Mõttemängude festival 2005 - rahvusvaheline kabe
2005. aasta mõttemängude festivali rahvusvahelise kabe turniir toimus 27. juulil 2005. Võistlused peeti kahes vanuseklassis.
Võistlused on individuaal-võistkondlikud ja peetakse kolmes vanuseklassis: sündinud 1987–1990, 1991–1994 ning 1995 ja hiljem. Mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis mõtlemisajaga 15 minutit partiile mõlemale vastasele. Võistkonda kuulub 2 mängijat, kes peavad kuuluma samasse vanuseklaasi ja olema samast soost. Autasustatakse 3 parimat võistkonda ja iga vanuseklassi 3 parimat.
1995 ja hiljem sündinud
Koht | Nimi | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Norman Knjazev | 14 | 2:2 | 4:2 | 6:2 | 5:2 | 10:2 | 8:2 | 7:2 | 48 |
2. | Veronika Pikkel | 12 | 1:0 | 5:2 | 7:2 | 6:2 | 3:2 | 10:2 | 11:2 | 51 |
3. | Marko Nõmm | 10 | 7:2 | 8:2 | 12:2 | 10:0 | 2:0 | 9:2 | 5:2 | 44 |
4. | Joanna Sild | 9 | 13:2 | 1:0 | 8:2 | 7:1 | 6:2 | 5:0 | 10:2 | 47 |
5. | Tõnis Barške | 8 | 10:2 | 2:0 | 9:2 | 1:0 | 11:2 | 4:2 | 3:0 | 57 |
6. | Andrean Simson | 8 | 11:2 | 9:2 | 1:0 | 2:0 | 4:0 | 0:2 | 12:2 | 51 |
7. | Aleksandr Mednikov | 7 | 3:0 | 12:2 | 2:0 | 4:1 | 0:2 | 13:2 | 1:0 | 55 |
8. | Kristo Sakkeus | 7 | 0:2 | 3:0 | 4:0 | 9:1 | 12:2 | 1:0 | 13:2 | 49 |
9. | Helen Gorban | 7 | 12:2 | 6:0 | 5:0 | 8:1 | 13:2 | 3:0 | 0:2 | 41 |
10. | Karin Voodla | 6 | 5:0 | 13:2 | 11:2 | 3:2 | 1:0 | 2:0 | 4:0 | 56 |
11. | Janete Aasma | 4 | 6:0 | 0:2 | 10:0 | 13:2 | 5:0 | 12:0 | 2:0 | 43 |
12. | Aigün Sadõhhova | 4 | 9:0 | 7:0 | 3:0 | 0:2 | 8:0 | 11:2 | 6:0 | 42 |
13. | Eva-Maria Põrk | 2 | 4:0 | 10:0 | 0:2 | 11:0 | 9:0 | 7:0 | 8:0 | 40 |
Individuaalne arvestus
Poisid: 1. Norman Knjazev, 2. Marko Nõmm, 3. Tõnis Barške.
Tüdrukud: 1. Veronika Pikkel, 2. Joanna Sild, 3. Helen Gorban.
Võistkondlik arvestus
- Poisid
- Lasnamäe-1 24 (Norman Knjazev, Marko Nõmm)
- Lasnamäe-2 15 (Andrean Simson, Kristo Sakkeus)
- Tüdrukud
- Lasnamäe-11 21 (Veronika Pikkel, Joanna sild)
- Lasnamäe-12 13 (Helen Gorban, Karin Voodla)
- Lasnamäe-13 6 (Aigün Sadõhhova, Eva-Maria Põrk)
1987–1994 sündinud
Koht | Nimi | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anti Ingel | 12 | 2:2 | 7:2 | 4:1 | 3:1 | 6:2 | 12:2 | 5:2 | 58 |
2. | Konstantin Selli | 12 | 1:0 | 19:2 | 9:2 | 11:2 | 7:2 | 5:2 | 6:2 | 52 |
3. | Riho Briker | 11 | 5:1 | 15:2 | 10:2 | 1:1 | 14:2 | 4:1 | 7:2 | 52 |
4. | Darja Dmitrenko | 10 | 16:2 | 9:2 | 1:1 | 12:2 | 5:0 | 3:1 | 8:2 | 54 |
5. | Margit Viirma | 9 | 3:1 | 11:2 | 13:2 | 6:2 | 4:2 | 2:0 | 1:0 | 60 |
6. | Ott Koppel | 8 | 14:2 | 12:2 | 8:2 | 5:0 | 1:0 | 13:2 | 2:0 | 53 |
7. | Taavi Ludvi | 8 | 18:2 | 1:0 | 17:2 | 8:2 | 2:0 | 14:2 | 3:0 | 52 |
8. | Triinu Tammer | 8 | 13:2 | 10:2 | 6:0 | 7:0 | 9:2 | 11:2 | 4:0 | 49 |
9. | Eljus Šipovski | 8 | 17:2 | 4:0 | 2:0 | 18:2 | 8:0 | 15:2 | 12:2 | 45 |
10. | Janne Ader | 8 | 20:2 | 8:0 | 3:0 | 13:0 | 16:2 | 18:2 | 14:2 | 39 |
11. | Madis Teinemaa | 7 | 15:1 | 5:0 | 19:2 | 2:0 | 17:2 | 8:0 | 20:2 | 40 |
12. | Helina Rajasalu | 6 | 19:2 | 6:0 | 16:2 | 4:0 | 13:2 | 1:0 | 9:0 | 49 |
13. | Martin Betlem | 6 | 8:0 | 20:2 | 5:0 | 10:2 | 12:0 | 6:0 | 19:2 | 41 |
14. | Tõnis Teinemaa | 5 | 6:0 | 17:1 | 15:2 | 16:2 | 3:0 | 7:0 | 10:0 | 45 |
15. | Anastassia Smotrova | 5 | 11:1 | 3:0 | 14:0 | 17:0 | 20:2 | 9:0 | 18:2 | 39 |
16. | Marianne Asmu | 5 | 4:0 | 18:2 | 12:0 | 14:0 | 10:0 | 20:1 | 17:2 | 37 |
17. | Teet Ojamets | 4 | 9:0 | 14:1 | 7:0 | 15:2 | 11:0 | 19:1 | 16:0 | 38 |
18. | Fredi Karindi | 4 | 7:0 | 16:0 | 20:2 | 9:0 | 19:2 | 10:0 | 15:0 | 36 |
19. | Leila Seidova | 2 | 12:0 | 2:0 | 11:0 | 20:1 | 18:0 | 17:1 | 13:0 | 39 |
20. | Eduard Ignahlin | 2 | 10:0 | 13:0 | 18:0 | 19:1 | 15:0 | 16:1 | 11:0 | 35 |
Individuaalne arvestus
Poisid: 1. Anti Ingel, 2. Konstantin Selli, 3. Riho Briker.
Tüdrukud: 1. Darja Dmitrenko, 2. Margit Viirma, 3. Triinu Tammer.
Kurdid: 1. Martin Betlem, 2. Teet Ojamets, 3. Fredi Karindi.
Võistkondlik arvestus
- Poisid
- Nõmme 23 (Konstantin Selli, Riho Briker)
- Keila 20 (Anti Ingel, Triinu Tammer)
- Lasnamäe-18 16 (Ott Koppel, Taavi Ludvi)
- Teinemaa 12 (Madis ja Tõnis Teinemaa)
- Lasnamäe-1 10 (Eljus Šipovski, Leila Seidova)
- Kurdid 10 (Martin Betlem, Fredi Karindi)
- Tüdrukud
- Lasnamäe-11 17 (Margit Viirma, Janne Ader)
- Lasnamäe-12 10 (Anastassia Smotrova, Marianne Asmu)