Eesti kadettide 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
P (kat) |
PResümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti kadettide 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid Tallinnas | '''Eesti kadettide 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid Tallinnas. | ||
Eelturniirid peeti 4. ja finaalturniirid 5. oktoobril. | Eelturniirid peeti 4. ja finaalturniirid 5. oktoobril. | ||
Nii nagu eelmiselgi aastal pälvisid meistritiitli Irina Laškevitš ja Raido Värik. | Nii nagu eelmiselgi aastal pälvisid meistritiitli Irina Laškevitš ja Raido Värik. | ||
26. rida: | 27. rida: | ||
</table> | </table> | ||
Klubid: N – [[Nõmme Kabeklubi]], L – [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]], | Klubid: N – [[Nõmme Kabeklubi]], L – [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]], | ||
M – [[Maardu Kabeklubi]], T – Kohtla-Järve Kabeklubi '[[Tamka]]' | M – [[Maardu Kabeklubi]], T – Kohtla-Järve Kabeklubi '[[Tamka]]' | ||
[[Kategooria:2003]] | [[Kategooria:2003]] | ||
[[Kategooria:Eesti kadettide meistrivõistlused vene kabes|2003]] | [[Kategooria:Eesti kadettide meistrivõistlused vene kabes|2003]] |
Viimane redaktsioon: 13. november 2015, kell 09:12
Eesti kadettide 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid Tallinnas. Eelturniirid peeti 4. ja finaalturniirid 5. oktoobril.
Nii nagu eelmiselgi aastal pälvisid meistritiitli Irina Laškevitš ja Raido Värik.
Tüdrukud
Koht | Võistleja | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Irina Laškevitš | N | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 9 |
2. | Margit Viirma | L | 0 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 7 |
3. | Darja Dmitrenko | M | 0 | 0 | * | 1 | 2 | 2 | 5 |
4. | Kadi Veski | N | 0 | 0 | 1 | * | 2 | 2 | 5 |
5. | Oksana Fomitšjova | T | 1 | 1 | 0 | 0 | * | 0 | 2 |
6. | Karolin Plink | N | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 2 |
Pronksmedalimatši Dmitrenko–Veski võitis esimene 6:4.
Poisid
Koht | Võistleja | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raido Värik | N | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 |
2. | Kostja Selli | N | 0 | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 |
3. | Margus Martsepp | N | 0 | 1 | * | 1 | 2 | 2 | 6 |
4. | Priit Tänav | N | 0 | 0 | 1 | * | 2 | 1 | 4 |
5. | Andres Idnurm | N | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 |
6. | Riho Briker | N | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | * | 1 |
Klubid: N – Nõmme Kabeklubi, L – Lasnamäe Male-Kabeklubi, M – Maardu Kabeklubi, T – Kohtla-Järve Kabeklubi 'Tamka'