Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)''' | '''Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)''' | ||
__TOC__ | |||
== Turniir == | |||
Paides, 23.–26. aprill 2009 | Paides, 23.–26. aprill 2009 | ||
{| class=wikitable | {| class=wikitable | ||
! koht !! nimi !! reiting !! klubi !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 | ! koht !! nimi !! reiting !! klubi !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 | ||
48. rida: | 49. rida: | ||
|} | |} | ||
Kohtunik: [[Gert Elmaste]] | |||
== Järelmatš == | |||
[[Malemaja]]s, 6.–7. juuni 2009 | |||
{| class=wikitable | |||
! Koht !! Nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! Punkte | |||
|- | |||
| 1 || [[Arno Uutma]] || 1<sub>(2)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || 2<sub>(3)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || '''5'''<sub>(9)</sub> | |||
|- | |||
| 2 || [[Andrus Tull]] || 1<sub>(2)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || 0<sub>(1)</sub> || 1<sub>(2)</sub> || '''3'''<sub>(7)</sub> | |||
|} | |||
Kohtunik: [[Villem Lüüs]] | |||
[[Kategooria:2009]] | [[Kategooria:2009]] |
Viimane redaktsioon: 7. juuni 2009, kell 12:55
Eesti meeste 61. meistrivõistlused vene kabes (2009)
Turniir
Paides, 23.–26. aprill 2009
koht | nimi | reiting | klubi | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1–2 | Andrus Tull | 2497 | Järvamaa Kabeklubi | 12 | 14:1 | 4:1 | 11:2 | 9:2 | 2:1 | 5:1 | 3:2 | 6:2 |
1–2 | Arno Uutma | 2598 | SK Remii | 12 | 13:2 | 9:1 | 16:2 | 3:2 | 1:1 | 4:2 | 6:1 | 5:1 |
3 | Vello Luht | 2560 | Viljandi Kabeklubi | 10 | 8:2 | 6:2 | 7:2 | 2:0 | 5:0 | 9:2 | 1:0 | 12:2 |
4 | Arvo Rist | 2522 | Hiiumaa Kabeklubi | 10 | 10:1 | 1:1 | 8:2 | 12:1 | 9:2 | 2:0 | 14:2 | 7:1 |
5 | Raivo Rist | 2527 | Hiiumaa Kabeklubi | 10 | 11:2 | 16:1 | 9:0 | 17:2 | 3:2 | 1:1 | 7:1 | 2:1 |
6 | Algo Laidvee | 2394 | Tartumaa Kabeklubi | 10 | 18:2 | 3:0 | 10:2 | 7:1 | 12:2 | 16:2 | 2:1 | 1:0 |
7 | Enno Eerma | 2423 | Tartu Valla Kabeklubi | 10 | 17:2 | 12:2 | 3:0 | 6:1 | 16:1 | 13:2 | 5:1 | 4:1 |
8 | Raimo Karjus | 2328 | Nõmme Kabeklubi | 10 | 3:0 | 18:2 | 4:0 | 10:1 | 17:1 | 20:2 | 16:2 | 14:2 |
9 | Osvald Pais | 2377 | Pärnumaa Spordiliit | 9 | 15:2 | 2:1 | 5:2 | 1:0 | 4:0 | 3:0 | 18:2 | 16:2 |
10 | Anti Ingel | 2295 | Nõmme Kabeklubi | 9 | 4:1 | 14:1 | 6:0 | 8:1 | 15:2 | 12:0 | 19:2 | 20:2 |
11 | Vello Velbaum | 2319 | Tamka | 9 | 5:0 | 19:2 | 1:0 | 14:0 | 20:2 | 15:2 | 12:1 | 17:2 |
12 | Maldon Haljas | 2376 | Kunda Spordiklubi | 8 | 20:2 | 7:0 | 14:2 | 4:1 | 6:0 | 10:2 | 11:1 | 3:0 |
13 | Arvo Koppel | 2354 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 8 | 2:0 | 15:1 | 17:1 | 19:2 | 14:1 | 7:0 | 20:2 | 18:1 |
14 | Kaarel Koitla | 2290 | Pärnumaa Spordiliit | 7 | 1:1 | 10:1 | 12:0 | 11:2 | 13:1 | 19:2 | 4:0 | 8:0 |
15 | Hendrik Tamm | 2069 | Pärnumaa Spordiliit | 7 | 9:0 | 13:1 | 18:2 | 16:0 | 10:0 | 11:0 | 17:2 | 19:2 |
16 | Orme Kaul | 2358 | 6 | 19:2 | 5:1 | 2:0 | 15:2 | 7:1 | 6:0 | 8:0 | 9:0 | |
17 | Sergei Tšistjakov | 2261 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 6 | 7:0 | 20:2 | 13:1 | 5:0 | 8:1 | 18:2 | 15:0 | 11:0 |
18 | Arvi Tamm | 2207 | Pärnumaa Spordiliit | 4 | 6:0 | 8:0 | 15:0 | 20:2 | 19:1 | 17:0 | 9:0 | 13:1 |
19 | Pjotr Rättel | 1980 | Pärnumaa Spordiliit | 3 | 16:0 | 11:0 | 20:2 | 13:0 | 18:1 | 14:0 | 10:0 | 15:0 |
20 | Artur Ööbik | 2036 | 0 | 12:0 | 17:0 | 19:0 | 18:0 | 11:0 | 8:0 | 13:0 | 10:0 |
Kohtunik: Gert Elmaste
Järelmatš
Malemajas, 6.–7. juuni 2009
Koht | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | 1(2) | 1(2) | 2(3) | 1(2) | 5(9) |
2 | Andrus Tull | 1(2) | 1(2) | 0(1) | 1(2) | 3(7) |
Kohtunik: Villem Lüüs