Tallinna 2010. aasta lahtised meistrivõistlused kiirkabes (100): erinevus redaktsioonide vahel
Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
21. rida: | 21. rida: | ||
| 7 || [[Kalev Parksepp]] || Lasnamäe MKK ||2||0||0||2||2||1||*||2||'''9'''||'''3.''' | | 7 || [[Kalev Parksepp]] || Lasnamäe MKK ||2||0||0||2||2||1||*||2||'''9'''||'''3.''' | ||
|- | |- | ||
| 8 || Siim Kruusimäe || Lasnamäe MKK ||0||0||0||0||0||0||0||*||'''0'''||'''8.''' | | 8 || [[Siim Kruusimäe]] || Lasnamäe MKK ||0||0||0||0||0||0||0||*||'''0'''||'''8.''' | ||
|} | |} | ||
Viimane redaktsioon: 6. november 2010, kell 18:16
Tallinna 2010. aasta lahtised meistrivõistlused (100)
6. november 2010
Mehed
Jrk nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anti Ingel | Nõmme KK | * | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 8 | 4. |
2 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 14 | 1. |
3 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | 1 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 2. |
4 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7. |
5 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | 1 | 0 | 0 | 2 | * | 0 | 0 | 2 | 5 | 6. |
6 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | * | 1 | 2 | 7 | 5. |
7 | Kalev Parksepp | Lasnamäe MKK | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | * | 2 | 9 | 3. |
8 | Siim Kruusimäe | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 8. |
Naised
Jrk nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | * | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3. |
2 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 0 | * | 0 | 1 | 2 | 3 | 4. |
3 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | 1 | 2 | * | 2 | 1 | 6 | 1. |
4 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 0 | * | 2 | 5 | 2. |
5 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 1 | 0 | * | 1 | 5. |
Juhend
EESMÄRK
Tallinna meistri väljaselgitamine rahvusvahelises kabes 2010.aastal.
AEG JA KOHT
Võistlused viiakse läbi 06.novembril 2010 Tallinna Malemajas, Vene 29.
Võistluste avamine kell 11.00.
Nimeline registreerimine kohapeal kell 10.30-11.00.
OSAVÕTJAD
Osa võivad võtta kõik kabehuvilised.
TURNIIRI KORRALDUS
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja viiakse läbi individuaalturniirina. Arvestust peetakse eraldi naiste osas. Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule kummalegi võistlejale.
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:
a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta
b) suurem võitude arv
c) omavaheline(sed) kohtumine(sed)
d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu
AUTASUSTAMINE
Turniiride paremaid autasustatakse medalite, diplomite ning Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt väljapandud mälestusesemetega.
EELREGISTREERIMINE
Osavõtusoovist teatada e-maili teel viktoria@europedraughts.org
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik Piret Viirma.
Korraldaja Spordiklubi Remii