Eesti meeste 6. meistrivõistlused vene kabes (1956): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
P (kat) |
Resümee puudub |
||
7. rida: | 7. rida: | ||
|1||[[Nikolai Žadin]]||Tallinna "Dünamo"||*||1||1||1||1||½||1||1||1||1||½||1||½||½||1||1||13||2. | |1||[[Nikolai Žadin]]||Tallinna "Dünamo"||*||1||1||1||1||½||1||1||1||1||½||1||½||½||1||1||13||2. | ||
|- | |- | ||
|2||[[Arnold Jürgenson]]||Võru "Kolh."||0||*||1||½||0||0||1||½||0||1||0||½||½||0||½||½|| | |2||[[Arnold Jürgenson]]||Võru "Kolh."||0||*||1||½||0||0||1||½||0||1||0||½||½||0||½||½||6||10.–11. | ||
|- | |- | ||
|3||[[Valentin Leinfeld]]||Harju "Kalev"||0||0||*||0||1||0||0||0||0||0||0||0||0||1||1||½||3½||15.–16. | |3||[[Valentin Leinfeld]]||Harju "Kalev"||0||0||*||0||1||0||0||0||0||0||0||0||0||1||1||½||3½||15.–16. |
Viimane redaktsioon: 14. märts 2023, kell 15:23
Eesti meeste 6. meistrivõistlused vene kabes toimusid Tallinnas 20. jaanuarist 10. veebruarini 1956.
Nr | Võistleja | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolai Žadin | Tallinna "Dünamo" | * | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 13 | 2. |
2 | Arnold Jürgenson | Võru "Kolh." | 0 | * | 1 | ½ | 0 | 0 | 1 | ½ | 0 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | 6 | 10.–11. |
3 | Valentin Leinfeld | Harju "Kalev" | 0 | 0 | * | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | ½ | 3½ | 15.–16. |
4 | Osvald Pani | Tallinna "Kalev" | 0 | ½ | 1 | * | ½ | 0 | ½ | 1 | ½ | + | ½ | 0 | ½ | ½ | 1 | ½ | 8 | 7. |
5 | E. Pormeister | Tallinna "Kalev" | 0 | 1 | 0 | ½ | * | 0 | ½ | 0 | 0 | + | 0 | 1 | 0 | ½ | ½ | ½ | 5½ | 12.–14. |
6 | Ülo Kesker | Tallinna "Spartak" | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | * | ½ | 1 | 1 | + | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 13½ | 1. |
7 | Feliks Villard | Tallinna "Spartak" | 0 | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | * | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 0 | 0 | ½ | 7 | 8. |
8 | Nikolai Lomov | Tallinna "Kalev" | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | 0 | ½ | ½ | ½ | 0 | 1 | ½ | 0 | 5½ | 12.–14. |
9 | Elmar Olli | Tartu "Kalev" | 0 | 1 | 1 | ½ | 1 | 0 | ½ | 1 | * | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 1 | (½) | 9 | 4.–6. |
10 | Alfred Sild | Tallinna "Spartak" | 0 | 0 | 1 | – | – | – | ½ | ½ | ½ | * | ½ | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | 10.–11. |
11 | Johannes Türn | Tallinna "Kalev" | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | * | 0 | 0 | 1 | 1 | ½ | 9 | 4.–6. |
12 | Heldur Laudver | Tallinna "Spartak" | 0 | ½ | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 1 | 1 | * | ½ | 1 | 1 | 1 | 9 | 4.–6. |
13 | Vello Karmi | Tallinna "Spartak" | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 0 | ½ | 1 | ½ | 0 | 1 | ½ | * | 1 | 1 | ½ | 9½ | 3. |
14 | Nikolai Jefimov | Tallinna "Kalev" | ½ | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | 1 | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | * | ½ | 1 | 5½ | 12.–14. |
15 | Robert Metsar | Tallinna "Kalev" | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | 0 | 1 | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | * | ½ | 3½ | 15.—16. |
16 | Rudolf Miller | Tallinna "Kalev" | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 1 | ½ | 1 | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | * | 6½ | 9. |
Kohtunik oli Elmar Kalme (Tallinn).