Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
171. rida: | 171. rida: | ||
| Piret Viirma || 1-1 || Marika Azojan | | Piret Viirma || 1-1 || Marika Azojan | ||
|- | |- | ||
! colspan=3 | ! colspan=3 | III voor | ||
|- | |- | ||
! Hiiumaa Kabeklubi !! 4–4 || Järvamaa Kabeklubi | ! Hiiumaa Kabeklubi !! 4–4 || Järvamaa Kabeklubi |
Redaktsioon: 5. november 2009, kell 15:10
See artikkel on pooleli. |
---|
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 vene kabes
31. oktoober – 1. november 2009 Malemajas
Turniiritabel
Koht | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Järvamaa Kabeklubi | * | 1 (4) | 2 (5) | 2 (5) | 1 (4) | 2 (6) | 2 (7) | 10 (31) |
2 | Nõmme Kabeklubi—1 | 1 (4) | * | 0 (2) | 2 (5) | 2 (5) | 1 (4) | 2 (5) | 8 (25) |
3 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 0 (3) | 2 (6) | * | 1 (4) | 2 (5) | 0 (3) | 2 (6) | 7 (27) |
4 | Tartumaa Kabeklubi | 0 (3) | 0 (3) | 1 (4) | * | 2 (5) | 1 (4) | 2 (6) | 6 (25) |
5 | Hiiumaa Kabeklubi | 1 (4) | 1 (4) | 0 (3) | 0 (3) | * | 2 (5) | 1 (4) | 4 (22) |
6 | Jõgeva Kabeklubi | 0 (6) | 1 (4) | 2 (5) | 1 (4) | 0 (3) | * | 0 (3) | 4 (21) |
7 | Nõmme Kabeklubi—2 | 0 (1) | 0 (3) | 0 (2) | 0 (2) | 1 (4) | 2 (5) | * | 3 (17) |
Peakohtunik: Lembit Vahesaar
Võistkondade koossseisud
- Järvamaa Kabeklubi - Andrus Tull, Ain Rool, Argo Unnuk, Piret Viirma
- Nõmme Kabeklubi—1 - Raido Värik, Konstantin Selli, Raimo Karjus, Helina Rajasalu, Kadi Veski
- Lasnamäe Male-Kabeklubi - Arvo Kpppel, Villem Lüüs, Tarmo Tulva, Kaari Vainonen
- Tartumaa Kabeklubi - Enno Eerma, Villu Raja, Algo Laidvee, Anita Seppa
- Hiiumaa Kabeklubi - Arvo Rist, Raivo Rist, Ivo Vana, Katrin Rajasalu
- Jõgeva Kabeklubi - Uno Plakk, Jüri Hermann, Heino Ots, Marika Azojan
- Nõmme Kabeklubi—2 - Anti Ingel, Janek Jaanimäe, Mark Kristian Küttim, Diana Romanenkova
Individuaaltulemused
Mehed
nimi | reiting | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villem Lüüs | 2486 | 10 | 14:2 | 20:2 | 4:2 | 18:2 | 3:1 | 16:1 | |
2 | Raido Värik | 2476 | 9 | 13:2 | 17:1 | 18:1 | 10:2 | 19:2 | 14:1 | |
3 | Andrus Tull | 2497 | 9 | 11:2 | 8:1 | 13:2 | 21:2 | 1:1 | 6:1 | |
4 | Konstantin Selli | 2390 | 8 | 20:2 | 1:0 | 6:2 | 5:1 | 16:2 | 8:1 | |
5 | Argo Unnuk | 2532 | 8 | 16:2 | 14:1 | 20:1 | 4:1 | 17:1 | 7:2 | |
6 | Villu Raja | 2392 | 7 | 16:1 | 14:1 | 15:2 | 4:0 | 17:2 | 3:1 | |
7 | Algo Laidvee | 2394 | 7 | 19:2 | 9:1 | 20:2 | 21:1 | 12:1 | 5:0 | |
8 | Arvo Rist | 2522 | 7 | 17:1 | 18:1 | 3:1 | 11:2 | 13:1 | 4:1 | |
9 | Ivo Vana | 2305 | 7 | 12:1 | 7:1 | 10:1 | 19:2 | 15:1 | 21:1 | |
10 | Ain Rool | 2494 | 7 | 19:1 | 9:1 | 15:2 | 2:0 | 12:2 | 18:1 | |
11 | Uno Plakk | 2423 | 6 | 18:2 | 3:0 | 8:0 | 13:0 | 21:2 | 17:2 | |
12 | Tarmo Tulva | 2247 | 6 | 9:1 | 13:1 | 21:2 | 7:1 | 10:0 | 19:1 | |
13 | Anti Ingel | 2295 | 6 | 2:0 | 12:1 | 18:2 | 3:0 | 11:2 | 8:1 | |
14 | Raivo Rist | 2527 | 5 | 1:0 | 6:1 | 5:1 | 16:1 | 20:1 | 2:1 | |
15 | Mark Kristian Küttim | 1863 | 5 | 21:2 | 17:1 | 6:0 | 10:0 | 19:1 | 9:1 | |
16 | Jüri Hermann | 2335 | 4 | 6:1 | 5:0 | 14:1 | 20:1 | 4:0 | 1:1 | |
17 | Arvo Koppel | 2354 | 4 | 8:1 | 15:1 | 2:1 | 6:0 | 5:1 | 11:0 | |
18 | Enno Eerma | 2423 | 3 | 11:0 | 8:1 | 13:0 | 2:1 | 1:0 | 10:1 | |
19 | Heino Ots | 3 | 7:0 | 10:1 | 9:0 | 15:1 | 2:0 | 12:1 | ||
20 | Janek Jaanimäe | 1948 | 3 | 4:0 | 1:0 | 7:0 | 5:1 | 16:1 | 14:1 | |
21 | Raimo Karjus | 2328 | 2 | 15:0 | 12:0 | 7:1 | 3:0 | 11:0 | 9:1 |
Naised
nimi | reiting | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika Azojan | 2308 | 8 | 2:1 | 4:1 | 5:2 | 6:1 | 8:2 | 3:1 | |
2 | Anita Seppa | 8 | 1:1 | 5:2 | 6:2 | 7:1 | 3:1 | 4:1 | ||
3 | Kaari Vainonen | 2355 | 7 | 5:1 | 6:2 | 7:1 | 2:1 | 4:1 | 1:1 | |
4 | Piret Viirma | 2228 | 7 | 1:1 | 5:1 | 6:2 | 8:1 | 3:1 | 2:1 | |
5 | Katrin Rajasalu | 2078 | 3 | 3:1 | 2:0 | 4:1 | 1:0 | 6:1 | 8:0 | |
6 | Diana Romanenkova | 1653 | 3 | 7:1 | 3:0 | 2:0 | 4:0 | 1:1 | 5:1 | |
7 | Helina Rajasalu | 1912 | 3 | 6:1 | 3:1 | 2:1 | ||||
8 | Kadi Veski | 2165 | 3 | 4:1 | 1:0 | 5:2 |
Matšide tulemused
I voor (31.10.2009) | ||
---|---|---|
Jõgeva Kabeklubi | 4–4 | Tartumaa Kabeklubi |
Uno Plakk | 2-0 | Enno Eerma |
Jüri Hermann | 1-1 | Villu Raja |
Heino Ots | 0-2 | Algo Laidvee |
Marika Azojan | 1-1 | Anita Seppa |
Hiiumaa Kabeklubi | 3–5 | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Arvo Rist | 1-1 | Arvo Koppel |
Raivo Rist | 0-2 | Villem Lüüs |
Ivo Vana | 1-1 | Tarmo Tulva |
Katrin Rajasalu | 1-1 | Kaari Vainonen |
Nõmme Kabeklubi—2 | 3–5 | Nõmme Kabeklubi—1 |
Anti Ingel | 0-2 | Raido Värik |
Janek Jaanimäe | 0-2 | Konstantin Selli |
Mark Kristian Küttim | 2-0 | Raimo Karjus |
Diana Romanenkova | 1-1 | Helina Rajasalu |
II voor | ||
Lasnamäe Male-Kabeklubi | 6–2 | Nõmme Kabeklubi—2 |
Arvo Koppel | 1-1 | Mark Kristian Küttim |
Villem Lüüs | 2-0 | Janek Jaanimäe |
Tarmo Tulva | 1-1 | Anti Ingel |
Kaari Vainonen | 2-0 | Diana Romanenkova |
Tartumaa Kabeklubi | 5–3 | Hiiumaa Kabeklubi |
Enno Eerma | 1-1 | Arvo Rist |
Villu Raja | 1-1 | Raivo Rist |
Algo Laidvee | 1-1 | Ivo Vana |
Anita Seppa | 2-0 | Katrin Rajasalu |
Järvamaa Kabeklubi | 6–2 | Jõgeva Kabeklubi |
Argo Unnuk | 2-0 | Jüri Hermann |
Andrus Tull | 2-0 | Uno Plakk |
Ain Rool | 1-1 | Heino Ots |
Piret Viirma | 1-1 | Marika Azojan |
III voor | ||
Hiiumaa Kabeklubi | 4–4 | Järvamaa Kabeklubi |
Arvo Rist | 1-1 | Andrus Tull |
Raivo Rist | 1-1 | Argo Unnuk |
Ivo Vana | 1-1 | Ain Rool |
Katrin Rajasalu | 1-1 | Piret Viirma |