Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2012: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
38. rida: | 38. rida: | ||
|1||[[ Karoliina Emilie Mättik]] ||[[Nõmme KK]] || X|| || || || || || || || || '''jäi haigeks ''' | |1||[[ Karoliina Emilie Mättik]] ||[[Nõmme KK]] || X|| || || || || || || || || '''jäi haigeks ''' | ||
|- | |- | ||
|2||[[ Elvia Sõber]] ||[[Remii]] || || X|| 2|| 2|| | |2||[[ Elvia Sõber]] ||[[Remii]] || || X|| 2|| 2|| 2 || || 2 || 2 || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|3||[[ Maria Jõesoo]] ||[[Nõmme KK]] || || 0|| X|| 2|| || 0 || 2 || 0 || || ''' ''' | |3||[[ Maria Jõesoo]] ||[[Nõmme KK]] || || 0|| X|| 2|| || 0 || 2 || 0 || || ''' ''' | ||
44. rida: | 44. rida: | ||
|4||[[ Karolina Joanurm]] ||[[Lasnamäe MKK]] || || 0|| 0 || X|| 0 || 0 || 0|| || || ''' ''' | |4||[[ Karolina Joanurm]] ||[[Lasnamäe MKK]] || || 0|| 0 || X|| 0 || 0 || 0|| || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]] || || | |5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]] || || 0 || || 2|| X|| 0|| 2|| 2 || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|6||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]] || || || 2|| 2|| 2|| X|| 2 || 2 || || ''' ''' | |6||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]] || || || 2|| 2|| 2|| X|| 2 || 2 || || ''' ''' |
Redaktsioon: 25. märts 2012, kell 10:57
Finaalturniir (22.–25. märts 2012)
- Peakohtunik: Piret Viirma
- 8 osavõtjat
- Ringsüsteemis, 1 ring
- ajakontroll 1 tund 20 minutit + 1 minut käigule (Fischeri süsteem)
- Partiide üles kirjutamine on kohustuslik
Noormehed
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | 2 | X | 2 | 2 | 2 | 0 | ||||
3 | Siim Ilison | Nõmme KK | X | 0 | jäi haigeks | |||||||
4 | Antanas Zamulskis | Nõmme KK | 2 | 0 | X | 0 | 0 | 1 | ||||
5 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 2 | 0 | 2 | X | 0 | 0 | 1 | |||
6 | Anti Ingel | Nõmme KK | 2 | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 1 | |||
7 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | 0 | 1 | 2 | 0 | X | 0 | ||||
8 | Martin Talimets | Nõmme KK | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | X |
Neiud
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | X | jäi haigeks | ||||||||
2 | Elvia Sõber | Remii | X | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
3 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 0 | X | 2 | 0 | 2 | 0 | ||||
4 | Karolina Joanurm | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | ||||
5 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 0 | 2 | X | 0 | 2 | 2 | ||||
6 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | ||||
7 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 0 | |||
8 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | X |
Võistluste ajakava:
22.03. Kell 11:00 võistluste avamine ja I voor
23.03. Kell 09:00 II voor
23.03. Kell 15:00 III voor
24.03. Kell 09:00 IV voor
24.03. Kell 15:00 V voor
25.03. Kell 09:00 VI voor
25.03. Kell 14:30 VII voor, mille järel võistluste lõpetamine.