Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata sama kasutaja 3 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)''' | '''Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)''' | ||
__TOC__ | |||
== Turniir == | |||
Paides, 23.–26. aprill 2009 | Paides, 23.–26. aprill 2009 | ||
{| class=wikitable | |||
! koht !! nimi !! reiting !! klubi !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 | |||
|- | |||
|1–2 ||[[Andrus Tull]] ||2497||Järvamaa Kabeklubi ||'''12''' ||14:1|| 4:1||11:2|| 9:2|| 2:1|| 5:1|| 3:2|| 6:2 | |||
|- | |||
|1–2 ||[[Arno Uutma]] ||2598||SK Remii ||'''12''' ||13:2|| 9:1||16:2|| 3:2|| 1:1|| 4:2|| 6:1|| 5:1 | |||
|- | |||
|3 ||[[Vello Luht]] ||2560||Viljandi Kabeklubi ||'''10''' || 8:2|| 6:2|| 7:2|| 2:0|| 5:0|| 9:2|| 1:0||12:2 | |||
|- | |||
|4 ||[[Arvo Rist]] ||2522||Hiiumaa Kabeklubi ||'''10''' ||10:1|| 1:1|| 8:2||12:1|| 9:2|| 2:0||14:2|| 7:1 | |||
|- | |||
|5 ||[[Raivo Rist]] ||2527||Hiiumaa Kabeklubi ||'''10''' ||11:2||16:1|| 9:0||17:2|| 3:2|| 1:1|| 7:1|| 2:1 | |||
|- | |||
|6 ||[[Algo Laidvee]] ||2394||Tartumaa Kabeklubi ||'''10''' ||18:2|| 3:0||10:2|| 7:1||12:2||16:2|| 2:1|| 1:0 | |||
|- | |||
|7 ||[[Enno Eerma]] ||2423||Tartu Valla Kabeklubi ||'''10''' ||17:2||12:2|| 3:0|| 6:1||16:1||13:2|| 5:1|| 4:1 | |||
|- | |||
|8 ||[[Raimo Karjus]] ||2328||Nõmme Kabeklubi ||'''10''' || 3:0||18:2|| 4:0||10:1||17:1||20:2||16:2||14:2 | |||
|- | |||
|9 ||[[Osvald Pais]] ||2377||Pärnumaa Spordiliit ||'''9''' ||15:2|| 2:1|| 5:2|| 1:0|| 4:0|| 3:0||18:2||16:2 | |||
|- | |||
|10||[[Anti Ingel]] ||2295||Nõmme Kabeklubi ||'''9''' || 4:1||14:1|| 6:0|| 8:1||15:2||12:0||19:2||20:2 | |||
|- | |||
|11||[[Vello Velbaum]] ||2319||Tamka ||'''9''' || 5:0||19:2|| 1:0||14:0||20:2||15:2||12:1||17:2 | |||
|- | |||
|12||[[Maldon Haljas]] ||2376||Kunda Spordiklubi ||'''8''' ||20:2|| 7:0||14:2|| 4:1|| 6:0||10:2||11:1|| 3:0 | |||
|- | |||
|13||[[Arvo Koppel]] ||2354||Lasnamäe Male-Kabeklubi||'''8''' || 2:0||15:1||17:1||19:2||14:1|| 7:0||20:2||18:1 | |||
|- | |||
|14||[[Kaarel Koitla]] ||2290||Pärnumaa Spordiliit ||'''7''' || 1:1||10:1||12:0||11:2||13:1||19:2|| 4:0|| 8:0 | |||
|- | |||
|15||[[Hendrik Tamm]] ||2069||Pärnumaa Spordiliit ||'''7''' || 9:0||13:1||18:2||16:0||10:0||11:0||17:2||19:2 | |||
|- | |||
|16||[[Orme Kaul]] ||2358|| ||'''6''' ||19:2|| 5:1|| 2:0||15:2|| 7:1|| 6:0|| 8:0|| 9:0 | |||
|- | |||
|17||[[Sergei Tšistjakov]]||2261||Lasnamäe Male-Kabeklubi||'''6''' || 7:0||20:2||13:1|| 5:0|| 8:1||18:2||15:0||11:0 | |||
|- | |||
|18||[[Arvi Tamm]] ||2207||Pärnumaa Spordiliit ||'''4''' || 6:0|| 8:0||15:0||20:2||19:1||17:0|| 9:0||13:1 | |||
|- | |||
|19||[[Pjotr Rättel]] ||1980||Pärnumaa Spordiliit ||'''3''' ||16:0||11:0||20:2||13:0||18:1||14:0||10:0||15:0 | |||
|- | |||
|20||[[Artur Ööbik]] ||2036|| ||'''0''' ||12:0||17:0||19:0||18:0||11:0|| 8:0||13:0||10:0 | |||
|} | |||
Kohtunik: [[Gert Elmaste]] | |||
</ | == Järelmatš == | ||
[[Malemaja]]s, 6.–7. juuni 2009 | |||
{| class=wikitable | |||
! Koht !! Nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! Punkte | |||
|- | |||
| 1 || [[Arno Uutma]] || 1<sub>(2)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || 2<sub>(3)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || '''5'''<sub>(9)</sub> | |||
|- | |||
| 2 || [[Andrus Tull]] || 1<sub>(2)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || 0<sub>(1)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || '''3'''<sub>(7)</sub> | |||
|} | |||
Kohtunik: [[Villem Lüüs]] | |||
[[Kategooria:2009]] | [[Kategooria:2009]] |
Viimane redaktsioon: 7. juuni 2009, kell 12:55
Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)
Turniir
Paides, 23.–26. aprill 2009
koht | nimi | reiting | klubi | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1–2 | Andrus Tull | 2497 | Järvamaa Kabeklubi | 12 | 14:1 | 4:1 | 11:2 | 9:2 | 2:1 | 5:1 | 3:2 | 6:2 |
1–2 | Arno Uutma | 2598 | SK Remii | 12 | 13:2 | 9:1 | 16:2 | 3:2 | 1:1 | 4:2 | 6:1 | 5:1 |
3 | Vello Luht | 2560 | Viljandi Kabeklubi | 10 | 8:2 | 6:2 | 7:2 | 2:0 | 5:0 | 9:2 | 1:0 | 12:2 |
4 | Arvo Rist | 2522 | Hiiumaa Kabeklubi | 10 | 10:1 | 1:1 | 8:2 | 12:1 | 9:2 | 2:0 | 14:2 | 7:1 |
5 | Raivo Rist | 2527 | Hiiumaa Kabeklubi | 10 | 11:2 | 16:1 | 9:0 | 17:2 | 3:2 | 1:1 | 7:1 | 2:1 |
6 | Algo Laidvee | 2394 | Tartumaa Kabeklubi | 10 | 18:2 | 3:0 | 10:2 | 7:1 | 12:2 | 16:2 | 2:1 | 1:0 |
7 | Enno Eerma | 2423 | Tartu Valla Kabeklubi | 10 | 17:2 | 12:2 | 3:0 | 6:1 | 16:1 | 13:2 | 5:1 | 4:1 |
8 | Raimo Karjus | 2328 | Nõmme Kabeklubi | 10 | 3:0 | 18:2 | 4:0 | 10:1 | 17:1 | 20:2 | 16:2 | 14:2 |
9 | Osvald Pais | 2377 | Pärnumaa Spordiliit | 9 | 15:2 | 2:1 | 5:2 | 1:0 | 4:0 | 3:0 | 18:2 | 16:2 |
10 | Anti Ingel | 2295 | Nõmme Kabeklubi | 9 | 4:1 | 14:1 | 6:0 | 8:1 | 15:2 | 12:0 | 19:2 | 20:2 |
11 | Vello Velbaum | 2319 | Tamka | 9 | 5:0 | 19:2 | 1:0 | 14:0 | 20:2 | 15:2 | 12:1 | 17:2 |
12 | Maldon Haljas | 2376 | Kunda Spordiklubi | 8 | 20:2 | 7:0 | 14:2 | 4:1 | 6:0 | 10:2 | 11:1 | 3:0 |
13 | Arvo Koppel | 2354 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 8 | 2:0 | 15:1 | 17:1 | 19:2 | 14:1 | 7:0 | 20:2 | 18:1 |
14 | Kaarel Koitla | 2290 | Pärnumaa Spordiliit | 7 | 1:1 | 10:1 | 12:0 | 11:2 | 13:1 | 19:2 | 4:0 | 8:0 |
15 | Hendrik Tamm | 2069 | Pärnumaa Spordiliit | 7 | 9:0 | 13:1 | 18:2 | 16:0 | 10:0 | 11:0 | 17:2 | 19:2 |
16 | Orme Kaul | 2358 | 6 | 19:2 | 5:1 | 2:0 | 15:2 | 7:1 | 6:0 | 8:0 | 9:0 | |
17 | Sergei Tšistjakov | 2261 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 6 | 7:0 | 20:2 | 13:1 | 5:0 | 8:1 | 18:2 | 15:0 | 11:0 |
18 | Arvi Tamm | 2207 | Pärnumaa Spordiliit | 4 | 6:0 | 8:0 | 15:0 | 20:2 | 19:1 | 17:0 | 9:0 | 13:1 |
19 | Pjotr Rättel | 1980 | Pärnumaa Spordiliit | 3 | 16:0 | 11:0 | 20:2 | 13:0 | 18:1 | 14:0 | 10:0 | 15:0 |
20 | Artur Ööbik | 2036 | 0 | 12:0 | 17:0 | 19:0 | 18:0 | 11:0 | 8:0 | 13:0 | 10:0 |
Kohtunik: Gert Elmaste
Järelmatš
Malemajas, 6.–7. juuni 2009
Koht | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | 1(2) | 1(2) | 2(3) | 1(2) | 5(9) |
2 | Andrus Tull | 1(2) | 1(2) | 0(1) | 1(2) | 3(7) |
Kohtunik: Villem Lüüs