Võistluskalender 2023

Allikas: Kabeliit

Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee või elektroonilise vormi kaudu siit

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
07. jaanuar Jõgevamaa mv Juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
08. jaanuar Kukesamm XI 64 Malemaja Nupuklubi, Tabasalu Kabeklubi Tarmo Tulva
14. jaanuar 100. seeriaturniir 2023 kevad - 1.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
15. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 1.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-22. jaanuar Eesti meistrivõistlused kadettidele - Registreerimine Poisid Tüdrukud
*Registreerimise tähtaeg 14. jaanuar!
64 Malemaja EKL
26.-29. jaanuar Eesti naiste 67. meistrivõistlused vene kabes - RegistreerimineTurniiritabel
*Registreerimise tähtaeg 19. jaanuar!
64 Kohtla-Järve Gümnaasium EKL Aare Harak
26.-29. jaanuar Eesti meeste 75. meistrivõistlused vene kabes - RegistreerimineTurniiritabel
*Registreerimise tähtaeg 19. jaanuar!
64 Kohtla-Järve Gümnaasium EKL Aare Harak
Veebruar
4. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Registreerimine
64 Elva Gümnaasium
Algkooli õppehoone
Tartu mnt 3 Elva
EKL
11. veebruar Jõgevamaa mv Juhend
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
12. veebruar Tartumaa mv / Elva Kabe 2023 Juhend Registreerimine
*Registreerimine lõpeb 10.veebruar!
64 Elva Gümnaasium Tartumaa Spordiliit, Elva MMK
18. veebruar 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 2.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
19. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 2.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-26. veebruar Eesti naiste 51. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 16. veebruar!
100 Malemaja EKL
23.-26. veebruar Eesti meeste 68. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 16. veebruar!
100 Malemaja EKL
Märts
4.-5. märts 39. Eesti omavalitsuste talimängud 64 Elva ESL Jõud
11. märts Tartumaa mv Juhend Registreerimine
*Registreerimine lõpeb 9.märts!
100 Elva Gümnaasium Tartumaa Spordiliit, Elva MMK
12. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Registreerimine
64 Malemaja EKL
18. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Registreerimine
100 Malemaja EKL
18. märts 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 3.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
19. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 3.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Registreerimine
100 Malemaja EKL
25. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
25. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
26. märts Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele
Registreerimine
64 Malemaja EKL
Aprill
1.-2. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 25. märts!
100 Malemaja EKL
8. aprill Elva Kabe 2023 - 3.etapp 64 Elva Spordihoone Elva Mõttemängude Klubi
14.-16. aprill Nõmme kevad - juhend 100 Nõmme huvikool Nõmme Kabeklubi Aare Harak
15. aprill 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 4.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
15. aprill Jõgevamaa veteranide mv
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
16. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 4.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22. aprill - 1. mai Noorte EM 64 Türgi IDF
27. aprill - 6. mai Täiskasvanute EM 64 Türgi IDF
Mai
22. aprill - 1. mai Noorte EM 64 Türgi IDF
27. aprill - 6. mai Täiskasvanute EM 64 Türgi IDF
06. mai Jõgevamaa mv brasiilia kabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
08. mai Elva Kabe 2023 - 4.etapp 100 Elva Spordihoone Elva Mõttemängude Klubi
13. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes
Registreerimine
100 Malemaja EKL
14. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes
Registreerimine
100 Malemaja EKL
20. mai 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
21. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. mai Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele
Registreerimine
100 Malemaja EKL
27. mai Jõgeva Pargikabe
*Võistluste algus kell 10:00
64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
28. mai Eesti veteranide mv
*Võistluste algus kell 11:00
64 Virtus, Jõgeva EKL, Jõgeva Kabeklubi
Juuni
17. juuni EKL üldkoosolek Malemaja EKL
17. juuni 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 6.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
25.-30. juuni Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2023" 64 Jõgeva Jõgeva Kabeklubi
Juuli
15. juuli 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 1.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
August
1.-9. august Noorte EM 100 Tallinn EDC
19. august 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 2.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
25.-27. august Balti noorte meistrivõistlused 100 100 Jelgava Läti
September
9. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes
Registreerimine
64 Malemaja EKL
10. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes noortele
Registreerimine
64 Malemaja EKL
16. september 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 3.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
17. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 6.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. september ESL Jõud meitrsivõistlused
*Võistluste algus kell 11:00
64 Virtus, Jõgeva ESL Jõud, Jõgeva Kabeklubi
30. september - 1. oktoober Eesti meistrivõistlused juunioritele - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 23. september!
64 Malemaja EKL
Oktoober
30. september - 1. oktoober Eesti meistrivõistlused juunioritele
*Registreerimise tähtaeg 23. september!
64 Malemaja EKL
7. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes
Registreerimine
64 Malemaja EKL
8. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes
Registreerimine
64 Malemaja EKL
14. oktoober 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 4.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
15. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 7.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele
Registreerimine
64 Malemaja EKL
22. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele
Registreerimine
100 Malemaja EKL
27. oktoober - 4. november Noorte MM 100 FMJD
November
27. oktoober - 4. november Noorte MM 100 FMJD
3.-5. november Lehti mälestusturniir 100 Arula külalistemaja Tarmo Tulva
11.-12. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 4. november!
100 Malemaja EKL
18. november 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 5.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
19. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 8.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25. november Paunvere 27. kabeturniir
*Võistluste algus kell 11:00
64 Kaarepere rahvamaja Palamuse Kultuur, Jõgeva Kabeklubi
26. november Coop Jõgeva 45. kabeturniir
*Võistluste algus kell 11:00
64 Jõgeva Coop Jõgeva, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Detsember
2.-3. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 25. november!
64 Malemaja EKL
16. detsember 100. seeriaturniir 2023 2.poolaasta - 6.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
16. detsember Orthezi 18. kabeturniir
*Võistluste algus kell 11:00
64 Kuremaa loss Orthez OÜ, Jõgeva Kabeklubi
17. detsember 2023. aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 9.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2004 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2007 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2010 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2013 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2015 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023

Personaalsed tööriistad