Erinevus lehekülje "Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
Rida 1: Rida 1:
 
'''Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)'''
 
'''Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)'''
  
 +
__TOC__
 +
== Turniir ==
 
Paides, 23.–26. aprill 2009
 
Paides, 23.–26. aprill 2009
  
Meistri selgitamiseks tuleb pidamisele järelmatš.
 
 
{| class=wikitable
 
{| class=wikitable
 
! koht !! nimi !! reiting !! klubi !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8
 
! koht !! nimi !! reiting !! klubi !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8
Rida 48: Rida 49:
 
|}
 
|}
  
Peakohtunik: [[Gert Elmaste]]
+
Kohtunik: [[Gert Elmaste]]
 +
 
 +
== Järelmatš ==
 +
[[Malemaja]]s, 6.–7. juuni 2009
 +
 
 +
{| class=wikitable
 +
! Koht !! Nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! Punkte
 +
|-
 +
| 1 || [[Arno Uutma]]  || 1<sub>(2)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || 2<sub>(3)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || '''5'''<sub>(9)</sub>
 +
|-
 +
| 2 || [[Andrus Tull]] || 1<sub>(2)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || 0<sub>(1)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || '''3'''<sub>(7)</sub>
 +
|}
 +
 
 +
Kohtunik: [[Villem Lüüs]]
  
 
[[Kategooria:2009]]
 
[[Kategooria:2009]]

Viimane redaktsioon: 7. juuni 2009, kell 12:55

Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)

Sisukord

[redigeeri] Turniir

Paides, 23.–26. aprill 2009

koht nimi reiting klubi punkte 1 2 3 4 5 6 7 8
1–2 Andrus Tull 2497 Järvamaa Kabeklubi 12 14:1 4:1 11:2 9:2 2:1 5:1 3:2 6:2
1–2 Arno Uutma 2598 SK Remii 12 13:2 9:1 16:2 3:2 1:1 4:2 6:1 5:1
3 Vello Luht 2560 Viljandi Kabeklubi 10 8:2 6:2 7:2 2:0 5:0 9:2 1:0 12:2
4 Arvo Rist 2522 Hiiumaa Kabeklubi 10 10:1 1:1 8:2 12:1 9:2 2:0 14:2 7:1
5 Raivo Rist 2527 Hiiumaa Kabeklubi 10 11:2 16:1 9:0 17:2 3:2 1:1 7:1 2:1
6 Algo Laidvee 2394 Tartumaa Kabeklubi 10 18:2 3:0 10:2 7:1 12:2 16:2 2:1 1:0
7 Enno Eerma 2423 Tartu Valla Kabeklubi 10 17:2 12:2 3:0 6:1 16:1 13:2 5:1 4:1
8 Raimo Karjus 2328 Nõmme Kabeklubi 10 3:0 18:2 4:0 10:1 17:1 20:2 16:2 14:2
9 Osvald Pais 2377 Pärnumaa Spordiliit 9 15:2 2:1 5:2 1:0 4:0 3:0 18:2 16:2
10 Anti Ingel 2295 Nõmme Kabeklubi 9 4:1 14:1 6:0 8:1 15:2 12:0 19:2 20:2
11 Vello Velbaum 2319 Tamka 9 5:0 19:2 1:0 14:0 20:2 15:2 12:1 17:2
12 Maldon Haljas 2376 Kunda Spordiklubi 8 20:2 7:0 14:2 4:1 6:0 10:2 11:1 3:0
13 Arvo Koppel 2354 Lasnamäe Male-Kabeklubi 8 2:0 15:1 17:1 19:2 14:1 7:0 20:2 18:1
14 Kaarel Koitla 2290 Pärnumaa Spordiliit 7 1:1 10:1 12:0 11:2 13:1 19:2 4:0 8:0
15 Hendrik Tamm 2069 Pärnumaa Spordiliit 7 9:0 13:1 18:2 16:0 10:0 11:0 17:2 19:2
16 Orme Kaul 2358 6 19:2 5:1 2:0 15:2 7:1 6:0 8:0 9:0
17 Sergei Tšistjakov 2261 Lasnamäe Male-Kabeklubi 6 7:0 20:2 13:1 5:0 8:1 18:2 15:0 11:0
18 Arvi Tamm 2207 Pärnumaa Spordiliit 4 6:0 8:0 15:0 20:2 19:1 17:0 9:0 13:1
19 Pjotr Rättel 1980 Pärnumaa Spordiliit 3 16:0 11:0 20:2 13:0 18:1 14:0 10:0 15:0
20 Artur Ööbik 2036 0 12:0 17:0 19:0 18:0 11:0 8:0 13:0 10:0

Kohtunik: Gert Elmaste

[redigeeri] Järelmatš

Malemajas, 6.–7. juuni 2009

Koht Nimi 1 2 3 4 Punkte
1 Arno Uutma 1(2) 1(2) 2(3) 1(2) 5(9)
2 Andrus Tull 1(2) 1(2) 0(1) 1(2) 3(7)

Kohtunik: Villem Lüüs

Personaalsed tööriistad