Mõttemängude festival 2005 - male
Allikas: Kabeliit
2005. aasta mõttemängude festivali noortele maleturniir toimus 28. ja 29. juulil 2005 Tallinna Malemajas.
Peetakse individuaal-võistkondlik turniir kolmes vanuseklassis: sündinud 1987–1990, 1991–1994 ning 1995 ja hiljem. Mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis mõtlemisajaga 30 minutit partiile mõlemale vastasele. Võistkonda kuulub 2 võistlejat, kes peavad kuuluma samasse vanuseklassi.
Noorem vanuseklass pidas eraldi turniiri ja kaks vanemat vanuseklassi pidasid ühise turniiri.
1995 ja hiljem sündinud
Koht | Nimi | Rtg | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maksim Savenko | 1552 | 6 | 20:1 | 12:1 | 6:1 | 4:1 | 9:1 | 2:0 | 8:1 | 33 |
2 | Maksim Mihhaljuk | 6 | 5:0 | 32:1 | 35:1 | 13:1 | 14:1 | 1:1 | 4:1 | 27 | |
3 | Ilja Prihhodko | 5.5 | 6:0 | 39:1 | 12:1 | 20:1 | 11:= | 21:1 | 5:1 | 26 | |
4 | Georgi Abozenko | 1394 | 5 | 0:1 | 28:1 | 15:1 | 1:0 | 7:1 | 9:1 | 2:0 | 32½ |
5 | Pavel Uibukant | 5 | 2:1 | 34:1 | 22:1 | 9:0 | 17:1 | 7:1 | 3:0 | 31½ | |
6 | Aleksandr Aid | 1282 | 5 | 3:1 | 18:1 | 1:0 | 15:1 | 8:0 | 17:1 | 16:1 | 32½ |
7 | Pjotr Volostnõhh | 1410 | 5 | 19:1 | 23:1 | 8:1 | 11:1 | 4:0 | 5:0 | 12:1 | 31 |
8 | Georg Nero | 1272 | 5 | 13:1 | 31:1 | 7:0 | 27:1 | 6:1 | 11:1 | 1:0 | 30 |
9 | Rasmus Kaarel Kilp | 5 | 32:1 | 21:1 | 25:1 | 5:1 | 1:0 | 4:0 | 14:1 | 28 | |
10 | Artur Reinpõld | 5 | 12:0 | 20:0 | 37:1 | 35:1 | 29:1 | 25:1 | 21:1 | 21 | |
11 | Aleksandr Mednikov | 4.5 | 35:1 | 36:1 | 26:1 | 7:0 | 3:= | 8:0 | 23:1 | 26 | |
12 | Tõnis Barške | 1302 | 4 | 10:1 | 1:0 | 3:0 | 26:1 | 15:1 | 13:1 | 7:0 | 32 |
13 | Veronika Vaštšetško | 1355 | 4 | 8:0 | 37:1 | 28:1 | 2:0 | 19:+ | 12:0 | 33:1 | 26½ |
14 | Artjom Petškurov | 4 | 27:1 | 26:0 | 41:1 | 16:1 | 2:0 | 22:1 | 9:0 | 25 | |
15 | Vladislav Rjurik | 4 | 23:1 | 22:1 | 4:0 | 6:0 | 12:0 | 37:1 | 25:1 | 25½ | |
16 | Marian Haitov | 4 | 24:1 | 25:0 | 18:1 | 14:0 | 26:1 | 20:1 | 6:0 | 25½ | |
17 | Georgi Malaštšenko | 4 | 21:0 | 24:1 | 33:1 | 25:1 | 5:0 | 6:0 | 30:1 | 24½ | |
18 | Ilja Samoilov | 1215 | 4 | 39:1 | 6:0 | 16:0 | 22:0 | 34:1 | 38:1 | 28:1 | 20 |
19 | Kriss Pärtel | 4 | 7:0 | 33:0 | 39:1 | 31:1 | 13:- | 36:1 | 27:1 | 19 | |
20 | Aleksei Ivanov | 3.5 | 1:0 | 10:1 | 36:1 | 3:0 | 27:1 | 16:0 | 22:= | 29 | |
21 | Arseni Stepanov | 3.5 | 17:1 | 9:0 | 34:1 | 30:1 | 23:= | 3:0 | 10:0 | 28½ | |
22 | Anastassia Aulova | 3.5 | 40:1 | 15:0 | 5:0 | 18:1 | 30:1 | 14:0 | 20:= | 25½ | |
23 | Artur Daniel | 3.5 | 15:0 | 7:0 | 40:1 | 36:1 | 21:= | 29:1 | 11:0 | 24 | |
24 | Maksim Šaripov | 3.5 | 16:0 | 17:0 | 29:0 | 0:1 | 33:= | 34:1 | 38:1 | 20½ | |
25 | Irina Šeršukova | 1340 | 3 | 30:1 | 16:1 | 9:0 | 17:0 | 28:1 | 10:0 | 15:0 | 28 |
26 | Ksenja Sokolova | 3 | 29:1 | 14:1 | 11:0 | 12:0 | 16:0 | 28:0 | 37:1 | 24½ | |
27 | Anastassia Zahharova | 3 | 14:0 | 29:1 | 38:1 | 8:0 | 20:0 | 32:1 | 19:0 | 23½ | |
28 | Georgi Plehhanov | 3 | 41:1 | 4:0 | 13:0 | 33:1 | 25:0 | 26:1 | 18:0 | 20½ | |
29 | Danielle Luks | 3 | 26:0 | 27:0 | 24:1 | 41:1 | 10:0 | 23:0 | 35:1 | 20 | |
30 | Juri Ponomarenko | 3 | 25:0 | 40:1 | 31:1 | 21:0 | 22:0 | 35:1 | 17:0 | 21 | |
31 | Maksim Smurov | 1231 | 3 | 37:1 | 8:0 | 30:0 | 19:0 | 38:0 | 41:1 | 36:1 | 18½ |
32 | Jograf Juhan Siim | 2.5 | 9:0 | 2:0 | 0:1 | 34:= | 37:0 | 27:0 | 41:1 | 22½ | |
33 | Anastassia Sokolova | 1336 | 2.5 | 34:0 | 19:1 | 17:0 | 28:0 | 24:= | 40:+ | 13:0 | 22½ |
34 | Valeria Lebedeva | 2.5 | 33:1 | 5:0 | 21:0 | 32:= | 18:0 | 24:0 | 39:1 | 20 | |
35 | Artjom Troitski | 2 | 11:0 | 38:1 | 2:0 | 10:0 | 39:1 | 30:0 | 29:0 | 23½ | |
36 | Anton Štolf | 2 | 38:1 | 11:0 | 20:0 | 23:0 | 41:1 | 19:0 | 31:0 | 21 | |
37 | Nikita Kovalenko | 2 | 31:0 | 13:0 | 10:0 | 39:1 | 32:1 | 15:0 | 26:0 | 21 | |
38 | Aleksei Jurin | 2 | 36:0 | 35:0 | 27:0 | 40:+ | 31:1 | 18:0 | 24:0 | 19 | |
39 | Sofia Fukson | 1 | 18:0 | 3:0 | 19:0 | 37:0 | 35:0 | 0:1 | 34:0 | 24 | |
40 | Mihkel Pugri | 1 | 22:0 | 30:0 | 23:0 | 38:- | 0:1 | 33:- | 0:0 | 20½ | |
41 | Anastassia Tsihhotskaja | 1 | 28:0 | 0:1 | 14:0 | 29:0 | 36:0 | 31:0 | 32:0 | 20½ |
Võistkondlik arvestus
Koht | Nimi | Punkte | Koosseis |
---|---|---|---|
1 | Malemaja-1 | 11 | Maksim Savenko, Pjotr Volostnõhh |
2 | TTMKK | 10 | Georg Abozenko, Georg Nero |
3 | Vabaettur-1 | 9,5 | Maksim Mihhaljuk, Artur Daniel |
4 | Tartu | 9 | Artur Reinpõld, Kriss Pärtel |
5 | PK | 8,5 | Aleksandr Mednikov, Tõnis Barške |
6–7 | Malemaja-4 | 8 | Marian Haitov, Georgi Malaštšenko |
6–7 | Malemaja-2 | 8 | Vladislav Rjurik, Ilja Samoilov |
8 | Malemaja-5 | 7,5 | Artjom Petškurov, Maksim Šaripov |
9 | Haitin | 7 | Pavel Uibukant, Nikita Kovalenko |
10–12 | Malemaja-3 | 6,5 | Anastassia Aulova, Irina Šeršukova |
10–12 | Vabaettur-2 | 6,5 | Arseni Stepanov, Maksim Smurov |
10–12 | Malemaja-8 | 6,5 | Veronika Vaštšenko, Valeria Lebedeva |
13 | Rakvere | 6 | Aleksander Aid, Mihkel Pugri |
14–15 | Fomina-2 | 5,5 | Juri Ponomarenko, Jograf Juhan Siim |
14–15 | Malemaja-7 | 5,5 | Ksenja ja Anastassia Sokolova |
16 | Malemaja-6 | 5 | Georgi Plehhanov, Aleksei Jurin |
17 | Malemaja-9 | 4,5 | Aleksei Ivanov, Anastassia Tsihhotskaja |
18 | Fomina-1 | 4 | Anastassia Zahharova, Sofia Fukson |
1987–1990 ning 1991–1994 sündinud
Koht | Nimi | Rtg | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tarmo Tuul | 6 | 4:= | 24:1 | 15:1 | 5:1 | 8:1 | 7:1 | 3:= | ||
2 | Mikk Espenberg | 6 | 17:1 | 15:1 | 6:1 | 3:0 | 21:+ | 4:1 | 9:1 | ||
3 | Dmitri Šendõrev | 5.5 | 12:1 | 8:1 | 7:1 | 2:1 | 4:0 | 5:1 | 1:= | ||
4 | Karl Jüriloo | 5.5 | 1:= | 12:1 | 11:1 | 14:1 | 3:1 | 2:0 | 10:1 | ||
5 | Aleksei Gornoi | 5 | 9:1 | 14:1 | 10:1 | 1:0 | 6:1 | 3:0 | 11:1 | ||
6 | Ivan Zubarev | 5 | 0:1 | 21:1 | 2:0 | 23:1 | 5:0 | 15:1 | 7:1 | ||
7 | Darja Dmitrenko | 4 | 20:1 | 11:1 | 3:0 | 13:1 | 10:1 | 1:0 | 6:0 | ||
8 | Risto Tenno | 1273 | 4 | 18:1 | 3:0 | 13:1 | 19:1 | 1:0 | 11:0 | 16:1 | |
9 | Uku-Erik Tropp | 4 | 5:0 | 0:1 | 14:0 | 12:1 | 19:1 | 18:1 | 2:0 | ||
10 | Filipp Akimov | 4 | 16:1 | 23:1 | 5:0 | 21:1 | 7:0 | 14:1 | 4:0 | ||
11 | Maksim Rõtšagov | 1600 | 4 | 25:1 | 7:0 | 4:0 | 20:1 | 22:1 | 8:1 | 5:0 | |
12 | Maksim Budnitski | 4 | 3:0 | 4:0 | 16:1 | 9:0 | 20:1 | 22:1 | 14:1 | ||
13 | Kirill Nessin | 4 | 21:0 | 25:1 | 8:0 | 7:0 | 24:1 | 19:1 | 18:1 | ||
14 | Deniss Potapenko | 1405 | 3 | 22:1 | 5:0 | 9:1 | 4:0 | 23:+ | 10:0 | 12:0 | |
15 | Aleksandr Nartov | 1480 | 3 | 19:1 | 2:0 | 1:0 | 17:1 | 18:0 | 6:0 | 24:1 | |
16 | Liselle Luks | 3 | 10:0 | 19:0 | 12:0 | 0:1 | 17:1 | 21:+ | 8:0 | ||
17 | Madis Teinemaa | 3 | 2:0 | 18:0 | 0:1 | 15:0 | 16:0 | 23:+ | 22:1 | ||
18 | Aleksander Leidla | 3 | 8:0 | 17:1 | 21:0 | 25:1 | 15:1 | 9:0 | 13:0 | ||
19 | Vitali Katanikov | 3 | 15:0 | 16:1 | 22:1 | 8:0 | 9:0 | 13:0 | 25:1 | ||
20 | Tõnis Teinemaa | 3 | 7:0 | 22:0 | 24:1 | 11:0 | 12:0 | 25:1 | 0:1 | ||
21 | Raigo Aljand | 2 | 13:1 | 6:0 | 18:1 | 10:0 | 2:- | 16:- | 23:- | ||
22 | Lauri Kubre | 2 | 14:0 | 20:1 | 19:0 | 24:1 | 11:0 | 12:0 | 17:0 | ||
23 | Boriss Tsarjov | 2 | 24:1 | 10:0 | 25:1 | 6:0 | 14:- | 17:- | 21:- | ||
24 | Eduard Ignahlin | 1 | 23:0 | 1:0 | 20:0 | 22:0 | 13:0 | 0:1 | 15:0 | ||
25 | Fredi Karindi | 1 | 11:0 | 13:0 | 23:0 | 18:0 | 0:1 | 20:0 | 19:0 |
Võistkondlik arvestus
Koht | Nimi | Punkte | Koosseis |
---|---|---|---|
1 | Ams | 11 | Mikk Espenberg, Aleksei Gornõi |
2 | TTMKK | 10 | Tarmo Tuul, Filipp Akimov |
3 | Vabaettur-11 | 9 | Ivan Zubarev, Maksim Rõtšagov |
4–5 | Fomina-11 | 7 | Kirill Nessin, Aleksandr Nartov |
4–5 | Pk | 7 | Uku-Erik Tropp, Liselle Luks |
6–8 | Vabaettur-13 | 6 | Deniss Potapenko, Aleksander Leidla |
6–8 | Fomina-12 | 6 | Maksim Budnitski, Raigo Aljand |
6–8 | Teinemaa | 6 | Madis ja Tõnis Teinemaa |
9 | Norra | 5,5 | Karl Jüriloo |
10 | Vabaettur-12 | 5 | Vitali Katanikov, Boriss Tsarjov |
11 | Kurdid | 2 | Eduard Ignahlin, Fredi Karindi |