Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B16
Allikas: Kabeliit
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Final standings
Country Gm + = - Pt Slh S-l ----------------------------------------------------------------------------- 1 Tolchikov Andrei Belarus 9 6- 3- 0 15 74 87 2 Germogenov Nicolay Russia 9 4- 5- 0 13 75 90 3 Shaybakov Ainur Russia 9 4- 4- 1 12 74 89 4 Steijlen Pieter The Netherlands 9 4- 4- 1 12 72 87 5 Selli Konstantin Estonia 9 5- 2- 2 12 69 84 6 Dudko Denis Moldova 9 3- 5- 1 11 75 88 7 Galant Blazej Poland 9 4- 3- 2 11 74 89 8 Stapper Stefan The Netherlands 9 4- 3- 2 11 69 81 9 Antonovitch Vlad Ukrania 9 4- 3- 2 11 66 79 10 Brantevics Aris Latvia 9 4- 3- 2 11 61 72 11 Andriessen Frerik The Netherlands 9 2- 6- 1 10 75 88 12 Gulyaev Nikolai Russia 9 3- 4- 2 10 73 85 13 Tanav Priit Estonia 9 4- 2- 3 10 72 87 14 Kolobov Mikhaylo Ukrania 9 2- 6- 1 10 71 84 15 Misko Victar Belarus 9 2- 6- 1 10 65 77 16 Sulcs Kaspars Latvia 9 4- 1- 4 9 71 86 17 Vengelis Lukas Lithuania 9 3- 3- 3 9 66 77 18 Gailans Peteris Latvia 9 4- 1- 4 9 65 77 19 Golabek Pawel Poland 9 3- 3- 3 9 60 71 20 Salvato Luca Italy 9 4- 1- 4 9 55 66 21 Kruglikov Anton Ukraina 9 2- 4- 3 8 67 79 22 De Cokere Hein Belgium 9 2- 4- 3 8 64 79 23 Rymar Evgeni Germany 9 3- 2- 4 8 64 75 24 Moscato Walter Italy 9 3- 2- 4 8 63 74 25 Krygier Kamil Poland 9 3- 2- 4 8 57 69 26 Kablutschkin Kyril Germany 9 3- 2- 4 8 56 69 27 Idnurm Andres Estland 9 4- 0- 5 8 48 63 28 Vilcinskij Oleg Lithuania 9 3- 1- 5 7 60 72 29 Tortereau Pierre France 9 2- 3- 4 7 52 62 30 Dautremepuis Florian France 9 2- 3- 4 7 46 56 31 Carton Mickael France 9 2- 2- 5 6 58 69 32 Küttim Mark Kristian Estonia 9 2- 2- 5 6 48 59 33 Feher Gabor Hungaria 9 1- 1- 7 3 57 69 34 Baumgartner Adam Hungary 9 0- 0- 9 0 50 59 -----------------------------------------------------------------------------
Round 1 01-08-2006
Steijlen Pieter - Andriessen Frerik 1-1 Selli Konstantin - Gailans Peteris 2-0 Salvato Luca - Krygier Kamil 0-2 Carton Mickael - Golabek Pawel 0-2 Galant Blazej - Moscato Walter 2-0 De Cokere Hein - Küttim Mark Kristian 2-0 Idnurm Andres - Tolchikov Andrei 0-2 Rymar Evgeni - Misko Victar 1-1 Kablutschkin Kyril - Germogenov Nocolay 0-2 Vilcinskij Oleg - Vengelis Lukas 0-2 Kolobov Mikhaylo - Tortereau Pierre 2-0 Sulcs Kaspars - Baumgartner Adam 2-0 Tanav Priit - Dautremepuis Florian 2-0 Dudko Denis - Brantevics Aris 2-0 Feher Gabor - Shaybakov Ainur 0-2 Gulyaev Nikolai - Stapper Stefan 2-0 Kruglikov Anton - Antonovitch Vlad 1-1
Round 2 02-08-2006
Krygier Kamil - Selli Konstantin 0-2 Golabek Pawel - Galant Blazej 0-2 Tolchikov Andrei - De Cokere Hein 2-0 Germogenov Nocolay - Kolobov Mikhaylo 1-1 Vengelis Lukas - Sulcs Kaspars 0-2 Shaybakov Ainur - Tanav Priit 2-0 Gulyaev Nikolai - Dudko Denis 2-0 Misko Victar - Steijlen Pieter 1-1 Andriessen Frerik - Kruglikov Anton 2-0 Antonovitch Vlad - Rymar Evgeni 2-0 Gailans Peteris - Salvato Luca 2-0 Moscato Walter - Carton Mickael 2-0 Küttim Mark Kristian - Idnurm Andres 0-2 Tortereau Pierre - Kablutschkin Kyril 0-2 Baumgartner Adam - Vilcinskij Oleg 0-2 Dautremepuis Florian - Feher Gabor 1-1 Stapper Stefan - Brantevics Aris 1-1
Round 3 02-08-2006
Sulcs Kaspars - Selli Konstantin 2-0 Galant Blazej - Gulyaev Nikolai 1-1 Shaybakov Ainur - Tolchikov Andrei 0-2 Antonovitch Vlad - Germogenov Nocolay 0-2 Kolobov Mikhaylo - Andriessen Frerik 1-1 Brantevics Aris - Vengelis Lukas 1-1 Vilcinskij Oleg - Steijlen Pieter 0-2 Tanav Priit - Kablutschkin Kyril 2-0 Dudko Denis - Misko Victar 2-0 Idnurm Andres - Gailans Peteris 0-2 De Cokere Hein - Krygier Kamil 2-0 Moscato Walter - Golabek Pawel 1-1 Kruglikov Anton - Küttim Mark Kristian 2-0 Rymar Evgeni - Dautremepuis Florian 2-0 Feher Gabor - Stapper Stefan 0-2 Carton Mickael - Baumgartner Adam 2-0 Salvato Luca - Tortereau Pierre 2-0
Round 4 03-08-2006
Tolchikov Andrei - Sulcs Kaspars 2-0 Gulyaev Nikolai - Tanav Priit 0-2 Germogenov Nocolay - Galant Blazej 1-1 Selli Konstantin - De Cokere Hein 1-1 Gailans Peteris - Andriessen Frerik 0-2 Steijlen Pieter - Shaybakov Ainur 1-1 Dudko Denis - Kolobov Mikhaylo 1-1 Carton Mickael - Antonovitch Vlad 0-2 Golabek Pawel - Rymar Evgeni 1-1 Moscato Walter - Kruglikov Anton 0-2 Stapper Stefan - Vengelis Lukas 2-0 Misko Victar - Feher Gabor 2-0 Brantevics Aris - Salvato Luca 1-1 Krygier Kamil - Vilcinskij Oleg 0-2 Kablutschkin Kyril - Idnurm Andres 0-2 Dautremepuis Florian - Tortereau Pierre 1-1 Baumgartner Adam - Küttim Mark Kristian 0-2
Round 5 04-08-2006
Tänav Priit - Tolchikov Andrei 0-2 Andriessen Frerik - Germogenov Nocolay 1-1 Sulcs Kaspars - Galant Blazej 0-2 Kruglikov Anton - Gulyaev Nikolai 1-1 Shaybakov Ainur - Stapper Stefan 2-0 De Cokere Hein - Steijlen Pieter 0-2 Kolobov Mikhaylo - Antonovitch Vlad 1-1 Selli Konstantin - Dudko Denis 1-1 Vilcinskij Oleg - Gailans Peteris 0-2 Rymar Evgeni - Idnurm Andres 2-0 Misko Victar - Golabek Pawel 1-1 Vengelis Lukas - Salvato Luca 2-0 Brantevics Aris - Moscato Walter 0-2 Tortereau Pierre - Krygier Kamil 1-1 Kablutschkin Kyril - Carton Mickael 1-1 Küttim Mark Kristian - Dautremepuis Florian 1-1 Feher Gabor - Baumgartner Adam 2-0
Round 6 04-08-2006
Galant Blazej - Tolchikov Andrei 1-1 Andriessen Frerik - Shaybakov Ainur 1-1 Steijlen Pieter - Germogenov Nocolay 0-2 Rymar Evgeni - Gulyaev Nikolai 0-2 Gailans Peteris - Tanav Priit 0-2 Sulcs Kaspars - Dudko Denis 0-2 Kruglikov Anton - Kolobov Mikhaylo 1-1 Antonovitch Vlad - Selli Konstantin 0-2 Vengelis Lukas - De Cokere Hein 1-1 Misko Victar - Moscato Walter 2-0 Stapper Stefan - Golabek Pawel 2-0 Idnurm Andres - Vilcinskij Oleg 0-2 Küttim Mark Kristian - Brantevics Aris 0-2 Salvato Luca - Kablutschkin Kyril 0-2 Krygier Kamil - Feher Gabor 2-0 Dautremepuis Florian - Carton Mickael 0-2 Tortereau Pierre - Baumgartner Adam 2-0
Round 7 05-08-2006
Germogenov Nocolay - Tolchikov Andrei 1-1 Selli Konstantin - Galant Blazej 2-0 Gulyaev Nikolai - Misko Victar 1-1 Tanav Priit - Andriessen Frerik 1-1 Dudko Denis - Shaybakov Ainur 1-1 Steijlen Pieter - Kruglikov Anton 2-0 Kolobov Mikhaylo - Stapper Stefan 1-1 Antonovitch Vlad - Krygier Kamil 2-0 Vilcinskij Oleg - Sulcs Kaspars 0-2 De Cokere Hein - Rymar Evgeni 0-2 Vengelis Lukas - Gailans Peteris 1-1 Golabek Pawel - Tortereau Pierre 2-0 Moscato Walter - Kablutschkin Kyril 2-0 Carton Mickael - Brantevics Aris 0-2 Idnurm Andres - Dautremepuis Florian 0-2 Baumgartner Adam - Salvato Luca 0-2 Feher Gabor - Küttim Mark Kristian 0-2
Round 8 05-08-2006
Tolchikov Andrei - Selli Konstantin 2-0 Germogenov Nocolay - Tanav Priit 2-0 Galant Blazej - Steijlen Pieter 0-2 Andriessen Frerik - Dudko Denis 1-1 Shaybakov Ainur - Gulyaev Nikolai 1-1 Rymar Evgeni - Kolobov Mikhaylo 0-2 Stapper Stefan - Antonovitch Vlad 1-1 Misko Victar - Sulcs Kaspars 1-1 Brantevics Aris - Kruglikov Anton 2-0 Gailans Peteris - Moscato Walter 2-0 Golabek Pawel - Vengelis Lukas 0-2 Vilcinskij Oleg - De Cokere Hein 1-1 Küttim Mark Kristian - Kablutschkin Kyril 0-2 Dautremepuis Florian - Krygier Kamil 0-2 Salvato Luca - Carton Mickael 2-0 Baumgartner Adam - Idnurm Andres 0-2 Tortereau Pierre - Feher Gabor 2-0
Round 9 06-08-2006
Tolchikov Andrei - Steijlen Pieter 1-1 Dudko Denis - Germogenov Nocolay 1-1 Brantevics Aris - Andriessen Frerik 2-0 Kolobov Mikhaylo - Shaybakov Ainur 0-2 Gulyaev Nikolai - Selli Konstantin 0-2 Vengelis Lukas - Galant Blazej 0-2 Tanav Priit - Misko Victar 1-1 Antonovitch Vlad - Gailans Peteris 2-0 Sulcs Kaspars - Stapper Stefan 0-2 Salvato Luca - Rymar Evgeni 2-0 Kruglikov Anton - Tortereau Pierre 1-1 Kablutschkin Kyril - De Cokere Hein 1-1 Krygier Kamil - Moscato Walter 1-1 Golabek Pawel - Vilcinskij Oleg 2-0 Feher Gabor - Idnurm Andres 0-2 Carton Mickael - Küttim Mark Kristian 1-1 Dautremepuis Florian - Baumgartner Adam 2-0
List of players
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Frerik Andriessen | 25.10.1991 | ||||
34 | Vladislav Antonovych | 29.10.1991 | ||||
24 | Ádám Baumgartner | 28.10.1992 | ||||
28 | Āris Brantevics | 04.10.1991 | ||||
7 | Mickael Carton | 05.05.1991 | ||||
11 | Hein de Cokere | 02.09.1992 | ||||
26 | Florian Dautremepuis | 04.05.1992 | ||||
27 | Denis Dudco | 11.01.1990 | ||||
29 | Gábor Fehér | 18.03.1993 | ||||
4 | Pēteris Gailāns | 23.10.1991 | ||||
9 | Błażej Galant | 14.01.1990 | ||||
18 | Nikolay Germogenov | 26.08.1990 | ||||
8 | Paweł Gołąbek | 16.03.1991 | ||||
31 | Nikolay Gulyaev | 27.03.1990 | ||||
13 | Andres Idnurm | 13.09.1992 | ||||
17 | Kyrill Kablutschkin | 07.02.1992 | ||||
21 | Mykhaylo Kolobov | 30.12.1992 | ||||
33 | Anton Kruglykov | 12.09.1992 | ||||
6 | Kamil Krygier | 03.10.1991 | ||||
12 | Mark Kristian Küttim | 13.08.1993 | ||||
16 | Viktar Misko | 22.09.1990 | ||||
10 | Walter Moscato | 23.05.1990 | ||||
15 | Evgeniy Rymar | 08.05.1991 | ||||
5 | Luca Salvato | 29.03.1992 | ||||
3 | Konstantin Selli | 18.11.1990 | ||||
30 | Aynur Shaybakov | 27.08.1992 | ||||
32 | Stefan Stapper | 27.04.1990 | ||||
1 | Pieter Steijlen | 03.11.1990 | ||||
23 | Kaspars Šulcs | 28.01.1990 | ||||
25 | Priit Tänav | 22.07.1991 | ||||
14 | Andrei Tolchykau | 17.04.1990 | ||||
22 | Pierre Tortereau | 14.09.1992 | ||||
20 | Lukas Vengelis | 18.07.1992 | ||||
19 | Oleg Vilčinskij | 15.09.1990 |