Mall:Kalender/2020/10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
Resümee puudub |
||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 3. oktoober || <b>ESL Jõud Meistrivõistlused</b> [http://kabeliit.ee/images/2/29/2020_J%C3%B5ud_MV_kabes_juhend.pdf Juhend] [http://www.joud.ee/est/g161/ Registreerimine] || 64 || Nõmme Huvikool || [[ESL Jõud]], [[EKL]], [[Nõmme kabeklubi]] || | | 3. oktoober || <b>ESL Jõud Meistrivõistlused</b> [http://kabeliit.ee/images/2/29/2020_J%C3%B5ud_MV_kabes_juhend.pdf Juhend] [http://www.joud.ee/est/g161/ Registreerimine] || 64 || Nõmme Huvikool || [[ESL Jõud]], [[EKL]], [[Nõmme kabeklubi]] || | ||
|- | |- | ||
| 10. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 10. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 11. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 11. oktoober || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 17. oktoober || Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[EKL]] || [[Ülar Poom]] | | 17. oktoober || Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[EKL]] || [[Ülar Poom]] | ||
15. rida: | 15. rida: | ||
| 18. oktoober || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 18. oktoober || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 24. oktoober ||<b> Eesti meistrivõistlused kiirkabes </b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 24. oktoober ||<b> Eesti meistrivõistlused kiirkabes </b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 25. oktoober ||<b> Eesti meistrivõistlused välkkabes </b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 25. oktoober ||<b> Eesti meistrivõistlused välkkabes </b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Redaktsioon: 20. september 2020, kell 08:56
Oktoober | |||||
---|---|---|---|---|---|
3. oktoober | ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Registreerimine | 64 | Nõmme Huvikool | ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi | |
10. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 64 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
11. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 64 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
17. oktoober | Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | EKL | Ülar Poom |
18. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
24. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
25. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |