Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Juuni
17.–20. juuni Eesti meeste 66. meistrivõistlused rahvusvahelises kabesl ja Eesti naiste 49. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
*Võistluste algus kell 14:00
100 Malemaja EKL Aare Harak
20. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 6. etapp Turniiritabel 64 Malemaja EKL Arno Uutma
26. juuni Eesti Kabeliidu 2021. aasta suvine üldkoosolek Malemaja EKL
27. juuni – 15. juuli Maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Tallinn FMJD, EKL
Juuli
4. juuli Eesti meistrivõistlused kiirkabes Tabel 100 Malemaja EKL Krista Pahapill
10. juuli Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Arno Uutma
17. juuli Eesti meistrivõistlused mikro- ja pisikadettidele Poisid, Tüdrukud 64 Viimsi Haabneeme kool EKL Kermo Taimre
17. juuli Jõgevamaa MV, juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
18. juuli Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid, Tüdrukud 64 Viimsi Haabneeme kool EKL Kermo Taimre
18. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.-25. juuli Eesti naiste 65. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel 64 Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) EKL Aare Harak
22.-25. juuli Eesti meeste 73. meistrivõistlused vene kabes Turniiritabel 64 Elva Spordihoone (Tartu mnt 3/1) EKL Aare Harak
23.-25. juuli 57. Saaremaa Kapp - juhend 64 Kuressaare Saaremaa Kabeklubi Jaan Truu
31. juuli 40. kabetajate kokkutulek
*Algus kell 10:00
Paduvere, Jõgevamaa Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt Ülar Poom
31. juuli Jõgevamaa MV välkkabes, juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64/100 Paduvere, Jõgevamaa JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
August
1.-9. august Euroopa noorte online karikavõistlused 100 vint.ee EDC Johan Demasure
6. august Grillfesti suur kabesimultaan 2021 - 23-kordne Eesti meister Arno Uutma vs kabesõbrad
*Võistluste algus kell 14:30
64 Pärnu Vallikäär
15. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20.-31. august MM võistlused noortele ja veteranidele 64 Kranevo IDF

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Juuli sünnipäevalised:
1. juuli 1997 Joanna Sild
4. juuli 1947 Jaan Truu meistrikandidaat
9. juuli 1972 Taivo Rist meistrikandidaat
13. juuli 1949 Nikolai Ossipov
15. juuli 1972 Katrin Rajasalu
17. juuli 1985 Imre Anton
20. juuli 1933 Heinar Jahu meistersportlane
22. juuli 1987 Darja Dmitrenko
22. juuli 1991 Priit Tänav
24. juuli 1943 Mihkel Tammeveski
Personaalsed tööriistad