Tallinna noorte meistrivõistlused 2007 (64)
Allikas: Kabeliit
- TALLINNA 2007.AASTA NOORTE KABEMEISTRIVÕISTLUSED
15. detsember 2007
- Vanem grupp
nimi | reiting | AI | EŠ | HR | JJ | EJ | NK | HM | Punkte | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anti Ingel | 2279 | * | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 10 |
2 | Eljus Šipovski | 1864 | 0 | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
3 | Helina Rajasalu | 1875 | 1 | 1 | * | 1 | 2 | 1 | 2 | 8 |
4 | Janek Jaanimäe | 1869 | 1 | 0 | 1 | * | 0 | 2 | 2 | 6 |
5 | Erik Jaanimäe | 1804 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 1 | 2 | 5 |
6 | Norman Knjazev | 1839 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | * | 2 | 4 |
7 | Heidi Mülla | 1410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 |
- Noorem grupp
Järelmatši esikohale võitis Joanna Sild
nimi | reiting | MJ | JS | VP | AJ | AŠ | LL | AT | BK | JT | KJ | ÕA | AA | MP | Punkte | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1-2 | Marek Jaanimäe | 1708 | * | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 21 |
1-2 | Joanna Sild | 1546 | 1 | * | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 21 |
3 | Veronika Pikkel | 1625 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 20 |
4 | Andreas Jürgenson | 1620 | 1 | 1 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 18 |
5 | Allan Šipovski | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 15 | |
6 | Leila Loit | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 15 | |
7 | Anneli Trees | 1222 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 |
8 | Britta Elisabeth Koorem | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | * | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 | |
9 | Joel Markus Terras | 1579 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 0 | 2 | 2 | 2 | 8 |
10 | Kerttu Jänes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | * | 0 | 2 | 2 | 7 | |
11 | Õnne-Riin Austrin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 1 | 2 | 5 | |
12 | Aiko-Hendri Austrin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | * | 2 | 3 | |
13 | Margit Pottsepp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 |
- JUHEND
- EESMÄRK
- Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2007.aastal (64-r kabes)
- AEG JA KOHT
- Võistlused viiakse läbi 15.detsembril 2007 Tallinna Malemajas, Vene 29
- Võistluste avamine kell 11.15
- Nimeline registreerimine kohapeal kell 11.00
- OSAVÕTJAD
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad.
- TURNIIRI KORRALDUS
- Võistlused viiakse läbi individuaalturniirina. Mängitakse koos ühel turniiril, aga arvestust peetakse eraldi vanuseklassides: kuni 10-aastased (1997 ja nooremad), kuni 13-a (1994 ja nooremad) ja kuni 19-a (1988 ja nooremad).
- Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 10 minutit kummalegi võistlejale.
- Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:
- a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta
- b) suurem võitude arv
- c) omavaheline(sed) kohtumine(sed)
- d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu
- AUTASUSTAMINE
- Turniiride paremaid autasustatakse medalite ja diplomitega.
- EELREGISTREERIMINE
- Osavõtusoovist teatada e-maili teel viktoria.lehtmets@mail.ee
- Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik Michel Zdankevich.