Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud
Allikas: Kabeliit
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2003 (100) - tüdrukud
1. veebruar 2003 Paul Kerese Malekeskuses
Koht | Nimi | S/A | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte | Koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Triinu Tammer | 1992 | Keila | 2:2 | 3:1 | 7:2 | 4:2 | 5:2 | 6:0 | 10:2 | 11 | 55(-1) |
2. | Kadi Veski | 1991 | Nõmme | 1:0 | 14:2 | 8:2 | 7:2 | 12:2 | 3:2 | 4:1 | 11 | 50(-1) |
3. | Meeli Pällin | 1990 | Valga | 13:2 | 1:1 | 6:2 | 5:1 | 4:2 | 1:0 | 11:2 | 10 | |
4. | Margit Viirma | 1992 | Lasnamäe | 15:2 | 8:2 | 5:2 | 1:0 | 3:0 | 10:2 | 2:1 | 9 | 54(-1) |
5. | Elvia Sõber | 1993 | Nõmme | 14:2 | 10:2 | 4:0 | 3:1 | 1:0 | 13:2 | 6:2 | 9 | 50(-1) |
6. | Karmen Haaboja | 1990 | Nõmme | 7:1 | 11:2 | 3:0 | 14:2 | 13:2 | 1:2 | 5:0 | 9 | 48(-1) |
7. | Liisa Loit | 1994 | Keila | 6:1 | 9:2 | 1:0 | 2:0 | 10:0 | 16:2 | 14:2 | 7 | 49(-1) |
8. | Ira Dmitrenko | 1990 | Maardu | 16:2 | 4:0 | 2:0 | 10:0 | 11:1 | 15:2 | 13:2 | 7 | 41(-1) |
9. | Christi Lehismets | 1993 | Nõmme | 11:1 | 7:0 | 10:2 | 12:0 | 15:1 | 14:1 | 16:2 | 7 | 34(-1) |
10. | Ksenja Dmitrenko | 1992 | Maardu | 12:2 | 5:0 | 9:0 | 8:2 | 7:2 | 4:0 | 1:0 | 6 | 50(-1) |
11. | Karolin Plink | 1990 | Nõmme | 9:1 | 6:0 | 16:2 | 13:0 | 8:1 | 12:2 | 3:0 | 6 | 44(-1) |
12. | Enit Saag | 1994 | Nõmme | 10:0 | 16:2 | 13:1 | 9:2 | 2:0 | 11:0 | 15:1 | 6 | 39(-1) |
13.-14. | Astella Kirss | 1992 | Nõmme | 3:0 | 15:2 | 12:1 | 11:2 | 6:0 | 5:0 | 8:0 | 5 | 47(-1) |
13.-14. | Maret Martsepp | 1991 | Nõmme | 5:0 | 2:0 | 15:2 | 6:0 | 16:2 | 9:1 | 7:0 | 5 | 47(-1) |
15. | Kätlin Arus | 1993 | Nõmme | 4:0 | 13:0 | 14:0 | 16:2 | 9:1 | 8:0 | 12:1 | 4 | |
16. | Maris Koort | 1994 | Nõmme | 8:0 | 12:0 | 11:0 | 15:0 | 14:0 | 7:0 | 9:0 | 0 |
Peakohtunik: Janne Mumme
Eesti meistrivõistlused minikadettidele | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aasta | Rahvusvaheline kabe | Vene kabe | ||||||
Tüdrukud | Poisid | Tüdrukud | Poisid | |||||
Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | Võitja | Tabel | |
2013 | Maria Jõesoo | Tabel | Andreas Tulva | Tabel Järelmatš |
||||
2012 | Maria Jõesoo | Põhiturniiri tabel Järelmatš |
Andreas Jürgenson | Tabel | Britta-Elisabeth Koorem | Tabel | Andreas Jürgenson | Tabel Järelmatš |
2011 | Maria Jõesoo | tabel | Karl Jaagup Kask | tabel | Anneli Trees | tabel | Andreas Tulva | tabel |
2010 | Joanna Sild | tabel | Martin Jantson | tabel | Joanna Sild | tabel | Kristjan Hinno | tabel |
2009 | Veronika Pikkel | tabel | Hendrik Tamm | tabel | Veronika Pikkel | tabel | Hendrik Tamm | tabel |
2008 | Veronika Pikkel | tabel | Janek Jaanimäe | tabel | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel |
2007 | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel | Joanna Sild | tabel | Janek Jaanimäe | tabel |
2006 | Elvia Sõber | tabel | Martin Talimets | tabel | Elvia Sõber | tabel | Anti Ingel | tabel |
2005 | Anti Ingel | tabel | ||||||
2004 | Priit Tänav | tabel | ||||||
2003 | Triinu Tammer | tabel | Martin Talimets | tabel | ||||
2002 | Meeli Pällin | tabel |