Eesti meeste 59. meistrivõistlused vene kabes (2007)

Allikas: Kabeliit

Eesti meeste 59. meistrivõistlused vene kabes (2007) peeti 19.–22. aprillil Tartumaa Tervisespordikeskuses (endises Elva Lasketiirus), Uderna külas, Rõngu vallas.

Sisukord

Tabel

Koht Nimi Reiting 1 2 3 4 5 6 7 8 Punkte
1. Raivo Rist 2501 15:2 21:2 12:2 2:1 3:0 8:2 7:2 9:2 13
2. Arno Uutma 2602 5:2 9:2 7:2 1:1 8:1 3:1 4:1 11:2 12
3. Enno Eerma 2410 14:1 16:1 13:2 7:2 1:2 2:1 9:1 5:1 11
4. Arvo Rist 2457 13:1 6:1 10:2 11:1 7:0 14:2 2:1 18:2 10
5. Raimo Karjus 2348 2:0 14:2 8:0 16:1 21:2 15:2 12:2 3:1 10
6. Indrek Migur 2348 8:1 4:1 9:2 12:1 11:1 7:0 17:2 13:2 10
7. Andrus Tull 2506 10:2 11:2 2:0 3:0 4:2 6:2 1:0 8:1 9
8. Heiki Karp 2565 6:1 12:1 5:2 18:2 2:1 1:0 11:1 7:1 9
9. Maldon Haljas 2452 17:2 2:0 6:0 15:2 12:2 13:2 3:1 1:0 9
10. Vello Velbaum 2309 7:0 17:2 4:0 14:1 13:0 20:2 16:2 19:2 9
11. Algo Laidvee 2381 19:2 7:0 21:2 4:1 6:1 18:1 8:1 2:0 8
12. Orme Kaul 2376 20:2 8:1 1:0 6:1 9:0 21:2 5:0 17:1 7
13. Imre Anton 2279 4:1 18:1 3:0 20:2 10:2 9:0 19:1 6:0 7
14. Kaido Raidla 2205 3:1 5:0 19:1 10:1 0:2 4:0 18:1 15:1 7
15. Viktor Peep 2285 1:0 19:1 16:2 9:0 20:1 5:0 0:2 14:1 7
16. Enno Allev 2215 18:1 3:1 15:0 5:1 17:0 0:2 10:0 20:2 7
17. Mihhail Lazarev 2217 9:0 10:0 0:2 21:1 16:2 19:1 6:0 12:1 7
18. Osvald Pais 2425 16:1 13:1 20:2 8:0 19:1 11:1 14:1 4:0 7
19. Mihkel-Kalju Tammeveski 2181 11:0 15:1 14:1 0:2 18:1 17:1 13:1 10:0 7
20. Artur Ööbik 1974 12:0 0:2 18:0 13:0 15:1 10:0 21:+ 16:0 5
21. René Reinumägi 0:2 1:0 11:0 17:1 5:0 12:0 20:- 0:0 3

Tulemused

8. voor (22. aprill)

1. Raivo Rist 2:0 (3:1) Maldon Haljas
2. Raimo Karjus 1:1 (2:2) Enno Eerma
3. Algo Laidvee 0:2 (0:4) Arno Uutma
4. Heiki Karp 1:1 (2:2) Andrus Tull
5. Arvo Rist 2:0 (3:1) Osvald Pais
6. Indrek Migur 2:0 (3:1) Imre Anton
7. Mihkel-Kalju Tammeveski 0:2 (1:3) Vello Velbaum
8. Mihhail Lazarev 1:1 (2:2) Orme Kaul
9. Kaido Raidla 1:1 (2:2) Viktor Peep
10. Artur Ööbik 0:2 (1:3) Enno Allev
11. Rene Reinumägi 0:0 BYE

7. voor (22. aprill)

1. Arno Uutma 1:1 Arvo Rist
2. Andrus Tull 0:2 Raivo Rist
3. Maldon Haljas 1:1 Enno Eerma
4. Heiki Karp 1:1 Algo Laidvee
5. Orme Kaul 0:2 Raimo Karjus
6. Mihhail Lazarev 0:2 Indrek Migur
7. Mihkel-Kalju Tammeveski 1:1 Imre Anton
8. Osvald Pais 1:1 Kaido Raidla
9. Enno Allev 0:2 Vello Velbaum
10. Artur Ööbik +:- Rene Reinumägi
11. Viktor Peep 2:0 BYE

6. voor (21. aprill)

1. Enno Eerma 1:1 (2:2) Arno Uutma
2. Raivo Rist 2:0 (3:1) Heiki Karp
3. Andrus Tull 2:0 (3:1) Indrek Migur
4. Imre Anton 0:2 (1:3) Maldon Haljas
5. Osvald Pais 1:1 (2:2) Algo Laidvee
6. Kaido Raidla 0:2 (0:4) Arvo Rist
7. Mihhail Lazarev 1:1 (2:2) Mihkel-Kalju Tammeveski
8. Raimo Karjus 2:0 (3:1) Viktor Peep
9. Orme Kaul 2:0 (4:0) Rene Reinumägi
10. Vello Velbaum 2:0 (3:1) Artur Ööbik
11. Enno Allev 2:0 BYE

5. voor (21. aprill)

1. Arno Uutma 1:1 (2:2) Heiki Karp
2. Enno Eerma 2:0 (3:1) Raivo Rist
3. Indrek Migur 1:1 (2:2) Algo Laidvee
4. Arvo Rist 0:2 (1:3) Andrus Tull
5. Maldon Haljas 2:0 (3:1) Orme Kaul
6. Mihkel-Kalju Tammeveski 1:1 (2:2) Osvald Pais
7. Imre Anton 2:0 (3:1) Vello Velbaum
8. Rene Reinumägi 0:2 (0:4) Raimo Karjus
9. Enno Allev 0:2 (1:3) Mihhail Lazarev
10. Viktor Peep 1:1 (2:2) Artur Ööbik
11. Kaido Raidla 2:0 BYE

4. voor (20. aprill)

1. Raivo Rist 1:1 Arno Uutma
2. Heiki Karp 2:0 Osvald Pais
3. Andrus Tull 0:2 Enno Eerma
4. Algo Laidvee 1:1 Arvo Rist
5. Indrek Migur 1:1 Orme Kaul
6. Viktor Peep 0:2 Maldon Haljas
7. Raimo Karjus 1:1 Enno Allev
8. Vello Velbaum 1:1 Kaido Raidla
9. Artur Ööbik 0:2 Imre Anton
10. Mihhail Lazarev 1:1 Rene Reinumägi
11. Mihkel-Kalju Tammeveski 2:0 BYE

3. voor (20. aprill)

1. Arno Uutma 2:0 Andrus Tull
2. Orme Kaul 0:2 Raivo Rist
3. Heiki Karp 2:0 Raimo Karjus
4. Arvo Rist 2:0 Vello Velbaum
5. Maldon Haljas 0:2 Indrek Migur
6. Osvald Pais 2:0 Artur Ööbik
7. Imre Anton 0:2 Enno Eerma
8. Rene Reinumägi 0:2 Algo Laidvee
9. Enno Allev 0:2 Viktor Peep
10. Kaido Raidla 1:1 Mihkel-Kalju Tammeveski
11. Mihhail Lazarev 2:0 BYE

2. voor (19. aprill)

1. Maldon Haljas 0:2 Arno Uutma
2. Algo Laidvee 0:2 Andrus Tull
3. Raivo Rist 2:0 Rene Reinumägi
4. Orme Kaul 1:1 Heiki Karp
5. Indrek Migur 1:1 Arvo Rist
6. Imre Anton 1:1 Osvald Pais
7. Enno Eerma 1:1 Enno Allev
8. Raimo Karjus 2:0 Kaido Raidla
9. Vello Velbaum 2:0 Mihhail Lazarev
10. Mihkel-Kalju Tammeveski 1:1 Viktor Peep
11. Artur Ööbik 2:0 BYE

1. voor (19. aprill)

1. Arno Uutma 2:0 Raimo Karjus
2. Indrek Migur 1:1 Heiki Karp
3. Andrus Tull 2:0 Vello Velbaum
4. Viktor Peep 0:2 Raivo Rist
5. Arvo Rist 1:1 Imre Anton
6. Mihhail Lazarev 0:2 Maldon Haljas
7. Osvald Pais 1:1 Enno Allev
8. Kaido Raidla 1:1 Enno Eerma
9. Algo Laidvee 2:0 Mihkel-Kalju Tammeveski
10. Artur Ööbik 0:2 Orme Kaul
11. Rene Reinumägi 2:0 BYE

Vaata ka

Personaalsed tööriistad