Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014 - 12. etapp

Allikas: Kabeliit

Aastalõputurniir 2014 ja Enn Rüütsalu 2014. aasta mälestusturniiri 12. etapp peeti 21. detsembril 2014 Tallinna Malemajas.

Koht Võistleja Reiting Punkte 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Arno Uutma 2598 16 33:1 34:2 12:2 20:2 9:2 5:2 6:2 7:2 2:1
2. Heinar Jahu 2452 13 34:2 10:2 6:2 9:1 5:1 8:2 7:0 14:2 1:1
3. Uno Plakk 2396 13 23:2 13:2 8:2 5:0 10:0 11:2 14:1 22:2 16:2
4. Andrei Naprejenkov 2450 13 24:2 22:2 9:0 13:0 33:1 16:2 21:2 11:2 5:2
5. Konstantin Selli 2451 12 35:2 18:2 15:2 3:2 2:1 1:0 17:1 6:2 4:0
6. Arvo Koppel 2341 12 38:2 14:2 2:0 16:2 20:2 10:2 1:0 5:0 15:2
7. Algo Laidvee 2407 12 28:2 16:2 20:0 21:1 15:2 13:1 2:2 1:0 17:2
8. Villem Lüüs 2477 12 25:2 21:2 3:0 22:2 13:1 2:0 20:2 9:2 10:1
9. Kaari Vainonen 2333 11 30:2 19:2 4:2 2:1 1:0 14:1 10:1 8:0 20:2
10. Hendrik Tamm 2316 11 40:2 2:0 35:2 19:2 3:2 6:0 9:1 17:1 8:1
11. Janek Mäggi 2254 11 42:2 15:0 37:1 17:2 21:2 3:0 18:2 4:0 22:2
12. Raimo Karjus 2245 11 29:1 26:2 1:0 33:1 37:2 18:1 15:1 13:1 21:2
13. Maldon Haljas 2285 10 32:2 3:0 41:2 4:2 8:1 7:1 22:0 12:1 19:1
14. Tarmo Tulva 2263 10 45:2 6:0 30:2 15:1 26:2 9:1 3:1 2:0 18:1
15. Jüri Hermann 2321 10 37:2 11:2 5:0 14:1 7:0 27:2 12:1 23:2 6:0
16. Taivo Rist 2276 10 39:2 7:0 38:2 6:0 36:2 4:0 35:2 31:2 3:0
17. Urmo Ilves 2352 10 41:2 20:0 33:2 11:0 25:2 23:2 5:1 10:1 7:0
18. Vello Velbaum 2297 10 44:2 5:0 23:0 27:2 31:2 12:1 11:0 24:2 14:1
19. Irma Nahkor 2251 10 43:2 9:0 36:2 10:0 23:0 38:2 24:1 35:2 13:1
20. Piret Viirma 2257 9 46:2 17:2 7:2 1:0 6:0 22:1 8:0 29:2 9:0
21. Alexander Tarasenko 2312 9 27:2 8:0 24:2 7:1 11:0 33:2 4:0 30:2 12:0
22. Imre Anton 2305 9 31:2 4:0 28:2 8:0 24:2 20:1 13:2 3:0 11:0
23. Nikolai Jegorov 2077 9 3:0 32:2 18:2 26:0 19:2 17:0 34:2 15:0 28:1
24. Viktor Pjahhov 2092 9 4:0 31:2 21:0 32:2 22:0 37:2 19:1 18:0 40:2
25. Kaido Raidla 2189 9 8:0 27:0 29:2 30:2 17:0 32:1 41:2 28:1 26:1
26. Hans Pukk 2206 9 36:2 12:0 27:1 23:2 14:0 34:1 31:0 33:2 25:1
27. Janet Tamm 1811 9 21:0 25:2 26:1 18:0 35:2 15:0 30:0 42:2 37:2
28. Andres Keil 2091 9 7:0 39:2 22:0 31:0 44:2 36:2 33:1 25:1 23:1
29. Nikolai Osipov 9 12:1 33:0 25:0 39:1 30:1 40:2 32:2 20:0 42:2
30. Nikita Bogdanov 1991 9 9:0 43:2 14:0 25:0 29:1 44:2 27:2 21:0 39:2
31. Andreas Jürgenson 1726 9 22:0 24:0 46:2 28:2 18:0 43:2 26:2 16:0 34:1
32. Hans Robert Kannukene 9 13:0 23:0 43:2 24:0 45:2 25:1 29:0 46:2 38:2
33. Kuido Õismaa 2198 8 1:1 29:2 17:0 12:1 4:1 21:0 28:1 26:0 44:2
34. Andrei Tarasenko 2188 8 2:0 1:0 45:2 37:1 40:2 26:1 23:0 36:1 31:1
35. Mihkel-Kalju Tammeveski 2093 8 5:0 44:2 10:0 38:2 27:0 39:2 16:0 19:0 45:2
36. Kerdi Pesur 8 26:0 40:2 19:0 41:2 16:0 28:0 37:1 34:1 46:2
37. Olev Purde 1911 7 15:0 42:2 11:1 34:1 12:0 24:0 36:1 44:2 27:0
38. Boris Solunkin 1997 7 6:0 45:2 16:0 35:0 42:2 19:0 39:1 41:2 32:0
39. Karmen Kuusik 7 16:0 28:0 40:1 29:1 41:2 35:0 38:1 43:2 30:0
40. Lembit Ramjalg 1821 7 10:0 36:0 39:1 42:2 34:0 29:0 43:2 45:2 24:0
41. Endel Niineväli 2044 6 17:0 46:2 13:0 36:0 39:0 42:2 25:0 38:0 43:2
42. Anett Moor 4 11:0 37:0 44:2 40:0 38:0 41:0 46:2 27:0 29:0
43. Kaidi Moor 3 19:0 30:0 32:0 45:1 46:2 31:0 40:0 39:0 41:0
44. Tatjana Belanova 3 18:0 35:0 42:0 46:2 28:0 30:0 45:1 37:0 33:0
45. Uljana Levitskaja 2 14:0 38:0 34:0 43:1 32:0 46:0 44:1 40:0 35:0
46. Tanel Moor 2 20:0 41:0 31:0 44:0 43:0 45:2 42:0 32:0 36:0

Kohtunik: Aare Võsu


Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014 – Üldarvestus
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp
Personaalsed tööriistad