Mõttemängude festival noortele 2006 - rahvusvaheline kabe: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(→Tabel) |
||
78. rida: | 78. rida: | ||
9 Andreas Jürgenson 8/0 12/2 11/2 6/0 5/0 10/2 3/0 7- 6 43 | 9 Andreas Jürgenson 8/0 12/2 11/2 6/0 5/0 10/2 3/0 7- 6 43 | ||
10 Andre Jasson 6/0 7/0 12/2 1/0 13/2 9/0 14/2 7- 6 41 | 10 Andre Jasson 6/0 7/0 12/2 1/0 13/2 9/0 14/2 7- 6 41 | ||
11 Anne Maria Brusila | 11 Anne Maria Brusila 7/2 6/0 9/0 13/1 12/2 8/0 5/0 7- 5 40 | ||
12 Rasmus Pikkel 4/0 9/0 10/0 14/2 11/0 13/2 7/0 7- 4 38 | 12 Rasmus Pikkel 4/0 9/0 10/0 14/2 11/0 13/2 7/0 7- 4 38 | ||
13 Karmen Vagula 3/0 4/0 14/2 11/1 10/0 12/0 6/0 7- 3 43 | 13 Karmen Vagula 3/0 4/0 14/2 11/1 10/0 12/0 6/0 7- 3 43 | ||
14 vaba 2/0 5/0 13/0 12/0 8/0 7/0 10/0 7- 0 44 | 14 vaba 2/0 5/0 13/0 12/0 8/0 7/0 10/0 7- 0 44 | ||
------------------------------------------------------------------------------------------ | ------------------------------------------------------------------------------------------ | ||
===Paremusjärjestus gruppides=== | ===Paremusjärjestus gruppides=== | ||
==== Poisid 10 ==== | ==== Poisid 10 ==== |
Redaktsioon: 8. august 2006, kell 14:48
Mõttemängude festival noortele 2006 |
---|
Üksikalad: |
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž |
Mõttemängude festival noortele 2006 - rahvusvaheline kabe
Tallinna Malemaja, 8. august 2006
Vanem grupp
Tabel
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt S-l ------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Elshan Zeynalov Aserb. 6/2 3/2 5/2 2/2 4/2 8/2 9/2 7- 14 53 2 Konstantin Selli 9/2 8/2 12/2 1/0 3/1 11/2 5/2 7- 11 52 3 Anti Ingel 7/2 1/0 6/2 10/2 2/1 5/1 8/2 7- 10 56 4 Arturs Mitenbergs Läti 5/0 13/2 9/2 8/1 1/0 10/2 11/2 7- 9 48 5 Ramil Salahov Aserb. 4/2 10/2 1/0 12/2 7/1 3/1 2/0 7- 8 58 6 Elvia Sõber 1/0 7/1 3/0 9/1 16/2 13/2 15/2 7- 8 46 7 Helina Rajasalu 3/0 6/1 13/2 15/2 5/1 9/0 14/2 7- 8 41 8 Margit Viirma 11/2 2/0 14/2 4/1 10/2 1/0 3/0 7- 7 56 Rolands Stašuls Läti 2/0 11/2 4/0 6/1 12/2 7/2 1/0 7- 7 56 10 Aleksandra Kovešnikova Läti 13/2 5/0 15/2 3/0 8/0 4/0 16/2 7- 6 41 Tõnu Tibar 8/0 9/0 16/2 14/2 15/2 2/0 4/0 7- 6 41 12 Martin Betlem 16/2 15/1 2/0 5/0 9/0 14/0 13/2 7- 5 37 13 Fredi Karindi 10/0 4/0 7/0 16/2 14/2 6/0 12/0 7- 4 40 14 Madis Teinemaa 15/0 16/2 8/0 11/0 13/0 12/2 7/0 7- 4 33 15 Tõnis Teinemaa 14/2 12/1 10/0 7/0 11/0 16/0 6/0 7- 3 37 16 Teet Ojamets 12/0 14/0 11/0 13/0 6/0 15/2 10/0 7- 2 33 -------------------------------------------------------------------------------------------
Paremusjärjestus gruppides
Poisid 19
Gm + = - Pt S-l 1 Zeynalov Elshan 7 7- 0- 0 14 53 2 Selli Konstantin 7 5- 1- 1 11 52 3 Tibar Tõnu 7 3- 0- 4 6 41 4 Karindi Fredi 7 2- 0- 5 4 40
Poisid 14
Gm + = - Pt S-l 1 Ingel Anti 7 4- 2- 1 10 56 2 Mitenbergs Arturs 7 4- 1- 2 9 48 3 Salahov Ramil 7 3- 2- 2 8 58 4 Stašuls Rolands 7 3- 1- 3 7 56 5 Betlem Martin 7 2- 1- 4 5 37 6 Teinemaa Madis 7 2- 0- 5 4 33 7 Teinemaa Tõnis 7 1- 1- 5 3 37 8 Ojamets Teet 7 1- 0- 6 2 33
Tüdrukud 14
Gm + = - Pt S-l 1 Sõber Elvia 7 3- 2- 2 8 46 2 Rajasalu Helina 7 3- 2- 2 8 41 3 Viirma Margit 7 3- 1- 3 7 56 4 Kovesnikova Aleksandra 7 3- 0- 4 6 41
Kurdid
Gm + = - Pt S-l 1 Betlem Martin 7 2- 1- 4 5 37 2 Karindi Fredi 7 2- 0- 5 4 40 3 Ojamets Teet 7 1- 0- 6 2 33
Noorem grupp
Tabel
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt S-l ------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Famil Kamilli Aserb. 5/2 2/0 7/2 10/2 6/2 3/2 4/2 7- 12 56 2 Kristjan Jürgenson 14/2 1/2 6/2 3/2 4/0 5/2 8/2 7- 12 54 3 Marko Nõmm 13/2 8/2 4/2 2/0 7/2 1/0 9/2 7- 10 54 4 Veronika Pikkel 12/2 13/2 3/0 5/2 2/2 6/2 1/0 7- 10 54 5 Kristofer Tali 1/0 14/2 8/2 4/0 9/2 2/0 11/2 7- 8 51 Joanna Sild 10/2 11/2 2/0 9/2 1/0 4/0 13/2 7- 8 51 7 Robert Kirillov 11/0 10/2 1/0 8/2 3/0 14/2 12/2 7- 8 43 8 Raido Sepp 9/2 3/0 5/0 7/0 14/2 11/2 2/0 7- 6 49 9 Andreas Jürgenson 8/0 12/2 11/2 6/0 5/0 10/2 3/0 7- 6 43 10 Andre Jasson 6/0 7/0 12/2 1/0 13/2 9/0 14/2 7- 6 41 11 Anne Maria Brusila 7/2 6/0 9/0 13/1 12/2 8/0 5/0 7- 5 40 12 Rasmus Pikkel 4/0 9/0 10/0 14/2 11/0 13/2 7/0 7- 4 38 13 Karmen Vagula 3/0 4/0 14/2 11/1 10/0 12/0 6/0 7- 3 43 14 vaba 2/0 5/0 13/0 12/0 8/0 7/0 10/0 7- 0 44 ------------------------------------------------------------------------------------------
Paremusjärjestus gruppides
Poisid 10
Gm + = - Pt S-l 1 Kamilli Famil 7 6- 0- 1 12 56 2 Jürgenson Kristjan 7 6- 0- 1 12 54 3 Nõmm Marko 7 5- 0- 2 10 54 4 Tali Kristofer 7 4- 0- 3 8 51 5 Kirillov Robert 7 4- 0- 3 8 43 6 Sepp Raido 7 3- 0- 4 6 49 7 Jürgenson Andreas 7 3- 0- 4 6 43 8 Jasson Andre 7 3- 0- 4 6 41 9 Pikkel Rasmus 7 2- 0- 5 4 38
Tüdrukud 10
Gm + = - Pt S-l 1 Pikkel Veronika 7 5- 0- 2 10 54 2 Sild Joanna 7 4- 0- 3 8 51 3 Brusila Anne Maria 7 2- 1- 4 5 40 4 Vagula Karmen 7 1- 1- 5 3 43