Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
August
1.–9. august Euroopa noorte online karikavõistlused 100 vint.ee EDC Johan Demasure
6. august Grillfesti suur kabesimultaan 2021 - 23-kordne Eesti meister Arno Uutma
*Võistluste algus kell 14:30
64 Pärnu Vallikäär
7. august Hiiumaa naiste 2021. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
8. august Hiiumaa meeste 2021. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
15. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Arno Uutma
20.–31. august MM võistlused noortele ja veteranidele 64 Kranevo IDF
September
4. september ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Noormehed Neiud Täiskasvanud
*Võistluste algus kell 12:00. NB! Võistlustel osalejad peavad olema valmis oma nakkusohutust tõendama.
64 Nõmme Huvikool ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi Aare Harak, Krista Villemson
5. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes Mehed, Naised 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
10.-19. september Euroopa meistrivõistlused
64 Jõgeva IDF, Jõgeva KK
19. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.-26. september Eesti meistrivõistlused juunioridele Poisid, Tüdrukud 64 Malemaja EKL Arno Uutma
Oktoober
2. oktoober ESL Jõud Meistrivõistlused 2021 Juhend
*Võistluste algus kell 11:00
64 Jõgeva ESL Jõud, EKL, Jõgeva Kabeklubi
3. oktoober Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Võistluste algus kell 12:00
100 Malemaja EKL
9. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL
16. oktoober Eesti meistrivõistlused minikadettidele 100 Malemaja EKL
17. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
24. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Septembri sünnipäevalised:
2. september 1972 Meelis Vaher meistrikandidaat
3. september 1952 Valter Viisut meistrikandidaat
5. september 1973 Janek Mäggi EKL juhatuse liige
13. september 1992 Andres Idnurm
16. september 1945 Kalev Parksepp meistersportlane
17. september 1953 Aleksander Trotskihh meistersportlane
20. september 1954 Piret Liiva meistersportlane
23. september 1973 Harri Loomus
27. september 1951 Andres Hantson meistersportlane
Personaalsed tööriistad