Eesti meeste 50. meistrivõistlused vene kabes (1998): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Eesti 50. meistrivõistlused vene kabes meestele''' toimusid Türil 26.–28. märtsil 1998. <table border = 1> <tr bgcolor="#efefef"><th>Nr</th><th>Võistleja</th><th>Kuuluv...') |
PResümee puudub |
||
12. rida: | 12. rida: | ||
<tr><td>8</td><td>[[Enn Rüütsalu]]</td><td>Lasnamäe</td><td></td><td>7:2</td><td>11:1</td><td>3:1</td><td>16:1</td><td>21:1</td><td>20:1</td><td>4:0</td><td>5:1</td><td>16:1</td><td>9</td><td>11.</td></tr> | <tr><td>8</td><td>[[Enn Rüütsalu]]</td><td>Lasnamäe</td><td></td><td>7:2</td><td>11:1</td><td>3:1</td><td>16:1</td><td>21:1</td><td>20:1</td><td>4:0</td><td>5:1</td><td>16:1</td><td>9</td><td>11.</td></tr> | ||
<tr><td>9</td><td>[[Kuldar Andest]]</td><td>Tartu</td><td></td><td>10:1</td><td>18:2</td><td>5:2</td><td>20:0</td><td>4:1</td><td>22:0</td><td>12:0</td><td>17:0</td><td>13:2</td><td>8</td><td>14.</td></tr> | <tr><td>9</td><td>[[Kuldar Andest]]</td><td>Tartu</td><td></td><td>10:1</td><td>18:2</td><td>5:2</td><td>20:0</td><td>4:1</td><td>22:0</td><td>12:0</td><td>17:0</td><td>13:2</td><td>8</td><td>14.</td></tr> | ||
<tr><td>10</td><td>[[Rafael | <tr><td>10</td><td>[[Rafael Saskevitš]]</td><td>Maardu</td><td>I</td><td>9:1</td><td>2:1</td><td>19:0</td><td>17:0</td><td>13:2</td><td>5:0</td><td>15:1</td><td>16:1</td><td>18:1</td><td>7</td><td>20.</td></tr> | ||
<tr><td>11</td><td>[[Osvald Pais]]</td><td>Pärnu</td><td></td><td>12:2</td><td>8:1</td><td>22:1</td><td>4:1</td><td>1:1</td><td>21:1</td><td>17:2</td><td>20:1</td><td>3:1</td><td>11</td><td>3.</td></tr> | <tr><td>11</td><td>[[Osvald Pais]]</td><td>Pärnu</td><td></td><td>12:2</td><td>8:1</td><td>22:1</td><td>4:1</td><td>1:1</td><td>21:1</td><td>17:2</td><td>20:1</td><td>3:1</td><td>11</td><td>3.</td></tr> | ||
<tr><td>12</td><td>[[Orme Kaul]]</td><td>Rakvere</td><td></td><td>11:0</td><td>19:1</td><td>17:1</td><td>5:1</td><td>7:2</td><td>3:1</td><td>9:2</td><td>21:1</td><td>8:1</td><td>10</td><td>8.</td></tr> | <tr><td>12</td><td>[[Orme Kaul]]</td><td>Rakvere</td><td></td><td>11:0</td><td>19:1</td><td>17:1</td><td>5:1</td><td>7:2</td><td>3:1</td><td>9:2</td><td>21:1</td><td>8:1</td><td>10</td><td>8.</td></tr> |
Viimane redaktsioon: 11. oktoober 2022, kell 11:33
Eesti 50. meistrivõistlused vene kabes meestele toimusid Türil 26.–28. märtsil 1998.
Nr | Võistleja | Kuuluvus | Järk | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uno Plakk | Keila | M | 2:0 | 13:2 | 14:2 | 21:1 | 11:1 | 4:1 | 3:1 | 6:1 | 22:1 | 10 | 7. |
2 | Mihhail Lazarev | Tartu | 1:2 | 10:1 | 2:0 | 18:1 | 22:0 | 15:1 | 7:0 | 13:0 | 14:2 | 7 | 19. | |
3 | Maldon Haljas | Kunda | M | 4:1 | 6:2 | 8:1 | 22:2 | 20:0 | 12:1 | 1:1 | 18:2 | 11:1 | 11 | 4. |
4 | Ardu Treinbuk | Narva | M | 3:1 | 17:2 | 21:1 | 11:1 | 9:1 | 1:1 | 8:2 | 22:0 | 6:1 | 10 | 6. |
5 | Aivar Pent | Viljandi | 6:1 | 7:1 | 9:0 | 12:1 | 14:0 | 10:2 | 13:2 | 8:1 | 16:0 | 8 | 17. | |
6 | Heinar Jahu | Nõmme | M | 5:1 | 3:0 | 7:1 | 19:2 | 17:1 | 18:1 | 16:2 | 1:1 | 4:1 | 10 | 9. |
7 | Algo Laidvee | Tartu | 8:0 | 5:1 | 6:1 | 14:1 | 12:0 | 13:2 | 2:2 | 19:1 | 15:1 | 9 | 13. | |
8 | Enn Rüütsalu | Lasnamäe | 7:2 | 11:1 | 3:1 | 16:1 | 21:1 | 20:1 | 4:0 | 5:1 | 16:1 | 9 | 11. | |
9 | Kuldar Andest | Tartu | 10:1 | 18:2 | 5:2 | 20:0 | 4:1 | 22:0 | 12:0 | 17:0 | 13:2 | 8 | 14. | |
10 | Rafael Saskevitš | Maardu | I | 9:1 | 2:1 | 19:0 | 17:0 | 13:2 | 5:0 | 15:1 | 16:1 | 18:1 | 7 | 20. |
11 | Osvald Pais | Pärnu | 12:2 | 8:1 | 22:1 | 4:1 | 1:1 | 21:1 | 17:2 | 20:1 | 3:1 | 11 | 3. | |
12 | Orme Kaul | Rakvere | 11:0 | 19:1 | 17:1 | 5:1 | 7:2 | 3:1 | 9:2 | 21:1 | 8:1 | 10 | 8. | |
13 | Jaak Keerig | Viljandi | 14:0 | 1:0 | 16:0 | 15:0 | 10:0 | 7:0 | 5:0 | 2:2 | 9:0 | 2 | 22. | |
14 | Gennadi Lavrentjev | Narva | 13:2 | 20:0 | 1:0 | 7:1 | 5:2 | 17:1 | 21:0 | 15:0 | 2:0 | 6 | 21. | |
15 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe | 16:1 | 22:0 | 18:0 | 13:2 | 19:0 | 2:1 | 10:1 | 14:2 | 7:1 | 8 | 18. | |
16 | Lembit Ainsoo | Tartu | I | 15:1 | 21:0 | 13:2 | 8:1 | 18:1 | 19:1 | 6:0 | 10:1 | 5:2 | 9 | 12. |
17 | Andres Hantson | Lasnamäe | M | 18:1 | 4:0 | 12:1 | 10:2 | 6:1 | 14:1 | 11:0 | 9:2 | 19:0 | 8 | 15. |
18 | Paul Antsaar | Saaremaa | 17:1 | 9:0 | 15:2 | 2:1 | 16:1 | 6:1 | 19:1 | 3:0 | 10:1 | 8 | 16. | |
19 | Vello Velbaum | Kohtla-Järve | 20:0 | 12:1 | 10:2 | 6:0 | 15:2 | 16:1 | 18:1 | 7:1 | 17:2 | 10 | 10. | |
20 | Arno Uutma | Keila | M | 19:2 | 14:2 | 2:2 | 9:2 | 3:2 | 8:1 | 22:1 | 11:1 | 21:1 | 14 | 1. |
21 | Andrus Tull | Järvamaa | M | 22:1 | 16:2 | 4:1 | 1:1 | 8:1 | 11:1 | 14:2 | 12:1 | 20:1 | 11 | 5. |
22 | Argo Unnuk | Lasnamäe | M | 21:1 | 15:2 | 11:1 | 3:0 | 2:2 | 9:2 | 20:1 | 4:2 | 1:1 | 12 | 2. |