Eesti meeste 45. meistrivõistlused vene kabes (1994): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Eesti NSV 45. meistrivõistlused vene kabes meestele''' toimusid Tallinnas 24.–27. märtsil 1994. <table border = 1> <tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Võistleja</th><t...') |
PResümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti | '''Eesti 45. meistrivõistlused vene kabes meestele''' toimusid Tallinnas 24.–27. märtsil 1994. | ||
<table border = 1> | <table border = 1> |
Viimane redaktsioon: 12. oktoober 2022, kell 10:19
Eesti 45. meistrivõistlused vene kabes meestele toimusid Tallinnas 24.–27. märtsil 1994.
Jrk | Võistleja | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | Harjumaa | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 14 | 1. |
2 | Vello Luht | Harjumaa | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11 | 7.–8. |
3 | Heinar Jahu | Tallinn | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 13 | 2. |
4 | Andrus Tull | Paide | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 11 | 6. |
5 | Argo Unnuk | Tartu | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 | 4. |
6 | Enno Eerma | Viljandi | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11 | 9. |
7 | Maldon Haljas | Kunda | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 11 | 10. |
8 | Urmas Väärtnõu | Harjumaa | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 11 | 7.–8. |
9 | Arvi Toominga | Rakvere | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | 5. |
10 | Ardu Treinbuk | Narva | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 17.–21. |
11 | Andres Hantson | Tallinn | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 12 | 3. |
12 | Jaak Laast | Harjumaa | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | 17.–21. |
13 | Orme Kaul | Rakvere | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | 12. |
14 | Gennadi Lavrentjev | Narva | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 | 17.–21. |
15 | Kenneth Karp | Tallinn | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 9 | 14. |
16 | Jaan Rohtsalu | Paide | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 22.–24. |
17 | Hillar Ploompuu | Tallinn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 8 | 17.–21. |
18 | Vassili Patskun | Tallinn | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | 13. |
19 | Kaido Kiin | Tallinn | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 27. |
20 | Sergei Tšistjakov | Tallinn | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 10 | 11. |
21 | Enno Luulik | Raplamaa | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 25.–26. |
22 | Jüri Lätt | Tartu | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 | 17.–21. |
23 | Ants Liiva | Tartu | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 9 | 15. |
24 | Algo Laidvee | Harjumaa | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 9 | 16. |
25 | Tarmo Tulva | Tallinn | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 22.–24. |
26 | Indrek Migur | Harjumaa | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 22.–24. |
27 | Mihkel Tammeveski | Tallinn | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 25.–26. |
26 | Illar Tamme | Tallinn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 28. |
Peakohtunik oli Lehti Kohala (Tallinn).