Eesti reitingud 1. juuli 2006 (64)
Allikas: Kabeliit
Eesti reitingud 1. juuli 2006 (64)
Arvestatud turniirid
Tavaturniirid (k2=1)
- Lohusalu 2006 naised
- Lohusalu 2006 mehed
- Eesti naiste meistrivõistlused 2006
- Eesti meeste meistrivõistlused 2006
Kiirturniirid (k2=0.3)
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 1. laud
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 2. laud
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 3. laud
- Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 4. laud
- Sulev Tuka mälestusturniir 2006 mehed
- Sulev Tuka mälestusturniir 2006 naised
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 4. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 5. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 6. etapp
Välkturniirid (k2=0.1)
- Eesti meistrivõistlused välkkabes meestele 2006
- Eesti meistrivõistlused välkkabes naistele 2006
Mehed (Nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vallo Aaresild | Järvamaa | MK | 2332 | 12 |
2 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
3 | Enno Allev | Valgamaa | 2215 | 13 | |
4 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2286 | 232 |
5 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2357 | 244 |
6 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
7 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
8 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
9 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
10 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1990 | 12 | |
11 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2069 | 110 |
12 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2405 | 423 |
13 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2139 | 24 | |
14 | Henn Ennok | Viljandi KK | MK | 2218 | 64 |
15 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
16 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2386 | 534 |
17 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2408 | 165 |
18 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
19 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
20 | Anton Hermann | Puka | MK | 2174 | 20 |
21 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2345 | 42 |
22 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2016 | 32 |
23 | Anti Ingel | Keila KK | NI | 2146 | 250 |
24 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2385 | 27 |
25 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2340 | 36 |
26 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
27 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2205 | 61 |
28 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | II | 1789 | 39 |
29 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
30 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2531 | 336 |
31 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2160 | 252 |
32 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
33 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
34 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1860 | 14 |
35 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
36 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
37 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2343 | 9 |
38 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2351 | 213 |
39 | Heiki Karp | M | 2565 | 7 | |
40 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 161 |
41 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
42 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2347 | 293 |
43 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2242 | 210 |
44 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
45 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
46 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
47 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2312 | 184 |
48 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
49 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
50 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
51 | Norman Knjazev | Lasnamäe MKK | I | 1809 | 64 |
52 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2344 | 9 | |
53 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
54 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
55 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
56 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
57 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
58 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
59 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
60 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1820 | 12 |
61 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
62 | Jaak Laast | Keila KK | MK | 2372 | 203 |
63 | Evald Lagle | Viljandi KK | I | 2096 | 28 |
64 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2406 | 563 |
65 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2217 | 73 |
66 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
67 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
68 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2309 | 77 |
69 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
70 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
71 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
72 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
73 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
74 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
75 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 48 |
76 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2191 | 78 |
77 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2183 | 41 |
78 | Otto Luberg | 2206 | 7 | ||
79 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
80 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2566 | 106 |
81 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
82 | Enno Luulik | Rapla | I | 2266 | 28 |
83 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2247 | 142 |
84 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2485 | 426 |
85 | Lembit Maidla | 2236 | 9 | ||
86 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2112 | 159 |
87 | Udo Mandre | 2107 | 16 | ||
88 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2175 | 80 |
89 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
90 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2182 | 107 |
91 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2341 | 288 |
92 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
93 | August Morozov | Pärnu | MK | 2385 | 44 |
94 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2117 | 13 | |
95 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2332 | 27 |
96 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2147 | 334 |
97 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
98 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
99 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
100 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
101 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
102 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
103 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2425 | 46 |
104 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
105 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
106 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2258 | 289 |
107 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
108 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2285 | 38 |
109 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
110 | Ants Pent | MK | 2200 | 97 | |
111 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
112 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2190 | 11 |
113 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2158 | 66 |
114 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2435 | 324 |
115 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2237 | 308 |
116 | Genadi Popman | 2324 | 9 | ||
117 | Oskar Puusepp | Lasnamäe MKK | MK | 2244 | 18 |
118 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2146 | 55 |
119 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2095 | 24 |
120 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2023 | 16 |
121 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2188 | 212 |
122 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2392 | 60 |
123 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2118 | 17 |
124 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
125 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2521 | 185 |
126 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2508 | 256 |
127 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2235 | 319 |
128 | Ants Ristikivi | Keila KK | MK | 2210 | 18 |
129 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2213 | 61 |
130 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
131 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
132 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2525 | 260 |
133 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
134 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
135 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
136 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
137 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
138 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2188 | 49 |
139 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
140 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
141 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
142 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2407 | 304 |
143 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
144 | Aleksandr Serõn | MK | 2375 | 28 | |
145 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2419 | 48 |
146 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
147 | Aleksei Silgitski | Kohtla-Järve "Tamka" | 1696 | 12 | |
148 | Paul Sillaots | Viljandi KK | I | 2255 | 47 |
149 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2106 | 47 |
150 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
151 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
152 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | II | 1770 | 66 |
153 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2317 | 14 |
154 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2079 | 73 |
155 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 88 |
156 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2178 | 21 |
157 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
158 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
159 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2114 | 359 |
160 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
161 | Aleksandr Tarassenko | Tamka | I | 2140 | 33 |
162 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2111 | 15 |
163 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
164 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
165 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2212 | 117 |
166 | Tõnu Tibar | Lasnamäe MKK | 1541 | 12 | |
167 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
168 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
169 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
170 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2403 | 206 |
171 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
172 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2267 | 171 |
173 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2267 | 553 |
174 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2516 | 318 |
175 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2206 | 113 |
176 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
177 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
178 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2302 | 221 |
179 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
180 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2539 | 162 |
181 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
182 | Arno Uutma | Lahepere SK | SM | 2605 | 395 |
183 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
184 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2219 | 25 | |
185 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2303 | 43 |
186 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2330 | 400 |
187 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
188 | Martin Vips | Lasnamäe MKK | I | 2202 | 18 |
189 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2255 | 17 | |
190 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2479 | 264 |
191 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
192 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2215 | 207 |
Naised (Nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Imbi Aatonen | I | 1975 | 16 | |
2 | Tiiu Animägi | Viljandi KK | I | 2056 | 35 |
3 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2312 | 161 |
4 | Darja Dmitrenko | Maardu KK | I | 1994 | 139 |
5 | Margarita Doktorova | Tamka (Jõhvi) | II | 1393 | 20 |
6 | Oksana Fomitšjova | Tamka (Jõhvi) | I | 1842 | 25 |
7 | Kristina Guštsina | Tamka (Jõhvi) | III | 1450 | 29 |
8 | Katrin Heinmaa | Keila KK | 2072 | 9 | |
9 | Jaana Helmelaid | Nõmme KK | III | 1538 | 11 |
10 | Marge Joarand (Olde) | Järvamaa KK | MK | 2249 | 49 |
11 | Marie Eliise Jürisoo | Nõmme KK | 1069 | 14 | |
12 | Veronika Kalmus (Teder) | Tartumaa KK | M | 2397 | 123 |
13 | Helme Kask | Nõmme KK | MK | 2161 | 68 |
14 | Marta Kask | Nõmme KK | II | 1956 | 13 |
15 | Heldi Kiislär | Tartumaa KK | 2072 | 16 | |
16 | Kairi Kingissepp | Hiiumaa KK | 1938 | 13 | |
17 | Õie Kroon | Kääru KK | M | 2212 | 132 |
18 | Reili Kuller | Nõmme KK | I | 1973 | 16 |
19 | Irina Laškevitš | Nõmme KK | I | 2044 | 111 |
20 | Christi Lehismets | Nõmme KK | I | 1718 | 17 |
21 | Elvi Liblik | Viljandi KK | MK | 2041 | 39 |
22 | Kristel Liiv | Valga KK | II | 1967 | 19 |
23 | Liisa Liiv | Nissi | III | 1993 | 9 |
24 | Elle Luik | Puka | 1981 | 17 | |
25 | Merike Martsepp | Nõmme KK | I | 1974 | 66 |
26 | Janeli Mumme | Nõmme KK | II | 1993 | 20 |
27 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2156 | 256 |
28 | Marrit Murre | Lasnamäe MKK | I | 2108 | 91 |
29 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2122 | 35 |
30 | Armanda Mäeväli | Viljandi KK | I | 1963 | 42 |
31 | Kaisu Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1919 | 11 |
32 | Mari-Liis Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1921 | 14 |
33 | Heidi Mülla | Nõmme KK | II | 1387 | 30 |
34 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2285 | 88 |
35 | Glafira Orlova | Narva | I | 1990 | 12 |
36 | Merike Parve (Rist) | Hiiumaa KK | I | 2072 | 59 |
37 | Linda Pensa | Tartumaa KK | I | 1930 | 83 |
38 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1566 | 26 | |
39 | Karolin Plink | Nõmme KK | I | 1798 | 24 |
40 | Kristel Polding (Tilk) | Hiiumaa KK | I | 2117 | 18 |
41 | Piret Preismann | Lasnamäe MKK | I | 2066 | 14 |
42 | Kristi Promet | Lasnamäe MKK | I | 2064 | 49 |
43 | Meeli Pällin | Valga KK | II | 1859 | 21 |
44 | Helina Rajasalu | Hiiumaa KK | III | 1852 | 28 |
45 | Katrin Rajasalu (Laupa) | Hiiumaa KK | I | 2035 | 25 |
46 | Helen Raudsepp | Nõmme KK | I | 1981 | 18 |
47 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2208 | 96 |
48 | Ly Ristikivi | Keila KK | MK | 2229 | 50 |
49 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | II | 1490 | 28 |
50 | Inge Roots | Saaremaa KK | MK | 2166 | 156 |
51 | Roleida Räis | Hiiumaa KK | I | 1975 | 94 |
52 | Sirli Sarapuu | Lasnamäe MKK | 1649 | 13 | |
53 | Silvia Sarv | Pärnu | I | 2127 | 9 |
54 | Maria Savina | Maardu KK | I | 2034 | 41 |
55 | Silja Seermaa | Nõmme KK | I | 1975 | 10 |
56 | Olga Seliverstova | Maardu KK | I | 1920 | 33 |
57 | Eha Sepp | Viljandi KK | I | 2035 | 37 |
58 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1486 | 38 | |
59 | Ilona Sinkel | Lasnamäe MKK | I | 2045 | 3 |
60 | Svetlana Solovjova | Kohtla-Järve | I | 1974 | 11 |
61 | Elvia Sõber | Nõmme KK | I | 1889 | 92 |
62 | Anna Tarassenko | Kohtla-Järve | I | 2009 | 11 |
63 | Marianna Temina | Nõmme KK | I | 2038 | 55 |
64 | Viktoria Temina | Nõmme KK | I | 1909 | 38 |
65 | Aira Toss | Hiiumaa KK | 1920 | 29 | |
66 | Maria Tretjakova | Kohtla-Järve | I | 1998 | 18 |
67 | Maria Ustinova | Maardu KK | II | 2003 | 12 |
68 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | MK | 2313 | 195 |
69 | Kadi Veski | Nõmme KK | I | 2069 | 152 |
70 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | I | 1973 | 215 |
71 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2212 | 211 |
72 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2133 | 150 |
73 | Annabell Õunväärt | Nõmme KK | III | 1456 | 28 |
Omistatud tiitlid
- Meistrikandidaat
- Konstantin Selli
- Janne Mumme