| 2011<br />
| [[Maria Jõesoo]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Karl Jaagup Kask]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (100) - poisid|tabel]]<br />
|<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
|<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2011 (64) - poisid|tabel]]<br />
|-<br />
| 2010<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Martin Jantson]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Kristjan Hinno]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2010 (64) - poisid|tabel]]<br />
|-<br />
| 2009<br />
| [[Veronika Pikkel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Hendrik Tamm]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Veronika Pikkel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Hendrik Tamm]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (64) - poisid|tabel]]<br />
|-<br />
| 2008<br />
| [[Veronika Pikkel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2008 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2008 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)|tabel]]<br />
|-<br />
| 2007<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2007 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2007 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Joanna Sild]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2007)|tabel]]<br />
| [[Janek Jaanimäe]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2007)|tabel]]<br />
|-<br />
| 2006<br />
| [[Elvia Sõber]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Martin Talimets]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - poisid|tabel]]<br />
| [[Elvia Sõber]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)|tabel]]<br />
| [[Anti Ingel]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)|tabel]]<br />
|-<br />
| 2005<br />
|<br />
| <br />
|<br />
| <br />
|<br />
| <br />
|<br />
|<br />
|-<br />
| 2004<br />
| <br />
|<br />
| [[Priit Tänav]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid|tabel]]<br />
|<br />
|<br />
| <br />
|<br />
|-<br />
| 2003<br />
| [[Triinu Tammer]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud|tabel]]<br />
| [[Martin Talimets]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid|tabel]]<br />
|<br />
|<br />
|<br />
|<br />
<br />
|-<br />
| 2002<br />
| <br />
| <br />
| <br />
| <br />
| [[Meeli Pällin]]<br />
| [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - tüdrukud|tabel]]<br />
| <br />
|<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Noorte_v%C3%B5istlused&diff=10990
Noorte võistlused
2011-02-28T09:16:11Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>== 2003 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud]] || [[Triinu Tammer]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|}<br />
<br />
== 2004 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|}<br />
<br />
== 2006 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Tüdrukud]] || [[Margit Viirma]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste finaalturniir]] || [[Raido Värik]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute finaalturniir]] || [[Kadi Veski]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste poolfinaal]] || Priit Tänav<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute poolfinaal]] || [[Elvia Sõber]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || Elvia Sõber<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || [[Veronika Pikkel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Kristjan Jürgenson]]<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2003_(100)_-_t%C3%BCdrukud&diff=10989
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud
2011-02-28T09:13:35Z
<p>Priit: Uus lehekülg: ''''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud''' 1. veebruar 2003 Paul Kerese Malekeskuses {| class=wikitable style="text-align: center;" ! Koht !! Nimi !! S/…'</p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud'''<br />
<br />
1. veebruar 2003 Paul Kerese Malekeskuses<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! Koht !! Nimi !! S/A !! Klubi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte !! Koef<br />
<br />
|-<br />
|1.||[[Triinu Tammer]]||1992||Keila||2:2||3:1||7:2||4:2||5:2||6:0||10:2||'''11'''||55(-1)<br />
|-<br />
|2.||[[Kadi Veski]]||1991||Nõmme||1:0||14:2||8:2||7:2||12:2||3:2||4:1||'''11'''||50(-1)<br />
|-<br />
|3.||[[Meeli Pällin]]||1990||Valga||13:2||1:1||6:2||5:1||4:2||1:0||11:2||'''10'''||<br />
|-<br />
|4.||[[Margit Viirma]]||1992||Lasnamäe||15:2||8:2||5:2||1:0||3:0||10:2||2:1||'''9'''||54(-1)<br />
|-<br />
|5.||[[Elvia SÕber]]||1993||Nõmme||14:2||10:2||4:0||3:1||1:0||13:2||6:2||'''9'''||50(-1)<br />
|-<br />
|6.||[[Karmen Haaboja]]||1990||Nõmme||7:1||11:2||3:0||14:2||13:2||1:2||5:0||'''9'''||48(-1)<br />
|-<br />
|7.||[[Liisa Loit]]||1994||Keila||6:1||9:2||1:0||2:0||10:0||16:2||14:2||'''7'''||49(-1)<br />
|-<br />
|8.||[[Ira Dmitrenko]]||1990||Maardu||16:2||4:0||2:0||10:0||11:1||15:2||13:2||'''7'''||41(-1)<br />
|-<br />
|9.||[[Christi Lehismets]]||1993||Nõmme||11:1||7:0||10:2||12:0||15:1||14:1||16:2||'''7'''||34(-1)<br />
|-<br />
|10.||[[Ksenja Dmitrenko]]||1992||Maardu||12:2||5:0||9:0||8:2||7:2||4:0||1:0||'''6'''||50(-1)<br />
|-<br />
|11.||[[Karolin Plink]]||1990||Nõmme||9:1||6:0||16:2||13:0||8:1||12:2||3:0||'''6'''||44(-1)<br />
|-<br />
|12.||[[Enit Saag]]||1994||Nõmme||10:0||16:2||13:1||9:2||2:0||11:0||15:1||'''6'''||39(-1)<br />
|-<br />
|13.-14.||[[Astella Kirss]]||1992||Nõmme||3:0||15:2||12:1||11:2||6:0||5:0||8:0||'''5'''||47(-1)<br />
|-<br />
|13.-14.||[[Maret Martsepp]]||1991||Nõmme||5:0||2:0||15:2||6:0||16:2||9:1||7:0||'''5'''||47(-1)<br />
|-<br />
|15.||[[Kätlin Arus]]||1993||Nõmme||4:0||13:0||14:0||16:2||9:1||8:0||12:1||'''4'''||<br />
|-<br />
|16.||[[Maris Koort]]||1994||Nõmme||8:0||12:0||11:0||15:0||14:0||7:0||9:0||'''0'''||<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2003]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Arutelu:Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2002_(64)_-_poisid&diff=10988
Arutelu:Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - poisid
2011-02-28T08:30:38Z
<p>Priit: Uus lehekülg: 'Puudu on poolfinaal ja kas toimus ka järelmatš esikohale?'</p>
<hr />
<div>Puudu on poolfinaal ja kas toimus ka järelmatš esikohale?</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Noorte_v%C3%B5istlused_64-ruudulises_kabes&diff=10987
Noorte võistlused 64-ruudulises kabes
2011-02-28T08:28:00Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>'''2002'''<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - tüdrukud]] || [[Meeli Pällin]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - poisid]] ||<br />
|}<br />
'''2003'''<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud]] || [[Elvia Sõber]]<br />
|}<br />
'''2006'''<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - tüdrukud]] || [[Veronika Pikkel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - poisid]] || [[Kristjan Jürgenson]]<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2002_(64)_-_t%C3%BCdrukud&diff=10986
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - tüdrukud
2011-02-28T08:25:34Z
<p>Priit: Uus lehekülg: '{{pooleli}} '''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2002)''' Tallinnas, Nõmme Noortemajas, 7. aprillil 2002 == Finaalturniir == {| class=wikitable style="text-align: cent…'</p>
<hr />
<div>{{pooleli}}<br />
'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2002)'''<br />
<br />
Tallinnas, Nõmme Noortemajas, 7. aprillil 2002<br />
== Finaalturniir == <br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
|-<br />
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! Järk !! S/A !! TT !! AI !! ES !! MT !! PT !! KS !! Punkte !! Koht<br />
|-<br />
|1 ||[[Elvia Sõber]] ||Nõmme ||I||1993||*||2||0||1||1||2||'''6'''||'''III'''<br />
|-<br />
|2 ||[[Karmen Haaboja]] ||Nõmme ||II||1990||0||*||0||2||0||0||'''2'''||6.<br />
|-<br />
|3 ||[[Meeli Pällin]] ||Valga ||III||1990||2||2||*||2||0||2||'''9'''||'''I'''<br />
|-<br />
|4 ||[[Liina Laul]] ||Nõmme ||II||1991||1||0||0||*||1||1||'''3'''||5.<br />
|-<br />
|5 ||[[Kadi Veski]] ||Nõmme ||I||1991||1||2||2||1||*||1||'''7'''||'''II'''<br />
|-<br />
|6 ||[[Margit Viirma]] ||Lasnamäe ||II||1992||0||2||0||1||1||*||'''4'''||4.<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2002]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2002_(64)_-_poisid&diff=10985
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - poisid
2011-02-28T08:17:09Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>{{pooleli}}<br />
'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2002)'''<br />
<br />
Tallinnas, Nõmme Noortemajas, 7. aprillil 2002<br />
== Finaalturniir == <br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
|-<br />
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! Järk !! S/A !! TT !! AI !! ES !! MT !! PT !! KS !! Punkte !! Koht<br />
|-<br />
|1 ||[[Tõnu Tibar]] ||Lasnamäe ||II||1989||*||0||0||0||0||1||'''1'''||6.<br />
|-<br />
|2 ||[[Andres Idnurm]] ||Nõmme ||I||1992||2||*||2||2||0||1||'''7'''||'''I-II'''<br />
|-<br />
|3 ||[[Elion Sõber]] ||Nõmme ||I||1991||2||0||*||1||1||1||'''5'''||4.<br />
|-<br />
|4 ||[[Martin Talimets]] ||Nõmme ||I||1993||2||0||1||*||1||0||'''4'''||5.<br />
|-<br />
|5 ||[[Priit Tänav]] ||Nõmme ||I||1991||2||2||1||1||*||0||'''6'''||'''III'''<br />
|-<br />
|6 ||[[Konstantin Selli]] ||Nõmme ||II||1990||1||1||1||2||2||*||'''7'''||'''I-II'''<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2002]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2002_(64)_-_poisid&diff=10984
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2002 (64) - poisid
2011-02-28T08:12:21Z
<p>Priit: Uus lehekülg: '{{pooleli}} '''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2002)''' Tallinnas, Nõmme Noortemajas, 7. aprillil 2002 == Finaalturniir == {| class=wikitable style="text-align: cent…'</p>
<hr />
<div>{{pooleli}}<br />
'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2002)'''<br />
<br />
Tallinnas, Nõmme Noortemajas, 7. aprillil 2002<br />
== Finaalturniir == <br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
|-<br />
! nr !! nimi !! kuuluvus !! järk !! TT !! AI !! ES !! MT !! PT !! KS !! punkte !! koht<br />
|-<br />
|1 ||[[Tõnu Tibar]] ||Lasnamäe ||II||*||0||0||0||0||1||'''1'''||6.<br />
|-<br />
|2 ||[[Andres Idnurm]] ||Nõmme ||I||2||*||2||2||0||1||'''7'''||'''I-II'''<br />
|-<br />
|3 ||[[Elion Sõber]] ||Nõmme ||I||2||0||*||1||1||1||'''5'''||4.<br />
|-<br />
|4 ||[[Martin Talimets]] ||Nõmme ||I||2||0||1||*||1||0||'''4'''||5.<br />
|-<br />
|5 ||[[Priit Tänav]] ||Nõmme ||I||2||2||1||1||*||0||'''6'''||'''III'''<br />
|-<br />
|6 ||[[Konstantin Selli]] ||Nõmme ||II||1||1||1||2||2||*||'''7'''||'''I-II'''<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2002]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_kadettidele_2009_(100)_-_poisid&diff=10983
Eesti meistrivõistlused kadettidele 2009 (100) - poisid
2011-02-28T08:02:03Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>[[Pilt:Kadetid 2009 poisid.jpg|thumb|]]<br />
'''Eesti meistrivõistlused kadettidele 2009 (100) - Poisid'''<br />
<br />
7.–8. märts 2009<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
|- <br />
!Koht<br />
!Võistleja<br />
!S/A<br />
!Kuuluvus<br />
!1<br />
!2<br />
!3<br />
!4<br />
!5<br />
!6<br />
!7<br />
!Punkte<br />
|-<br />
|1 ||[[Anti Ingel]] ||1993||Nõmme || 8:2|| 7:2|| 2:1|| 4:2|| 6:2|| 3:2|| 9:2||'''13'''<br />
|-<br />
|2 ||[[Martin Talimets]]||1993||Nõmme ||13:2||3:1|| 1:1|| 14:2|| 8:2|| 5:2|| 4:1||'''11'''<br />
|-<br />
|3 ||[[Janek Jaanimäe]] ||1995||Nõmme||9:2|| 2:1|| 10:2|| 5:1|| 4:2|| 1:0||7:2||'''9'''<br />
|-<br />
|4 ||[[Mark Kristian Küttim]] ||1993||Nõmme ||12:2|| 14:2||6:2||1:0|| 3:0|| 13:2|| 2:1||'''9'''<br />
|-<br />
|5 ||[[Erik Jaanimäe]] ||1994||Nõmme || 15:2||6:0||7:2|| 3:1|| 10:2||2:0|| 8:2||'''8'''<br />
|-<br />
|6 ||[[Eljus Šipovski]] ||1994||Lasnamäe ||11:2|| 5:2||4:0|| 10:2|| 1:0|| 7:0|| 13:2||'''8'''<br />
|-<br />
|7 ||[[Hendrik Tamm]] ||1996||Pärnumaa ||16:2|| 1:0|| 5:0|| 17:2||14:2|| 6:2||3:0||'''7'''<br />
|-<br />
|8 ||[[Marek Jaanimäe]] ||1997||Nõmme|| 1:0|| 15:2||13:1||9:2|| 2:0||16:2||5:0||'''7'''<br />
|-<br />
|9 ||[[Alex-Matthias Tamm]] ||2001||Lasnamäe|| 3:0||13:1||17:2||8:0|| 15:2||14:2|| 1:0||'''7'''<br />
|-<br />
|10||[[Antanas Zamulskis]] ||2002||Nõmme ||-:2|| 16:2|| 3:0|| 6:0||5:0|| 12:1|| 17:2||'''7'''<br />
|-<br />
|11||[[Karl-Erik Karu]] ||2002||Nõmme || 6:0|| 12:2|| 14:0||15:1||13:0|| -:2||16:2||'''7''' <br />
|-<br />
|12||[[Armin Heinsaar]] ||1999||Nõmme|| 4:0||11:0|| 16:2|| 13:0||-:2||10:1|| 15:2||'''7'''<br />
|-<br />
|13||[[Riivo Rohi]] ||1996||Nõmme || 2:0|| 9:1||8:1|| 12:2||11:2||4:0||6:0||'''6'''<br />
|-<br />
|14||[[Marten Heinmaa]]||1999||Nõmme|| 17:2||4:0|| 11:2||2:0||7:0|| 9:0||-:2||'''6'''<br />
|-<br />
|15||[[Oskar Lillo]] ||2001||Nõmme|| 5:0||8:0||-:2||11:1|| 9:0||17:1|| 12:0||'''4'''<br />
|-<br />
|16||[[Karl Lillo]]||2000||Nõmme|| 7:0||10:0|| 12:0||-:2||17:2|| 8:0||11:0||'''4'''<br />
|-<br />
|17||[[Georg Mattias Vaino]]||2000||Nõmme|| 14:0||-:2|| 9:0||7:0||16:0|| 15:1||10:0||'''3''' <br />
|}<br />
<br />
Martin Talimets kindlustas endale koha juunioride meistrivõistluste finaalturniirile.<br />
<br />
Peakohtunik: [[Priit Tänav]]<br />
<br />
[[Kategooria:2009]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Noorte_v%C3%B5istlused&diff=10980
Noorte võistlused
2011-02-26T16:35:01Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>== 2003 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|}<br />
<br />
== 2004 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|}<br />
<br />
== 2006 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Tüdrukud]] || [[Margit Viirma]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste finaalturniir]] || [[Raido Värik]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute finaalturniir]] || [[Kadi Veski]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste poolfinaal]] || Priit Tänav<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute poolfinaal]] || [[Elvia Sõber]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || Elvia Sõber<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || [[Veronika Pikkel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Kristjan Jürgenson]]<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2003_(100)_-_poisid&diff=10979
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid
2011-02-26T16:31:56Z
<p>Priit: Uus lehekülg: ''''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid''' 1. veebruaril 2003 Paul Kerese Malekeskuses {| class=wikitable style="text-align: center;" ! Koht !! Nimi !! S/A…'</p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - poisid'''<br />
<br />
1. veebruaril 2003 Paul Kerese Malekeskuses<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! Koht !! Nimi !! S/A !! Klubi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte !! Koef<br />
|-<br />
|1||[[Martin Talimets]]||1993||Nõmme||17:2||2:1||9:2||10:1||6:2||4:2||8:2||'''13'''|| '''<br />
|-<br />
|2||[[Priit Tänav]]||1991||Nõmme||31:2||1:1||20:2||7:2||4:2||3:1||6:2||'''12'''|| '''<br />
|-<br />
|3||[[Igor Kljuiko]]||1991||Maardu||10:2||16:2||4:0||13:2||5:2||2:1||11:2||'''11'''|| '''<br />
|-<br />
|4||[[Aleksandr Kuterin]]||1990||Maardu||20:2||13:2||3:2||11:2||2:0||1:0||22:2||'''10'''||58(-1)'''<br />
|-<br />
|5||[[Elion Sõber]]||1991||Nõmme||26:2||7:0||22:2||16:2||3:0||14:2||15:2||'''10'''||49(-1)'''<br />
|-<br />
|6||[[Konstantin Selli]]||1990||Nõmme||18:2||22:2||7:1||8:2||1:0||9:2||2:0||'''9'''||59(-1)'''<br />
|-<br />
|7||[[Andres Idnurm]]||1992||Nõmme||33:2||5:2||6:1||2:0||9:0||23:2||10:2||'''9'''||54(-1)'''<br />
|-<br />
|8||[[Mark Joa]]||1990||Lasnamäe||9:1||25:2||12:2||6:0||17:2||11:2||1:0||'''9'''||54(-1)'''<br />
|-<br />
|9||[[Rando Komissarov]]||1990||Lasnamäe||8:1||23:2||1:0||27:2||7:2||6:0||17:2||'''9'''||53(-1)'''<br />
|-<br />
|10||[[Anti Ingel]]||1993||Keila||3:0||18:2||26:2||1:0||21:2||16:2||7:0||'''8'''||53(-1)'''<br />
|-<br />
|11||[[Taavi Ludvi]]||1990||Lasnamäe||27:2||30:2||21:2||4:0||12:2||8:0||3:0||'''8'''||50(-1)'''<br />
|-<br />
|12||[[Andreas Härma]]||1993||Nõmme||31:2||28:2||8:0||21:2||11:0||13:2||4:0||'''8'''||50(-1)'''<br />
|-<br />
|13||[[Ruudi Pall]]||1994||Nõmme||24:2||4:0||15:2||3:0||23:2||12:0||20:2||'''8'''||49(-1)'''<br />
|-<br />
|14||[[Erik Jaanimäe]]||1994||Lasnamäe||35:2||21:0||16:0||28:2||18:2||5:0||24:2||'''8'''||45(-1)'''<br />
|-<br />
|15||[[Ragnar Maripuu]]||1993||Nõmme||16:0||35:0||13:0||31:2||22:2||30:2||5:0||'''8'''||41(-1)'''<br />
|-<br />
|16||[[Martin Seppam]]||1994||Nõmme||15:2||3:0||14:2||5:0||25:2||10:0||18:1||'''7'''||52(-1)'''<br />
|-<br />
|17||[[Aldin Talve]]||1994||Nõmme||1:0||31:2||30:1||19:2||8:0||21:2||9:0||'''7'''||47(-1)'''<br />
|-<br />
|18||[[Andres Heinsoo]]||1993||Nõmme||6:0||10:0||35:2||24:2||14:0||22:2||16:1||'''7'''||44(-1)'''<br />
|-<br />
|19||[[Taavi Valberg]]||1993||Nõmme||21:0||29:1||28:2||17:0||5:0||-:2||25:2||'''7'''||39(-1)'''<br />
|-<br />
|20||[[Oliver Rohumäe]]||1994||Nõmme||4:0||24:2||2:0||22:0||28:2||33:2||13:0||'''6'''||51(-1)'''<br />
|-<br />
|21||[[Ott Koppel]]||1992||Lasnamäe||19:2||14:2||11:0||12:0||10:0||25:0||30:2||'''6'''||45(-1)'''<br />
|-<br />
|22||[[Mauro Musting]]||1990||Nõmme||34:2||6:0||5:0||20:2||15:0||18:0||33:2||'''6'''||44(-1)'''<br />
|-<br />
|23||[[Joosep Jussi]]||1995||Nõmme||25:1||9:0||21:2||33:2||13:0||7:0||21:1||'''6'''||44(-1)'''<br />
|-<br />
|24||[[Raimond Merila]]||1995||Lasnamäe||13:0||20:0||34:2||18:0||26:2||29:2||14:0||'''6'''||41(-1)'''<br />
|-<br />
|25||[[Ivar Vapper]]||1992||Nõmme||23:1||8:0||31:1||30:2||16:0||21:2||19:0||'''6'''||40(-1)'''<br />
|-<br />
|26||[[Vassili Dmitrenko]]||1991||Maardu||5:0||-:2||10:0||29:0||24:0||31:2||34:2||'''6'''||39(-1)'''<br />
|-<br />
|27||[[Daan Moistus]]||1993||Nõmme||11:0||34:2||33:1||9:0||32:2||17:0||23:1||'''6'''||38(-1)'''<br />
|-<br />
|28||[[Allan Torri]]||1992||Kalamaja||-:2||12:0||19:0||14:0||20:0||35:2||32:2||'''6'''||35(-1)'''<br />
|-<br />
|29||[[Veiko Hõbeväli]]||1992||Lasnamäe||30:0||19:1||23:0||26:2||33:1||24:0||-:2||'''6'''||34(-1)'''<br />
|-<br />
|30||[[Janek Jaanimäe]]||1995||Nõmme||29:2||11:0||17:1||25:0||19:2||15:0||2:0||'''5'''||42(-1)'''<br />
|-<br />
|31||[[Oskar Lill]]||1991||Nõmme||12:0||17:0||-:2||15:0||34:1||26:0||35:2||'''5'''||35(-1)'''<br />
|-<br />
|32||[[Joonas Murula]]||1990||Nõmme||2:0||33:0||25:1||35:2||27:0||31:1||28:0||'''4'''||41(-1)'''<br />
|-<br />
|33||[[Kristjan Jürgenson]]||1996||Nõmme||7:0||32:2||27:1||23:0||29:1||20:0||22:0||'''4'''||39(-1)'''<br />
|-<br />
|34||[[Markus Seppam]]||1996||Nõmme||22:0||27:0||24:0||-:2||31:1||32:1||26:0||'''4'''||33(-1)'''<br />
|-<br />
|35||[[Hans G. Annuk]]||1994||Nõmme||14:0||15:0||18:0||32:0||-:2||28:0||31:0||'''2'''||'''<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
<br />
{{Minikadetid}}<br />
<br />
[[Kategooria:2003]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Noorte_v%C3%B5istlused&diff=10972
Noorte võistlused
2011-02-26T13:58:36Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>== 2004 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|}<br />
<br />
== 2006 ==<br />
<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid]] || [[Priit Tänav]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Tüdrukud]] || [[Margit Viirma]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste finaalturniir]] || [[Raido Värik]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute finaalturniir]] || [[Kadi Veski]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste poolfinaal]] || Priit Tänav<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Tüdrukute poolfinaal]] || [[Elvia Sõber]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || Elvia Sõber<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Martin Talimets]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - tüdrukud]] || [[Veronika Pikkel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (100) - poisid]] || [[Kristjan Jürgenson]]<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2004_(100)_-_poisid&diff=10971
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid
2011-02-26T13:56:14Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid'''<br />
<br />
25. jaanuar 2004<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
!Nr.<br />
!Nimi<br />
!Kuuluvus<br />
!1<br />
!2<br />
!3<br />
!4<br />
!5<br />
!6<br />
!7<br />
!Punkte<br />
!Koht<br />
|-<br />
|1||[[Andres Idnurm]]||Nõmme||22:2||14:2||3:1||7:2||21:0||2:2||17:1||'''10'''||'''III'''<br />
|-<br />
|2||[[Anti Ingel]]||Keila||6:2||21:0||22:2||3:2||17:1||1:0||12:2||'''9'''||4.<br />
|-<br />
|3||[[Janek Jaanimäe]]||Nõmme||19:2||15:2||1:1||2:0||12:0||9:2||5:2||'''9'''||5.<br />
|-<br />
|4||[[Erik Jaanimäe]]||Nõmme||16:2||17:0||5:1||12:0||6:2||14:2||20:0||'''7'''||13.<br />
|-<br />
|5||[[Kristjan Jürgenson]]||Nõmme ||11:2||7:0||4:1||20:0||16:2||13:2||3:0||'''7'''||12.<br />
|-<br />
|6||[[Karel Keert]]||Nõmme||2:0||20:1||19:2||14:0||4:0||15:2||7:0||'''5'''||19.<br />
|-<br />
|7||[[Igor Kljuiko]]||Maardu||19:2||5:2||17:0||1:0||18:0||22:2||6:2||'''8'''||8.<br />
|-<br />
|8||[[Herman Knjažev]]||Lasnamäe||14:0||22:0||16:2||13:0||11:0||10:2||19:0||'''4'''||20.<br />
|-<br />
|9||[[Ott Koppel]]||Lasnamäe||7:0||18:2||14:2||15:0||22:2||3:0||13:1||'''7'''||11.<br />
|-<br />
|10||[[Pavel Kornev]]||Lasnamäe||15:0||11:0||18:0||16:0||19:0||8:0||22:0||'''0'''||22.<br />
|-<br />
|11||[[Aleks Lillepea]]||Lasnamäe||5:0||10:2||20:0||18:0||8:2||19:0||16:2||'''6'''||17.<br />
|-<br />
|12||[[Peeter Lond]]||Nõmme||20:2||19:1||21:0||4:2||3:2||17:0||2:0||'''7'''||10.<br />
|-<br />
|13||[[Raimond Merila]]||Lasnamäe||22:0||16:2||15:0||8:2||14:1||5:0||9:1||'''6'''||16.<br />
|-<br />
|14||[[Ruudi Pall]]||Nõmme||8:2||1:0||9:0||6:2||13:1||4:0||18:0||'''5'''||18.<br />
|-<br />
|15||[[Oliver Rohumäe]]||Nõmme||10:2||3:0||13:2||9:2||20:0||18:2||21:0||'''8'''||7.<br />
|-<br />
|16||[[Gert Sarapuu]]||Lasnamäe||4:0||13:0||8:0||10:2||5:0||6:0||11:0||'''2'''||21.<br />
|-<br />
|17||[[Martin Talimets]]||Nõmme||18:2||4:2||7:2||21:1||2:1||12:2||1:1||'''11'''||'''II'''<br />
|-<br />
|18||[[Tõnis Teinemaa]]||Keila||17:0||9:0||10:2||11:2||7:2||15:0||14:2||'''8'''||9.<br />
|-<br />
|19||[[Markus Seppam]]||Nõmme||3:0||12:1||6:0||22:0||10:2||11:2||8:2||'''7'''||14.<br />
|-<br />
|20||[[Martin Seppam]]||Nõmme||12:0||6:1||11:2||5:2||15:2||21:0||4:2||'''9'''||6.<br />
|-<br />
|21||[[Priit Tänav]]||Nõmme||13:2||4:2||12:2||17:1||1:2||20:2||15:2||'''13'''||'''I'''<br />
|-<br />
|22||[[Herman Õunapuu]]||Nõmme||1:0||8:2||2:0||19:2||9:0||7:0||10:2||'''6'''||15.<br />
|}<br />
<br />
<br />
Peakohtunikud [[Piret Viirma]] ja [[Janne Mumme]]<br />
<br />
[[Kategooria:2004]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_minikadettidele_2004_(100)_-_poisid&diff=10970
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid
2011-02-26T13:54:41Z
<p>Priit: Uus lehekülg: ''''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid''' 25. jaanuar 2004 {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" |- style="background: #ececec;"…'</p>
<hr />
<div>'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid'''<br />
<br />
25. jaanuar 2004<br />
<br />
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;"<br />
|- style="background: #ececec;" <br />
!Nr.<br />
!Nimi<br />
!Kuuluvus<br />
!1<br />
!2<br />
!3<br />
!4<br />
!5<br />
!6<br />
!7<br />
!Punkte<br />
!Koht<br />
|-<br />
|1||[[Andres Idnurm]]||Nõmme||22:2||14:2||3:1||7:2||21:0||2:2||17:1||'''10'''||'''III'''<br />
|-<br />
|2||[[Anti Ingel]]||Keila||6:2||21:0||22:2||3:2||17:1||1:0||12:2||'''9'''||4.<br />
|-<br />
|3||[[Janek Jaanimäe]]||Nõmme||19:2||15:2||1:1||2:0||12:0||9:2||5:2||'''9'''||5.<br />
|-<br />
|4||[[Erik Jaanimäe]]||Nõmme||16:2||17:0||5:1||12:0||6:2||14:2||20:0||'''7'''||13.<br />
|-<br />
|5||[[Kristjan Jürgenson]]||Nõmme ||11:2||7:0||4:1||20:0||16:2||13:2||3:0||'''7'''||12.<br />
|-<br />
|6||[[Karel Keert]]||Nõmme||2:0||20:1||19:2||14:0||4:0||15:2||7:0||'''5'''||19.<br />
|-<br />
|7||[[Igor Kljuiko]]||Maardu||19:2||5:2||17:0||1:0||18:0||22:2||6:2||'''8'''||8.<br />
|-<br />
|8||[[Herman Knjažev]]||Lasnamäe||14:0||22:0||16:2||13:0||11:0||10:2||19:0||'''4'''||20.<br />
|-<br />
|9||[[Ott Koppel]]||Lasnamäe||7:0||18:2||14:2||15:0||22:2||3:0||13:1||'''7'''||11.<br />
|-<br />
|10||[[Pavel Kornev]]||Lasnamäe||15:0||11:0||18:0||16:0||19:0||8:0||22:0||'''0'''||22.<br />
|-<br />
|11||[[Aleks Lillepea]]||Lasnamäe||5:0||10:2||20:0||18:0||8:2||19:0||16:2||'''6'''||17.<br />
|-<br />
|12||[[Peeter Lond]]||Nõmme||20:2||19:1||21:0||4:2||3:2||17:0||2:0||'''7'''||10.<br />
|-<br />
|13||[[Raimond Merila]]||Lasnamäe||22:0||16:2||15:0||8:2||14:1||5:0||9:1||'''6'''||16.<br />
|-<br />
|14||[[Ruudi Pall]]||Nõmme||8:2||1:0||9:0||6:2||13:1||4:0||18:0||'''5'''||18.<br />
|-<br />
|15||[[Oliver Rohumäe]]||Nõmme||10:2||3:0||13:2||9:2||20:0||18:2||21:0||'''8'''||7.<br />
|-<br />
|16||[[Gert Sarapuu]]||Lasnamäe||4:0||13:0||8:0||10:2||5:0||6:0||11:0||'''2'''||21.<br />
|-<br />
|17||[[Martin Talimets]]||Nõmme||18:2||4:2||7:2||21:1||2:1||12:2||1:1||'''11'''||'''II'''<br />
|-<br />
|18||[[Tõnis Teinemaa]]||Keila||17:0||9:0||10:2||11:2||7:2||15:0||14:2||'''8'''||9.<br />
|-<br />
|19||[[Markus Seppam]]||Nõmme||3:0||12:1||6:0||22:0||10:2||11:2||8:2||'''7'''||14.<br />
|-<br />
|20||[[Martin Seppam]]||Nõmme||12:0||6:1||11:2||5:2||15:2||21:0||4:2||'''9'''||6.<br />
|-<br />
|21||[[Priit Tänav]]||Nõmme||13:2||4:2||12:2||17:1||1:2||20:2||15:2||'''13'''||'''I'''<br />
|-<br />
|22||[[Herman Õunapuu]]||Nõmme||1:0||8:2||2:0||19:2||9:0||7:0||10:2||'''6'''||15.<br />
|}<br />
<br />
<br />
Peakohtunikud [[Piret Viirma]] ja [[Janne Mumme]]<br />
<br />
[[Kategooria:2004]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Noorte_v%C3%B5istlused_64-ruudulises_kabes&diff=10969
Noorte võistlused 64-ruudulises kabes
2011-02-26T13:07:48Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>'''2003'''<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud]] || [[Elvia Sõber]]<br />
|}<br />
'''2006'''<br />
{| class=wikitable<br />
|-<br />
!Võistluse nimi<br />
!Võitja<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - tüdrukud]] || [[Veronika Pikkel]]<br />
|-<br />
|[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - poisid]] || [[Kristjan Jürgenson]]<br />
|}</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_esiv%C3%B5istlused_pisikadettidele_2003_(64)_-_t%C3%BCdrukud&diff=10968
Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud
2011-02-26T13:05:55Z
<p>Priit: Uus lehekülg: ''''Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud''' Nõmme Noortemajas, Mai 23 {| class=wikitable style="text-align: center;" ! Nr. !! nimi !! kuuluvus !! s/a !! widt…'</p>
<hr />
<div>'''Eesti esivõistlused pisikadettidele 2003 (64) - tüdrukud'''<br />
<br />
Nõmme Noortemajas, Mai 23<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
! Nr. !! nimi !! kuuluvus !! s/a !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! punkte !! koht<br />
|-<br />
| 1 || [[Enit Saag]] || Nõmme || 1994 ||*||0||2||0||2|| '''4''' || II<br />
|-<br />
| 2 || [[Elvia Sõber]] || Nõmme || 1993 ||2||*||2||2||2|| '''8''' || I<br />
|-<br />
| 3 || [[Liisa Loit]] || Keila || 1994 ||0||0||*||2||2|| '''4''' || II<br />
|-<br />
| 4 || [[Kätlin Arus]] || Nõmme || 1993 ||2||0||0||*||2|| '''4''' || II<br />
|-<br />
| 5 || [[Christi Lehismets]] || Nõmme || 1993 ||0||0||0||0||*|| '''0''' || 5.<br />
|}<br />
<br />
Peakohtunik: [[Janne Mumme]]<br />
<br />
Peasekretär: [[Merike Martsepp]]<br />
<br />
[[Kategooria:2003]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Eesti_meistriv%C3%B5istlused_kadettidele_2009_(100)_-_poisid&diff=10967
Eesti meistrivõistlused kadettidele 2009 (100) - poisid
2011-02-25T22:03:15Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>{{pooleli}}<br />
[[Pilt:Kadetid 2009 poisid.jpg|thumb|]]<br />
'''Eesti meistrivõistlused kadettidele 2009 (100) - Poisid'''<br />
<br />
7.–8. märts 2009<br />
<br />
{| class=wikitable style="text-align: center;"<br />
|- <br />
!Koht<br />
!Võistleja<br />
!S/A<br />
!Kuuluvus<br />
!1<br />
!2<br />
!3<br />
!4<br />
!5<br />
!6<br />
!7<br />
!Punkte<br />
|-<br />
|1 ||[[Anti Ingel]] ||1993||Nõmme || 8:2|| 7:2|| 2:1|| 4:2|| 6:2|| 3:2|| 9:2||'''13'''<br />
|-<br />
|2 ||[[Martin Talimets]]||1993||Nõmme ||13:2||3:1|| 1:1|| 14:2|| 8:2|| 5:2|| 4:1||'''11'''<br />
|-<br />
|3 ||[[Janek Jaanimäe]] ||1995||Nõmme||9:2|| 2:1|| 10:2|| 5:1|| 4:2|| 1:0||7:2||'''9'''<br />
|-<br />
|4 ||[[Mark Kristian Küttim]] ||1993||Nõmme ||12:2|| 14:2||6:2||1:0|| 3:0|| 13:2|| 2:1||'''9'''<br />
|-<br />
|5 ||[[Erik Jaanimäe]] ||1994||Nõmme || 15:2||6:0||7:2|| 3:1|| 10:2||2:0|| 8:2||'''8'''<br />
|-<br />
|6 ||[[Eljus Šipovski]] ||1994||Lasnamäe ||11:2|| 5:2||4:0|| 10:2|| 1:0|| 7:0|| 13:2||'''8'''<br />
|-<br />
|7 ||[[Hendrik Tamm]] ||1996||Pärnumaa ||16:2|| 1:0|| 5:0|| 17:2||14:2|| 6:2||3:0||'''7'''<br />
|-<br />
|8 ||[[Marek Jaanimäe]] ||1997||Nõmme|| 1:0|| 15:2||13:1||9:2|| 2:0||16:2||5:0||'''7'''<br />
|-<br />
|9 ||[[Alex-Matthias Tamm]] ||2001||Lasnamäe|| 3:0||13:1||17:2||8:0|| 15:2||14:2|| 1:0||'''7'''<br />
|-<br />
|10||[[Antanas Zamulskis]] ||2002||Nõmme ||-:2|| 16:2|| 3:0|| 6:0||5:0|| 12:1|| 17:2||'''7'''<br />
|-<br />
|11||[[Karl-Erik Karu]] ||2002||Nõmme || 6:0|| 12:2|| 14:0||15:1||13:0|| -:2||16:2||'''7''' <br />
|-<br />
|12||[[Armin Heinsaar]] ||1999||Nõmme|| 4:0||11:0|| 16:2|| 13:0||-:2||10:1|| 15:2||'''7'''<br />
|-<br />
|13||[[Riivo Rohi]] ||1996||Nõmme || 2:0|| 9:1||8:1|| 12:2||11:2||4:0||6:0||'''6'''<br />
|-<br />
|14||[[Marten Heinmaa]]||1999||Nõmme|| 17:2||4:0|| 11:2||2:0||7:0|| 9:0||-:2||'''6'''<br />
|-<br />
|15||[[Oskar Lillo]] ||2001||Nõmme|| 5:0||8:0||-:2||11:1|| 9:0||17:1|| 12:0||'''4'''<br />
|-<br />
|16||[[Karl Lillo]]||2000||Nõmme|| 7:0||10:0|| 12:0||-:2||17:2|| 8:0||11:0||'''4'''<br />
|-<br />
|17||[[Georg Mattias Vaino]]||2000||Nõmme|| 14:0||-:2|| 9:0||7:0||16:0|| 15:1||10:0||'''3''' <br />
|}<br />
<br />
Martin Talimets kindlustas endale koha juunioride meistrivõistluste finaalturniirile.<br />
<br />
Peakohtunik: [[Priit Tänav]]<br />
<br />
[[Kategooria:2009]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Kasutaja_arutelu:Priit&diff=10818
Kasutaja arutelu:Priit
2011-02-01T17:56:09Z
<p>Priit: </p>
<hr />
<div>Siim Kruusimäel ja Rasmus Harakul on tabelis 13 punkti, aga mängude tulemuste kokku liitmisel tuleb hoopis 14. Viga on kas punktisummas või mõnes valesti märgitud tulemuses.<br />
[[Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2011 (64) - poisid]]</div>
Priit
https://www.kabeliit.ee/index.php?title=Kasutaja_arutelu:Priit&diff=10817
Kasutaja arutelu:Priit
2011-02-01T11:11:54Z
<p>Priit: Uus lehekülg: 'Siim Kruusimäel ja Rasmus Harakul on tabelis 13 punkti, aga mängude tulemuste kokku liitmisel tuleb hoopis 14. Viga on kas punktisummas või mõnes valesti märgitud tulemuses.'</p>
<hr />
<div>Siim Kruusimäel ja Rasmus Harakul on tabelis 13 punkti, aga mängude tulemuste kokku liitmisel tuleb hoopis 14. Viga on kas punktisummas või mõnes valesti märgitud tulemuses.</div>
Priit