Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B16: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir | '''[[Euroopa noorte meistrivõistlused 2006]]: kadettide (B16) välkturniir''' | ||
{{ECY2006}} | {{ECY2006}} | ||
Koht Võistleja Riik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pt Sk SB | |||
------------------------------------------------------------------------------------------------ | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | ||
1 Germogenov | 1. [[Nikolai Germogenov]] Venemaa 10/2 7/1 18/2 2/1 4/2 17/2 3/2 8/2 6/2 5/1 11/1 18 144 233 | ||
2 | 2. [[Nikolai Guljajev]] Venemaa 27/2 19/2 11/2 1/1 3/2 16/2 6/1 7/1 5/2 4/1 8/1 17 134 197 | ||
3 Stapper | 3. [[Stefan Stapper]] Holland 15/2 4/1 6/2 9/2 2/0 7/1 1/0 14/2 8/1 12/2 5/1 14 150 177 | ||
4 Galant | 4. [[Błażej Galant]] Poola 25/2 3/1 17/1 24/2 1/0 23/2 8/1 5/0 16/2 2/1 6/2 14 134 151 | ||
5 Dudko | 5. [[Deniss Dudko]] Moldova 20/1 6/1 21/2 7/1 16/0 9/2 17/2 4/2 2/0 1/1 3/1 13 144 164 | ||
6 | 6. [[Andrei Toltšikov]] Valgevene 22/2 5/1 3/0 13/1 14/2 19/2 2/1 16/2 1/0 7/2 4/0 13 144 154 | ||
7 | 7. [[Ainur Šaibakov]] Venemaa 16/2 1/1 20/2 5/1 17/1 3/1 13/2 2/1 18/2 6/0 10/0 13 143 161 | ||
8 Tänav | 8. '''[[Priit Tänav]]''' Eesti 28/2 17/1 9/0 14/1 15/2 12/2 4/1 1/0 3/1 13/2 2/1 13 137 144 | ||
9 Steijlen | 9. [[Pieter Steijlen]] Holland 13/2 18/1 8/2 3/0 12/0 5/0 28/2 20/1 14/2 11/1 17/2 13 122 133 | ||
10 Vengelis | 10. [[Lukas Vengelis]] Leedu 1/0 16/0 12/0 21/2 28/1 26/2 18/0 23/2 24/2 19/2 7/2 13 109 112 | ||
11 | 11. [[Kaspars Šulcs]] Läti 12/2 24/2 2/0 17/0 13/1 20/1 14/0 26/2 21/2 9/1 1/1 12 128 123 | ||
12 Kolobov | 12. [[Mihhailo Kolobov]] Ukraina 11/0 14/0 10/2 18/2 9/2 8/0 16/0 22/2 20/2 3/0 28/2 12 121 118 | ||
13 | 13. [[Paweł Gołąbek]] Poola 9/0 21/1 23/2 6/1 11/1 18/2 7/0 15/2 17/1 8/0 27/2 12 120 116 | ||
14 Brantevics | 14. [[Āris Brantevics]] Läti 24/0 12/2 19/1 8/1 6/0 25/2 11/2 3/0 9/0 27/2 16/2 12 116 113 | ||
15 Krygier | 15. [[Kamil Krygier]] Poola 3/0 25/2 16/1 19/1 8/0 24/1 23/2 13/0 27/2 17/1 20/2 12 108 98 | ||
16 | 16. [[Pēteris Gailāns]] Läti 7/0 10/2 15/1 20/2 5/2 2/0 12/2 6/0 4/0 18/2 14/0 11 140 130 | ||
17 Andriessen | 17. [[Frerik Andriessen]] Holland 26/2 8/1 4/1 11/2 7/1 1/0 5/0 21/2 13/1 15/1 9/0 11 135 118 | ||
18 Selli | 18. '''[[Konstantin Selli]]''' Eesti 21/2 9/1 1/0 12/0 27/2 13/0 10/2 19/2 7/0 16/0 26/2 11 120 95 | ||
19 | 19. [[Vlad Antonovitš]] Ukraina 23/2 2/0 14/1 15/1 24/2 6/0 20/1 18/0 25/2 10/0 22/1 10 122 92 | ||
20 Kruglikov | 20. [[Anton Kruglikov]] Ukraina 5/1 22/2 7/0 16/0 25/2 11/1 19/1 9/1 12/0 28/2 15/0 10 115 86 | ||
21 Salvato | 21. [[Luca Salvato]] Itaalia 18/0 13/1 5/0 10/0 22/2 27/2 24/2 17/0 11/0 26/2 25/1 10 105 71 | ||
22 Cehanovics | 22. [[Andrejs Cehanovics]] Läti 6/0 20/0 25/1 23/0 21/0 28/2 27/2 12/0 26/2 24/2 19/1 10 89 53 | ||
23 Kablutschkin | 23. [[Kyrill Kablutschkin]] Saksamaa 19/0 27/1 13/0 22/2 26/2 4/0 15/0 10/0 28/2 25/1 24/1 9 96 52 | ||
24 Idnurm | 24. '''[[Andres Idnurm]]''' Eesti 14/2 11/0 26/2 4/0 19/0 15/1 21/0 28/2 10/0 22/0 23/1 8 109 59 | ||
25 Moscato | 25. [[Walter Moscato]] Itaalia 4/0 15/0 22/1 28/2 20/0 14/0 26/0 27/2 19/0 23/1 21/1 7 97 39 | ||
26 Tortereau | 26. [[Pierre Tortereau]] Prantsusmaa 17/0 28/2 24/0 27/1 23/0 10/0 25/2 11/0 22/0 21/0 18/0 5 96 21 | ||
27 Carton | 27. [[Mickael Carton]] Prantsusmaa 2/0 23/1 28/1 26/1 18/0 21/0 22/0 25/0 15/0 14/0 13/0 3 107 16 | ||
28 | 28. [[Gábor Fehér]] Ungari 8/0 26/0 27/1 25/0 10/1 22/0 9/0 24/0 23/0 20/0 12/0 2 103 16 | ||
Viimane redaktsioon: 29. september 2008, kell 16:25
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006: kadettide (B16) välkturniir
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Koht Võistleja Riik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pt Sk SB ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Nikolai Germogenov Venemaa 10/2 7/1 18/2 2/1 4/2 17/2 3/2 8/2 6/2 5/1 11/1 18 144 233 2. Nikolai Guljajev Venemaa 27/2 19/2 11/2 1/1 3/2 16/2 6/1 7/1 5/2 4/1 8/1 17 134 197 3. Stefan Stapper Holland 15/2 4/1 6/2 9/2 2/0 7/1 1/0 14/2 8/1 12/2 5/1 14 150 177 4. Błażej Galant Poola 25/2 3/1 17/1 24/2 1/0 23/2 8/1 5/0 16/2 2/1 6/2 14 134 151 5. Deniss Dudko Moldova 20/1 6/1 21/2 7/1 16/0 9/2 17/2 4/2 2/0 1/1 3/1 13 144 164 6. Andrei Toltšikov Valgevene 22/2 5/1 3/0 13/1 14/2 19/2 2/1 16/2 1/0 7/2 4/0 13 144 154 7. Ainur Šaibakov Venemaa 16/2 1/1 20/2 5/1 17/1 3/1 13/2 2/1 18/2 6/0 10/0 13 143 161 8. Priit Tänav Eesti 28/2 17/1 9/0 14/1 15/2 12/2 4/1 1/0 3/1 13/2 2/1 13 137 144 9. Pieter Steijlen Holland 13/2 18/1 8/2 3/0 12/0 5/0 28/2 20/1 14/2 11/1 17/2 13 122 133 10. Lukas Vengelis Leedu 1/0 16/0 12/0 21/2 28/1 26/2 18/0 23/2 24/2 19/2 7/2 13 109 112 11. Kaspars Šulcs Läti 12/2 24/2 2/0 17/0 13/1 20/1 14/0 26/2 21/2 9/1 1/1 12 128 123 12. Mihhailo Kolobov Ukraina 11/0 14/0 10/2 18/2 9/2 8/0 16/0 22/2 20/2 3/0 28/2 12 121 118 13. Paweł Gołąbek Poola 9/0 21/1 23/2 6/1 11/1 18/2 7/0 15/2 17/1 8/0 27/2 12 120 116 14. Āris Brantevics Läti 24/0 12/2 19/1 8/1 6/0 25/2 11/2 3/0 9/0 27/2 16/2 12 116 113 15. Kamil Krygier Poola 3/0 25/2 16/1 19/1 8/0 24/1 23/2 13/0 27/2 17/1 20/2 12 108 98 16. Pēteris Gailāns Läti 7/0 10/2 15/1 20/2 5/2 2/0 12/2 6/0 4/0 18/2 14/0 11 140 130 17. Frerik Andriessen Holland 26/2 8/1 4/1 11/2 7/1 1/0 5/0 21/2 13/1 15/1 9/0 11 135 118 18. Konstantin Selli Eesti 21/2 9/1 1/0 12/0 27/2 13/0 10/2 19/2 7/0 16/0 26/2 11 120 95 19. Vlad Antonovitš Ukraina 23/2 2/0 14/1 15/1 24/2 6/0 20/1 18/0 25/2 10/0 22/1 10 122 92 20. Anton Kruglikov Ukraina 5/1 22/2 7/0 16/0 25/2 11/1 19/1 9/1 12/0 28/2 15/0 10 115 86 21. Luca Salvato Itaalia 18/0 13/1 5/0 10/0 22/2 27/2 24/2 17/0 11/0 26/2 25/1 10 105 71 22. Andrejs Cehanovics Läti 6/0 20/0 25/1 23/0 21/0 28/2 27/2 12/0 26/2 24/2 19/1 10 89 53 23. Kyrill Kablutschkin Saksamaa 19/0 27/1 13/0 22/2 26/2 4/0 15/0 10/0 28/2 25/1 24/1 9 96 52 24. Andres Idnurm Eesti 14/2 11/0 26/2 4/0 19/0 15/1 21/0 28/2 10/0 22/0 23/1 8 109 59 25. Walter Moscato Itaalia 4/0 15/0 22/1 28/2 20/0 14/0 26/0 27/2 19/0 23/1 21/1 7 97 39 26. Pierre Tortereau Prantsusmaa 17/0 28/2 24/0 27/1 23/0 10/0 25/2 11/0 22/0 21/0 18/0 5 96 21 27. Mickael Carton Prantsusmaa 2/0 23/1 28/1 26/1 18/0 21/0 22/0 25/0 15/0 14/0 13/0 3 107 16 28. Gábor Fehér Ungari 8/0 26/0 27/1 25/0 10/1 22/0 9/0 24/0 23/0 20/0 12/0 2 103 16