Eesti reitingud 1. jaanuar 2011 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
46. rida: | 46. rida: | ||
2 Eesti meistrivõistlused välkkabes 2010 naised | 2 Eesti meistrivõistlused välkkabes 2010 naised | ||
== Mehed (nimekirjad A, B ja C)== | == Mehed (nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- |
Redaktsioon: 16. veebruar 2011, kell 23:21
Eesti reitingud 1. jaanuar 2011 (64)
Arvestatud võistlused:
Tavaturniirid (k2=1)
- Eesti naiste meistrivõistlused 2010
- Eesti meeste meistrivõistlused 2010
- Eesti meeste meistrivõistluste järelmatš 2010
- Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2010
Poolkiired turniirid (k2=0.5)
- Eesti juunioride meistrivõistluste finaalturniir 2010 noormehed
- Eesti juunioride meistrivõistluste finaalturniir 2010 neiud
- Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš 2010 neiud
- Eesti kadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 poisid
- Eesti kadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 neiud
- Eesti kadettide meistrivõistluste järelmatš 2010 neiud
- Eesti minikadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 poisid
- Eesti minikadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 tüdrukud
Kiirturniirid (k2=0.3)
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 3. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 4. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 5. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 6. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 7. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 8. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 9. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 10. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 11. etapp 2010
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 12. etapp 2010
- Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2010 poisid
- Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2010 neiud
- Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2010 noormehed
- Eesti klubide karikavõistlused noortele 2010
- Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2010 naised
- Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2010 mehed
- Tallinna noorte meistrivõistlused 2010 juuniorid
- Tallinna noorte meistrivõistlused 2010 minikadetid
- Eesti kadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 poisid
- Eesti kadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 tüdrukud
- Eesti minikadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 poisid
- Eesti minikadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 tüdrukud
Välkturniirid (k2=0.1) 1 Eesti meistrivõistlused välkkabes 2010 mehed 2 Eesti meistrivõistlused välkkabes 2010 naised
Mehed (nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Olev Abel | Käru | 1605 | 31 | |
2 | Ärni Aia | 2007 | 42 | ||
3 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
4 | Enno Allev | Valgamaa | 2207 | 28 | |
5 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2300 | 295 |
6 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2343 | 299 |
7 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
8 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
9 | German Berg | Lasnamäe MKK | 1609 | 18 | |
10 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
11 | Martin Betlem | Lasnamäe MKK | 1881 | 21 | |
12 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
13 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1991 | 53 | |
14 | Nikolai Borzov | Lasnamäe MKK | 1759 | 15 | |
15 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2072 | 117 |
16 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2430 | 893 |
17 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2184 | 57 | |
18 | Paul Evard | Põltsamaa | 2218 | 25 | |
19 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
20 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2348 | 1151 |
21 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2389 | 187 |
22 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
23 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
24 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2325 | 68 |
25 | Kristjan Hinno | Hiiumaa KK | 1608 | 21 | |
26 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2000 | 42 |
27 | Anti Ingel | Nõmme KK | I | 2321 | 694 |
28 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2343 | 92 |
29 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2309 | 72 |
30 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
31 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2205 | 91 |
32 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | III | 1905 | 130 |
33 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | II | 2014 | 275 |
34 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 1715 | 57 | |
35 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
36 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2443 | 480 |
37 | Martin Jantson | Nõmme KK | 1899 | 31 | |
38 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2128 | 755 |
39 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
40 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
41 | Hubert Järvan | Tallinn | 2174 | 9 | |
42 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 1621 | 73 | |
43 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1832 | 84 |
44 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
45 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
46 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2336 | 16 |
47 | Fredi Karindi | Lasnamäe KK | 1641 | 21 | |
48 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2245 | 492 |
49 | Heiki Karp | M | 2528 | 39 | |
50 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 169 |
51 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
52 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 1794 | 84 | |
53 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2366 | 796 |
54 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2170 | 372 |
55 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
56 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
57 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
58 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2320 | 428 |
59 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
60 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
61 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
62 | Norman Knyazev | Lasnamäe MKK | I | 1829 | 126 |
63 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2286 | 95 | |
64 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
65 | Valeri Kondratjuk | 2039 | 40 | ||
66 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
67 | Arvo Koppel | Lasnamäe MKK | MK | 2316 | 372 |
68 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
69 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
70 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
71 | Andres Kuusk | 2309 | 116 | ||
72 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
73 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
74 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1937 | 126 |
75 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
76 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2404 | 1055 |
77 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2203 | 96 |
78 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
79 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
80 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2307 | 93 |
81 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
82 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
83 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
84 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
85 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
86 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
87 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 55 |
88 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2156 | 115 |
89 | Kalle Lokk | 2126 | 189 | ||
90 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2176 | 55 |
91 | Otto Luberg | 2202 | 7 | ||
92 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
93 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2553 | 182 |
94 | Tarmo Lukk | MK | 2334 | 43 | |
95 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
96 | Enno Luulik | Rapla | I | 2254 | 36 |
97 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2234 | 190 |
98 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2486 | 702 |
99 | Lembit Maidla | 2202 | 65 | ||
100 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2104 | 168 |
101 | Udo Mandre | 2100 | 22 | ||
102 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2170 | 87 |
103 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
104 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2177 | 130 |
105 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2367 | 450 |
106 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
107 | August Morozov | Pärnu | MK | 2323 | 116 |
108 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2111 | 19 | |
109 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2305 | 45 |
110 | Kalev Mänd | Läänemaa KK | 1946 | 18 | |
111 | Endel Niinepuu | Valgamaa | 2143 | 27 | |
112 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2054 | 857 |
113 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
114 | Marko Nõmm | Lasnamäe MKK | 1684 | 18 | |
115 | Teet Ojamets | Lasnamäe MKK | 1550 | 15 | |
116 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
117 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
118 | Kaarel Ots | Jõgeva | 2307 | 33 | |
119 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
120 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
121 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
122 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2397 | 92 |
123 | Maido Pajo | 2161 | 9 | ||
124 | Urmas Paluoja | 2221 | 260 | ||
125 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
126 | Riivo Parts | Käru | 1473 | 11 | |
127 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
128 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2222 | 474 |
129 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
130 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2235 | 64 |
131 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
132 | Ants Pent | MK | 2020 | 442 | |
133 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
134 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2197 | 25 |
135 | Rasmus Pikkel | Lasnamäe MKK | 1666 | 16 | |
136 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2106 | 445 |
137 | Uno Plakk | Jõgeva KK | M | 2369 | 699 |
138 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2133 | 661 |
139 | Genadi Popman | 2289 | 38 | ||
140 | Olev Purte | 1925 | 74 | ||
141 | Agur Puström | Pärnumaa | 1962 | 32 | |
142 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2136 | 84 |
143 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2097 | 49 |
144 | Elar Pärn | 2279 | 9 | ||
145 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2018 | 26 |
146 | Ivo Pärnapuu | Rapla | 2084 | 32 | |
147 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2167 | 410 |
148 | Jüri Raidväli | MK | 2376 | 9 | |
149 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2396 | 66 |
150 | Lembit Ramjalg | 1816 | 60 | ||
151 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2147 | 46 |
152 | René Reinumägi | 1925 | 29 | ||
153 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
154 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2478 | 400 |
155 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2506 | 470 |
156 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2250 | 822 |
157 | Kristjan Risti | Lasnamäe MKK | 1500 | 11 | |
158 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2211 | 87 |
159 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
160 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
161 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2527 | 337 |
162 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
163 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
164 | Vjatšeslav Rumjantsev | Tamka | 1441 | 21 | |
165 | Pjotr Rättel | Pärnumaa | 1982 | 46 | |
166 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
167 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
168 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
169 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2178 | 63 |
170 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
171 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
172 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
173 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2476 | 719 |
174 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
175 | Aleksandr Serõn | MK | 2347 | 73 | |
176 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2408 | 75 |
177 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
178 | Aleksei Silgitski | Kohtla-Järve "Tamka" | 1696 | 12 | |
179 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2107 | 96 |
180 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
181 | Ants Särgava | Viljandi KK | 2204 | 35 | |
182 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
183 | Allan Šipovski | Lasnamäe MKK | 1432 | 44 | |
184 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | II | 2062 | 319 |
185 | Marko Šorin | 2191 | 55 | ||
186 | Mihail Šorin | 2121 | 48 | ||
187 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2305 | 20 |
188 | Antanas Zamulskis | Nõmme KK | 1486 | 15 | |
189 | Kristofer Tali | Nõmme KK | NII | 1656 | 22 |
190 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2151 | 208 |
191 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2264 | 126 |
192 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2177 | 130 |
193 | Hendrik Tamm | Pärnu | II | 2173 | 204 |
194 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
195 | Heino Tammeaid | Saaremaa KK | 1983 | 38 | |
196 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
197 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2110 | 968 |
198 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
199 | Alexander Tarassenko | Tamka | I | 2148 | 41 |
200 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2113 | 23 |
201 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
202 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
203 | Joel Markus Terras | Lasnamäe MKK | 1577 | 41 | |
204 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2189 | 125 |
205 | Tõnu Tibar | Lasnamäe MKK | 1595 | 26 | |
206 | Kaarel Tigane | 2090 | 16 | ||
207 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
208 | Jefim Titijevski | M | 2407 | 47 | |
209 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
210 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
211 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2394 | 242 |
212 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
213 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2329 | 204 |
214 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2236 | 1122 |
215 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2497 | 453 |
216 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | 1823 | 182 | |
217 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2242 | 419 |
218 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
219 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
220 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2267 | 327 |
221 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
222 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2539 | 222 |
223 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
224 | Arno Uutma | SK Remii | SM | 2607 | 487 |
225 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
226 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2239 | 25 | |
227 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2287 | 93 |
228 | Ülo Vasar | 2108 | 13 | ||
229 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2305 | 901 |
230 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
231 | Juri Vinogradski | Tamka | 1519 | 25 | |
232 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2273 | 120 | |
233 | Juri Voblikov | Tamka | 1758 | 48 | |
234 | Tiit Vunk | 2099 | 81 | ||
235 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2460 | 370 |
236 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
237 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2211 | 467 |
238 | Artur Ööbik | 2032 | 316 | ||
239 | Paul Ümar | Valga | 1966 | 23 |
Naised (nimekirjad A, B ja C)
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|