Euroopa naiste klubide meistrivõistlused 2004: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(koosseisud juurde) |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Euroopa klubide 5. meistrivõistlused''' rahvusvahelises kabes naistele | '''Euroopa klubide 5. meistrivõistlused''' rahvusvahelises kabes naistele toimusid 25.–29. juunil 2004 [[Tallinna Malemaja]]s. Sealsamas toimusid ka [[Euroopa klubide meistrivõistlused 2004|Euroopa klubide 6. meistrivõistlused]] meestele. | ||
<table border = 1> | <table border = 1> | ||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th> | <tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Klubi</th><th>Riik</th><th>Koosseis</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>Sp</th><th>Vp</th><th>Koht</th></tr> | ||
<tr><td>1.</td><td>Rigas Skolenu Pils</td><td>{{lv}}</td><td>*</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>6</td><td>13</td><td>5.</td></tr> | <tr><td>1.</td><td>Rigas Skolenu Pils</td><td>{{lv}}</td><td>[[Laima Abramsone]], D. Milova</td><td>*</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>6</td><td>13</td><td>5.</td></tr> | ||
<tr><td>2.</td><td>RTU</td><td>{{lv}}</td><td>2</td><td>*</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>11</td><td>20</td><td>2.</td></tr> | <tr><td>2.</td><td>RTU</td><td>{{lv}}</td><td>O. Sadovskaja, [[Zoja Golubeva]]</td><td>2</td><td>*</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>11</td><td>20</td><td>2.</td></tr> | ||
<tr><td>3.</td><td>Ufaa Bašneft</td><td>{{ru}}</td><td>2</td><td>2</td><td>*</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>12</td><td>21</td><td>1.</td></tr> | <tr><td>3.</td><td>Ufaa Bašneft</td><td>{{ru}}</td><td>[[Jelena Milšina]], [[Tamara Tansõkkužina]]</td><td>2</td><td>2</td><td>*</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>12</td><td>21</td><td>1.</td></tr> | ||
<tr><td>4.</td><td>Dneprospeszstal Z</td><td>{{ua}}</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>*</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>9</td><td>17</td><td>4.</td></tr> | <tr><td>4.</td><td>Dneprospeszstal Z</td><td>{{ua}}</td><td>[[Olga Baltaži]], V. Prihhodko</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>*</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>9</td><td>17</td><td>4.</td></tr> | ||
<tr><td>5.</td><td>[[Nõmme Kabeklubi]]</td><td>{{ee}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>*</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>8.</td></tr> | <tr><td>5.</td><td>[[Nõmme Kabeklubi]]</td><td>{{ee}}</td><td>[[Merike Martsepp]], [[Kadi Veski]]</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>*</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>8.</td></tr> | ||
<tr><td>6.</td><td>[[Lasnamäe MKK]]</td><td>{{ee}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>*</td><td>0</td><td>1</td><td>4</td><td>11</td><td>6.</td></tr> | <tr><td>6.</td><td>[[Lasnamäe MKK]]</td><td>{{ee}}</td><td>[[Piret Viirma]], [[Kaari Vainonen]]</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>*</td><td>0</td><td>1</td><td>4</td><td>11</td><td>6.</td></tr> | ||
<tr><td>7.</td><td>Damclub Nijverdal</td><td>{{nl}}</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>*</td><td>2</td><td>10</td><td>17</td><td>3.</td></tr> | <tr><td>7.</td><td>Damclub Nijverdal</td><td>{{nl}}</td><td>[[Vitalia Doumesh]], [[Tatjana Tšub]]</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>*</td><td>2</td><td>10</td><td>17</td><td>3.</td></tr> | ||
<tr><td>8.</td><td>[[Keila Kabeklubi]]</td><td>{{ee}}</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>*</td><td>4</td><td>11</td><td>7.</td></tr> | <tr><td>8.</td><td>[[Keila Kabeklubi]]</td><td>{{ee}}</td><td>[[Marika Azojan]], [[Anita Seppa]]</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td>1</td><td>0</td><td>*</td><td>4</td><td>11</td><td>7.</td></tr> | ||
</table> | </table> | ||
Redaktsioon: 14. juuni 2008, kell 17:41
Euroopa klubide 5. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes naistele toimusid 25.–29. juunil 2004 Tallinna Malemajas. Sealsamas toimusid ka Euroopa klubide 6. meistrivõistlused meestele.
Jrk | Klubi | Riik | Koosseis | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Sp | Vp | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rigas Skolenu Pils | Laima Abramsone, D. Milova | * | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 13 | 5. | |
2. | RTU | O. Sadovskaja, Zoja Golubeva | 2 | * | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 20 | 2. | |
3. | Ufaa Bašneft | Jelena Milšina, Tamara Tansõkkužina | 2 | 2 | * | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 12 | 21 | 1. | |
4. | Dneprospeszstal Z | Olga Baltaži, V. Prihhodko | 2 | 1 | 1 | * | 2 | 1 | 0 | 2 | 9 | 17 | 4. | |
5. | Nõmme Kabeklubi | Merike Martsepp, Kadi Veski | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8. | |
6. | Lasnamäe MKK | Piret Viirma, Kaari Vainonen | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | * | 0 | 1 | 4 | 11 | 6. | |
7. | Damclub Nijverdal | Vitalia Doumesh, Tatjana Tšub | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 10 | 17 | 3. | |
8. | Keila Kabeklubi | Marika Azojan, Anita Seppa | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | * | 4 | 11 | 7. |
Ajakava
- voor 25.06 kell 12.30
- voor 26.06 kell 09.00
- voor 26.06 kell 16.00
- voor 27.06 kell 09.00
- voor 27.06 kell 16.00
- voor 28.06 kell 13.00
- voor 29.06 kell 13.00
kiirturniir 30.06 kell 09.00