Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
September
4. september ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Noormehed Neiud Täiskasvanud
*Võistluste algus kell 12:00. NB! Võistlustel osalejad peavad olema valmis oma nakkusohutust tõendama.
64 Nõmme Huvikool ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi Aare Harak, Krista Villemson
5. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes Mehed, Naised 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
10.-19. september Euroopa meistrivõistlused
64 Jõgeva IDF, Jõgeva KK
19. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.-26. september Eesti meistrivõistlused juunioridele Poisid, Tüdrukud 64 Malemaja EKL Arno Uutma
Oktoober
2. oktoober ESL Jõud Meistrivõistlused 2021 Juhend
*Võistluste algus kell 11:00 Taiskasvanud ja juuniorid , Noored
64 Jõgeva ESL Jõud, EKL, Jõgeva Kabeklubi
3. oktoober Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL
9. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Turniiritabel 64 Malemaja EKL
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes MehedNaised 64 Malemaja EKL
16. oktoober Eesti meistrivõistlused minikadettidele 100 Malemaja EKL
17. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
24. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
November
6.-7. november Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele 100 Malemaja EKL
20. november Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
21. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27.-28. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Oktoobri sünnipäevalised:
1. oktoober 1949 Osvald Pais meistrikandidaat
1. oktoober 1956 Marika Azojan FMJD meister
6. oktoober 1965 Villu Raja meistrikandidaat
13. oktoober 1970 Triin Leesmann meistrikandidaat
14. oktoober 1948 Helme Kask meistrikandidaat
14. oktoober 1998 Anneli Trees
16. oktoober 1962 Andrus Tull meistersportlane
19. oktoober 1966 Anita Seppa meistersportlane
22. oktoober 1985 Merike Martsepp
25. oktoober 1997 Veronika Pikkel
29. oktoober 1954 Ly Ristikivi meistrikandidaat
29. oktoober 1973 Kaari Vainonen meistersportlane
Personaalsed tööriistad