Eesti meeste 49. meistrivõistlused vene kabes (1997)
Allikas: Kabeliit
Eesti 48. meistrivõistlused vene kabes meestele toimusid Viljandis 28.–31. märtsil 1997.
Jrk | Võistleja | Kuuluvus | Järk | Reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tengiz Baramidze | Nõmme | M | 2459 | 18:2 | 7:1 | 25:1 | 5:1 | 23:0 | 20:1 | 8:2 | 16:1 | 21:1 | 10 | 10. |
2 | Enno Eerma | Viljandi | M | 2456 | 19:1 | 4:0 | haigestus | 26. | |||||||
3 | Hugo Ennok | Viljandi | MK | 2207 | 7:0 | 17:1 | 11:1 | 9:0 | 12:0 | +:2 | 18:2 | 8:0 | 10:2 | 8 | 21. |
4 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2448 | 10:1 | 2:2 | 5:1 | 16:1 | 6:1 | 23:0 | 9:2 | 22:2 | 25:1 | 11 | 7. |
5 | Andres Hantson | Lasnamäe | M | 2467 | 14:2 | 15:1 | 4:1 | 1:1 | 21:1 | 26:1 | 22:1 | 23:1 | 7:2 | 11 | 5. |
6 | Heinar Jahu | Nõmme | M | 2512 | 15:1 | 23:1 | 22:2 | 21:1 | 4:1 | 7:2 | 26:1 | 13:0 | 20:1 | 10 | 8. |
7 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2392 | 3:2 | 1:1 | 13:2 | 10:1 | 25:0 | 6:0 | 20:1 | 14:2 | 5:0 | 9 | 13. |
8 | Jaak Keerig | Viljandi | MK | 2290 | 26:0 | 22:0 | 9:1 | +:2 | 17:1 | 11:2 | 1:0 | 3:2 | 16:0 | 8 | 17. |
9 | Peeter Küttner | Nõmme | MK | 2350 | 25:0 | 10:1 | 8:1 | 3:2 | 14:2 | 21:0 | 4:0 | 20:0 | 24:2 | 8 | 15. |
10 | Algo Laidvee | Tartu | MK | 2248 | 4:1 | 9:1 | 24:2 | 7:1 | 26:0 | 13:0 | 14:1 | 19:0 | 3:0 | 6 | 24. |
11 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2315 | 23:1 | 19:0 | 3:1 | 24:2 | 13:0 | 8:0 | 12:0 | +:2 | 14:2 | 8 | 19. |
12 | Jaan Leemet | Kääru | MK | 2350 | 13:0 | 24:0 | +:2 | 15:0 | 3:2 | 22:0 | 11:2 | 18:1 | 17:1 | 8 | 18. |
13 | Vello Luht | Viljandi | M | 2584 | 12:2 | 16:1 | 7:0 | 23:1 | 11:2 | 10:2 | 25:1 | 6:2 | 26:2 | 13 | 2. |
14 | Vassili Patskun | Maardu | MK | 2276 | 5:0 | 18:1 | 17:2 | 20:1 | 9:0 | 24:1 | 10:1 | 7:0 | 11:0 | 6 | 25. |
15 | Viktor Peep | Rõngu | MK | 2319 | 6:1 | 5:1 | 18:0 | 12:2 | 20:1 | 19:2 | 16:2 | 26:0 | 23:0 | 9 | 14. |
16 | Uno Plakk | Kuusalu | M | 2499 | 22:2 | 13:1 | 21:1 | 4:1 | 19:2 | 25:0 | 15:0 | 1:1 | 8:2 | 10 | 9. |
17 | Arvo Põder | Viljandi | I | 2221 | 21:0 | 3:1 | 14:0 | 22:1 | 8:1 | 18:1 | +:2 | 24:1 | 12:1 | 8 | 20. |
18 | Jüri Siimer | Viljandi | I | 2250 | 1:0 | 14:1 | 15:2 | 26:0 | 22:0 | 17:1 | 3:0 | 12:1 | +:2 | 7 | 22. |
19 | Paul Sillaots | Viljandi | I | 2250 | 2:1 | 11:2 | 20:2 | 25:0 | 16:0 | 15:0 | 24:1 | 10:2 | 22:0 | 8 | 16. |
20 | Arvi Toominga | Rakvere | M | 2439 | 24:2 | 21:1 | 19:0 | 14:1 | 15:1 | 1:1 | 7:1 | 9:2 | 6:1 | 10 | 12. |
21 | Ardu Treinbuk | Narva | M | 2428 | 17:2 | 20:1 | 16:1 | 6:1 | 5:1 | 9:2 | 23:2 | 25:1 | 1:1 | 12 | 3. |
22 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe | MK | 2313 | 16:0 | 8:2 | 6:0 | 17:1 | 18:2 | 12:2 | 5:1 | 4:0 | 19:2 | 10 | 11. |
23 | Andrus Tull | Järvamaa | M | 2509 | 11:1 | 6:1 | 26:1 | 13:1 | 1:2 | 4:2 | 21:0 | 5:1 | 15:2 | 11 | 4. |
24 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | MK | 2239 | 20:0 | 12:2 | 10:0 | 11:0 | +:2 | 14:1 | 19:1 | 17:1 | 9:0 | 7 | 23. |
25 | Arno Uutma | Keila | M | 2603 | 9:2 | 26:2 | 1:1 | 19:2 | 7:2 | 16:2 | 13:1 | 21:1 | 4:1 | 14 | 1. |
26 | Urmas Väärtnõu | Keila | MK | 2468 | 8:2 | 25:0 | 23:1 | 18:2 | 10:2 | 5:1 | 6:1 | 15:2 | 13:0 | 11 | 6. |
Peakohtunik oli Edgar Mitt ja peasekretär Endel Lettens.