Tallinna koolinoorte 2010. a. meistrivõistlused: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
|||
(ei näidata sama kasutaja 13 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
[[Pilt:TPG2010.jpg|thumb|Pääsküla Gümnaasiumi võistkond.]] | |||
'''TALLINNA KOOLINOORTE 2009/2010 Õ.A. VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED KABES''' | '''TALLINNA KOOLINOORTE 2009/2010 Õ.A. VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED KABES''' | ||
17. märts 2010 kell 12.00 | 17. märts 2010 kell 12.00 | ||
== Paremusjärjestus == | |||
{| class=wikitable | |||
! koht !! võistkond !! punkte | |||
|- | |||
| '''1''' || '''Pääsküla Gümnaasium'''<br />([[Erik Jaanimäe]], [[Janek Jaanimäe]], [[Marek Jaanimäe]], [[Kadi Veski]]) || '''44''' | |||
|- | |||
| '''2''' || '''Tallinna Reaalkool'''<br />([[Konstantin Selli]], [[Priit Tänav]], [[Martin Talimets]], Kadi Liis Saar) || '''44''' | |||
|- | |||
| 3 || '''Gustav Adolfi Gümnaasium'''<br />([[Anti Ingel]], [[Elvia Sõber]], Enith Li Saag, Triin Narva) || '''39''' | |||
|- | |||
| 4-6 || '''Laagna Gümnaasium'''<br />([[Veronika Pikkel]], [[Siim Kruusimäe]], [[Rebeca Riisna]], [[Joanna Sild]]) || '''34''' | |||
|- | |||
| || '''Nõmme Gümnaasium'''<br />(Mati Kase, [[Margit Viirma]], [[Alex-Mattias Tamm]], [[Britta-Elisabeth Koorem]]) || '''34''' | |||
|- | |||
| || '''Tallinna Heleni Kool'''<br />(Martin Betlem, Teet Ojamets, Helle Hellermann, Gretel Murd) || '''34''' | |||
|- | |||
| 7-8 || '''Nõmme Põhikool'''<br />([[Andreas Jürgenson]], [[Karl Jaagup Kask]], [[Kristjan Jürgenson]], Kirke Vaino) || '''33''' | |||
|- | |||
| || '''Mustamäe Reaalgümnaasium'''<br />(Ilja-Ülo Tšesnokov, Dmitri Kuznetsov, Roman Trohhalev, Anastassia Zahharova) || '''33''' | |||
|- | |||
| 9 || '''Linnamäe Vene Lütseum'''<br />(Ruben Airapetjan, Mihail Baltunas, Maksim Serhovets, Ivetta Bitsanina) || '''31''' | |||
|- | |||
| 10-11 || '''Tallinna Ühisgümnaasium'''<br />([[Helina Rajasalu]], [[Diana Romanenkova]], Manfred Mletsin, [[Minna-Annabel Tismus]] || '''29''' | |||
|- | |||
| || '''Lilleküla Gümnaasium'''<br />(Villem Mesila, [[Antanas Zamulskis]], Erkki Loginov, Maria Remmelkoor) || '''29''' | |||
|- | |||
| 12-13 || '''Lasnamäe Üldgümnaasium'''<br />([[Frank Smirnov]], [[Anneli Trees]], Erik Dudorin, [[Anne-Mai Agukas]] || '''28''' | |||
|- | |||
| || '''Tõnismäe Reaalkool'''<br />(Juri Holvason, Aleksei Škrjabin, Aleksander Lilleoks, Anna Kalinitšenko) || '''28''' | |||
|- | |||
| 14-15 || '''Karjamaa Gümnaasium'''<br />(Jevgeni Fomitšenko, Nikita Bogdanov, Konstantin Demidov, Julia Horeva) || '''27''' | |||
|- | |||
| || '''Ehte Humanitaargümnaasium'''<br />(Maksim Simtšenko, Stas Sadõkov, Vitali Eller, Katja Gorbatenko) || '''27''' | |||
|- | |||
| 16-17 || '''Mustamäe Gümnaasium'''<br />(Rasmus Varvik, Marek Nurmbek, Jonas Kaarnamets, [[Maria Jõesoo]]) || '''26''' | |||
|- | |||
| || '''Mustjõe Gümnaasium'''<br />(Allan Kuldma, Daniil Velikanov, Mirza Gasimov, Vitalia Smirnova) || '''26''' | |||
|- | |||
| 18-19 || '''Tallinna Tehnikagümnaasium'''<br />([[Andres Idnurm]], Toomas Pärtin, Marko Rentik, Silja Aasmäe) || '''25''' | |||
|- | |||
| || '''Mustamäe Humanitaargümnaasium'''<br />(Ilja Prihotko, Oleksii Inno, Semjon Isajevski, Ekaterina Vorošilova) || '''25''' | |||
|- | |||
| 20-22 || '''Tallinna Juudi Kool'''<br>(Alan Temin, Vladimir Liiva, Andrei Volkov, Darina Verina) || '''24''' | |||
|- | |||
| || '''Kuristiku Gümnaasium'''<br />(Karel Hermas, Suren Stepanjan, Denis Povsten, Marit Müürsepp) || '''24''' | |||
|- | |||
| || '''Ranniku Gümnaasium'''<br />(Ilja Pari, Jekaterino Lopato, Olga Kašleva, Julia Dikanjova) || '''24''' | |||
|- | |||
| 23-24 || '''Haabersti Vene Gümnaasium'''<br />(Aleksandr Drozdov, Aleksandr Judin, Pavel uibukant, Nastja Nikitina) || '''23''' | |||
|- | |||
| || '''Liivalaia Gümnaasium'''<br />(Georg Abozenko, Kristina Širkovskaja, August Luure, Anu Vreintaal) || '''23''' | |||
|- | |||
| 25 || '''Kesklinna Vene Gümnaasium'''<br />(Nikita Kirienko, Ruslan Bolkvadze, Pjotr Smoljanitski, Anna Mihhailova) || '''21''' | |||
|- | |||
| 26 || '''Pirita Majandusgümnaasium'''<br />(Julia Ront, Rainer Lillipuu, Kristina Kundla) || '''19''' | |||
|- | |||
| (27) || '''Järveotsa Gümnaasium'''<br />(Rain Tibar, Siim Põldsaar, Aleksander Vassiljev) || '''(12)''' | |||
|- | |||
| (28) || '''Sõle Põhikool'''<br />(Kert Suuroja, Karl-Henri Kuus, Vitali Rogotski, Eliise Jaansoo) || '''(8)''' | |||
|} | |||
== Juhend == | == Juhend == | ||
21. rida: | 83. rida: | ||
:4. Suurem punktisumma I laual. | :4. Suurem punktisumma I laual. | ||
Peakohtunik: [[Villem Lüüs]] | |||
== Vaata ka == | == Vaata ka == | ||
39. rida: | 92. rida: | ||
*[[Tallinna koolide meistrivõistlused (2005)|Tulemused 2005]] | *[[Tallinna koolide meistrivõistlused (2005)|Tulemused 2005]] | ||
[[Kategooria: | [[Kategooria:2010]] |
Viimane redaktsioon: 17. märts 2010, kell 18:51
TALLINNA KOOLINOORTE 2009/2010 Õ.A. VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED KABES
17. märts 2010 kell 12.00
Paremusjärjestus
koht | võistkond | punkte |
---|---|---|
1 | Pääsküla Gümnaasium (Erik Jaanimäe, Janek Jaanimäe, Marek Jaanimäe, Kadi Veski) |
44 |
2 | Tallinna Reaalkool (Konstantin Selli, Priit Tänav, Martin Talimets, Kadi Liis Saar) |
44 |
3 | Gustav Adolfi Gümnaasium (Anti Ingel, Elvia Sõber, Enith Li Saag, Triin Narva) |
39 |
4-6 | Laagna Gümnaasium (Veronika Pikkel, Siim Kruusimäe, Rebeca Riisna, Joanna Sild) |
34 |
Nõmme Gümnaasium (Mati Kase, Margit Viirma, Alex-Mattias Tamm, Britta-Elisabeth Koorem) |
34 | |
Tallinna Heleni Kool (Martin Betlem, Teet Ojamets, Helle Hellermann, Gretel Murd) |
34 | |
7-8 | Nõmme Põhikool (Andreas Jürgenson, Karl Jaagup Kask, Kristjan Jürgenson, Kirke Vaino) |
33 |
Mustamäe Reaalgümnaasium (Ilja-Ülo Tšesnokov, Dmitri Kuznetsov, Roman Trohhalev, Anastassia Zahharova) |
33 | |
9 | Linnamäe Vene Lütseum (Ruben Airapetjan, Mihail Baltunas, Maksim Serhovets, Ivetta Bitsanina) |
31 |
10-11 | Tallinna Ühisgümnaasium (Helina Rajasalu, Diana Romanenkova, Manfred Mletsin, Minna-Annabel Tismus |
29 |
Lilleküla Gümnaasium (Villem Mesila, Antanas Zamulskis, Erkki Loginov, Maria Remmelkoor) |
29 | |
12-13 | Lasnamäe Üldgümnaasium (Frank Smirnov, Anneli Trees, Erik Dudorin, Anne-Mai Agukas |
28 |
Tõnismäe Reaalkool (Juri Holvason, Aleksei Škrjabin, Aleksander Lilleoks, Anna Kalinitšenko) |
28 | |
14-15 | Karjamaa Gümnaasium (Jevgeni Fomitšenko, Nikita Bogdanov, Konstantin Demidov, Julia Horeva) |
27 |
Ehte Humanitaargümnaasium (Maksim Simtšenko, Stas Sadõkov, Vitali Eller, Katja Gorbatenko) |
27 | |
16-17 | Mustamäe Gümnaasium (Rasmus Varvik, Marek Nurmbek, Jonas Kaarnamets, Maria Jõesoo) |
26 |
Mustjõe Gümnaasium (Allan Kuldma, Daniil Velikanov, Mirza Gasimov, Vitalia Smirnova) |
26 | |
18-19 | Tallinna Tehnikagümnaasium (Andres Idnurm, Toomas Pärtin, Marko Rentik, Silja Aasmäe) |
25 |
Mustamäe Humanitaargümnaasium (Ilja Prihotko, Oleksii Inno, Semjon Isajevski, Ekaterina Vorošilova) |
25 | |
20-22 | Tallinna Juudi Kool (Alan Temin, Vladimir Liiva, Andrei Volkov, Darina Verina) |
24 |
Kuristiku Gümnaasium (Karel Hermas, Suren Stepanjan, Denis Povsten, Marit Müürsepp) |
24 | |
Ranniku Gümnaasium (Ilja Pari, Jekaterino Lopato, Olga Kašleva, Julia Dikanjova) |
24 | |
23-24 | Haabersti Vene Gümnaasium (Aleksandr Drozdov, Aleksandr Judin, Pavel uibukant, Nastja Nikitina) |
23 |
Liivalaia Gümnaasium (Georg Abozenko, Kristina Širkovskaja, August Luure, Anu Vreintaal) |
23 | |
25 | Kesklinna Vene Gümnaasium (Nikita Kirienko, Ruslan Bolkvadze, Pjotr Smoljanitski, Anna Mihhailova) |
21 |
26 | Pirita Majandusgümnaasium (Julia Ront, Rainer Lillipuu, Kristina Kundla) |
19 |
(27) | Järveotsa Gümnaasium (Rain Tibar, Siim Põldsaar, Aleksander Vassiljev) |
(12) |
(28) | Sõle Põhikool (Kert Suuroja, Karl-Henri Kuus, Vitali Rogotski, Eliise Jaansoo) |
(8) |
Juhend
- Võistlused toimuvad kolmapäeval, 17. märtsil 2010.a. algusega kell 12.00 P. Kerese Malemajas, Vene 29.
- Võistkondadel tuleb teha ülesandmine 12. märtsiks 2010. aadressil: villem.lyys@mail.ee või telefonil 56903411 Villem Lüüs
- Kooli võistkonnas on neli õpilast, neist vähemalt üks tütarlaps.
- Poiste laudadel (I -III laud, võib mängida ka tütarlaps) paigutatakse võistlejad järkude nõrgenevas järjekorras,ühe võistleja puudumisel jäetakse vabaks vastavalt viimane laud.
- Kõik tekkinud küsimused lahendab peakohtunik
- Võistluste läbiviimise süsteem oleneb osavõtvate võistkondade arvust.
- Kui võistkondi on 11 või vähem, otsustatakse süsteem ja paremuse selgitamise reeglid kohapeal enne võistluste algust.
- Kui võistkondi on 12 või rohkem, peetakse 7 vooru šveitsi süsteemis. Paaritu arvu võistkondade korral arvestatakse vastaseta jäänud võistkonna liikmetele võidupunktid. Paremuse selgitamiseks reastatakse võistkonnad kõigi võistkonnaliikmete kogutud punktide summa alusel. Võrdse punktisumma korral kasutatakse täiendavaid kriteeriume:
- 1. Suurem vastasvõistkondade punktide summa.
- 2. Suurem matšivõitude arv.
- 3. Suurem võidetud ja viigistatud matšide arv.
- 4. Suurem punktisumma I laual.
Peakohtunik: Villem Lüüs