Eesti meeste 4. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1959): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Eesti meeste 4. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes''' toimusid Tallinnas 1959. aastal. {| class=wikitable style="text-align: center;" |- !Nr!!Võistleja!!Kuuluvus!!1!!2...') |
PResümee puudub |
||
11. rida: | 11. rida: | ||
|3 || [[Rein Vettner]] || Haapsalu||½||½||*||½||½||0||½||½||½||1||0||1||½||½||½|| 7 ||4.–6. | |3 || [[Rein Vettner]] || Haapsalu||½||½||*||½||½||0||½||½||½||1||0||1||½||½||½|| 7 ||4.–6. | ||
|- | |- | ||
|4 || [[Rudolf Helkma]] || Tallinn ||0||0||½||*||0||0||0||½||0||½||0||0||½||½||0|| 2½||12.–13. | |4 || [[Rudolf Helkma]] || Tallinn||0||0||½||*||0||0||0||½||0||½||0||0||½||½||0|| 2½||12.–13. | ||
|- | |- | ||
|5 || [[Ennu Jõulu]] || Viljandi||½||½||½||1||*||0||½||½||1||½||0||1||1||½||½|| 8 || 3. | |5 || [[Ennu Jõulu]] || Viljandi||½||½||½||1||*||0||½||½||1||½||0||1||1||½||½|| 8 || 3. | ||
17. rida: | 17. rida: | ||
|6 || Valdis Zvirbulis || Läti ||½||1||1||1||1||*||½||1||1||1||½||1||1||1||½||12 || – | |6 || Valdis Zvirbulis || Läti ||½||1||1||1||1||*||½||1||1||1||½||1||1||1||½||12 || – | ||
|- | |- | ||
|7 || [[Alfred Sild]] || Tallinn ||½||½||½||1||½||½||*||½||½||½||0||0||0||0||0|| 5 ||10.–11. | |7 || [[Alfred Sild]] || Tallinn||½||½||½||1||½||½||*||½||½||½||0||0||0||0||0|| 5 ||10.–11. | ||
|- | |- | ||
|8 || [[Heldur Laudver]]|| Tallinn ||0||½||½||½||½||0||½||*||½||1||½||½||1||0||0|| 6 || 8.–9. | |8 || [[Heldur Laudver]]|| Tallinn ||0||½||½||½||½||0||½||*||½||1||½||½||1||0||0|| 6 || 8.–9. | ||
23. rida: | 23. rida: | ||
|9 || [[Heinrich Hunt]] || Tallinn ||½||1||½||1||0||0||½||½||*||1||0||½||½||½||½|| 7 || 4.–6. | |9 || [[Heinrich Hunt]] || Tallinn ||½||1||½||1||0||0||½||½||*||1||0||½||½||½||½|| 7 || 4.–6. | ||
|- | |- | ||
|10|| [[Robert Metsar]] || Tallinn ||0||0||0||½||½||0||½||0||0||*||0||0||½||½||0|| 2½||12.–13. | |10|| [[Robert Metsar]] || Tallinn||0||0||0||½||½||0||½||0||0||*||0||0||½||½||0|| 2½||12.–13. | ||
|- | |- | ||
|11|| [[Nikolai Žadin]] || Tallinn ||0||0||1||1||1||½||1||½||1||1||*||½||1||1||½||10 || 2. | |11|| [[Nikolai Žadin]] || Tallinn ||0||0||1||1||1||½||1||½||1||1||*||½||1||1||½||10 || 2. | ||
31. rida: | 31. rida: | ||
|13|| [[Elmar Olli]] || Tartu ||½||1||½||½||0||0||1||0||½||½||0||½||*||1||0|| 6 || 8.–9. | |13|| [[Elmar Olli]] || Tartu ||½||1||½||½||0||0||1||0||½||½||0||½||*||1||0|| 6 || 8.–9. | ||
|- | |- | ||
|14|| [[Jefim Titijevski]]||Tartu | |14|| [[Jefim Titijevski]]||Tartu ||0||½||½||½||½||0||1||1||½||½||0||0||0||*||0|| 5 ||10.–11. | ||
|- | |- | ||
| | |15|| [[Ülo Kesker]] || Tallinn ||½||1||½||1||½||½||1||1||½||1||½||½||1||1||*||10½|| 1. | ||
|} | |} | ||
Viimane redaktsioon: 7. november 2022, kell 20:40
Eesti meeste 4. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes toimusid Tallinnas 1959. aastal.
Nr | Võistleja | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduardas Slavinskas | Leedu | * | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 10 | – |
2 | Rudolf Miller | Tallinn | ½ | * | ½ | 1 | ½ | 0 | ½ | ½ | 0 | 1 | 1 | ½ | 0 | ½ | 0 | 6½ | 7. |
3 | Rein Vettner | Haapsalu | ½ | ½ | * | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | 7 | 4.–6. |
4 | Rudolf Helkma | Tallinn | 0 | 0 | ½ | * | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 2½ | 12.–13. |
5 | Ennu Jõulu | Viljandi | ½ | ½ | ½ | 1 | * | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 8 | 3. |
6 | Valdis Zvirbulis | Läti | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | * | ½ | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | ½ | 12 | – |
7 | Alfred Sild | Tallinn | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | * | ½ | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10.–11. |
8 | Heldur Laudver | Tallinn | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | * | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 0 | 0 | 6 | 8.–9. |
9 | Heinrich Hunt | Tallinn | ½ | 1 | ½ | 1 | 0 | 0 | ½ | ½ | * | 1 | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | 7 | 4.–6. |
10 | Robert Metsar | Tallinn | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | 0 | * | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 2½ | 12.–13. |
11 | Nikolai Žadin | Tallinn | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | * | ½ | 1 | 1 | ½ | 10 | 2. |
12 | Heinar Jahu | Kohtla-Järve | 0 | ½ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | * | ½ | 1 | ½ | 7 | 4.–6. |
13 | Elmar Olli | Tartu | ½ | 1 | ½ | ½ | 0 | 0 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | * | 1 | 0 | 6 | 8.–9. |
14 | Jefim Titijevski | Tartu | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 5 | 10.–11. |
15 | Ülo Kesker | Tallinn | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | * | 10½ | 1. |
|