Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - Üldarvestus

Allikas: Kabeliit

Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - Üldarvestus

Aasta jooksul peetavast 12 turniirist läheb arvesse 8 parimat tulemust. Tärniga tähistatud tulemused ei lähe arvesse.

Koht Võistleja Reiting 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Kokku
1. Villem Lüüs 2468 14 12 14 13 13 13 12 14 11* 105
2. Heinar Jahu 2439 12 11 13 13 11 12 15 9* 12 9* 99
3. Kaari Vainonen 2342 10* 13 11 11 16 10 11 9* 9* 12 11 95
4. Jüri Hermann 2304 9* 13 9* 13 11 11 11 10* 10* 11 10 13 93
5. Tarmo Tulva 2235 12 11 9* 9* 9 12 12 12 11 11 90
6. Uno Plakk 2385 11 11 9 13 13 9 14 8 88
7. Taivo Rist 2224 11 10 12 10 9* 10 9 12 12 8* 86
8. Vello Velbaum 2223 9* 9* 8* 11 10* 12 10 10 10 11 10 11 85
9. Priit Lokotar 1910 9 10 12 9 11 10 8* 10 10 81
10. Kris Taimre 1965 9 10 8* 10 9 9 11 12 10 8* 80
11. Maldon Haljas 2291 11 11 8* 9* 9* 9* 10 9 10 10 9 10 80
12. Mihkel-Kalju Tammeveski 2032 7* 10 9* 10 10 9 9 11 9 10 8* 7* 78
13. Kuido Õismaa 2117 9 8* 11 8 10 10 11 8 9 7* 76
14. Andres Keil 2061 10 9 6* 9 8* 7* 9 9 9 11 9 75
15. Artur Ööbik 1997 10 8* 9 9 9 9 7* 9 10 9 8* 74
16. Olev Purde 1914 7* 8 9 9 8 7* 7 9 8 6* 7* 8 66
17. Kaspar Padar 1779 9 9 8 10 9 8 10 63
18. Boriss Solunkin 1965 8 8 7 7 7 9 7 7 60
19. Kaido Raidla 2188 9 11 8 9 11 10 58
20. Emilia Kello 8 0 8 5 9 6 8 5 7 56
21. Andres Kuusk 2317 11 14 11 9 10 55
22. Urmas Paluoja 2241 9 11 12 12 10 54
23. Lembit Ramjalg 1808 7 6 7 4 8 5 7 6 50
24. Raimo Karjus 2182 10 10 9 10 10 49
25. Arno Uutma 2608 15 14 16 45
26. Irma Nahkor 2209 10 10 10 7 8 45
27. Indrek Kuusk 2267 12 17 13 42
28. Marika Azojan 2194 11 10 11 10 42
29. Piret Viirma 2251 11 8 10 12 41
30. Mart Tähepõld 1904 7 7 3 7 1* 2* 4 4 2* 4 3 39
31. Indrek Migur 2341 14 10 12 36
32. Nona Nano 5 7 7 2 8 7 36
33. Kaarel Koitla 2261 11 10 13 34
34. Urmas Väärtnõu 2453 10 11 11 32
35. Viktor Pjahhov 2113 9 9 10 28
36. Siim Rool 1984 9 10 8 27
37. Imre Anton 2290 9 9 9 27
38. Hendrik Tamm 2349 13 13 26
39. Hans Robert Kannukene 1805 11 7 8 26
40. Liis Marii Rool 1747 8 8 8 24
41. Janek Mäggi 2202 11 12 23
42. Martti Koplimaa 1784 3 7 6 6 22
43. Algo Laidvee 2368 11 10 21
44. Nicole Balta 1061 6 6 9 21
45. Andres Klemet 5 8 4 4 21
46. Karmen Kuusik 1823 10 10 20
47. Kerdi Pesur 1927 9 8 17
48. Britta-Elisabeth Koorem 1656 9 7 16
49. Joonas Salk 1721 8 7 15
50. Argo Unnuk 2514 14 14
51. Henri Mugur 7 6 13
52. Gatis Klava 12 12
53. Rasmus Rool 5 4 3 12
54.–56. Orme Kaul 2331 11 11
54.–56. Triinu Jalg 1970 11 11
54.–56. Robert Antoi 1807 11 11
57.–59. Richards Ositis 10 10
57.–59. Janis Doze 10 10
57.–59. Aleksandr Sutõrin 2366 10 10
60.–63. Jaak Tibar 2172 9 9
60.–63. Karl Richard Esvald 1928 9 9
60.–63. Andreas Tulva 2184 9 9
60.–63. Pyotr Birt 9 9
64.–67. Ants Gustavson 8 8
64.–67. Helmi Gustavson 8 8
64.–67. Ashyrov Gaygysyz 8 8
64.–67. Endel Niineväli 1956 8 8
68.–72. Kaire Sepp 1486 7 7
68.–72. Andres Leemets 7 7
68.–72. Lisette Eylandt 7 7
68.–72. Estere Gristina 7 7
68.–72. Keir-Christian Sugul 7 7
73.–74. Karoliina Kurm 1093 6 6
73.–74. Indrek Mäggi 2249 6 6
75. Liida Jakobson 1 5 6
76.–77. Mikk Oskar Eber 5 5
76.–77. Eriks Virubka 5 5
78.–79. Maik Ott Eber 4 4
78.–79. Anna Katariina Leemets 4 4
80.–81. Sergo Remmel 3 3
80.–81. Lea Novikov 3 3
Märtsiturniiri esikolmik. Vasakult Taivo Rist, Heinar Jahu ja Kaarel Koitla.
Personaalsed tööriistad