Võistluskalender 2024

Allikas: Kabeliit

Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee või täites registreerimisvormi siit

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
4.-7. jaanuar "Kuldne Kabe" Välkturniir 4.01 Põhiturniir Ülesannete lahendusvõistlus 5.01 Teatejooksu kabe 6.01 100 Bačkonys, Leedu Leedu KF
13. jaanuar Jõgevamaa MV 64-r kabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64 Jõgeva Kultuurikeskus JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi
18.-21. jaanuar Eesti naiste 68. meistrivõistlused vene kabes
Turniiritabel, ajakava
64 Jõgeva Kultuurikeskus EKL Aare Harak
18.-21. jaanuar Eesti meeste 76. meistrivõistlused vene kabes
Turniiritabel, ajakava
64 Jõgeva Kultuurikeskus EKL Aare Harak
28. jaanuar Elva Kabe 1.etapp Juhend Tulemused 100 Elva Gümnaasium
Tartu mnt 3/1
28. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 1.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
28. jaanuar J. Aidaku XX mälestusturniir Juhend 64 Sürgavere kool Põhja-Sakala vald Gert Elmaste
Veebruar
3. veebruar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - Poisid, Tüdrukud 100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
4. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele - Poisid, Tüdrukud 100 Malemaja EKL Arno Uutma
10. veebruar Jõgevamaa MV 100-r kabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend
*Võistluste algus kell 10:00
100 Jõgeva Kultuurikeskus JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi
10. veebruar Talikabe MV 2024 Juhend 64 Tallinna Taliujumiskeskus Tallinna Taliujumiskeskus,EKL Aare Harak
11.veebruar Tartumaa MV 100-r kabes /Elva Kabe 2.etapp Juhend
*Võistluste algus kell 11:00 Tulemused
100 Elva Gümnaasium
Tartu mnt 3
Elva MMK, Tartumaa Spordiliit
18. veebruar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - Poisid, Tüdrukud 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
18. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 2.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.-25. veebruar Eesti naiste 52. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel 100 Malemaja EKL Aare Harak
22.-25. veebruar Eesti meeste 69. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel 100 Malemaja EKL Aare Harak
Märts
2.-3. märts Eesti omavalitsuste talimängud Kabe juhend Turniiritabel 64 Tartumaa ESL Jõud Aare Harak
9. märts Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Tüdrukud, Poisid 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
14. märts Vaida Kabeäss 2024 Turniiritabel 1.-3. klassile Turniiritabel 4.-6. klassile Turniiritabel 7.-9. klassile 64 Vaida Põhikool Vaida Põhikool Aare Harak
16. märts Tartumaa MV 64-r kabes / Elva Kabe 3.etapp Juhend
Tulemused: A-grupp B-grupp
64 Nõo Reaalgümnaasium Elva MMK, Tartumaa Spordiliit
17. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 3.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud 64 Elva Gümnaasium
Tartu mnt 3, Elva
EKL Anna Lütsepp
24. märts Jõgevamaa MV 64-r ja 100-r välkkabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend *Võistluste algus kell 10:00 64, 100 Jõgeva Kultuurikeskus JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi
29.-31 märts Nõmme kevad - ajakava Turniiritabel 100 Nõmme Kabeklubi
Aprill
13. aprill Jõgevamaa veteranide MV 64-r kabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Jõgeva Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi
13. aprill Harjumaa MV Juhend Registreerimine Harjumaa Spordiliidu lehel Täiskasvanud Mini-ja pisikadetid 64 Kose-Uuemõisa Külakeskus Harjumaa Spordiliit, Kose Male-kabe klubi, Tabasalu Kabeklubi Aare Harak
14. aprill Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Poisid, Tüdrukud 100 Malemaja EKL
21. aprill Kabeturniir Elva Kevad / Elva Kabe 4.etapp Juhend 100 Elva Spordihoone
21. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 4.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Mai
4.-5. mai Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Registreerimine 100 Malemaja EKL
11. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes - Registreerimine 100 Malemaja EKL
12. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Registreerimine 100 Malemaja EKL
19. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. mai 3. Viimsi noorteturniir 100 Viimsi Mõttesport Argo Unnuk
26. mai Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5.etapp Juhend 64 Elva Spordihoone
Juuni
24.-29 juuni Balti meistrivõistlused “Jõgeva 2024” Juhend eesti keeles In English 64 Kuremaa loss Jõgeva Kabeklubi
Juuli
30. juuni - 6. juuli Riga Open World Cup 100 Riia Läti - LDF
13.-14. juuli Eesti Kabe suvepäevad 64/100 Lagedi (Lohusuu, Jõgevamaa) Ülar Poom
19.-21. juuli 60. Saaremaa Kapp 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi
August
1.-9. august Noorte EM 100 Jelgava, Läti EDC
23.-25. august Balti noorte meistrivõistlused 100 100 Tallinn EKL
September
7. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes - Registreerimine 64 Malemaja EKL
8. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes noortele - Registreerimine 64 Malemaja EKL
14. september Kabeturniir Elva Sügis /Elva Kabe 6.etapp Juhend
*Võistluste algus kell 11:00
64 Elva Spordihoone
15. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 6.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
28.-29. september Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Registreerimine 64 Malemaja EKL
Oktoober
5. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes - Registreerimine 64 Malemaja EKL
6. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Registreerimine 64 Malemaja EKL
12. oktoober Jõgevamaa MV brasiilia kabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64 Jõgeva Kultuurikeskus JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi
12.-13 oktoober Nõmme Sügis 64 Nõmme Kabeklubi
20. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 7.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. oktoober - 4. november Noorte MM 100 Szklarska Poręba, Poola FMJD
November
1.–3. november Lehti mälestusturniir 64/100 Arula külalistemaja Anneli Veski Tarmo Tulva
9. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - Registreerimine 64 Malemaja EKL
10. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused noortele - Registreerimine 100 Malemaja EKL
16. november Elva lahtised meistrivõistlused välkkabes /Elva Kabe 7.etapp Juhend
*Võistluste algus kell 11:00
100 Elva Spordihoone
17. november Enn Rüütsalu mälestusturniir - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.–24. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Registreerimine 100 Malemaja EKL


Detsember
7.-8 detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused - Registreerimine 64 Malemaja EKL
14. detsember Orthezi 19. kabeturniir 64-r kabes
*Võistluste algus kell 11:00
64 Orthez OÜ, Jõgeva Kabeklubi
15. detsember 2024. aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 9.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
29. detsember Elva Kabe 2024 Aastalõputurniir / 8.etapp Juhend
*Võistluste algus kell 11:00
64 Elva Spordihoone


Noorte vanuseklassid

  • Juuniorid – 2005 ja hiljem sündinud
  • Kadetid – 2008 ja hiljem sündinud
  • Minikadetid – 2011 ja hiljem sündinud
  • Pisikadetid – 2014 ja hiljem sündinud
  • Mikrokadetid - 2016 ja hiljem sündinud

Vaata ka


Võistluskalendrid
200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023