Noorte 5. kabeolümpia: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
P (Taivo teisaldas lehekülje 5. noorte kabeolümpia (2003) ümbersuunamise Noorte 5. kabeolümpia asemele: et oleks nagu teised kabeolümpiad) |
||
(ei näidata sama kasutaja 3 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''V noorte kabeolümpia''' toimus 22.–29. juulil 2003 [[Tallinna Malemaja]]s. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid juunior, kadett ja minikadett. | [[Pilt:Olympia 2003.png|right]] | ||
'''V noorte kabeolümpia''' toimus 22.–29. juulil 2003 [[Tallinna Malemaja]]s. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid [[juunior]], [[kadett]] ja [[minikadett]]. | |||
<table border = 1> | <table border = 1> | ||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>Koht</th></tr> | <tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>Koht</th></tr> | ||
<tr><td>1.</td><td>Venemaa</td><td>2 (6)/14</td><td>2 (8)/11</td><td>4 (12)/7</td><td>6 (18)/5</td><td>6 (19)/2</td><td>8 (24)/9</td><td>9 (27)/3</td><td> | <tr><td>1.</td><td>Venemaa</td><td>2 (6)/14</td><td>2 (8)/11</td><td>4 (12)/7</td><td>6 (18)/5</td><td>6 (19)/2</td><td>8 (24)/9</td><td>9 (27)/3</td><td> 3.</td></tr> | ||
<tr><td>2.</td><td>Moldova</td><td>0 (1)/13</td><td>1 (4)/12</td><td>3 (10)/10</td><td>5 (14)/6</td><td>7 (19)/1</td><td>8 (22)/3</td><td>8 (24)/4</td><td> | <tr><td>2.</td><td>Moldova</td><td>0 (1)/13</td><td>1 (4)/12</td><td>3 (10)/10</td><td>5 (14)/6</td><td>7 (19)/1</td><td>8 (22)/3</td><td>8 (24)/4</td><td> 4.</td></tr> | ||
<tr><td>3.</td><td>Ukraina</td><td>2 (6)/10</td><td>3 (9)/7</td><td>5 (14)/9</td><td>5 (16)/11</td><td>7 (22)/5</td><td>8 (25)/2</td><td>9 (28)/1</td><td> | <tr><td>3.</td><td>Ukraina</td><td>2 (6)/10</td><td>3 (9)/7</td><td>5 (14)/9</td><td>5 (16)/11</td><td>7 (22)/5</td><td>8 (25)/2</td><td>9 (28)/1</td><td> 2.</td></tr> | ||
<tr><td>4.</td><td>Holland</td><td>2 (5)/9</td><td>2 (7)/5</td><td>3 (10)/12</td><td>4 (13)/7</td><td>4 (14)/11</td><td>6 (20)/8</td><td>8 (24)/2</td><td> | <tr><td>4.</td><td>Holland</td><td>2 (5)/9</td><td>2 (7)/5</td><td>3 (10)/12</td><td>4 (13)/7</td><td>4 (14)/11</td><td>6 (20)/8</td><td>8 (24)/2</td><td> 5.</td></tr> | ||
<tr><td>5.</td><td>Poola</td><td>2 (6)/8</td><td>4 (10)/4</td><td>4 (10)/11</td><td>4 (10)/1</td><td>4 (10)/3</td><td>5 (13)/10</td><td>5 (15)/6</td><td> | <tr><td>5.</td><td>Poola</td><td>2 (6)/8</td><td>4 (10)/4</td><td>4 (10)/11</td><td>4 (10)/1</td><td>4 (10)/3</td><td>5 (13)/10</td><td>5 (15)/6</td><td> 10.</td></tr> | ||
<tr><td>6.</td><td>Mongoolia</td><td>0 (2)/7</td><td>1 (5)/10</td><td>3 (10)/8</td><td>3 (12)/2</td><td>3 (14)/9</td><td>3 (16)/12</td><td>5 (20)/5</td><td> | <tr><td>6.</td><td>Mongoolia</td><td>0 (2)/7</td><td>1 (5)/10</td><td>3 (10)/8</td><td>3 (12)/2</td><td>3 (14)/9</td><td>3 (16)/12</td><td>5 (20)/5</td><td> 9.</td></tr> | ||
<tr><td>7.</td><td>Leedu</td><td>2 (4)/6</td><td>3 (7)/3</td><td>3 (9)/1</td><td>4 (12)/4</td><td>6 (16)/10</td><td>6 (18)/11</td><td>8 (23)/8</td><td> | <tr><td>7.</td><td>Leedu</td><td>2 (4)/6</td><td>3 (7)/3</td><td>3 (9)/1</td><td>4 (12)/4</td><td>6 (16)/10</td><td>6 (18)/11</td><td>8 (23)/8</td><td> 6.</td></tr> | ||
<tr><td>8.</td><td> | <tr><td>8.</td><td> Belgia</td><td>0 (0)/5</td><td>0 (0)/9</td><td>0 (1)/6</td><td>0 (3)/10</td><td>0 (4)/12</td><td>0 (4)/4</td><td>0 (5)/7</td><td> 12.</td></tr> | ||
<tr><td>9.</td><td> | <tr><td>9.</td><td> Eesti</td><td>0 (1)/4</td><td>2 (7)/8</td><td>2 (8)/3</td><td>3 (11)/12</td><td>5 (15)/6</td><td>5 (16)/1</td><td>7 (20)/10</td><td> 7.</td></tr> | ||
<tr><td>10.</td><td> | <tr><td>10.</td><td> Itaalia</td><td>0 (0)/3</td><td>1 (3)/6</td><td>1 (3)/2</td><td>3 (7)/8</td><td>3 (9)/7</td><td>4 (12)/5</td><td>4 (14)/9</td><td> 11.</td></tr> | ||
<tr><td>11.</td><td>Valgevene</td><td>2 (5)/2</td><td>4 (9)/1</td><td>6 (15)/5</td><td>8 (19)/3</td><td>10 (24)/4</td><td>12 (28)/7</td><td>14 (34)/12</td><td> | <tr><td>11.</td><td>Valgevene</td><td>2 (5)/2</td><td>4 (9)/1</td><td>6 (15)/5</td><td>8 (19)/3</td><td>10 (24)/4</td><td>12 (28)/7</td><td>14 (34)/12</td><td> 1.</td></tr> | ||
<tr><td>12.</td><td> | <tr><td>12.</td><td> Läti</td><td>0 (0)/1</td><td>1 (3)/2</td><td>2 (6)/4</td><td>3 (9)/9</td><td>5 (14)/8</td><td>7 (18)/6</td><td>7 (18)/11</td><td> 8.</td></tr> | ||
</table> | </table> | ||
[[Pilt:Valgevene_03.jpg|thumb|right|Valgevene võidukas koondis: treener [[Sergei Nossevitš]], [[Vladislav Splender]], [[Igor Mihhaltšenko]] ja [[Andrei Toltšikov]].]] | |||
== Koosseisud == | == Koosseisud == | ||
24. rida: | 27. rida: | ||
#Moldova: [[Oleg Coca]], [[Julia Romanskaja]] ja [[Deniss Dudko]]. | #Moldova: [[Oleg Coca]], [[Julia Romanskaja]] ja [[Deniss Dudko]]. | ||
#Holland: [[Jasper Lemmen]], [[Klaas-Henrik Leyenaar]] ja [[Stefan Stapper]]. | #Holland: [[Jasper Lemmen]], [[Klaas-Henrik Leyenaar]] ja [[Stefan Stapper]]. | ||
#Leedu: [[Aleksei | #Leedu: [[Aleksei Lovčik]], [[Simona Kulakauskaitė]] ja [[Marius Sidla]]. | ||
#Eesti: [[Imre Anton]], [[Raido Värik]] ja [[Priit Tänav]]. | #'''Eesti: [[Imre Anton]], [[Raido Värik]] ja [[Priit Tänav]]'''. | ||
#Läti: [[Roberts | #Läti: [[Roberts Misāns]], [[Martiņš Kraskurs]] ja [[Āris Brantevics]]. | ||
#Mongoolia: [[Munkhbat | #Mongoolia: [[Oyunbaatar Munkhbat]], [[Enkh-Erdene Enkh-Amalgan]] ja [[Bilegt Baasandavaa]]. | ||
#Poola: [[Michal Janicki]], [[ | #Poola: [[Michal Janicki]], [[Przemysław Kosobudzki]] ja [[Pawel Rozek]]. | ||
#Itaalia: [[Daniele Favale]], [[Roberto di Giacomo]] ja [[Luca Salvato]]. | #Itaalia: [[Daniele Favale]], [[Roberto di Giacomo]] ja [[Luca Salvato]]. | ||
#Belgia: [[Hannes Derveaux]], [[Christophe Deleersnyder]] ja [[Simon Vansteenkiste]]. | #Belgia: [[Hannes Derveaux]], [[Christophe Deleersnyder]] ja [[Simon Vansteenkiste]]. | ||
35. rida: | 38. rida: | ||
Eesti III (osales ainult kiirturniiril): [[Merike Martsepp]], [[Kadi Veski]] ja [[Mark Joa]]. | Eesti III (osales ainult kiirturniiril): [[Merike Martsepp]], [[Kadi Veski]] ja [[Mark Joa]]. | ||
== Juunioride laud == | |||
<table border = 1> | |||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Koht</th><th>Võistleja</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>9</th><th>10</th><th>11</th><th>12</th><th>Kokku</th><th>Koef.</th></tr> | |||
<tr><td>1.</td><td>[[Ivan Trofimov]]</td><td>{{ru}}</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>11</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>2.</td><td>[[Roberts Misāns]]</td><td>{{lv}}</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>10</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>3.</td><td>[[Vladislav Splender]]</td><td>{{by}}</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>9</td><td>58</td></tr> | |||
<tr><td>4.</td><td>[[Aleksei Lovčik]]</td><td>{{lt}}</td><td>1</td><td>–</td><td>1</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>9</td><td>52</td></tr> | |||
<tr><td>5.</td><td>[[Vassili Zadorožnõi]]</td><td>{{ua}}</td><td>1</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>9</td><td>46</td></tr> | |||
<tr><td>6.</td><td>[[Jasper Lemmen]]</td><td>{{nl}}</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>9</td><td>43</td></tr> | |||
<tr><td>7.</td><td>[[Oyunbaatar Munkhbat]]</td><td>{{mn}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td></td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>8</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>8.</td><td>[[Oleg Coca]]</td><td>{{md}}</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>6</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>9.</td><td>[[Michal Janicki]]</td><td>{{pl}}</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>4</td><td>52</td></tr> | |||
<tr><td>10.</td><td>[[Daniele Favale]]</td><td>{{it}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>4</td><td>41</td></tr> | |||
<tr><td>11.</td><td>'''[[Imre Anton]]'''</td><td>{{ee}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>3</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>12.</td><td>[[Hannes Derveaux]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td></td></tr> | |||
</table> | |||
== Kadettide laud == | |||
<table border = 1> | |||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Koht</th><th>Võistleja</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>9</th><th>10</th><th>11</th><th>12</th><th>Kokku</th><th>Koef.</th></tr> | |||
<tr><td>1.</td><td>[[Igor Mihhaltšenko]]</td><td>{{by}}</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>12</td><td>49</td></tr> | |||
<tr><td>2.</td><td>[[Artjom Ivanov]]</td><td>{{ua}}</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>12</td><td>48</td></tr> | |||
<tr><td>3.</td><td>[[Klaas-Hendrik Leijenaar]]</td><td>{{nl}}</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>10</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>4.</td><td>'''[[Raido Värik]]'''</td><td>{{ee}}</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>9</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>5.</td><td>[[Simona Kulakauskaitė]]</td><td>{{lt}}</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>7</td><td>57</td></tr> | |||
<tr><td>6.</td><td>[[Enkh-Erdene Enkh-Amalgan]]</td><td>{{mn}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>7</td><td>37</td></tr> | |||
<tr><td>7.</td><td>[[Jengeni Podkovõrov]]</td><td>{{ru}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>6</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>8.</td><td>[[Julia Romanskaja]]</td><td>{{md}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>5</td><td>55</td></tr> | |||
<tr><td>8.</td><td>[[Przemysław Kosobudzki]]</td><td>{{pl}}</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>5</td><td>55</td></tr> | |||
<tr><td>10.</td><td>[[Martiņš Kraskurs]]</td><td>{{lv}}</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>4</td><td>52</td></tr> | |||
<tr><td>11.</td><td>[[Roberto di Giacomo]]</td><td>{{it}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>4</td><td>48</td></tr> | |||
<tr><td>12.</td><td>[[Christophe Deleersnyder]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>3</td><td></td></tr> | |||
</table> | |||
== Minikadettide laud == | |||
<table border = 1> | |||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Koht</th><th>Võistleja</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>9</th><th>10</th><th>11</th><th>12</th><th>Kokku</th><th>Koef.</th></tr> | |||
<tr><td>1.</td><td>[[Andrei Toltšikov]]</td><td>{{by}}</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>13</td><td>52</td></tr> | |||
<tr><td>2.</td><td>[[Deniss Dudko]]</td><td>{{md}}</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>13</td><td>50</td></tr> | |||
<tr><td>3.</td><td>[[Nikolai Germogenov]]</td><td>{{ru}}</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>10</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>4.</td><td>'''[[Priit Tänav]]'''</td><td>{{ee}}</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>8</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>5.</td><td>[[Aleksandr Saponenko]]</td><td>{{ua}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>7</td><td>63</td></tr> | |||
<tr><td>6.</td><td>[[Marius Sidla]]</td><td>{{lt}}</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>7</td><td>46</td></tr> | |||
<tr><td>7.</td><td>[[Pawel Rozek]]</td><td>{{pl}}</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>6</td><td>46</td></tr> | |||
<tr><td>7.</td><td>[[Luca Salvato]]</td><td>{{it}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>6</td><td>46</td></tr> | |||
<tr><td>9.</td><td>[[Stefan Stapper]]</td><td>{{nl}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>5</td><td>51</td></tr> | |||
<tr><td>10.</td><td>[[Bilegt Baasandavaa]]</td><td>{{mn}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>5</td><td>44</td></tr> | |||
<tr><td>11.</td><td>[[Āris Brantevics]]</td><td>{{lt}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>4</td><td></td></tr> | |||
<tr><td>12.</td><td>[[Simon Vansteenkiste]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td></td></tr> | |||
</table> | |||
Kohajagamiste korral on kriteeriumiks vastasmängijate punktide summa. | |||
== Ajakava == | == Ajakava == |
Viimane redaktsioon: 12. november 2014, kell 12:21
V noorte kabeolümpia toimus 22.–29. juulil 2003 Tallinna Malemajas. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid juunior, kadett ja minikadett.
Jrk | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venemaa | 2 (6)/14 | 2 (8)/11 | 4 (12)/7 | 6 (18)/5 | 6 (19)/2 | 8 (24)/9 | 9 (27)/3 | 3. |
2. | Moldova | 0 (1)/13 | 1 (4)/12 | 3 (10)/10 | 5 (14)/6 | 7 (19)/1 | 8 (22)/3 | 8 (24)/4 | 4. |
3. | Ukraina | 2 (6)/10 | 3 (9)/7 | 5 (14)/9 | 5 (16)/11 | 7 (22)/5 | 8 (25)/2 | 9 (28)/1 | 2. |
4. | Holland | 2 (5)/9 | 2 (7)/5 | 3 (10)/12 | 4 (13)/7 | 4 (14)/11 | 6 (20)/8 | 8 (24)/2 | 5. |
5. | Poola | 2 (6)/8 | 4 (10)/4 | 4 (10)/11 | 4 (10)/1 | 4 (10)/3 | 5 (13)/10 | 5 (15)/6 | 10. |
6. | Mongoolia | 0 (2)/7 | 1 (5)/10 | 3 (10)/8 | 3 (12)/2 | 3 (14)/9 | 3 (16)/12 | 5 (20)/5 | 9. |
7. | Leedu | 2 (4)/6 | 3 (7)/3 | 3 (9)/1 | 4 (12)/4 | 6 (16)/10 | 6 (18)/11 | 8 (23)/8 | 6. |
8. | Belgia | 0 (0)/5 | 0 (0)/9 | 0 (1)/6 | 0 (3)/10 | 0 (4)/12 | 0 (4)/4 | 0 (5)/7 | 12. |
9. | Eesti | 0 (1)/4 | 2 (7)/8 | 2 (8)/3 | 3 (11)/12 | 5 (15)/6 | 5 (16)/1 | 7 (20)/10 | 7. |
10. | Itaalia | 0 (0)/3 | 1 (3)/6 | 1 (3)/2 | 3 (7)/8 | 3 (9)/7 | 4 (12)/5 | 4 (14)/9 | 11. |
11. | Valgevene | 2 (5)/2 | 4 (9)/1 | 6 (15)/5 | 8 (19)/3 | 10 (24)/4 | 12 (28)/7 | 14 (34)/12 | 1. |
12. | Läti | 0 (0)/1 | 1 (3)/2 | 2 (6)/4 | 3 (9)/9 | 5 (14)/8 | 7 (18)/6 | 7 (18)/11 | 8. |
Koosseisud
- Valgevene: Vladislav Splender, Igor Mihhaltšenko ja Andrei Toltšikov.
- Ukraina: Vassili Zadorožnõi, Artjom Ivanov ja Aleksandr Saponenko.
- Venemaa: Ivan Trofimov, Jevgeni Podkovõrov ja Nikolai Germogenov.
- Moldova: Oleg Coca, Julia Romanskaja ja Deniss Dudko.
- Holland: Jasper Lemmen, Klaas-Henrik Leyenaar ja Stefan Stapper.
- Leedu: Aleksei Lovčik, Simona Kulakauskaitė ja Marius Sidla.
- Eesti: Imre Anton, Raido Värik ja Priit Tänav.
- Läti: Roberts Misāns, Martiņš Kraskurs ja Āris Brantevics.
- Mongoolia: Oyunbaatar Munkhbat, Enkh-Erdene Enkh-Amalgan ja Bilegt Baasandavaa.
- Poola: Michal Janicki, Przemysław Kosobudzki ja Pawel Rozek.
- Itaalia: Daniele Favale, Roberto di Giacomo ja Luca Salvato.
- Belgia: Hannes Derveaux, Christophe Deleersnyder ja Simon Vansteenkiste.
Eesti II (osales ainult kiirturniiril): Margus Martsepp, Riho Briker ja Martin Talimets.
Eesti III (osales ainult kiirturniiril): Merike Martsepp, Kadi Veski ja Mark Joa.
Juunioride laud
Koht | Võistleja | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Kokku | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivan Trofimov | 2 | 2 | 1 | 1 | – | – | 1 | 2 | – | 2 | – | 11 | |||
2. | Roberts Misāns | 0 | 0 | – | – | 2 | 2 | 2 | – | – | 2 | 2 | 10 | |||
3. | Vladislav Splender | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | – | 2 | 2 | – | – | – | 9 | 58 | ||
4. | Aleksei Lovčik | 1 | – | 1 | 1 | 1 | 1 | – | – | 2 | – | 2 | 9 | 52 | ||
5. | Vassili Zadorožnõi | 1 | – | 1 | 1 | – | – | 1 | 2 | 2 | 1 | – | 9 | 46 | ||
6. | Jasper Lemmen | – | 0 | 1 | 1 | – | – | 2 | 1 | – | 2 | 2 | 9 | 43 | ||
7. | Oyunbaatar Munkhbat | – | 0 | – | 1 | – | – | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | |||
8. | Oleg Coca | 1 | 0 | 0 | – | 1 | 0 | 2 | – | 2 | – | – | 6 | |||
9. | Michal Janicki | 0 | – | 0 | – | 0 | 1 | 0 | – | 1 | – | 2 | 4 | 52 | ||
10. | Daniele Favale | – | – | – | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 41 | ||
11. | Imre Anton | 0 | 0 | – | – | 1 | 0 | 0 | – | – | 0 | 2 | 3 | |||
12. | Hannes Derveaux | – | 0 | – | 0 | – | 0 | 1 | – | 0 | 1 | 0 | 2 |
Kadettide laud
Koht | Võistleja | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Kokku | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Igor Mihhaltšenko | 1 | 2 | – | 1 | – | 2 | 2 | 2 | 2 | – | – | 12 | 49 | ||
2. | Artjom Ivanov | 1 | – | 2 | 1 | – | 2 | 2 | 2 | – | 2 | – | 12 | 48 | ||
3. | Klaas-Hendrik Leijenaar | 0 | – | 2 | 2 | – | – | 2 | 1 | 1 | – | 2 | 10 | |||
4. | Raido Värik | – | 0 | 0 | – | 2 | 1 | – | – | 2 | 2 | 2 | 9 | |||
5. | Simona Kulakauskaitė | 1 | 1 | 0 | – | 2 | 1 | – | – | – | 1 | 1 | 7 | 57 | ||
6. | Enkh-Erdene Enkh-Amalgan | – | – | – | 0 | 0 | – | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 37 | ||
7. | Jengeni Podkovõrov | 0 | 0 | – | 1 | 1 | – | 0 | 2 | 2 | – | – | 6 | |||
8. | Julia Romanskaja | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | 2 | – | 1 | 2 | – | 5 | 55 | ||
8. | Przemysław Kosobudzki | 0 | 0 | 1 | – | – | 1 | 0 | – | – | 1 | 2 | 5 | 55 | ||
10. | Martiņš Kraskurs | 0 | – | 1 | 0 | – | 1 | 0 | 1 | – | – | 1 | 4 | 52 | ||
11. | Roberto di Giacomo | – | 0 | – | 0 | 1 | 1 | – | 0 | 1 | – | 1 | 4 | 48 | ||
12. | Christophe Deleersnyder | – | – | 0 | 0 | 1 | 0 | – | – | 0 | 1 | 1 | 3 |
Minikadettide laud
Koht | Võistleja | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Kokku | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andrei Toltšikov | 1 | 2 | – | 2 | 2 | 2 | – | 2 | – | 2 | – | 13 | 52 | ||
2. | Deniss Dudko | 1 | 2 | – | 2 | – | – | 2 | 2 | 2 | 2 | – | 13 | 50 | ||
3. | Nikolai Germogenov | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | – | – | – | 2 | – | 10 | |||
4. | Priit Tänav | – | – | 0 | 0 | – | – | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 8 | |||
5. | Aleksandr Saponenko | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | – | – | – | – | 7 | 63 | ||
6. | Marius Sidla | 0 | – | 0 | – | 1 | – | 1 | 2 | 1 | – | 2 | 7 | 46 | ||
7. | Pawel Rozek | 0 | – | 0 | – | 0 | – | 1 | 2 | 1 | – | 2 | 6 | 46 | ||
7. | Luca Salvato | – | 0 | – | 0 | 0 | 1 | 1 | – | 2 | – | 2 | 6 | 46 | ||
9. | Stefan Stapper | 0 | 0 | – | 1 | – | 0 | 0 | – | – | 2 | 2 | 5 | 51 | ||
10. | Bilegt Baasandavaa | – | 0 | – | 0 | – | 1 | 1 | 0 | – | 1 | 2 | 5 | 44 | ||
11. | Āris Brantevics | 0 | 0 | 0 | 1 | – | – | – | – | 0 | 1 | 2 | 4 | |||
12. | Simon Vansteenkiste | – | – | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kohajagamiste korral on kriteeriumiks vastasmängijate punktide summa.
Ajakava
- 22. juuli 9.00-13.45 Registreerimine
- 14.00 Avatseremoonia
- 15.00 1. voor
- 23. juuli 15.00 2. voor
- 24. juuli 15.00 3. voor
- 25. juuli 15.00 4. voor
- 26. juuli 15.00 Kiirturniir
- 27. juuli 15.00 5. voor
- 28. juuli 15.00 6. voor
- 29. juuli 9.00 7. voor
- 15.00 Lõputseremoonia
Noorte kabeolümpia 2003 fotogalerii
Võistluste direktor: Iivo Nei
Korralduskomitee: Lehti Kohala, Viktoria Lehtmets ja Villem Lüüs
Peakohtunik: Aleksandr Leman (Venemaa)
Noorte kabeolümpia |
---|
1994 – 1996 – 1998 – 2000 – 2003 |