Enim kategoriseeritud leheküljed
Allikas: Kabeliit
Allpool näidatakse 50 tulemust vahemikus 1–50.
- Villem Lüüs (4 kategooriat)
- Rein Vettner (4 kategooriat)
- Eesti meeste 51. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2006) (4 kategooriat)
- Eesti 2010. aasta meeste rahvusvahelise kabe meistrivõistluste esiliiga (4 kategooriat)
- Eesti 2007. aasta meeste rahvusvahelise kabe meistrivõistluste esiliiga (4 kategooriat)
- Peeter Rääk (4 kategooriat)
- Raimo Karjus (3 kategooriat)
- Eesti meistrivõistlused juunioridele 2008 (100) (3 kategooriat)
- Eesti meistrivõistlused juunioridele 2009 (100) (3 kategooriat)
- Marina Ivanovitš (3 kategooriat)
- Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir 2005/2006 (3 kategooriat)
- Kristel Polding (3 kategooriat)
- Otto Pruuns (3 kategooriat)
- Sergei Tšistjakov (3 kategooriat)
- Ardu Treinbuk (3 kategooriat)
- Maldon Haljas (3 kategooriat)
- Eesti meeste 53. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008) (3 kategooriat)
- Arvo Rist (3 kategooriat)
- Hiiumaa naiste 2023. aasta meistrivõistlused vene kabes (3 kategooriat)
- T-491 (3 kategooriat)
- Eesti juunioride meistrivõistlused 2008 (64) (3 kategooriat)
- Mõttemängude festival 2008 - sudoku & ristsõnad (3 kategooriat)
- T-496 (3 kategooriat)
- Eesti 3. lahtised meistrivõistlused äraandmises kirja teel (3 kategooriat)
- Marek Seim (3 kategooriat)
- Rahvusvaheline kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil (3 kategooriat)
- Eesti juunioride meistrivõistlused 2009 (64) (3 kategooriat)
- Eesti meistrivõistlused juunioridele 2010 (100) (3 kategooriat)
- Aare Võsu (3 kategooriat)
- Raido Väriku partiid kadettide 2003. aasta maailmameistrivõistlustel rahvusvahelises kabes (3 kategooriat)
- Vello Luht (3 kategooriat)
- Veniamin Utšambrin (3 kategooriat)
- Eesti 2008. aasta meeste rahvusvahelise kabe meistrivõistluste esiliiga (3 kategooriat)
- Nina Hoekman (3 kategooriat)
- Sudoku ja ristsõnad 2010. aasta mõttemängude festivalil (3 kategooriat)
- Rima Danilevičienė (3 kategooriat)
- Vello Pihelgas (3 kategooriat)
- Pēteris Freidenfelds (3 kategooriat)
- T-503 (3 kategooriat)
- Eesti meeste 52. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2007) (3 kategooriat)
- Eesti meeste 3. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1957) (3 kategooriat)
- Endel Lettens (3 kategooriat)
- Eesti naiste 11. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1983) (2 kategooriat)
- Viljandi Kabeklubi seeriavõistluse 2. etapp (2008) (2 kategooriat)
- Eesti meeste 36. meistrivõistlused vene kabes (1987) (2 kategooriat)
- Damian Reszka (2 kategooriat)
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - Üldarvestus (2 kategooriat)
- Eesti meeste 27. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1982) (2 kategooriat)
- Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - tüdrukud (2 kategooriat)
- Eesti naiste 29. meistrivõistlused vene kabes (1985) (2 kategooriat)