Erinevus lehekülje "Mõttemängude festival noortele 2006 - rahvusvaheline kabe" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
(Tabel)
Rida 78: Rida 78:
 
   9 Andreas Jürgenson            8/0  12/2  11/2  6/0  5/0  10/2  3/0      7-  6  43  
 
   9 Andreas Jürgenson            8/0  12/2  11/2  6/0  5/0  10/2  3/0      7-  6  43  
 
   10 Andre Jasson                6/0  7/0  12/2  1/0  13/2  9/0  14/2      7-  6  41  
 
   10 Andre Jasson                6/0  7/0  12/2  1/0  13/2  9/0  14/2      7-  6  41  
   11 Anne Maria Brusila         7/2  6/0  9/0  13/1  12/2  8/0  5/0      7-  5  40  
+
   11 Anne Maria Brusila           7/2  6/0  9/0  13/1  12/2  8/0  5/0      7-  5  40  
 
   12 Rasmus Pikkel                4/0  9/0  10/0  14/2  11/0  13/2  7/0      7-  4  38  
 
   12 Rasmus Pikkel                4/0  9/0  10/0  14/2  11/0  13/2  7/0      7-  4  38  
 
   13 Karmen Vagula                3/0  4/0  14/2  11/1  10/0  12/0  6/0      7-  3  43  
 
   13 Karmen Vagula                3/0  4/0  14/2  11/1  10/0  12/0  6/0      7-  3  43  
 
   14 vaba                        2/0  5/0  13/0  12/0  8/0  7/0  10/0      7-  0  44  
 
   14 vaba                        2/0  5/0  13/0  12/0  8/0  7/0  10/0      7-  0  44  
 
  ------------------------------------------------------------------------------------------
 
  ------------------------------------------------------------------------------------------
+
 
 
===Paremusjärjestus gruppides===
 
===Paremusjärjestus gruppides===
 
==== Poisid 10 ====
 
==== Poisid 10 ====

Redaktsioon: 8. august 2006, kell 14:48


Mõttemängude festival noortele 2006
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž


Mõttemängude festival noortele 2006 - rahvusvaheline kabe

Tallinna Malemaja, 8. august 2006

Sisukord

Vanem grupp

Tabel

                                   1     2     3     4     5     6     7    Gm-  Pt  S-l 
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Elshan Zeynalov        Aserb. 6/2   3/2   5/2   2/2   4/2   8/2   9/2      7-  14   53 
  2 Konstantin Selli              9/2   8/2  12/2   1/0   3/1  11/2   5/2      7-  11   52 
  3 Anti Ingel                    7/2   1/0   6/2  10/2   2/1   5/1   8/2      7-  10   56 
  4 Arturs Mitenbergs      Läti   5/0  13/2   9/2   8/1   1/0  10/2  11/2      7-   9   48 
  5 Ramil Salahov          Aserb. 4/2  10/2   1/0  12/2   7/1   3/1   2/0      7-   8   58 
  6 Elvia Sõber                   1/0   7/1   3/0   9/1  16/2  13/2  15/2      7-   8   46 
  7 Helina Rajasalu               3/0   6/1  13/2  15/2   5/1   9/0  14/2      7-   8   41 
  8 Margit Viirma                11/2   2/0  14/2   4/1  10/2   1/0   3/0      7-   7   56 
    Rolands Stašuls        Läti   2/0  11/2   4/0   6/1  12/2   7/2   1/0      7-   7   56 
 10 Aleksandra Kovešnikova Läti  13/2   5/0  15/2   3/0   8/0   4/0  16/2      7-   6   41 
    Tõnu Tibar                    8/0   9/0  16/2  14/2  15/2   2/0   4/0      7-   6   41 
 12 Martin Betlem                16/2  15/1   2/0   5/0   9/0  14/0  13/2      7-   5   37 
 13 Fredi Karindi                10/0   4/0   7/0  16/2  14/2   6/0  12/0      7-   4   40 
 14 Madis Teinemaa               15/0  16/2   8/0  11/0  13/0  12/2   7/0      7-   4   33 
 15 Tõnis Teinemaa               14/2  12/1  10/0   7/0  11/0  16/0   6/0      7-   3   37 
 16 Teet Ojamets                 12/0  14/0  11/0  13/0   6/0  15/2  10/0      7-   2   33 
-------------------------------------------------------------------------------------------

Paremusjärjestus gruppides

Poisid 19

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Zeynalov Elshan           7  7- 0- 0   14   53 
  2 Selli Konstantin          7  5- 1- 1   11   52 
  3 Tibar Tõnu                7  3- 0- 4    6   41 
  4 Karindi Fredi             7  2- 0- 5    4   40 

Poisid 14

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Ingel Anti                7  4- 2- 1   10   56 
  2 Mitenbergs Arturs         7  4- 1- 2    9   48 
  3 Salahov Ramil             7  3- 2- 2    8   58 
  4 Stašuls Rolands           7  3- 1- 3    7   56 
  5 Betlem Martin             7  2- 1- 4    5   37 
  6 Teinemaa Madis            7  2- 0- 5    4   33 
  7 Teinemaa Tõnis            7  1- 1- 5    3   37 
  8 Ojamets Teet              7  1- 0- 6    2   33 

Tüdrukud 14

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Sõber Elvia               7  3- 2- 2    8   46 
  2 Rajasalu Helina           7  3- 2- 2    8   41 
  3 Viirma Margit             7  3- 1- 3    7   56 
  4 Kovesnikova Aleksandra    7  3- 0- 4    6   41 

Kurdid

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Betlem Martin             7  2- 1- 4    5   37 
  2 Karindi Fredi             7  2- 0- 5    4   40 
  3 Ojamets Teet              7  1- 0- 6    2   33 


Noorem grupp

Tabel

                                  1     2     3     4     5     6     7      Gm-  Pt  S-l 
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Famil Kamilli       Aserb.   5/2   2/0   7/2  10/2   6/2   3/2   4/2      7-  12   56 
  2 Kristjan Jürgenson          14/2   1/2   6/2   3/2   4/0   5/2   8/2      7-  12   54 
  3 Marko Nõmm                  13/2   8/2   4/2   2/0   7/2   1/0   9/2      7-  10   54 
  4 Veronika Pikkel             12/2  13/2   3/0   5/2   2/2   6/2   1/0      7-  10   54 
  5 Kristofer Tali               1/0  14/2   8/2   4/0   9/2   2/0  11/2      7-   8   51 
    Joanna Sild                 10/2  11/2   2/0   9/2   1/0   4/0  13/2      7-   8   51 
  7 Robert Kirillov             11/0  10/2   1/0   8/2   3/0  14/2  12/2      7-   8   43 
  8 Raido Sepp                   9/2   3/0   5/0   7/0  14/2  11/2   2/0      7-   6   49 
  9 Andreas Jürgenson            8/0  12/2  11/2   6/0   5/0  10/2   3/0      7-   6   43 
 10 Andre Jasson                 6/0   7/0  12/2   1/0  13/2   9/0  14/2      7-   6   41 
 11 Anne Maria Brusila           7/2   6/0   9/0  13/1  12/2   8/0   5/0      7-   5   40 
 12 Rasmus Pikkel                4/0   9/0  10/0  14/2  11/0  13/2   7/0      7-   4   38 
 13 Karmen Vagula                3/0   4/0  14/2  11/1  10/0  12/0   6/0      7-   3   43 
 14 vaba                         2/0   5/0  13/0  12/0   8/0   7/0  10/0      7-   0   44 
------------------------------------------------------------------------------------------

Paremusjärjestus gruppides

Poisid 10

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Kamilli Famil             7  6- 0- 1   12   56 
  2 Jürgenson Kristjan        7  6- 0- 1   12   54 
  3 Nõmm Marko                7  5- 0- 2   10   54 
  4 Tali Kristofer            7  4- 0- 3    8   51 
  5 Kirillov Robert           7  4- 0- 3    8   43 
  6 Sepp Raido                7  3- 0- 4    6   49 
  7 Jürgenson Andreas         7  3- 0- 4    6   43 
  8 Jasson Andre              7  3- 0- 4    6   41 
  9 Pikkel Rasmus             7  2- 0- 5    4   38 

Tüdrukud 10

                             Gm  +  =  -   Pt  S-l 
  1 Pikkel Veronika           7  5- 0- 2   10   54 
  2 Sild Joanna               7  4- 0- 3    8   51 
  3 Brusila Anne Maria        7  2- 1- 4    5   40 
4 Vagula Karmen 7 1- 1- 5 3 43
Personaalsed tööriistad