Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2010
Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2010
Malemaja, 13. märts 2010
Juuniorid
jrk.nr | nimi | kuuluvus | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anti Ingel | Nõmme KK | 1993 | * | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 | I |
2. | Priit Tänav | Nõmme KK | 1991 | 1 | * | 0 | 2 | 2 | 5 | II |
3. | Elvia Sõber | Remii | 1993 | 1 | 2 | * | 0 | 1 | 4 | I |
4. | Martin Talimets | Nõmme KK | 1993 | 0 | 0 | 2 | * | 1 | 3 | III |
5. | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | 1993 | 0 | 0 | 1 | 1 | * | 2 | 4. |
Minikadetid
jrk.nr | nimi | kuuluvus | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 1998 | * | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 8 | I |
2. | Lauri Kelder | Lasnamäe MKK | 1999 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | III |
3. | Frank Smirnov | Lasnamäe MKK | 1999 | 0 | 2 | * | 0 | 0 | 2 | 4 | II |
4. | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 1998 | 0 | 2 | 2 | * | 0 | 2 | 6 | II |
5. | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1997 | 2 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 10 | I |
6. | Hedvig Melis | Remii | 1998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | III |
Pisikadetid — tüdrukud
jrk.nr | nimi | kuuluvus | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ruth-Helena Brück | Lasnamäe MKK | 2001 | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6. |
2. | Heidi Melis | Remii | 2002 | 1 | * | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4. |
3. | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | 2001 | 2 | 2 | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 | I |
4. | Anne-Mai Agukas | Lasnamäe MKK | 2001 | 2 | 1 | 1 | * | 2 | 2 | 2 | 10 | II |
5. | Valeria Karoman | Lasnamäe MKK | 2002 | 2 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 2 | 4 | 5. |
6. | Kaire Sepp | Lasnamäe MKK | 2002 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | * | 2 | 8 | III |
7. | Anna Minakova | Lasnamäe MKK | 2003 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 7. |
Pisikadetid — poisid
jrk.nr | nimi | kuuluvus | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antanas Zamulskis | Nõmme KK | 2002 | * | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | II (järelmatš 3:1) |
2. | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | 2000 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 16 | I |
3. | Ugo Melis | SK Remii | 2003 | 0 | 0 | * | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 9 | 4. |
4. | Siim Kruusmäe | Lasnamäe MKK | 2001 | 1 | 0 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | III (järelmatš 1:3) |
5. | Aleksei Minakov | Lasnamäe MKK | 2002 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.' |
6. | Risto Kelder | Lasnamäe MKK | 2001 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | * | 0 | 2 | 2 | 7 | 6. |
7. | Konstantin Polski | Nõmme KK | 2002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | * | 1 | 2 | 7 | 3. |
8. | Karl Robert Kalleste | Lasnamäe MKK | 2002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | * | 0 | 3 | 8. |
9. | Karl-Erik Karu | Nõmme KK | 2002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | * | 4 | 7. |
Juhend
EESMÄRK
Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2010.aastal.
AEG JA KOHT
Võistlused viiakse läbi 13.märtsil 2010 Tallinna Malemajas, Vene 29.
Võistluste avamine kell 11.00.
Nimeline registreerimine kohapeal kell 10.30-11.00.
OSAVÕTJAD
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad. Arvestust peetakse kolmes vanuseklassis: kuni 10-aastased (2000 ja nooremad), kuni 13-a (1997 ja nooremad) ja kuni 19-a (1991 ja nooremad).
TURNIIRI KORRALDUS
Võistlused viiakse läbi individuaalturniiridena.
Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit kummalegi võistlejale.
Arvestust peetakse eraldi poistele ja tüdrukutele.
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:
a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta
b) suurem võitude arv
c) omavaheline(sed) kohtumine(sed)
d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu
AUTASUSTAMINE
Turniiride paremaid autasustatakse medalite, diplomite ja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt välja pandud auhindadega
EELREGISTREERIMINE
Osavõtusoovist teatada e-maili teel viktoria@europedraughts.org või tel 5153484.
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik Piret Viirma.
Korraldaja Spordiklubi Remii