Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 10. etapp: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Enn Rüütsalu 2011. aasta mälestusturniiri 10. etapp''' toimus 16. oktoobril 2011 Tallinna Malemajas. {| class=wikitable style="text-align: center;" !Koht !! Võistleja !!…') |
Resümee puudub |
||
4. rida: | 4. rida: | ||
!Koht !! Võistleja !! Reiting !! Punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 !! 9 | !Koht !! Võistleja !! Reiting !! Punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 !! 9 | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Arvo Koppel]] | |1. ||[[Arvo Koppel]] ||2316||'''16''' ||20:1||19:2||15:2|| 4:2|| 2:1|| 3:2||11:2||12:2|| 7:2 | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Uno Plakk]] | |2. ||[[Uno Plakk]] ||2369||'''15''' ||12:2|| 5:2|| 6:2|| 3:1|| 1:1|| 7:2|| 4:2||16:2||10:1 | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Taivo Rist]] | |3. ||[[Taivo Rist]] ||2250||'''13''' || 4:1||18:2|| 7:2|| 2:1|| 9:2|| 1:0|| 6:2|| 5:1||17:2 | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Endel Niineväli]] | |4.||[[Endel Niineväli]] ||2054||'''12''' || 3:1||16:2||11:2|| 1:0|| 8:2|| 5:2|| 2:0||13:2|| 6:1 | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Tarmo Tulva]] | |5. ||[[Tarmo Tulva]] ||2242||'''12''' ||21:2|| 2:0|| 8:1||17:2||11:2|| 4:0||15:2|| 3:1||18:2 | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[Vello Velbaum]] | |6. ||[[Vello Velbaum]] ||2305||'''10''' ||13:2||10:2|| 2:0|| 9:1|| 7:0||17:2|| 3:0||14:2|| 4:1 | ||
|- | |- | ||
|7 ||[[Sergei Tšistjakov]] | |7.||[[Sergei Tšistjakov]] ||2236||'''10''' ||15:1||20:2|| 3:0||19:2|| 6:2|| 2:0||16:1||21:2|| 1:0 | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[Viktor Pjahhov]] | |8. ||[[Viktor Pjahhov]] ||2106||'''10''' ||11:1|| 9:1|| 5:1||16:1|| 4:0||12:1||13:1|| 0:2||15:2 | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Maldon Haljas]] | |9. ||[[Maldon Haljas]] ||2348||'''10''' ||17:1|| 8:1||10:2|| 6:1|| 3:0||15:0||18:1||20:2||16:2 | ||
|- | |- | ||
|10||[[Hillar Ploompuu]] | |10.||[[Hillar Ploompuu]] ||2133||'''10''' || 0:2|| 6:0|| 9:0||14:1||18:0||19:2||20:2||11:2|| 2:1 | ||
|- | |- | ||
|11||[[Janek Mäggi]] | |11.||[[Janek Mäggi]] ||2305||'''9''' || 8:1||17:2|| 4:0||13:2|| 5:0||18:2|| 1:0||10:0||21:2 | ||
|- | |- | ||
|12||[[Nikolai Jegorov]] | |12.||[[Nikolai Jegorov]] ||2128||'''9''' || 2:0||21:1||18:2||15:1||17:0|| 8:1|| 0:2|| 1:0||19:2 | ||
|- | |- | ||
|13||[[Marina Ivanovitš]] | |13.||[[Marina Ivanovitš]] ||2074||'''9''' || 6:0|| 0:2||14:1||11:0||19:1||21:2|| 8:1|| 4:0||20:2 | ||
|- | |- | ||
|14||[[Raimo Karjus]] | |14.||[[Raimo Karjus]] ||2245||'''9''' ||19:1||15:0||13:1||10:1||20:2||16:0||21:2|| 6:0|| 0:2 | ||
|- | |- | ||
|15||[[Andres Keil]] | |15.||[[Andres Keil]] || ||'''8''' || 7:1||14:2|| 1:0||12:1||16:1|| 9:2|| 5:0||17:1|| 8:0 | ||
|- | |- | ||
|16||[[Kuido Õismaa]] | |16.||[[Kuido Õismaa]] ||2211||'''8''' ||18:1|| 4:0||21:2|| 8:1||15:1||14:2|| 7:1|| 2:0|| 9:0 | ||
|- | |- | ||
|17||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2110||'''8''' | |17.||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2110||'''8''' || 9:1||11:0||20:2|| 5:0||12:2|| 6:0||19:2||15:1|| 3:0 | ||
|- | |- | ||
|18||[[Rein Orav]] | |18.||[[Rein Orav]] || ||'''8''' ||16:1|| 3:0||12:0|| 0:2||10:2||11:0|| 9:1||19:2|| 5:0 | ||
|- | |- | ||
|19||[[Olev Purde]] | |19.||[[Olev Purde]] ||1925||'''4''' ||14:1|| 1:0|| 0:2|| 7:0||13:1||10:0||17:0||18:0||12:0 | ||
|- | |- | ||
|20||[[Boriss Solunkin]] | |20.||[[Boriss Solunkin]] ||2107||'''4''' || 1:1|| 7:0||17:0||21:1||14:0|| 0:2||10:0|| 9:0||13:0 | ||
|- | |- | ||
|21||[[Lembit Ramjalg]] | |21.||[[Lembit Ramjalg]] ||1816||'''4''' || 5:0||12:1||16:0||20:1|| 0:2||13:0||14:0|| 7:0||11:0 | ||
|} | |} | ||
Viimane redaktsioon: 17. oktoober 2011, kell 14:02
Enn Rüütsalu 2011. aasta mälestusturniiri 10. etapp toimus 16. oktoobril 2011 Tallinna Malemajas.
Koht | Võistleja | Reiting | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arvo Koppel | 2316 | 16 | 20:1 | 19:2 | 15:2 | 4:2 | 2:1 | 3:2 | 11:2 | 12:2 | 7:2 |
2. | Uno Plakk | 2369 | 15 | 12:2 | 5:2 | 6:2 | 3:1 | 1:1 | 7:2 | 4:2 | 16:2 | 10:1 |
3. | Taivo Rist | 2250 | 13 | 4:1 | 18:2 | 7:2 | 2:1 | 9:2 | 1:0 | 6:2 | 5:1 | 17:2 |
4. | Endel Niineväli | 2054 | 12 | 3:1 | 16:2 | 11:2 | 1:0 | 8:2 | 5:2 | 2:0 | 13:2 | 6:1 |
5. | Tarmo Tulva | 2242 | 12 | 21:2 | 2:0 | 8:1 | 17:2 | 11:2 | 4:0 | 15:2 | 3:1 | 18:2 |
6. | Vello Velbaum | 2305 | 10 | 13:2 | 10:2 | 2:0 | 9:1 | 7:0 | 17:2 | 3:0 | 14:2 | 4:1 |
7. | Sergei Tšistjakov | 2236 | 10 | 15:1 | 20:2 | 3:0 | 19:2 | 6:2 | 2:0 | 16:1 | 21:2 | 1:0 |
8. | Viktor Pjahhov | 2106 | 10 | 11:1 | 9:1 | 5:1 | 16:1 | 4:0 | 12:1 | 13:1 | 0:2 | 15:2 |
9. | Maldon Haljas | 2348 | 10 | 17:1 | 8:1 | 10:2 | 6:1 | 3:0 | 15:0 | 18:1 | 20:2 | 16:2 |
10. | Hillar Ploompuu | 2133 | 10 | 0:2 | 6:0 | 9:0 | 14:1 | 18:0 | 19:2 | 20:2 | 11:2 | 2:1 |
11. | Janek Mäggi | 2305 | 9 | 8:1 | 17:2 | 4:0 | 13:2 | 5:0 | 18:2 | 1:0 | 10:0 | 21:2 |
12. | Nikolai Jegorov | 2128 | 9 | 2:0 | 21:1 | 18:2 | 15:1 | 17:0 | 8:1 | 0:2 | 1:0 | 19:2 |
13. | Marina Ivanovitš | 2074 | 9 | 6:0 | 0:2 | 14:1 | 11:0 | 19:1 | 21:2 | 8:1 | 4:0 | 20:2 |
14. | Raimo Karjus | 2245 | 9 | 19:1 | 15:0 | 13:1 | 10:1 | 20:2 | 16:0 | 21:2 | 6:0 | 0:2 |
15. | Andres Keil | 8 | 7:1 | 14:2 | 1:0 | 12:1 | 16:1 | 9:2 | 5:0 | 17:1 | 8:0 | |
16. | Kuido Õismaa | 2211 | 8 | 18:1 | 4:0 | 21:2 | 8:1 | 15:1 | 14:2 | 7:1 | 2:0 | 9:0 |
17. | Mihkel-Kalju Tammeveski | 2110 | 8 | 9:1 | 11:0 | 20:2 | 5:0 | 12:2 | 6:0 | 19:2 | 15:1 | 3:0 |
18. | Rein Orav | 8 | 16:1 | 3:0 | 12:0 | 0:2 | 10:2 | 11:0 | 9:1 | 19:2 | 5:0 | |
19. | Olev Purde | 1925 | 4 | 14:1 | 1:0 | 0:2 | 7:0 | 13:1 | 10:0 | 17:0 | 18:0 | 12:0 |
20. | Boriss Solunkin | 2107 | 4 | 1:1 | 7:0 | 17:0 | 21:1 | 14:0 | 0:2 | 10:0 | 9:0 | 13:0 |
21. | Lembit Ramjalg | 1816 | 4 | 5:0 | 12:1 | 16:0 | 20:1 | 0:2 | 13:0 | 14:0 | 7:0 | 11:0 |
Kohtunik: Aare Võsu
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 – Üldarvestus |
---|
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp |