Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2008 (100) poisid: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata ühe teise kasutaja üht vahepealset redaktsiooni) | |||
20. rida: | 20. rida: | ||
|7 ||[[Hendrik Tamm]] ||Pärnumaa|| 1996 || 8:1||12:1|| 6:0||16:2||11:2|| 1:0||14:2||'''8'''|| finaali (pärast lisamänge) | |7 ||[[Hendrik Tamm]] ||Pärnumaa|| 1996 || 8:1||12:1|| 6:0||16:2||11:2|| 1:0||14:2||'''8'''|| finaali (pärast lisamänge) | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[Mark | |8 ||[[Mark Kristian Küttim]]||Nõmme|| 1993 || 7:1|| 9:2|| 3:0|| 5:0||10:2|| 6:2|| 4:0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Kristjan Jürgenson]] ||Nõmme||1996 ||12:1|| 8:0||10:1||15:2|| 5:1||13:2|| 1:0||'''7''' | |9 ||[[Kristjan Jürgenson]] ||Nõmme||1996 ||12:1|| 8:0||10:1||15:2|| 5:1||13:2|| 1:0||'''7''' | ||
39. rida: | 39. rida: | ||
|} | |} | ||
== Järelmatš 4.–6. kohale == | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | {| class=wikitable style="text-align:center;" | ||
51. rida: | 51. rida: | ||
|} | |} | ||
Eelmiste meistrivõistluste põhjal oli varasemast finaalikoht käes [[Martin Talimets]]al ja [[Priit Tänav]]al. Finaalturniir algab 27. märtsil kell 16.00. | |||
== Vaata ka: == | |||
[[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2008 (100)|Finaalturniir]] | |||
[[Kategooria:2008]] | [[Kategooria:2008]] |
Viimane redaktsioon: 25. juuni 2008, kell 20:26
Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2008 (100) poisid
Paul Kerese Malemaja, 15. märts 2008
koht | nimi | kuuluvus | S/A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konstantin Selli | Nõmme | 1990 | 13:2 | 4:2 | 2:1 | 6:2 | 3:2 | 7:2 | 9:2 | 13 | finaali |
2 | Anti Ingel | Nõmme | 1993 | 14:2 | 6:2 | 1:1 | 3:1 | 4:1 | 5:2 | 11:2 | 11 | finaali |
3 | Janek Jaanimäe | Nõmme | 1995 | 5:2 | 11:2 | 8:2 | 2:1 | 1:0 | 4:1 | 13:2 | 10 | finaali |
4 | Erik Jaanimäe | Nõmme | 1994 | 15:2 | 1:0 | 14:2 | 12:2 | 2:1 | 3:1 | 8:2 | 10 | finaali |
5 | Eljus Šipovski | Lasnamäe | 1994 | 3:0 | 10:1 | 11:2 | 8:2 | 9:1 | 2:0 | 16:2 | 8 | finaali (pärast lisamänge) |
6 | Martin Jantson | Nõmme | 1997 | 16:2 | 2:0 | 7:2 | 1:0 | 12:2 | 8:0 | 15:2 | 8 | |
7 | Hendrik Tamm | Pärnumaa | 1996 | 8:1 | 12:1 | 6:0 | 16:2 | 11:2 | 1:0 | 14:2 | 8 | finaali (pärast lisamänge) |
8 | Mark Kristian Küttim | Nõmme | 1993 | 7:1 | 9:2 | 3:0 | 5:0 | 10:2 | 6:2 | 4:0 | 7 | |
9 | Kristjan Jürgenson | Nõmme | 1996 | 12:1 | 8:0 | 10:1 | 15:2 | 5:1 | 13:2 | 1:0 | 7 | |
10 | Marek Jaanimäe | Nõmme | 1997 | 11:0 | 5:1 | 9:1 | 13:1 | 8:0 | 16:2 | 12:2 | 7 | |
11 | Andreas Tulva | Lasnamäe | 2000 | 10:2 | 3:0 | 5:0 | 14:2 | 7:0 | 15:2 | 2:0 | 6 | |
12 | Kristofer Tali | Nõmme | 1996 | 9:1 | 7:1 | 13:2 | 4:0 | 6:0 | 14:2 | 10:0 | 6 | |
13 | Andreas Jürgenson | Nõmme | 2001 | 1:0 | 15:2 | 12:0 | 10:1 | 16:2 | 9:0 | 3:0 | 5 | |
14 | Uku Kangur | Nõmme | 1998 | 2:0 | 16:2 | 4:0 | 11:0 | 15:2 | 12:0 | 7:0 | 4 | |
15 | Joel Markus Terras | Lasnamäe | 2001 | 4:0 | 13:0 | 16:2 | 9:0 | 14:0 | 11:0 | 6:0 | 2 | |
16 | Andrei Viitel | Lasnamäe | 1994 | 6:0 | 14:0 | 15:0 | 7:0 | 13:0 | 10:0 | 5:0 | 0 |
Järelmatš 4.–6. kohale
nimi | 1 | 2 | 3 | punkte |
---|---|---|---|---|
Eljus Šipovski | * | 2 | 0 | 2 |
Martin Jantson | 0 | * | 0 | 0 |
Hendrik Tamm | 2 | 2 | * | 4 |
Eelmiste meistrivõistluste põhjal oli varasemast finaalikoht käes Martin Talimetsal ja Priit Tänaval. Finaalturniir algab 27. märtsil kell 16.00.