Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2013 (100)
Allikas: Kabeliit
Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2013 (100)
9. märts 2013
Finaalikoha lunastasid 7 paremat noormeest ja neiut.
Noormehed
Põhiturniir
koht | nimi | kuuluvus | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 12 | 11:2 | 10:2 | 2:2 | 4:2 | 3:0 | 6:2 | 8:2 |
2 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 12 | 15:2 | 3:2 | 1:0 | 14:2 | 6:2 | 4:2 | 9:2 |
3 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 11 | 21:2 | 2:0 | 7:2 | 9:2 | 1:2 | 14:2 | 4:1 |
4 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | 9 | 14:2 | 13:2 | 6:2 | 1:0 | 7:2 | 2:0 | 3:1 |
5 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | 9 | 17:2 | 7:0 | 8:0 | 11:1 | 21:2 | 16:2 | 12:2 |
6–10 | Karl Richard Esvald | Nõmme KK | 8 | 12:2 | 16:2 | 4:0 | 8:2 | 2:0 | 1:0 | 18:2 |
Siim Ilison | Nõmme KK | 8 | 8:2 | 5:2 | 3:0 | 12:2 | 4:0 | 9:0 | 11:2 | |
Kris Taimre | Nõmme KK | 8 | 7:0 | 17:2 | 5:2 | 6:0 | 15:2 | 13:2 | 1:0 | |
Kaspar Padar | Lasnamäe MKK | 8 | 16:0 | 18:2 | 21:2 | 3:0 | 13:2 | 7:2 | 2:0 | |
Reio Aron Tuga | Nõmme KK | 8 | 0:2 | 1:0 | 12:0 | 21:2 | 14:0 | 19:2 | 15:2 | |
11 | Aaron Soo | Nõmme KK | 7 | 1:0 | 15:1 | 20:2 | 5:1 | 16:2 | 12:1 | 7:0 |
12 | Tanel Moor | Nõmme KK | 7 | 6:0 | 19:2 | 10:2 | 7:0 | 17:2 | 11:1 | 5:0 |
13 | Patrick Magnus Tohver | Nõmme KK | 7 | 20:2 | 4:0 | 16:2 | 15:1 | 9:0 | 8:0 | 14:2 |
14 | Uku Siim Kurm | Nõmme KK | 6 | 4:0 | 20:2 | 18:2 | 2:0 | 10:2 | 3:0 | 13:0 |
15 | Hans-Robert Kannukene | Nõmme KK | 6 | 2:0 | 11:1 | 19:2 | 13:1 | 8:0 | 17:2 | 10:0 |
16 | Anton Kudin | Lasnamäe MKK | 6 | 9:2 | 6:0 | 13:0 | 19:2 | 11:0 | 5:0 | 0:2 |
17 | Dmitri Kudin | Lasnamäe MKK | 6 | 5:0 | 8:0 | 0:2 | 18:2 | 12:0 | 15:0 | 20:2 |
18 | Oliver Tigane | Lasnamäe MKK | 6 | 19:2 | 9:0 | 14:0 | 17:0 | 20:2 | 0:2 | 6:0 |
19 | Karl-Markus Albu | Nõmme KK | 4 | 18:0 | 12:0 | 15:0 | 16:0 | 0:2 | 10:0 | 21:2 |
20 | Andreas Arder | Lasnamäe MKK | 4 | 13:0 | 14:0 | 11:0 | 0:2 | 18:0 | 21:2 | 17:0 |
21 | Markus Tiedemann | Nõmme KK | 2 | 3:0 | 0:2 | 9:0 | 10:0 | 5:0 | 20:0 | 19:0 |
Järelturniir 6.-10. kohani
koht | nimi | punkte | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Karl Richard Esvald | 8 | * | 2 | 2 | 2 | 2 |
7 | Kris Taimre | 6 | 0 | * | 2 | 2 | 2 |
8 | Kaspar Padar | 3 | 0 | 0 | * | 2 | 1 |
9 | Siim Iilison | 2 | 0 | 0 | 0 | * | 2 |
10 | Reio Aron Tuga | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | * |
Neiud
Põhiturniir
koht | nimi | kuuluvus | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 12 | 11:2 | 8:2 | 5:0 | 7:2 | 12:2 | 4:2 | 3:2 |
2 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 12 | 13:2 | 6:2 | 4:2 | 5:2 | 3:0 | 7:2 | 12:2 |
3 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 10 | 7:2 | 4:0 | 10:2 | 13:2 | 2:2 | 8:2 | 1:0 |
4 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | 9 | 10:2 | 3:2 | 2:0 | 6:2 | 5:2 | 1:0 | 8:1 |
5 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 9 | 12:2 | 15:2 | 1:2 | 2:0 | 4:0 | 9:2 | 7:1 |
6 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | 8 | 14:2 | 2:0 | 9:2 | 4:0 | 8:0 | 0:2 | 13:2 |
7–11 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 7 | 3:0 | 12:2 | 8:2 | 1:0 | 13:2 | 2:0 | 5:1 |
Anett Moor | Nõmme KK | 7 | 9:2 | 1:0 | 7:0 | 14:2 | 6:2 | 3:0 | 4:1 | |
Nicole Balta | Lasnamäe MKK | 7 | 8:0 | 11:2 | 6:0 | 10:1 | 15:2 | 5:0 | 0:2 | |
Anette Must | Nõmme KK | 7 | 4:0 | 0:2 | 3:0 | 9:1 | 11:0 | 15:2 | 14:2 | |
Marie Beres | Nõmme KK | 7 | 1:0 | 9:0 | 14:1 | 0:2 | 10:2 | 13:0 | 15:2 | |
12 | Merili Jalg | Jõgeva KK | 6 | 5:0 | 7:0 | 0:2 | 15:2 | 1:0 | 14:2 | 2:0 |
13 | Triinu Jalg | Jõgeva KK | 6 | 2:0 | 14:2 | 15:2 | 3:0 | 7:0 | 11:2 | 6:0 |
14 | Liina Kask | Lasnamäe MKK | 3 | 6:0 | 13:0 | 11:1 | 8:0 | 0:2 | 12:0 | 10:0 |
15 | Betriin Pilv | Lasnamäe MKK | 2 | 0:2 | 5:0 | 13:0 | 12:0 | 9:0 | 10:0 | 11:0 |
Järelturniir 7.-11. kohani
koht | nimi | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Britta-Elisabeth Koorem | 7 | * | 2 | 1 | 2 | 2 |
8 | Anett Moor | 6 | 0 | * | 2 | 2 | 2 |
9 | Nicole Balta | 3 | 1 | 0 | * | 0 | 2 |
10–11 | Anette Must | 2 | 0 | 0 | 2 | * | 0 |
10–11 | Marie Beres | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | * |
Kohtunik: Villem Lüüs