Rahvusvaheline kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil
Allikas: Kabeliit
2010. aasta mõttemängude festivali noortele rahvusvahelise kabe turniir toimus Tallinnas 9. juulil 2010.
Juuniorid
Jrk | Nimi | Aasta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anti Ingel | 1993 | * | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | II P |
2 | Eljus Šipovski | 1994 | 1 | * | 2 | 0 | 1 | 4 | III P |
3 | Kalev Mänd | 1992 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1 | IV P |
4 | Hendrik Tamm | 1996 | 2 | 2 | 1 | * | 2 | 7 | I P |
5 | Janet Tamm | 1994 | 0 | 1 | 2 | 0 | * | 3 | I T |
Minikadetid
Jrk | Nimi | Klubi | Aasta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hedvig Melis | Remii | 1998 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | IV T |
2 | Hannela Melis | Remii | 1999 | 2 | * | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | V T |
3 | Anneli Trees | Lasnamäe | 1998 | 2 | 1 | * | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | III T |
4 | Joanna Sild | Lasnamäe | 1997 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 16 | I T |
5 | Veronika Pikkel | Lasnamäe | 1997 | 2 | 2 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 14 | II T |
6 | Allan Šipovski | Lasnamäe | 1998 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | IV T |
7 | Lauri Kelder | Lasnamäe | 1999 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 0 | 1 | 5 | III P |
8 | Frank Smirnov | Lasnamäe | 1999 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | * | 0 | 8 | II P |
9 | Kristjan Hinno | Hiiumaa | 1999 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | * | 11 | I P |
Pisikadetid
Jrk | Nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Jürgenson | Nõmme | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 15 | I P |
2 | Risto Kelder | Lasnamäe | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | V P |
3 | Alex-Matthias Tamm | Lasnamäe | 0 | 2 | * | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 8 | IV P |
4 | Taaniel Tokar | 0 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 13 | II P | |
5 | Andreas Tulva | Lasnamäe | 1 | 2 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | III P |
6 | Heidi Melis | Remii | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 2 | 4 | III T |
7 | Rebecca Riisna | Lasnamäe | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | * | 2 | 2 | 10 | I T |
8 | Anne-Mai Agukas | Lasnamäe | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 5 | II T |
9 | Kaire Sepp | Lasnamäe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 2 | IV T |
Kohtunik: Piret Viirma