Tallinna koolinoorte 2010. a. meistrivõistlused

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 17. märts 2010, kell 18:51 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Pääsküla Gümnaasiumi võistkond.

TALLINNA KOOLINOORTE 2009/2010 Õ.A. VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED KABES

17. märts 2010 kell 12.00

Paremusjärjestus

koht võistkond punkte
1 Pääsküla Gümnaasium
(Erik Jaanimäe, Janek Jaanimäe, Marek Jaanimäe, Kadi Veski)
44
2 Tallinna Reaalkool
(Konstantin Selli, Priit Tänav, Martin Talimets, Kadi Liis Saar)
44
3 Gustav Adolfi Gümnaasium
(Anti Ingel, Elvia Sõber, Enith Li Saag, Triin Narva)
39
4-6 Laagna Gümnaasium
(Veronika Pikkel, Siim Kruusimäe, Rebeca Riisna, Joanna Sild)
34
Nõmme Gümnaasium
(Mati Kase, Margit Viirma, Alex-Mattias Tamm, Britta-Elisabeth Koorem)
34
Tallinna Heleni Kool
(Martin Betlem, Teet Ojamets, Helle Hellermann, Gretel Murd)
34
7-8 Nõmme Põhikool
(Andreas Jürgenson, Karl Jaagup Kask, Kristjan Jürgenson, Kirke Vaino)
33
Mustamäe Reaalgümnaasium
(Ilja-Ülo Tšesnokov, Dmitri Kuznetsov, Roman Trohhalev, Anastassia Zahharova)
33
9 Linnamäe Vene Lütseum
(Ruben Airapetjan, Mihail Baltunas, Maksim Serhovets, Ivetta Bitsanina)
31
10-11 Tallinna Ühisgümnaasium
(Helina Rajasalu, Diana Romanenkova, Manfred Mletsin, Minna-Annabel Tismus
29
Lilleküla Gümnaasium
(Villem Mesila, Antanas Zamulskis, Erkki Loginov, Maria Remmelkoor)
29
12-13 Lasnamäe Üldgümnaasium
(Frank Smirnov, Anneli Trees, Erik Dudorin, Anne-Mai Agukas
28
Tõnismäe Reaalkool
(Juri Holvason, Aleksei Škrjabin, Aleksander Lilleoks, Anna Kalinitšenko)
28
14-15 Karjamaa Gümnaasium
(Jevgeni Fomitšenko, Nikita Bogdanov, Konstantin Demidov, Julia Horeva)
27
Ehte Humanitaargümnaasium
(Maksim Simtšenko, Stas Sadõkov, Vitali Eller, Katja Gorbatenko)
27
16-17 Mustamäe Gümnaasium
(Rasmus Varvik, Marek Nurmbek, Jonas Kaarnamets, Maria Jõesoo)
26
Mustjõe Gümnaasium
(Allan Kuldma, Daniil Velikanov, Mirza Gasimov, Vitalia Smirnova)
26
18-19 Tallinna Tehnikagümnaasium
(Andres Idnurm, Toomas Pärtin, Marko Rentik, Silja Aasmäe)
25
Mustamäe Humanitaargümnaasium
(Ilja Prihotko, Oleksii Inno, Semjon Isajevski, Ekaterina Vorošilova)
25
20-22 Tallinna Juudi Kool
(Alan Temin, Vladimir Liiva, Andrei Volkov, Darina Verina)
24
Kuristiku Gümnaasium
(Karel Hermas, Suren Stepanjan, Denis Povsten, Marit Müürsepp)
24
Ranniku Gümnaasium
(Ilja Pari, Jekaterino Lopato, Olga Kašleva, Julia Dikanjova)
24
23-24 Haabersti Vene Gümnaasium
(Aleksandr Drozdov, Aleksandr Judin, Pavel uibukant, Nastja Nikitina)
23
Liivalaia Gümnaasium
(Georg Abozenko, Kristina Širkovskaja, August Luure, Anu Vreintaal)
23
25 Kesklinna Vene Gümnaasium
(Nikita Kirienko, Ruslan Bolkvadze, Pjotr Smoljanitski, Anna Mihhailova)
21
26 Pirita Majandusgümnaasium
(Julia Ront, Rainer Lillipuu, Kristina Kundla)
19
(27) Järveotsa Gümnaasium
(Rain Tibar, Siim Põldsaar, Aleksander Vassiljev)
(12)
(28) Sõle Põhikool
(Kert Suuroja, Karl-Henri Kuus, Vitali Rogotski, Eliise Jaansoo)
(8)

Juhend

Võistlused toimuvad kolmapäeval, 17. märtsil 2010.a. algusega kell 12.00 P. Kerese Malemajas, Vene 29.
Võistkondadel tuleb teha ülesandmine 12. märtsiks 2010. aadressil: villem.lyys@mail.ee või telefonil 56903411 Villem Lüüs
Kooli võistkonnas on neli õpilast, neist vähemalt üks tütarlaps.
Poiste laudadel (I -III laud, võib mängida ka tütarlaps) paigutatakse võistlejad järkude nõrgenevas järjekorras,ühe võistleja puudumisel jäetakse vabaks vastavalt viimane laud.
Kõik tekkinud küsimused lahendab peakohtunik
Võistluste läbiviimise süsteem oleneb osavõtvate võistkondade arvust.
Kui võistkondi on 11 või vähem, otsustatakse süsteem ja paremuse selgitamise reeglid kohapeal enne võistluste algust.
Kui võistkondi on 12 või rohkem, peetakse 7 vooru šveitsi süsteemis. Paaritu arvu võistkondade korral arvestatakse vastaseta jäänud võistkonna liikmetele võidupunktid. Paremuse selgitamiseks reastatakse võistkonnad kõigi võistkonnaliikmete kogutud punktide summa alusel. Võrdse punktisumma korral kasutatakse täiendavaid kriteeriume:
1. Suurem vastasvõistkondade punktide summa.
2. Suurem matšivõitude arv.
3. Suurem võidetud ja viigistatud matšide arv.
4. Suurem punktisumma I laual.

Peakohtunik: Villem Lüüs

Vaata ka

Personaalsed tööriistad