Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Detsember
4. detsember Paunvere 25. kabeturniir Juhend plakat 64 Kaarepere Rahvamaja Palamuse Kultuur, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
4. detsember Hiiumaa 2021. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Hiiumaa spordihoone Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
11.-12. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Turniiritabel 64 Malemaja EKL Aare Harak
18. detsember Orthezi 16. kabeturniir Juhend 64 Kuremaa loss Jõgeva Kabeklubi, Orthez OÜ Ülar Poom
19. detsember Aastalõputurniir / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill


Jaanuar
8. jaanuar Jõgevamaa mv
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
9. jaanuar 1. kukesamm 2022 64 Malemaja Nupuklubi / Tabasalu KK Tarmo Tulva
15. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 100 Malemaja EKL Karmen Kuusik
16. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 1.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
29. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele 100 Malemaja EKL
29. jaanuar Jõgevamaa mv
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Veebruar
5. veebruar Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele 64 Malemaja EKL
12.-13. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele 100 Malemaja EKL
19. veebruar Jõgevamaa talimängud 64 Adavere JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
19.-20. veebruar "Kabe liiga 2022" - Balti klubide võistkondlikud - 1.etapp 64/100 Riia, Läti
20. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 2.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.-27. veebruar Eesti naiste 50. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL
24.-27. veebruar Eesti meeste 67. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Jaanuari sünnipäevalised:
1. jaanuar 1930 Enno Luulik meistrikandidaat
6. jaanuar 1987 Irina Laškevitš
7. jaanuar 1971 Marge Joarand meistrikandidaat
15. jaanuar 1961 Inge Roots meistrikandidaat
20. jaanuar 1969 Kaido Leesmann rahvusvaheline suurmeister
21. jaanuar 1960 Viktoria Lehtmets EKL-i tegevdirektor
29. jaanuar 1972 Merit Wassenaar meistersportlane
29. jaanuar 1993 Martin Talimets
Personaalsed tööriistad