Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011 noorem vanusegrupp
Allikas: Kabeliit
Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011
12. märts 2010
koht | jrk | nimi | klubi | M/N | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | M | 2w:2 | 3w:2 | 5b:2 | 9w:2 | 1b:2 | 8b:2 | 12w:2 | 14 | |
2 | 9 | Antanas Zamulskis | Nõmme KK | M | 1b:2 | 15w:2 | 8w:2 | 10b:0 | 2w:2 | 5b:2 | 3w:2 | 12 | |
3 | 1 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | F | 9w:0 | 7b:2 | 12w:2 | 3b:2 | 10w:0 | 2b:2 | 5w:2 | 10 | |
4 | 2 | Siim Kruusimäe | Lasnamäe MKK | M | 10b:0 | 11w:2 | 13b:2 | 8w:2 | 9b:0 | 1w:0 | 14b:2 | 8 | 58(-1) |
5 | 3 | Liina Kask | Lasnamäe MKK | F | 11w:2 | 10b:0 | 15b:2 | 1w:0 | 14w:2 | 12b:2 | 9b:0 | 8 | 55(-1) |
6 | 8 | Karolina Joanurm | Lasnamäe MKK | F | 16b:2 | 12w:2 | 9b:0 | 2b:0 | 15w:2 | 10w:0 | 6b:2 | 8 | 52(-1) |
7 | 13 | Martin Stsukin | Lasnamäe MKK | M | 5b:1 | 6b:1 | 2w:0 | 12b:0 | 4w:2 | 16b:2 | 11w:2 | 8 | 32(-1) |
8 | 5 | Joel-Markus Terras | Lasnamäe MKK | M | 13w:1 | 14b:2 | 10w:0 | 6b:2 | 16w:2 | 9w:0 | 1b:0 | 7 | 55(-1) |
9 | 15 | Mairon Milli | Lasnamäe MKK | M | 7b:2 | 9b:0 | 3w:0 | 11w:2 | 8b:0 | 6b:1 | 16w:2 | 7 | 39(-1) |
10 | 12 | Alex-Andre Ojassalu | Lasnamäe MKK | M | 4w:2 | 8b:0 | 1b:0 | 13w:2 | 7w:2 | 3w:0 | 10b:0 | 6 | 48(-1) |
11 | 14 | Nikole Balta | Lasnamäe MKK | F | 6w:1 | 5w:0 | 4b:2 | 16w:1 | 3b:0 | 11b:2 | 2w:0 | 6 | 34(-1) |
12 | 16 | Anete Täll | Lasnamäe MKK | F | 8w:0 | 4b:2 | 6w:2 | 14b:1 | 5b:0 | 13w:0 | 15b:0 | 5 | |
13 | 6 | Annaliisa Toomson | Nõmme KK | F | 14b:1 | 13w:1 | 16b:0 | 5w:0 | 11b:0 | 15w:1 | 8w:0 | 3 | 41(-1) |
14 | 11 | Cristopher-Robin Subbi | Lasnamäe MKK | M | 3b:0 | 2b:0 | 7w:1 | 15b:0 | 6w:2 | 14w:0 | 13b:0 | 3 | 40(-1) |
15 | 7 | Brigita Pargi | Lasnamäe MKK | F | 15w:0 | 1w:0 | 11b:1 | 4w:2 | 12b:- | 4b:- | 4b:- | 3 | 20(-1) |
16 | 4 | Kristiina Uusmees | Lasnamäe MKK | F | 12b:0 | 16w:0 | 14w:0 | 7b:0 | 13b:0 | 7w:- | 7w:- | 0 |
Poisid:
I koht - Andreas Jürgenson
II koht - Antanas Zamulskis
III koht - Siim Kruusimäe
Tüdrukud:
I koht - Rebeca Riisna
II koht - Liina Kask
III koht - Karolina Joanurm
Peakohtunik: Aare Harak