Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 7. märts 2021, kell 21:09 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Juuli
4. juuli Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tabel 100 Malemaja EKL Krista Pahapill
10. juuli Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Arno Uutma
17. juuli Eesti meistrivõistlused mikro- ja pisikadettidele Poisid, Tüdrukud 64 Viimsi Haabneeme kool EKL Kermo Taimre
17. juuli Jõgevamaa MV, juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. juuli Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid, Tüdrukud 64 Viimsi Haabneeme kool EKL Kermo Taimre
18. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Kristi Promet
22.-25. juuli Eesti naiste 65. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel 64 Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) EKL Aare Harak
22.-25. juuli Eesti meeste 73. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel 64 Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) EKL Aare Harak
23.-25. juuli 57. Saaremaa Kapp - juhend 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi Jaan Truu
31. juuli 40. kabetajate kokkutulek
*Algus kell 10:00
Paduvere, Jõgevamaa Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt Ülar Poom
31. juuli Jõgevamaa MV välkkabes, juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64/100 Paduvere, Jõgevamaa JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
August
1.-9. august Euroopa noorte online karikavõistlused 100 vint.ee EDC Johan Demasure
6. august Grillfesti suur kabesimultaan 2021 - 23-kordne Eesti meister Arno Uutma vs kabesõbrad
*Võistluste algus kell 14:30
64 Pärnu Vallikäär
15. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20.-31. august MM võistlused noortele ja veteranidele 64 Kranevo IDF
September
4. september ESL Jõud Meistrivõistlused
*Võistluste algus kell 12:00
64 Nõmme Huvikool ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi Aare Harak, Krista Villemson
5. september Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes 64 Malemaja EKL
10.-19. september Euroopa meistrivõistlused
64 Jõgeva IDF, Jõgeva KK
19. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.-26. september Eesti meistrivõistlused juunioridele 64 Malemaja EKL

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Augusti sünnipäevalised:
2. august 1978 Stan Nahkor meistrikandidaat
3. august 1981 Kristi Promet
13. august 1951 Arvo Koppel meistrikandidaat
13. august 1975 Janne Mumme meistrikandidaat
13. august 1993 Mark Kristian Küttim
18. august 1946 Ants Talumaa
19. august 1953 Janis Bekeris meistersportlane
21. august 1979 Kenneth Karp FMJD meister
25. august 1928 Peeter Rääk meistersportlane
27. august 1942 Vello Velbaum meistrikandidaat
29. august 1944 Nikolai Jegorov meistrikandidaat
Personaalsed tööriistad