Sulev Tuka mälestusturniir (2010): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
P (→MEHED) |
||
(ei näidata sama kasutaja üht vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''34. Sulev Tuka mälestusturniir''' toimus 29. mail 2010 Holstre koolis. | '''34. Sulev Tuka mälestusturniir''' toimus 29. mail 2010 Holstre koolis. | ||
__TOC__ | |||
Mõtlemisaeg oli kummalegi vastasele 15 minutit tervele partiile. | Mõtlemisaeg oli kummalegi vastasele 15 minutit tervele partiile. | ||
==Mehed== | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
88. rida: | 90. rida: | ||
|} | |} | ||
Peakohtunik: [[Heinar Jahu]]<br> | == Naised == | ||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! Nr !! Nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! width=20|7 !! Punkte !! Koht | |||
|- | |||
| 1 || style="text-align:left;"| [[Aime Laur]] ||*||0||2||2||0||0||1||'''5'''||'''5.''' | |||
|- | |||
| 2 || style="text-align:left;"| [[Kaari Vainonen]] ||2||*||2||2||2||2||2||'''12'''||'''1.''' | |||
|- | |||
| 3 || style="text-align:left;"| [[Linda Pensa]] ||0||0||*||2||0||0||0||'''2'''||'''6.''' | |||
|- | |||
| 4 || style="text-align:left;"| [[Pilleriin Visk]] ||0||0||0||*||0||0||0||'''0'''||'''7.''' | |||
|- | |||
| 5 || style="text-align:left;"| [[Aili Visnapuu]] ||2||0||2||2||*||2||0||'''8'''||'''2.''' | |||
|- | |||
| 6 || style="text-align:left;"| [[Elle Luik]] ||2||0||2||2||0||*||2||'''8'''||'''3.''' | |||
|- | |||
| 7 || style="text-align:left;"| [[Inge Roots]] ||1||0||2||2||2||0||*||'''7'''||'''4.''' | |||
|} | |||
Peakohtunik: [[Heinar Jahu]]<br /> | |||
Kohtunik: [[Gert Elmaste]] | Kohtunik: [[Gert Elmaste]] | ||
[[Kategooria:2010]] |
Viimane redaktsioon: 5. juuni 2010, kell 07:37
34. Sulev Tuka mälestusturniir toimus 29. mail 2010 Holstre koolis.
Mõtlemisaeg oli kummalegi vastasele 15 minutit tervele partiile.
Mehed
Koht | Võistleja | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arvo Rist | 14 | 31:2 | 4:0 | 23:2 | 3:2 | 12:2 | 8:2 | 2:1 | 9:2 | 6:1 |
2 | Uno Plakk | 13 | 11:1 | 14:2 | 28:2 | 13:0 | 5:2 | 10:2 | 1:1 | 3:1 | 4:2 |
3 | Enno Eerma | 13 | 28:0 | 29:2 | 33:2 | 1:0 | 20:2 | 11:2 | 13:2 | 2:1 | 8:2 |
4 | Arvo Koppel | 12 | 33:2 | 1:2 | 10:0 | 5:1 | 15:2 | 6:2 | 7:2 | 8:1 | 2:0 |
5 | Rein Kirst | 12 | 30:1 | 21:2 | 6:1 | 4:1 | 2:0 | 16:2 | 14:2 | 7:1 | 10:2 |
6 | Ardu Treinbuk | 12 | 32:2 | 10:1 | 5:1 | 15:1 | 14:2 | 4:0 | 28:2 | 13:2 | 1:1 |
7 | Raimo Karjus | 12 | 26:1 | 30:2 | 15:1 | 20:2 | 10:1 | 13:2 | 4:0 | 5:1 | 14:2 |
8 | Jüri Hermann | 11 | 29:2 | 28:1 | 19:2 | 9:2 | 13:1 | 1:0 | 12:2 | 4:1 | 3:0 |
9 | Vello Velbaum | 11 | 24:2 | 13:0 | 11:2 | 8:0 | 31:2 | 17:2 | 10:1 | 1:0 | 16:2 |
10 | Kaarel Koitla | 10 | 34:2 | 6:1 | 4:2 | 12:1 | 7:1 | 2:0 | 9:1 | 15:2 | 5:0 |
11 | Urmas Visk | 10 | 2:1 | 20:1 | 9:0 | 33:2 | 25:2 | 3:0 | 16:0 | 26:2 | 17:2 |
12 | Taivo Rist | 10 | 22:2 | 23:2 | 13:1 | 10:1 | 1:0 | 28:1 | 8:0 | 18:1 | 21:2 |
13 | Tarmo Tulva | 9 | 27:2 | 9:2 | 12:1 | 2:2 | 8:1 | 7:0 | 3:0 | 6:0 | 18:1 |
14 | Villem Lüüs | 9 | 17:1 | 2:0 | 30:2 | 18:2 | 6:0 | 15:2 | 5:0 | 22:2 | 7:0 |
15 | Sergei Tšistjakov | 9 | 21:1 | 18:2 | 7:1 | 6:1 | 4:0 | 14:0 | 31:2 | 10:0 | 30:2 |
16 | Urmas Paluoja | 9 | 18:0 | 17:2 | 20:0 | 29:2 | 22:1 | 5:0 | 11:2 | 28:2 | 9:0 |
17 | Paul Evard | 9 | 14:1 | 16:0 | 34:2 | 25:1 | 21:2 | 9:0 | 19:1 | 24:2 | 11:0 |
18 | Gennadi Lavrentjev | 9 | 16:2 | 15:0 | 24:1 | 14:0 | 26:2 | 19:1 | 22:1 | 12:1 | 13:1 |
19 | Jüri Lätt | 9 | 20:1 | 26:2 | 8:0 | 22:1 | 28:1 | 18:1 | 17:1 | 21:1 | 25:1 |
20 | Ants Särgava | 8 | 19:1 | 11:1 | 16:2 | 7:0 | 3:0 | 25:1 | 21:0 | 23:2 | 24:1 |
21 | Kalle Lokk | 8 | 15:1 | 5:0 | 22:0 | 32:2 | 17:0 | 29:2 | 20:2 | 19:1 | 12:0 |
22 | Endel Niinepuu | 8 | 12:0 | 25:1 | 21:2 | 19:1 | 16:1 | 31:1 | 18:1 | 14:0 | 27:1 |
23 | Mihkel-Kalju Tammeveski | 8 | 25:2 | 12:0 | 1:0 | 31:0 | 27:2 | 24:1 | 30:1 | 20:0 | 34:2 |
24 | Ülev Rattasep | 8 | 9:0 | 27:2 | 18:1 | 28:0 | 29:1 | 23:1 | 25:2 | 17:0 | 20:1 |
25 | Kaarel Ots | 8 | 23:0 | 22:1 | 32:2 | 17:1 | 11:0 | 20:1 | 24:0 | 29:2 | 19:1 |
26 | Rein Orav | 8 | 7:1 | 19:0 | 31:0 | 34:2 | 18:0 | 32:1 | 33:2 | 11:0 | 28:2 |
27 | Arne Rebane | 8 | 13:0 | 24:0 | 29:0 | 30:2 | 23:0 | 34:1 | 32:2 | 31:2 | 22:1 |
28 | Arvi Tamm | 7 | 3:2 | 8:1 | 2:0 | 24:2 | 19:1 | 12:1 | 6:0 | 16:0 | 26:0 |
29 | Mihhail Lazarev | 7 | 8:0 | 3:0 | 27:2 | 16:0 | 24:1 | 21:0 | 34:2 | 25:0 | 33:2 |
30 | Kalle Mõtsnik | 7 | 5:1 | 7:0 | 14:0 | 27:0 | 32:2 | 33:1 | 23:1 | 34:2 | 15:0 |
31 | Ants Palumaa | 6 | 1:0 | 33:0 | 26:2 | 23:2 | 9:0 | 22:1 | 15:0 | 27:0 | 32:1 |
32 | Rein Palumaa | 5 | 6:0 | 34:1 | 25:0 | 21:0 | 30:0 | 26:1 | 27:0 | 33:2 | 31:1 |
33 | Viktor Peep | 4 | 4:0 | 31:2 | 3:0 | 11:0 | 34:1 | 30:1 | 26:0 | 32:0 | 29:0 |
34 | Pjotr Rättel | 3 | 10:0 | 32:1 | 17:0 | 26:0 | 33:1 | 27:1 | 29:0 | 30:0 | 23:0 |
Naised
Nr | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aime Laur | * | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5. |
2 | Kaari Vainonen | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 | 1. |
3 | Linda Pensa | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6. |
4 | Pilleriin Visk | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 7. |
5 | Aili Visnapuu | 2 | 0 | 2 | 2 | * | 2 | 0 | 8 | 2. |
6 | Elle Luik | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | * | 2 | 8 | 3. |
7 | Inge Roots | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | * | 7 | 4. |
Peakohtunik: Heinar Jahu
Kohtunik: Gert Elmaste