Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B16: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
4. rida: | 4. rida: | ||
Country Gm + = - Pt Sk SB Clr | Country Gm + = - Pt Sk SB Clr | ||
--------------------------------------------------------------------------------- | --------------------------------------------------------------------------------- | ||
1 Tolchikov Andrei Belarus | 1 Tolchikov Andrei Belarus 5 5- 0- 0 10 28 56 -1 | ||
2 Galant Blazej Poland 5 3- 2- 0 8 29 45 -1 | |||
3 Andriessen Frerik The Netherlands 5 2- 3- 0 7 32 44 -1 | |||
4 Shaybakov Ainur Russia 5 3- 1- 1 7 31 35 1 | |||
5 | 5 Germogenov Nocolay Russia 5 2- 3- 0 7 30 39 -1 | ||
6 Steijlen Pieter The Netherlands 5 2- 3- 0 7 28 37 -1 | |||
7 Gulyaev Nikolai Russia | 7 Gulyaev Nikolai Russia 5 2- 2- 1 6 31 36 1 | ||
8 | 8 Tanav Priit Estonia 5 3- 0- 2 6 29 24 1 | ||
9 | 9 Sulcs Kaspars Latvia 5 3- 0- 2 6 29 22 1 | ||
10 Kolobov Mikhaylo Ukrania | 10 Kolobov Mikhaylo Ukrania 5 1- 4- 0 6 28 30 1 | ||
Antonovitch Vlad Ukrania 5 2- 2- 1 6 28 30 -1 | |||
12 | 12 Kruglikov Anton Ukraina 5 2- 2- 1 6 27 28 1 | ||
13 Selli Konstantin Estonia 5 2- 2- 1 6 26 29 1 | |||
14 | 14 Dudko Denis Moldova 5 2- 2- 1 6 26 28 1 | ||
15 | 15 Gailans Peteris Latvia 5 3- 0- 2 6 24 22 -1 | ||
16 | 16 Rymar Evgeni Germany 5 2- 2- 1 6 23 24 1 | ||
17 | 17 De Cokere Hein Belgium 5 2- 1- 2 5 29 18 1 | ||
18 | 18 Misko Victar Belarus 5 1- 3- 1 5 27 24 1 | ||
19 Golabek Pawel Poland 5 1- 3- 1 5 27 22 -1 | |||
20 Moscato Walter Italy 5 2- 1- 2 5 25 17 1 | |||
21 Stapper Stefan The Netherlands 5 2- 1- 2 5 24 19 -1 | |||
22 Vengelis Lukas Lithuania 5 2- 1- 2 5 21 17 -1 | |||
23 Idnurm Andres Estland 5 2- 0- 3 4 28 12 -1 | |||
24 | 24 Vilcinskij Oleg Lithuania 5 2- 0- 3 4 21 6 1 | ||
25 Brantevics Aris Latvia | 25 Brantevics Aris Latvia 5 0- 3- 2 3 24 13 1 | ||
26 | 26 Kablutschkin Kyril Germany 5 1- 1- 3 3 22 7 1 | ||
27 Krygier Kamil Poland | 27 Krygier Kamil Poland 5 1- 1- 3 3 20 8 -1 | ||
Dautremepuis Florian France 5 0- 3- 2 3 20 8 -1 | |||
29 | 29 Feher Gabor Hungaria 5 1- 1- 3 3 20 3 1 | ||
30 | 30 Salvato Luca Italy 5 1- 1- 3 3 19 7 -1 | ||
31 Carton Mickael France | 31 Carton Mickael France 5 1- 1- 3 3 19 3 1 | ||
32 | 32 Küttim Mark Kristian Estonia 5 1- 1- 3 3 18 3 -1 | ||
33 Tortereau Pierre France | 33 Tortereau Pierre France 5 0- 2- 3 2 18 6 -1 | ||
34 Baumgartner Adam Hungary | 34 Baumgartner Adam Hungary 5 0- 0- 5 0 19 0 -1 | ||
--------------------------------------------------------------------------------- | --------------------------------------------------------------------------------- | ||
Redaktsioon: 4. august 2006, kell 11:42
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Standings
Country Gm + = - Pt Sk SB Clr --------------------------------------------------------------------------------- 1 Tolchikov Andrei Belarus 5 5- 0- 0 10 28 56 -1 2 Galant Blazej Poland 5 3- 2- 0 8 29 45 -1 3 Andriessen Frerik The Netherlands 5 2- 3- 0 7 32 44 -1 4 Shaybakov Ainur Russia 5 3- 1- 1 7 31 35 1 5 Germogenov Nocolay Russia 5 2- 3- 0 7 30 39 -1 6 Steijlen Pieter The Netherlands 5 2- 3- 0 7 28 37 -1 7 Gulyaev Nikolai Russia 5 2- 2- 1 6 31 36 1 8 Tanav Priit Estonia 5 3- 0- 2 6 29 24 1 9 Sulcs Kaspars Latvia 5 3- 0- 2 6 29 22 1 10 Kolobov Mikhaylo Ukrania 5 1- 4- 0 6 28 30 1 Antonovitch Vlad Ukrania 5 2- 2- 1 6 28 30 -1 12 Kruglikov Anton Ukraina 5 2- 2- 1 6 27 28 1 13 Selli Konstantin Estonia 5 2- 2- 1 6 26 29 1 14 Dudko Denis Moldova 5 2- 2- 1 6 26 28 1 15 Gailans Peteris Latvia 5 3- 0- 2 6 24 22 -1 16 Rymar Evgeni Germany 5 2- 2- 1 6 23 24 1 17 De Cokere Hein Belgium 5 2- 1- 2 5 29 18 1 18 Misko Victar Belarus 5 1- 3- 1 5 27 24 1 19 Golabek Pawel Poland 5 1- 3- 1 5 27 22 -1 20 Moscato Walter Italy 5 2- 1- 2 5 25 17 1 21 Stapper Stefan The Netherlands 5 2- 1- 2 5 24 19 -1 22 Vengelis Lukas Lithuania 5 2- 1- 2 5 21 17 -1 23 Idnurm Andres Estland 5 2- 0- 3 4 28 12 -1 24 Vilcinskij Oleg Lithuania 5 2- 0- 3 4 21 6 1 25 Brantevics Aris Latvia 5 0- 3- 2 3 24 13 1 26 Kablutschkin Kyril Germany 5 1- 1- 3 3 22 7 1 27 Krygier Kamil Poland 5 1- 1- 3 3 20 8 -1 Dautremepuis Florian France 5 0- 3- 2 3 20 8 -1 29 Feher Gabor Hungaria 5 1- 1- 3 3 20 3 1 30 Salvato Luca Italy 5 1- 1- 3 3 19 7 -1 31 Carton Mickael France 5 1- 1- 3 3 19 3 1 32 Küttim Mark Kristian Estonia 5 1- 1- 3 3 18 3 -1 33 Tortereau Pierre France 5 0- 2- 3 2 18 6 -1 34 Baumgartner Adam Hungary 5 0- 0- 5 0 19 0 -1 ---------------------------------------------------------------------------------
Round 1 01-08-2006
Steijlen Pieter - Andriessen Frerik 1-1 Selli Konstantin - Gailans Peteris 2-0 Salvato Luca - Krygier Kamil 0-2 Carton Mickael - Golabek Pawel 0-2 Galant Blazej - Moscato Walter 2-0 De Cokere Hein - Küttim Mark Kristian 2-0 Idnurm Andres - Tolchikov Andrei 0-2 Rymar Evgeni - Misko Victar 1-1 Kablutschkin Kyril - Germogenov Nocolay 0-2 Vilcinskij Oleg - Vengelis Lukas 0-2 Kolobov Mikhaylo - Tortereau Pierre 2-0 Sulcs Kaspars - Baumgartner Adam 2-0 Tanav Priit - Dautremepuis Florian 2-0 Dudko Denis - Brantevics Aris 2-0 Feher Gabor - Shaybakov Ainur 0-2 Gulyaev Nikolai - Stapper Stefan 2-0 Kruglikov Anton - Antonovitch Vlad 1-1
Round 2 02-08-2006
Krygier Kamil - Selli Konstantin 0-2 Golabek Pawel - Galant Blazej 0-2 Tolchikov Andrei - De Cokere Hein 2-0 Germogenov Nocolay - Kolobov Mikhaylo 1-1 Vengelis Lukas - Sulcs Kaspars 0-2 Shaybakov Ainur - Tanav Priit 2-0 Gulyaev Nikolai - Dudko Denis 2-0 Misko Victar - Steijlen Pieter 1-1 Andriessen Frerik - Kruglikov Anton 2-0 Antonovitch Vlad - Rymar Evgeni 2-0 Gailans Peteris - Salvato Luca 2-0 Moscato Walter - Carton Mickael 2-0 Küttim Mark Kristian - Idnurm Andres 0-2 Tortereau Pierre - Kablutschkin Kyril 0-2 Baumgartner Adam - Vilcinskij Oleg 0-2 Dautremepuis Florian - Feher Gabor 1-1 Stapper Stefan - Brantevics Aris 1-1
Round 3 02-08-2006
Sulcs Kaspars - Selli Konstantin 2-0 Galant Blazej - Gulyaev Nikolai 1-1 Shaybakov Ainur - Tolchikov Andrei 0-2 Antonovitch Vlad - Germogenov Nocolay 0-2 Kolobov Mikhaylo - Andriessen Frerik 1-1 Brantevics Aris - Vengelis Lukas 1-1 Vilcinskij Oleg - Steijlen Pieter 0-2 Tanav Priit - Kablutschkin Kyril 2-0 Dudko Denis - Misko Victar 2-0 Idnurm Andres - Gailans Peteris 0-2 De Cokere Hein - Krygier Kamil 2-0 Moscato Walter - Golabek Pawel 1-1 Kruglikov Anton - Küttim Mark Kristian 2-0 Rymar Evgeni - Dautremepuis Florian 2-0 Feher Gabor - Stapper Stefan 0-2 Carton Mickael - Baumgartner Adam 2-0 Salvato Luca - Tortereau Pierre 2-0
Round 4 03-08-2006
Tolchikov Andrei - Sulcs Kaspars 2-0 Gulyaev Nikolai - Tanav Priit 0-2 Germogenov Nocolay - Galant Blazej 1-1 Selli Konstantin - De Cokere Hein 1-1 Gailans Peteris - Andriessen Frerik 0-2 Steijlen Pieter - Shaybakov Ainur 1-1 Dudko Denis - Kolobov Mikhaylo 1-1 Carton Mickael - Antonovitch Vlad 0-2 Golabek Pawel - Rymar Evgeni 1-1 Moscato Walter - Kruglikov Anton 0-2 Stapper Stefan - Vengelis Lukas 2-0 Misko Victar - Feher Gabor 2-0 Brantevics Aris - Salvato Luca 1-1 Krygier Kamil - Vilcinskij Oleg 0-2 Kablutschkin Kyril - Idnurm Andres 0-2 Dautremepuis Florian - Tortereau Pierre 1-1 Baumgartner Adam - Küttim Mark Kristian 0-2
Round 5 04-08-2006
Tänav Priit - Tolchikov Andrei 0-2 Andriessen Frerik - Germogenov Nocolay 1-1 Sulcs Kaspars - Galant Blazej 0-2 Kruglikov Anton - Gulyaev Nikolai 1-1 Shaybakov Ainur - Stapper Stefan 2-0 De Cokere Hein - Steijlen Pieter 0-2 Kolobov Mikhaylo - Antonovitch Vlad 1-1 Selli Konstantin - Dudko Denis 1-1 Vilcinskij Oleg - Gailans Peteris 0-2 Rymar Evgeni - Idnurm Andres 2-0 Misko Victar - Golabek Pawel 1-1 Vengelis Lukas - Salvato Luca 2-0 Brantevics Aris - Moscato Walter 0-2 Tortereau Pierre - Krygier Kamil 1-1 Kablutschkin Kyril - Carton Mickael 1-1 Küttim Mark Kristian - Dautremepuis Florian 1-1 Feher Gabor - Baumgartner Adam 2-0
Round 6 04-08-2006
Galant Blazej - Tolchikov Andrei - Andriessen Frerik - Shaybakov Ainur - Steijlen Pieter - Germogenov Nocolay - Rymar Evgeni - Gulyaev Nikolai - Gailans Peteris - Tanav Priit - Sulcs Kaspars - Dudko Denis - Kruglikov Anton - Kolobov Mikhaylo - Antonovitch Vlad - Selli Konstantin - Vengelis Lukas - De Cokere Hein - Misko Victar - Moscato Walter - Stapper Stefan - Golabek Pawel - Idnurm Andres - Vilcinskij Oleg - Küttim Mark Kristian - Brantevics Aris - Salvato Luca - Kablutschkin Kyril - Krygier Kamil - Feher Gabor - Dautremepuis Florian - Carton Mickael - Tortereau Pierre - Baumgartner Adam -